Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sakuner
Sakuner

Sakuner

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1646
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 1632
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
  • Dodane (3)
  • Komentowane (25)
  • Plusowane (1604)
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
wczoraj, 13:17:59
  • 1346
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
wczoraj, 13:23:54 via iOS
  • 1001
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
wczoraj, 14:00:13 via Wykop
  • 432
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
wczoraj, 17:43:39
  • 1132
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii

UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke

Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!

https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
@karpikmirek88 +777
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
więcej
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
wczoraj, 17:53:28 via Wypiek
  • 416
@karpikmirek88
Mexiii - @karpikmirek88

źródło: image_picker_CE92F88B-ABFB-4718-B8CD-D25FA15AC4F9-1143-00000BF8B6CFD55B

Pobierz
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
wczoraj, 18:09:52 via Wykop
  • 476
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/


@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
przedwczoraj, 16:24:19
  • 777
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
przedwczoraj, 16:29:15 via Wykop
  • 231
@karpikmirek88: masz wielkie serce mireczku, plus ode mnie乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • Odpowiedz
feelingr8
feelingr8
feelingr8
przedwczoraj, 16:39:54 via Wykop
  • 93
@karpikmirek88: Brawo! Brawo! I właśnie o to chodzi karpikmirek.
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
20.05.2026, 11:22:19
  • 564
Czytając tag uświadomiłem sobie, że jakby wszedł tu ktoś kto nie jest z wykopu to by pomyślał, że jesteśmy jacyś p----------i i zadzwonił do Choroszczy.
Jeden wpis hossa machen z memem jak baba szczura smaży, jakiś mirek pyta na czym polega potęga szczura, inny wrzuca zdjęcie grzybów boczniaków z logiem cyber folks, ktoś inny żąda końca świata, bo wszedł w ropę, a to i tak najnormalniejsze wpisy z tagu.

#gielda
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
20.05.2026, 11:23:45 via Wykop
  • 470
@Herm1t: mi się tak odkleiło po tagu, że wczoraj serio mój opiekun z xtb zadzwonił się przedstawić, a ja mu mówię, że śmieciuchy kupiłem xDD
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
20.05.2026, 11:25:30 via Wykop
  • 151
@Herm1t: Jeszcze pamiętaj o robotach do z*jania ludzi i gifami z austriackim malarzem
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6564
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
zajsty
zajsty
16.05.2026, 15:28:07
  • 1086
W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26 z wynikiem 36 goli w 31 spotkaniach.

Po raz kolejny, dzięki za wspólną zabawę.

#bundesliga #mecz #pilkanozna #torjagerkanone2026
zajsty - W 34 kolejce Harry Kane zdobywa hattricka.

Anglik kończy sezon ligowy 25/26...

źródło: KvL34

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciabass
ciabass
16.05.2026, 15:29:00 via Wykop
  • 741
@zajsty: No szkoda, szkoda. Widać Anglik nie ma podjazdu do największego Polaka w historii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szyfon
Szyfon
16.05.2026, 15:30:42 via Wykop
  • 899
Szyfon

źródło: 53bef74e4136df6575948f906c0c1cbe

Pobierz
  • Odpowiedz
Goronco
Goronco
08.05.2026, 10:21:39
  • 58
OP delivered po 4 latach.
Wołam plusujących TEN WPIS

Właśnie zakończył się kamień milowy w projekcie, niedawno minęły mi 4 lata w firmie i nie mogę uwierzyć, że nie chce mi się jej zmieniać (co śmieszne, bo obiecałem wołać przy zmianie pracy)

Po półtora roku od rozpoczęcia pracy jako manual, czyli we wrześniu 2023, podjęta była decyzja, żebym zaczął się szkolić w kierunku automatyzacji testów. Technicznie było to dla mnie ok, jednak bardzo dużo czasu
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybryk_natury
wybryk_natury
08.05.2026, 10:25:05 via iOS
  • 15
@Goronco: i super, powodzonka w dalszym rozwoju
  • Odpowiedz
Wincyjpracydoobra
Wincyjpracydoobra
08.05.2026, 10:35:57 via Wykop
  • 5
@Goronco: pięknie miras, gratuluję, życzę szczęścia dzięki za wpis
  • Odpowiedz
BalonowySutener
BalonowySutener
10.05.2026, 19:09:36
  • 112
Chciałbym zobaczyć minę Izy, gdy wróci do domu i okaże się, że jej siostra żyje, nikt jej nie zabił, tylko wyrzucił z programu telewizyjnego

#thetraitors
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
10.05.2026, 19:22:52
  • 82
A Wy myśleliście, że Maciek się trzyma zdrajców, żeby do finału dotrwać
Tymczasem jest on nieskończenie głupi xDDDD
#thetraitors
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majrolo
majrolo
10.05.2026, 19:25:40 via Wykop
  • 12
@ruskizydek: dosłownie każdemu się powinna czerwona lampka zaświecić, że Wiola była lojalna, a ten pikaczu fejs jak go Iza w------a XD
  • Odpowiedz
tarushiba
tarushiba
11.05.2026, 07:08:51 via Wykop
  • 3
@ruskizydek: ale to samo z Pawłem. Tyle osób mówiło, że on na pewno od dawna wie że Wojtek i Iza to zdrajcy, tylko udaje. Tja.
  • Odpowiedz
pussy_hunter
pussy_hunter
03.05.2026, 23:43:03
  • 415
dobra, bo zrobiło się straszne zamieszanie. więc uporządkowałem trochę te arkusze i udostępniam jak zwykle w pdf.
Jak ktoś ogarnięty to będzie wiedział jak się w tym połapać.
powodzenia
Link do dysku google jak zwykle w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#matura #matura2026 #przeciekizmatury
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pussy_hunter
pussy_hunter
Autor
03.05.2026, 23:51:46 via Wykop
  • 442
@nienajciekawsza @Miiomik: @Miiomik @bartuss1337 @Miiomik @sushii001 macie, ale szybko bo pewnie długo ten plik nie powisi
pussy_hunter - @nienajciekawsza @Miiomik: @Miiomik @bartuss1337 @Miiomik @sushii001 m...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
monter_wolter
monter_wolter
04.05.2026, 00:55:01 via Wykop
  • 351
ludzie co chcą maturę zdawać a nie potrafią zrobić prostej weryfikacji na wykopie XD
ja już kuzynowi rozpisałem wszystkie propozycje argumentów z przykładami literackimi, żeby się nie stresował na noc, a wy się nie możecie uporać z pobraniem arkuszy XD
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 06:08:10
  • 3497
Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny, żeby obejrzeć nowe d------i

#matura #matura2026
Mariuszzuk - Plusujcie Pana Józefa, który co roku specjalnie uwala egzamin maturalny,...

źródło: 1000011546

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 06:09:02 via Wykop
  • 1204
@Mariuszzuk: rok temu się przypadkiem rozpruł, że nawet nie widzi co jest napisane na arkuszach
  • Odpowiedz
voov100
voov100
voov100
04.05.2026, 06:15:53 via Wykop
  • 2120
@adam-pajac: oczywi.ście, że nie widzi. W końcu patrzy na d------i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
franekbo
franekbo
franekbo
30.04.2026, 07:26:17
  • 1257
Prośba o wykopefekt!

Na początek #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - losowanie jutro z plusujących ten wpis.

Prośba do tych co PIT składają na ostatnią chwilę i często w pośpiechu nie wybierają komu przekazać 1,5% swojego podatku.

Nasza
franekbo - Prośba o wykopefekt!

Na początek #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - los...

źródło: Hania

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
30.04.2026, 07:27:11 via Android
  • 44
@franekbo: powodzenia
  • Odpowiedz
Badmanek
Badmanek
30.04.2026, 07:27:22 via Android
  • 105
Ja już rozliczyłem ale łap plusika dla zasięgów
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
26.04.2026, 19:58:30
  • 6187
Zapisuje sobie w kalendarzu i w 2027 zawołam wszystkich plusujących do sprawozdania finansowego fundacji CancerFighters #latwogang
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnienie
Przypomnienie
26.04.2026, 20:00:09 via Wykop
  • 4248
@johnkashtan: Za 12 miesięcy (26/04/2027, 21:59:53 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
johnkashtan
johnkashtan
26.04.2026, 20:01:50 via Wykop
  • 220
@MirkoLord: no to za rok przypominajka byś przypomniał w lipcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanZolc
JanZolc
24.04.2026, 12:14:20
  • 48
#primemma Wisofie, nie ma streamów, bo ja jestem chory razem z Babą Jagą. No, no... Ale nie martwcie się! Jest taki licznik i jak odliczanie się skończy, to od razu wyzdrowiejemy. Auuuu @sawardega
JanZolc - #primemma Wisofie, nie ma streamów, bo ja jestem chory razem z Babą Jagą. N...

źródło: sgfdhjh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tymoteuszruchacz
tymoteuszruchacz
24.04.2026, 22:20:05 via Wykop
  • 0
@JanZolc: źle się to zestarzało
  • Odpowiedz
krysiaaa
krysiaaa
24.04.2026, 10:30:24
  • 127
#primemma
krysiaaa - #primemma

źródło: C6F09AAB-418A-4E47-8B46-200383E1089A

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N331
N331
24.04.2026, 12:13:23 via Wykop
  • 0
@krysiaaa: toć wielu infu tak ma. Jest wielkie polowanie kto jeszcze nie wpłacił
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
22.04.2026, 11:12:53
  • 1308
Mamy to xDDDD. Źle to wygląda dla skarpetosceptyków xDDD.

Jest jednomyślna zgoda państw członkowskich na udzielenie Ukrainie przez UE pożyczki na kwotę 90 mld euro. Jednocześnie zdecydowano o nałożeniu na Rosję 20. pakietu sankcji.


#wojna #ukraina #rosja
duzy_krotki - Mamy to xDDDD. Źle to wygląda dla skarpetosceptyków xDDD.
  Jest jednom...

źródło: putin-monkey

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
Autor
22.04.2026, 11:15:04 via Wykop
  • 868
@JakinNN

Jest i pierwszy, boli, dobrze, ma boleć xDDDD.
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
22.04.2026, 11:47:39 via Wykop
  • 813
@duzy_krotki: niewielka cena za możliwość zdalnego j-----a ruskich
  • Odpowiedz
Nowastara
Nowastara
Nowastara
20.04.2026, 05:18:15
  • 55
#thetraitors nie sądziłam na początku sezonu, że kiedykolwiek napiszę takie słowa, ale księdzu jest spoko i ja kibicuję lojalnym. Obecni zdrajcy są śliscy i nie wzbudzają mojej sympatii
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mag_999999
Mag_999999
Mag_999999
20.04.2026, 07:37:18 via Wykop
  • 8
@Nowastara: nie no, póki wśród lojalnych jest pawełek to ja nie kibicuje żadnej stronie, także mega śliski i agresywny typ
  • Odpowiedz
tarushiba
tarushiba
20.04.2026, 07:46:26 via Wykop
  • 30
@Nowastara: Ksiądz jako jedyny podchodzi do tej gry, jak właśnie do gry. Raczej kontroluje swoje emocje i zawsze logicznie się wypowiada na temat formatu jakim są Zdrajcy.
Naprawdę pozytywnie zaskoczył i wbrew początkowym opiniom, wydaje się być najnormalniejszy z nich wszystkich.
  • Odpowiedz
WitStwosz12
WitStwosz12
14.04.2026, 11:40:56
  • 628
#gielda #meczennicyxtb
WitStwosz12 - #gielda #meczennicyxtb

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zielonzielon
zielonzielon
14.04.2026, 14:23:03 via Wykop
  • 62
@WitStwosz12: te śmieszne 20 mln to pewnie połowa tego co tag #gielda miesięcznie traci na cfd
  • Odpowiedz
WybuchowyCzajnik
WybuchowyCzajnik
14.04.2026, 16:10:13 via Wykop
  • 17
@zielonzielon: chyba tygodniowo
  • Odpowiedz
stasiu84
stasiu84
12.04.2026, 21:48:19
  • 93
Gniję, że Oliwia zrobiła dużemu gejowi przysługę i zamieniła się z nim autami, a ten chciał ją potem okraść z tarczy xD
#thetraitors
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Madoxxx
Madoxxx
12.04.2026, 22:49:02 via Wykop
  • 34
@stasiu84: Chciwy grubas.
  • Odpowiedz
charygiewont
charygiewont
13.04.2026, 11:10:29 via Wykop
  • 8
@redheadxyz:
charygiewont - @redheadxyz:

źródło: 1000001964

Pobierz
  • Odpowiedz
jajko_na_twardo
jajko_na_twardo
12.04.2026, 21:41:09
  • 89
#thetraitors Najlepsze jak shrek z-----l tarcze typiarze i jak ludzie zaczęli się pruć to zaczął udawać że jaja se robi :d
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ubog
ubog
ubog
13.04.2026, 09:53:36 via Wykop
  • 4
@jajko_na_twardo: @tanczjakcizagramkolego: Maciek i pawełek to są takie dwa raki programu, jeden ukryty niezdiagnozowany który dopiero zaczyna wypływać a drugi złośliwy którego niedługo się usunie.
  • Odpowiedz
tarushiba
tarushiba
13.04.2026, 11:26:29 via Wykop
  • 6
@jajko_na_twardo: Aż mi się meme przypomniało.
tarushiba - @jajkonatwardo: Aż mi się meme przypomniało.

źródło: Traitors meme

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 81
  • Strona 1 z 81
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia