Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hazzy90
Hazzy90

Hazzy90

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2705
  • Znaleziska 256
  • Mikroblog 2449
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 16 godz. i 47 min temu
  • 11
#mecz tak mnie ten mecz nakręcił że minimum Irak z Norwegią trzeba jeszcze obejrzeć dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
16 godz. i 46 min temu via Android
  • 2
@Hazzy90: no chyba też te 50 minut poczekam, bo ciekawi mnie Norwegia bardzo
  • Odpowiedz
sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
16 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 1
@Hazzy90: ok przekonales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sforce
sforce
19 godz. i 6 min temu
  • 1
#gielda szczur za rok 6.5 PLN dywidendy będzie ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 18 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@sforce: z 8
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 23 godz. i 28 min temu
  • 1
#gielda krach pokoleniowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

revoolution
revoolution
przedwczoraj, 22:45:53
  • 22
zaorać ten mundial, po co takie reprezentacje z Europy i Am Płd tam potrzebne? Wiecej miejsc dla afryki i azji

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 przedwczoraj, 22:51:30 via Wykop
  • 0
@revoolution: w końcu mądry komentarz
  • Odpowiedz
squanchySquanch
squanchySquanch
przedwczoraj, 16:38:14
  • 33
Kiedyś na tagu była taka edycja w której głosowaliśmy na najlepszą spółkę GPW, może czas na nową edycję 2026? Niech ktoś...

#gielda #niechktos
squanchySquanch - Kiedyś na tagu była taka edycja w której głosowaliśmy na najlepszą ...

źródło: gpw

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 przedwczoraj, 16:41:44 via Wykop
  • 0
@squanchySquanch: a kto tu może podskoczyć XTB
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 przedwczoraj, 16:43:48 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: pierwsza spółka którą w życiu kupiłem, na zawsze w serduszku. Sprzedałem ze stratą 200zł chyba XD
  • Odpowiedz
coccolino_
coccolino_
14.06.2026, 22:22:50
  • 3
w meczu wks - ekwador obstawiam wynik 4-3 dla wks

pozdrawiam, ekspert za prywatne pieniadze
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 14.06.2026, 22:32:10 via Wykop
  • 0
@coccolino_: Ekwador zrobi 3 mecze po 0-0 i wyjdzie z grupy z 3 miejsca xd
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 14.06.2026, 22:13:45
  • 9
#gielda dopiero zobaczycie co to bańka ( ͡° ͜ʖ ͡°) lecimy na takie liczby jakie się nikomu nie śniły
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagdaM_ale_to_2024
MagdaM_ale_to_2024
14.06.2026, 17:50:43
  • 0
#mecz po co takie g---o kraje na mistrzostwach to ja nie wiem…
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 14.06.2026, 17:52:03 via Wykop
  • 3
@MagdaM_ale_to_2024: Niemcy po prostu się zakwalifikowali
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 14.06.2026, 17:36:31
  • 1
#mecz ja chciałem ten mecz olać bo obstawiałem z 7-0, a to jest chyba drugi najciekawszy mecz po Brazylia - Maroko (nie oglądałem meczów o 3 w nocy).
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

depresyjnydziad
depresyjnydziad
14.06.2026, 17:24:55
  • 6
#mecz
Kyrasą >>>>> Polska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 14.06.2026, 17:26:17 via Wykop
  • 1
@depresyjnydziad: u nas przy 0-1 zaczęlibyśmy bronić żeby nie przegrać więcej
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
14.06.2026, 08:09:43
  • 416
Niby wydaje się, że w Mistrzostwach Świata nie powinno brać udziału więcej niż 32 drużyny, aby zachowały one swój wyjątkowy charakter.

Ale z drugiej strony to rozszerzenie jednocześnie dało szansę na udział mniejszym piłkarskim krajom, takim jak Haiti, Curaçao, Wyspy Zielonego Przylądka i dla ludzi w tych krajach jest to niesamowita radość.

Może jednak warto się zastanowić nad dalszym rozszerzeniem, by mniej znaczące piłkarsko kraje jak np. Włochy, Polska czy Węgry miały
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 14.06.2026, 08:27:36 via Wykop
  • 2
@Coxex: 48 drużyn to bardzo fajny pomysł, ja jedynie bym rozszerzył baraże interkontynentalne. Poszczególne kontynenty powinny mieć trochę mniej gwarantowanych miejsc, niech walczą o nie z innymi. Ja to widzę nawet jako taki fajny mały turniej odbywający się na terenie gospodarza mundialu, jeszcze więcej krajów mogłoby poczuć atmosferę mistrzostw, a jednocześnie na sam mundial by awansowali najlepsi.
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 14.06.2026, 08:21:42
  • 13
#mecz przeglądam neta i widzę że masa ludzi, a nawet portali sportowych jest zaskoczona tym że Brazylia nie wygrała XD nie dziwię się że bukmacherzy robią tyle siana, na X co drugi typ pisze że na Brazylię postawił kupon.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
14.06.2026, 08:25:30 via Wykop
  • 6
@Hazzy90: Mnie w ogóle dziwi, jak niską skuteczność mają tzw. eksperci w przewidywaniu zdarzeń sportowych.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
14.06.2026, 10:13:11 via Wykop
  • 0
przeglądam neta i widzę że masa ludzi, a nawet portali sportowych jest zaskoczona tym że Brazylia nie wygrała XD nie dziwię się że bukmacherzy robią tyle siana, na X co drugi typ pisze że na Brazylię postawił kupon.


@Hazzy90: Nic nowego, analogicznie w piłce klubowej jest dokładnie tak samo. Cały czas jest używane coś na co ja mówię roboczo ''karta Brazylijczyka'', czyli ściąganie losowych piłkarzy do Europy bo są z
  • Odpowiedz
n3go
n3go
n3go
13.06.2026, 19:49:30
  • 33
#gielda a pamiętacie jeszcze tą zwałe pokoleniową sprzed tygodnia?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 13.06.2026, 19:52:11 via Wykop
  • 38
@n3go: jeszcze z 8 takich będzie w tym roku
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
13.06.2026, 01:19:45
  • 10
#gielda Bylo fable i sie zmylo xd
Ryzcel - #gielda Bylo fable i sie zmylo xd

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 13.06.2026, 05:45:17 via Wykop
  • 0
@fk0ff: nie jest, ale ma być. Teraz wyłączyli wszystkim.
  • Odpowiedz
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
Wyciety_Katalizator
12.06.2026, 19:07:42
  • 1
#gielda

Dziś odcięcie dywidendy na Szczurze. Czemu nie spadł?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 12.06.2026, 19:37:48 via Wykop
  • 1
@Wyciety_Katalizator: tam już tak wyleszczyło tych przegrywów co sprzedają po każdym fake newsie że nie ma kto sprzedawać, a chętni do kupna są ciągle.
  • Odpowiedz
Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 12.06.2026, 19:20:40
  • 0
#mecz nie no ja wszystko przeboleje i mi się nawet to 48 drużyn podoba, ale jakość tej transmisji to jest jakaś patologia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pepedros
pepedros
pepedros
12.06.2026, 11:53:31
  • 0
ktoś mi może wytłumaczyć co się dzieje z adobe? Spółka z każdym kwartałem zwiększa przychody, bije prognozy, a mimo to w rok spadła o 50%.

#gielda
pepedros - ktoś mi może wytłumaczyć co się dzieje z adobe? Spółka z każdym kwartałem ...

źródło: {6D7837C7-14E0-4A48-A9B0-AE9B83B4D18F}

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 12.06.2026, 11:57:38 via Wykop
  • 0
@pepedros: jakiś czas temu napisałem sobie bota z Claudem który mi wyszukiwał najlepsze okazje na rynku USA i algorytm wybrał Adobe jako top 1 spółkę xd więc liczby się chyba zgadzają, po prostu nikt tego nie chce
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
11.06.2026, 19:58:14
  • 4
Spokojnie, mecz pepiczków z cing ciong ciami odda, mówię Wam

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 11.06.2026, 19:59:46 via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski: też tak czuję ale na 4 nie wstanę bo rano do roboty XD
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
11.06.2026, 17:37:36
  • 1
Wiedziałem że przed mistrzostwami zagra PRowo, ale fart że trzymam dalej szorta na OIL xD #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hazzy90
Hazzy90
Hazzy90 11.06.2026, 17:50:41 via Wykop
  • 1
@sprynek: i tak jestem rozczarowany że nie było większego TACO w stylu podpisania umowy którą zerwą po mundialu. Ale brak dymów w trakcie mistrzostw to był pewniak.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 03.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking