Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TrudnyMinus
TrudnyMinus

TrudnyMinus

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5911
  • Znaleziska 2096
  • Mikroblog 3815
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1

1337

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: 10 godz. i 24 min temu
  • 87
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 9 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 5
Ja to myślę że lepiej żeby było więcej lekarzy i nie musieli pracować po 300h w miesiącu. Jaką taki czlowiek może mieć wydajność? Przecież to lekarz powinien wiedzieć najlepiej, jaki wpływ ma tego typu tryb życia na funkcje poznawcze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 9 godz. i 5 min temu
  • 1
Strzelcy topowych reprezentacji mogą sobie nabijać rekordy strzeleckie grając z ogórkami.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepega
Pepega
9 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 1
@TrudnyMinus: czekamy az lewus cos ukąsi
  • Odpowiedz

544

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Pokaż treści 18+

Hiszpania: 21-letni imigrant z nożem wtargnął do kampera i ...

Almerii doszło do bestialskiego ataku. Imigrant (21 lat) wszedł z nożem do kampera, w którym odpoczywała 44-letnia Niemka. Dokonał agresji seksualnej, brutalnie ją pobił (twarz całkowicie zmasakrowana) i próbował uciec wpław do morza. Policja musiała skakać za nim do wody.

awe-spam
z
okdiario.com
dodany: 15 godz. i 51 min temu
  • 99
  • #
    hiszpania
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    swiat
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 10 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 10
Moralną odpowiedzialność za to i podobne jemu wydarzenia w 100% ponoszą ludzie popierający nielegalną imigracje mężczyzn z krajów trzeciego świata.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

scriptum_nox
scriptum_nox
przedwczoraj, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 15 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@scriptum_nox: W 2008 roku byłem w Amsterdamie i trochę mi się pomieszała droga i nie do końca wiezdziałem gdzie jest dworzec. Brak smartfona. Zapytałem losowej osoby o drogę - trafiło na jakieogś araba - zacznął na mnie krzyczeć po arabsku i myślałem że mi z-----e.

Chwała smartfonom, że człowiek może być samozdielny i nie liczyć na lokalsów.
  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
23 godz. i 21 min temu
  • 79
#przegryw
wonsz337 - #przegryw

źródło: IMG_20260623_055614

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 17 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@wonsz337:
TrudnyMinus - @wonsz337:

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz

516

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Brak znieczulenia i nielegalne opłaty. Fatalny stan polskich porodówek

Najwyższa Izba Kontroli ujawnia niepokojące kulisy funkcjonowania polskich porodówek. Z najnowszego raportu wynika, że m

laeticia
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 17:51:51
  • 113
  • #
    przyrost
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus wczoraj, 00:14:03 via Wykop
  • -25
Jakby natura chciała żeby poród był przyjemny to byśmy składali jaja dupom - widocznie musi boleć. No pain no gain. A jak nie pasuje to siem prosze nie r----ć.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 08:34:45
  • 381
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus przedwczoraj, 12:00:31 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

335

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.06.2026, 18:25:04
  • 149
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus przedwczoraj, 11:50:49 via Wykop
  • -1
Barber nie po to się uczy 5 lat na barzdzo trudnych studioach barberskich a później 4 lata na wymagających praktychach, żeby za 100zł fryzury układał.
Trzeba było się uczyć to teżbyście 500zł na h zarabiali, a nie po parę koła MIESIĘCZNIE w kołchozach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

396

Mythos złamał tajne systemy NSA w godziny. Oto prawdziwy powód blokady Anthropic

Mythos złamał tajne systemy NSA w godziny. Oto prawdziwy powód blokady Anthropic

Oficjalnie zakaz dla Fable 5 i Mythos 5 to bezpieczeństwo narodowe. The Economist i kolejne źródła pokazują konkret, który za nim stoi: model miał włamać się do prawie wszystkich tajnych systemów NSA nie w tygodnie, a w godziny. Anthropic odpowiada, że to wąski jailbreak.

Nolanpl
z
promptowy.com
dodany: 21.06.2026, 15:52:42
  • 135
  • #
    claude
  • #
    anthropic
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    usa
  • #
    ai
  • #
    economist
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus przedwczoraj, 05:15:05 via Wykop
  • 150
Ponoć Mythos namierzał pracowników NSA przez IP, po czym zablokował im płyty główne i pousuwał windowsy z komputerów.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

isoverr
isoverr
21.06.2026, 09:55:42
  • 338
Z reddita. Oczywiście na reddicie sojaki cieszą michę I jako Polacy piszą, że to prawda. Kim trzeba być żeby tak siebie poniżać i gardzić swoim własnym krajem. U Polaków moda utknęła 20 lat temu i Polacy są okropni. Nie zasługują na coś takiego jak cudowna, polska kobieta. Nie to co Pan afrykański inżynier co myl się tydzień temu XD - on jest chodliwym towarem.
To niepojęte.

#blackpill
#p0lka
isoverr - Z reddita. Oczywiście na reddicie sojaki cieszą michę I jako Polacy piszą, ...

źródło: 24851

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 21.06.2026, 13:52:42 via Wykop
  • 2
@isoverr: Zbdura totalna, atrakcyjność obu płci jest zgodna plus minus z rozkładem normalnym. Większość kobiet to średniaki, ładnych, brzydkich jest po tyle samo. Tak samo z Panami.
  • Odpowiedz

310

Google Earth ma teraz w przeglądarce darmowy symulator lotu. Można przelecieć na

Google Earth ma teraz w przeglądarce darmowy symulator lotu. Można przelecieć na

Google Earth zyskało pełnoprawny symulator lotu działający bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Największą atrakcją nowego narzędzia jest możliwość eksplorowania praktycznie dowolnego miejsca na Ziemi. Lot nad Wieżą Eiffla, Wielkim Kanionem, nowojorskim Manhattanem czy naszymi Tatrami zajmuje

stary_emigrant
z
ithardware.pl
dodany: 20.06.2026, 18:58:12
  • 73
  • #
    google
  • #
    earth
  • #
    symulatorylotnicze
  • #
    rozrywka
  • #
    komputery
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 21.06.2026, 13:30:27 via Wykop
  • 45
Szkoda że nie ma map np. sprzed 11.09.2001 do polatania.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

319

Tragiczna śmierć współzałożyciela Ubisoftu

Tragiczna śmierć współzałożyciela Ubisoftu

Claude Guillemot, jeden ze współzałożycieli Ubisoftu, zginął w katastrofie małego samolotu we Francji. Jak podają francuskie media, ośmiomiejscowa Cessna 421 rozbiła się podczas podejścia do lądowania w rejonie La Baule w departamencie Loara Atlantycka.

skyer
z
o2.pl
dodany: 20.06.2026, 14:43:59
  • 93
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    konsole
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 21.06.2026, 12:38:43 via Wykop
  • 2
Cessna 421 to dość tani samolot i wiekowy, od dawna nieprodukowany - to tak jakby golfem 3 jeździć. Bida w tym Ubisofcie aż piszczy że współzałożyciel musi takim zabytkiem latać a nie Beechcraft King Air 260 czy Cessna Citation M2 Gen2 .
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

496

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

"Jeśli piłkarz zakrywa usta i mówi coś rasistowskiego, to oczywiście powinien zostać zawieszony. Musimy założyć, że powiedział coś, czego nie powinien był powiedzieć, w przeciwnym razie nie musiałby zakrywać ust" - powiedział szef FIFA.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 20.06.2026, 15:06:15
  • 140
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 21.06.2026, 08:21:20 via Wykop
  • 17
Powiesz murzyowi który się przewróci po rzekomym faulu "nie udawaj głupku" to cię zawieszą za rasizm, i będziesz miał proces za niesławienie.

Jak nie chcą "rasizmu" - gdzie człowiek naturalnie, ewolucyjnie i instyktownie nadaje metki "swój - nieswój" - to niech zrobią zawody dzielone, każda grupa etniczna niech gra tylko ze sobą - problem solved.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 20.06.2026, 08:01:45
  • 3
Niezła patola, nie można absolutnie zakryć ręką ust, bo można wtedy powiedzieć "no no" słowo przeciwnikowi - taki to męski sport kontaktowy.

Powinni za złapanie za koszulkę zacząć dawać czerwone - zresztą ogólnie powinni zakazać kontaktu.

I przerwa co 10 minut - to daje aż 4 bloki reklamowe i zawodnicy będą nawodnieni.
Auty, rożne też powinien być VAR i każdy faul - VAR.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eenie-meenie
eenie-meenie
eenie-meenie
20.06.2026, 08:21:53 via Wykop
  • 1
@TrudnyMinus: Jak ma być po męsku, to właśnie nie ma zasłaniania ust. I działa to w obie strony, bo syfiarze typu małpicjusz stracą amunicję, że każda rzecz mówiona do nich z zasłoniętymi ustami to rasizm.
  • Odpowiedz

333

Upokarzający cios dla Rosji. Płonie największa rafineria w obwodzie moskiewskim

Upokarzający cios dla Rosji. Płonie największa rafineria w obwodzie moskiewskim

Niewiarygodny atak Ukrainy w samo serce Rosji! Ukraińskie drony przeprowadziły spektakularne i niszczycielskie uderzenie na Rafinerię Moskiewską - i to już drugie w tym samym tygodniu. To potężne upokorzenie dla Putina i całkowita kompromitacja rosyjskiej obrony przeciwlotniczej pod samą Moskwą.

JakubWiech
z
youtube.com
dodany: 18.06.2026, 19:13:21
  • 41
  • #
    gospodarka
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    energetyka
  • #
    swiat
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 19.06.2026, 21:22:00 via Wykop
  • -18
A wystarczy jedna taktyczna nuka na mniejsze miasto na Ukrainie, żeby zakończyć wojnę - Rosjanie co by nie mówić są bardzo moralną armią, próbują konwencjonalnie mimo że mają przeciwko sobie całe NATO + wiele innych potęg które dostarczają zasobów Ukrainie (np. Australia czy Japonia).
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1313

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Andrzej Witek obronił tytuł Mistrza Polski w biegu Ultra, bijąc rekord trasy o 44 minuty. Na scenie, przy setkach widzów, przedstawicielka Starostwa Powiatowego wręczyła mu "nagrodę specjalną" na 10 000 zł. Po 24h organizatorzy zadzwonili, że... to pomyłka i ma oddać kasę.

mariancb
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 04:37:52
  • 165
  • #
    bieganie
  • #
    zakopane
  • #
    sport
  • #
    tatry
  • #
    polska
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 19.06.2026, 05:41:11 via Wykop
  • 0
Jakby mężczyźni i kobiety startowali w jednej kategorii to zadne parytety nie byłyby potrzebne.

No ale wiadomo - kobiety sa gorsze, dlatego potrzebują przywilejów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

955

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Zagłosujesz na Koalicję Obywatelską, a będzie żyło Ci się lepiej - przekonywał jeszcze w kampanii wyborczej lider tej partii Donald Tusk. Okazuje się, że prawdziwe eldorado mogło czekać na tych, którzy zdecydowali się na członkostwo w partii. To ogromne zarobki, posady na wysokich stanowiskach i w k

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 18.06.2026, 04:46:50
  • 59
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 18.06.2026, 06:19:01 via Wykop
  • 2
Polaczki wybierają rząd a późnej na niego narzekają i w kolejnych wyborach, wybierają kolejny zły rząd i narzekają i tak w kółko.

2005 PiS - afery, nepotyzm, kolesiostwo, złodziejstwo, niedopowiedzialność itd.
to polaczki zmieniły:
2007,2011 PO/PSL - było to co samo co wyżej tylko jeszcze gorzej
więc polaczki zmieniły:
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

349

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

System kaucyjny i kamery nie pomagają.

Ale jak to system kaucyjny nie pomaga na zaśmiecianie lasów? A jak może być inaczej jak np. w moim pojemniku na plastiki butelki stanowiły jakieś 10% całości a reszta to inne opakowania i odpady. Rozumiem, że nie każdy rządzący musi być tytanem intelektu, ale oni maja przeciez doradców

gineer
z
zielona.interia.pl
dodany: 14.06.2026, 13:20:36
  • 114
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    kaucja
  • #
    polska
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 15.06.2026, 09:07:36 via Wykop
  • -1
za 20 butelek plastikowych mozna se bardzo dobrom pryte kupic, smaczna w smaku, odzywcza i kopiaca - taka do obiadku, takze ja bym przeedporwadzil edukacyjne wyklady w sprawe recykngu dla bezdomnych pijakow, one nie sa na bierzaco i dlatego nie robia za glonojady butelkowe - dajta im wedke w postaci wiedzy a beda po lasach za butelkmi latac
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

295

Mapa ujawnia sieć grzybów. Jest tak ogromna jak 10 proc. Drogi Mlecznej.

Mapa ujawnia sieć grzybów. Jest tak ogromna jak 10 proc. Drogi Mlecznej.

Pierwsza globalna mapa podziemnych sieci grzybów pokazuje, jak ogromny jest ich zasięg na całym świecie. Autorzy badania opublikowanego w "Science" wyliczyli, że gdyby wszystkie strzępki ułożyć w jednej linii, miałyby długość ok. 10 proc. szerokości Drogi Mlecznej.

Kempes
z
tech.wp.pl
dodany: 13.06.2026, 18:10:14
  • 101
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    grzyby
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 14.06.2026, 07:57:41 via Wykop
  • 4
Autorzy badania opublikowanego w "Science" wyliczyli, że gdyby wszystkie strzępki ułożyć w jednej linii, miałyby długość ok. 10 proc. szerokości Drogi Mlecznej.


Średnica drogi mleczne ~~ 100k lat świetlnych
10% ~ 10k lat świetlnych
roś świetlny ~94 600 000 000 000 km

10k
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus 13.06.2026, 04:47:06
  • 3
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iran #izrael #heheszk
TrudnyMinus - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#iran #izrael #heheszk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZionOfel
ZionOfel
13.06.2026, 04:53:25 via Wykop
  • 1
Piękne, wzruszyłem się tym, jak pięknie #zydkrecikorba w Korei. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Braunienkov
Braunienkov
Braunienkov
13.06.2026, 17:37:38 via Android
  • 1
@ZionOfel: hasbara jej pewnie zapłaciła. Nie można popierać Izraela nie będąc opłacanym. Tako rzeczą wychodki.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.07.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking