Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Drogomir

Drogomir

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22947
  • Znaleziska 4167
  • Mikroblog 18780
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 129
Drogomir
Drogomir 18 godz. i 6 min temu
  • 24
Dobra, idę się umyć, czyli zaraz padnie bramka.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kryn217
Kryn217
Kryn217
18 godz. temu via Wykop
  • 18
@Drogomir: no i już wpadła XDDDD
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir 19 godz. i 11 min temu
  • 10
Serio ktoś uznał, że Gikiewicz ma warunki głosowe na komentatora?
#mecz
Drogomir - Serio ktoś uznał, że Gikiewicz ma warunki głosowe na komentatora?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
18 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@Drogomir: hehe juz wrzucalem to ostatnio, bez kitu to uon xD
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir 20 godz. i 22 min temu
  • 2
Harry kein gol
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1248

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

Pokaż treści 18+

Na Wołyniu uczczono dowódcę UPA. W tle kpina z Warszawy i 100 tysięcy ofiar.

W cieniu najpoważniejszego od początku wojny sporu między Warszawą a Kijowem na Wołyniu odsłonięto pomnik upamiętniający sotnika Ukraińskiej Powstańczej Armii Petra Gudzowatego Oczeretenkę.

Bobito
z
warszawawpigulce.pl
dodany: 22 godz. i 57 min temu
  • 194
  • #
    polityka
Drogomir
Drogomir 21 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 31
Ukraińcy postanowili jasno zademonstrować, że mentalnie bliżej im do ruskich niż do Europy. Może i dobrze? Sam zaczynałem wierzyć, że jest inaczej.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Drogomir
Drogomir 23 godz. i 48 min temu
  • 1
Uzbekistan jest c-----y jak Polska w 2002 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir przedwczoraj, 22:08:06
  • 5
Tym razem przesadzili z tymi przerwami na nawodnienie
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawidlakjsj
dawidlakjsj
przedwczoraj, 22:08:26 via Wykop
  • 1
@Drogomir: oni przerwali, żeby nie było memów z hydration break
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir przedwczoraj, 21:50:11
  • 2
Widziałem tu przez chwilę niski pressing im. Adama Nawałki. Rzadko spotykana taktyka, tylko dla koneserów.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2320

Kolejny lekarz milioner - Krapkowice i 1,49 MLN PLN

Kolejny lekarz milioner - Krapkowice i 1,49 MLN PLN

Kolejny lekarz milioner. Lekarz, radna powiatu Krapkowice Łączny dochod z działalności lekarskiej w 2025 - 1,49 MLN PLN

krolkolow
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 07:51:41
  • 112
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    lekarze
  • #
    konowalposting
  • #
    konowal100k
Drogomir
Drogomir przedwczoraj, 13:18:16 via Wykop
  • 11
Nie no, jeden za drugim wypływa, trzeba z tym skończyć. Proszę natychmiast wyłączyć konieczność składania oświadczenia majątkowego, jeśli radny jest jednocześnie lekarzem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 21:58:48
  • 2
No i humor popsuty. Ale sami się prosili (・へ・)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 21:56:26
  • 6
Przez te przerwy na piciu to człowiek myśli, że tam jest gorąco jak w saunie i Afrykanie będą mieli przewagę pod koniec meczu. Tymczasem oni prędzej zmarzną niż Niemcy się zagrzeją, bo tam jest kurde 22 stopnie xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lujdziarski
Lujdziarski
20.06.2026, 21:57:45 via Android
  • 0
@Drogomir: W tej chwili u mnie w Niemczech 27 stopni xd
  • Odpowiedz

323

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Decyzja o pozbawieniu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem prezydenta Polski, na którym zyska jedynie Moskwa - skomentował ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 19:47:51
  • 192
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 10:08:09 via Wykop
  • 2
@Bad_Sector: gdzie temat zaistniał w zachodnich mediach, można jakiś link?
Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 10:23:12 via Wykop
  • -3
@Arv_: właśnie chyba u nich mało symbolicznych postaci, a Bandera jest postrzegany diametralnie inaczej niż w Polsce i Ukraińcy w większości nie są świadomi, że dla nas to zbrodniarz. Tzn. nie znam się, tak mi się wydaje, bo czasem zwykli Ukraińcy autentycznie nie kumają z czym mamy problem.
Tylko że dyplomacja to już powinna ogarniać takie rzeczy i powstrzymać się od gloryfikowania UPA, bo w tej chwili wkurzanie Polaków zwyczajnie
Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 21:53:25 via Wykop
  • 4
@Bad_Sector: dzięki, w sumie nie spodziewałem się, że tak szeroko się o tym pisze. Na głównej CNN jest teraz informacja o fizycznym zwrocie odznaczenia
https://edition.cnn.com/2026/06/20/europe/zelensky-returns-poland-honor-latam-intl
Al Jazeera - miejsce 7 w top 10 most popular
https://www.aljazeera.com/news/2026/6/20/top-ukrainian-officials-return-polish-awards-in-wwii-dispute
Reuters - nie główna, ale dość wysoko jak się wejdzie w newsy z
melquiades
melquiades
20.06.2026, 18:55:48
  • 6
Chciałem tylko zauważyć że mimo całej mizerii naszej kadry to od lat nie dostaliśmy takiego omłotu na dużej imprezie jaki dziś zgarnia Szwecja, a graliśmy w tym czasie z Niemcami, Francją, Holandią, Argentyną czy Hiszpanią
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 18:58:27 via Wykop
  • 0
@melquiades: pytanie czy to uczciwe porównanie, jesli Lewy prosił Messiego żeby nam więcej nie strzelali.
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 18:56:24
  • 6
Komentatorzy rozważali czy może Polska zagrałaby z Holandią lepiej niż Szwecja. Nie wiem, ale jestem pewien, że gdyby Holendrzy zrobili tak samo te 3 identyczne akcje to tak samo każda zakończyłaby się golem, może jedynie z tą różnicą, że przynajmniej raz byłby to samobój jakiegoś Betoniarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
20.06.2026, 18:58:29 via Wykop
  • 2
@Drogomir: byłoby 0:3 a nie 1:5.
  • Odpowiedz

533

PGE Konstancin

PGE Konstancin

Czy można prowadzić zakład energetyczny bez parkingu dla klientów? Czy brak parkingu upoważnia zmotoryzowanych klientów zakładu energetycznego do blokowania chodnika i przystanku autobusowego? Chcesz pomóc w rozwoju kanału? PATRONITE https://patronite.pl/samochodoza SUPPI https://suppi.pl/samochodoz

mocten
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:47:16
  • 163
  • #
    samochodoza
  • #
    karyna
  • #
    psychoza
  • #
    parkowanie
  • #
    szalenstwo
Drogomir
Drogomir 20.06.2026, 10:04:16 via Wykop
  • 138
Jeden z ciekawszych odcinków ostatnio, sam chciałem właśnie dodać. Mamy w jednym filmie atak paniki, atak fizyczny na Wojtka i atak policyjnej niekompetencji xD
Nie wiem czy ta kobieta jest profesjonalną aktorką, ale to wyglądało bardzo realistycznie. Powinna przejść jakieś badania zanim wsiądzie za kierownicę, ale oczywiście policja ma to w pompie. Poczekamy aż się zestresuje i kogoś rozjedzie na chodniku, bo akurat stanął przed samochodem i coś do niej powiedział.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Drogomir
Drogomir 17.06.2026, 18:59:46
  • 3
No co za portugalski dupoliz z sędziego xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir 17.06.2026, 18:57:33
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt
17.06.2026, 18:52:03
  • 2
Emeryt 90 minut na boisku - cyrk

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir 17.06.2026, 18:55:10 via Wykop
  • 0
@ag3nt: ale ponoć dobrze wygląda na treningach xD
  • Odpowiedz
Drogomir
Drogomir 17.06.2026, 18:49:35
  • 2
Kolejna drużyna, która myślała, że przeciwnicy się położą i dadzą sobie nastrzelać, bo przecież grają z piłkarską potęgą ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla takich meczów oglądam ten cyrk
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir 16.06.2026, 20:30:39
  • 1
W------i żółwia xD
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir 16.06.2026, 20:26:26
  • 17
Borek mówi, że wg sędziego nie było kontaktu. Wydawało mi się, że sędzia powiedział, że atakujący zainicjował kontakt, a nie że nie było go wcale.
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogomir
Drogomir
Autor
16.06.2026, 20:28:33 via Wykop
  • 1
Ok czyli Borek z angielskiego to umie tylko dick pic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.05.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia