Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
5KYN3T

5KYN3T

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8161
  • Znaleziska 808
  • Mikroblog 7353
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 30
5KYN3T
5KYN3T 8 godz. i 38 min temu
  • 0
Chorwacja strasznie pasywna w obronie. Tu będzie 5:2 albo 5:3.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gomusss
Gomusss
10 godz. i 7 min temu
  • 12
1014 + 1 = 1015

Tytuł: 444
Autor: Maciej Siembieda
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Ocena: ★★★★★★★
Gomusss - 1014 + 1 = 1015

Tytuł: 444
Autor: Maciej Siembieda
Gatunek: kryminał, sens...

źródło: 573772-352x500

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 9 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Gomusss: Ta pozycja mi nie weszła za bardzo, ale ogólnie polecam Siembiedę za umiejętne przeplatanie fikcji literackiej i faktów historycznych osadzone w lekkim kryminale. Bardzo duża wiedza i wnikliwy research poparty na pewno dziennikarskim wykształceniem. Od siebie polecam cały cykl grecki, Orient Express (ogólnie cykl z Jakubem Kanią), Gołoborze.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 20:19:34
  • 13
w obecnej formie to Senegal by nas r------ł z 5:0 XD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T przedwczoraj, 20:20:58 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Letkiewiczem.
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T przedwczoraj, 20:17:51
  • 0
Obrona turnieju
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawid-111
dawid-111
dawid-111
przedwczoraj, 19:59:59
  • 17
#mecz
dawid-111 - #mecz

źródło: image-146

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T przedwczoraj, 20:04:12 via Wykop
  • 0
@dawid-111:
5KYN3T - @dawid-111:

źródło: IMG_8472

Pobierz
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 15.06.2026, 21:02:57
  • 45
Egipt mi zaimponował. Belgia po prostu fartem zremisowała, grali na stojąco. Natomiast piłkarze z Egiptu - rewelacja. Kombinacyjna, szybka piłka, pressing, wyszkolenie, błyskawiczne myślenie, zabrakło tylko lepszego wykończenia. Ile bym dał aby nasi tak grali bo przecież podobno grają w lepszych klubach? Nigdy tak nie będą grać. Nam przyjdzie się zaraz kopać po czołach z napędzającą się Szwecją i wrócą wczesne lata 2000.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TB0000
TB0000
TB0000
15.06.2026, 21:05:06 via Wykop
  • 5
@5KYN3T: żeby tej grać, trzeba mieć pewnych i szybkich obrońców, a my wiecznie mamy z tym problemy.
  • Odpowiedz
moja-walka
moja-walka
15.06.2026, 21:06:54 via Android
  • 10
@5KYN3T: ani tam pressingu nie było, ani gry kombinacyjnej, jedynie proste kontry
  • Odpowiedz
MilyCieplyTakPrzyjazny
MilyCieplyTakPrzyjazny
15.06.2026, 19:26:04
  • 0
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 15.06.2026, 19:26:47 via Wykop
  • 2
@MilyCieplyTakPrzyjazny: a dobrze.
  • Odpowiedz
lorealsek
lorealsek
lorealsek
14.06.2026, 21:47:43
  • 6
#mecz ze te karzelki strzelily z glowki holendrom hahahaha
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 21:48:33 via Wykop
  • 1
@lorealsek: Ja w tym meczu naliczyłem wiele wygranych pojedynków główkowych Japończyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 21:04:03
  • 0
Huyama Ikiwa na pomęczonych Holendrów w końcówce, róbcie screeny.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kocurrek32
kocurrek32
14.06.2026, 20:58:40
  • 5
Najładniejszy samochód ever #motoryzacja
kocurrek32 - Najładniejszy samochód ever #motoryzacja

źródło: 1ff082d2-6781-4538-93e0-78ec02c38709_w960_r1.5_fpx56_fpy57_fd66

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 21:00:37 via Wykop
  • 2
@kocurrek32: Ja mam bardziej sentyment do DB9 ale duch ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DaxterPoker
DaxterPoker
14.06.2026, 20:47:40
  • 4
tl;dr; Aplikacja do robienia porządku w zdjęciach na iPhone - bez reklam, subskrypcji i działa lokalnie.

Mamy nawyk robienia 15 zdjęć jednego ujęcia podczas urodzin czy wycieczek a potem tego nie porządkuję. Lada dzień urodzi mi się dziecko więc muszę przygotować trochę miejsca na telefonie.

Utworzyłem aplikację która mi w tym pomaga grupuje podobne zdjęcia i sugeruje to najostrzejsze. Znalazłem u siebie grupę 15-16 prawie identycznych fotek — usunąłem 14 z nich i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 20:58:24 via Wykop
  • 0
@DaxterPoker: Super, przetestuję. Dzięki za Twoją pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 20:23:17
  • 11
Cieszę się że polska firma motoryzacyjna ma swoją ekspozycję na tych mistrzostwach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
5KYN3T - Cieszę się że polska firma motoryzacyjna ma swoją ekspozycję na tych mistrzo...

źródło: IMG_8455

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kakarot_Z
Kakarot_Z
14.06.2026, 20:25:44 via Wykop
  • 0
@5KYN3T: no ba, polonez Atu, Polonez caro, Polonez truck to światowe klasyki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 20:09:23
  • 0
Tak myślę może lepiej że nasi nie pojechali bo z taką Japonią to by była znowu Korea 2002 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szandor-Lavay
Szandor-Lavay
14.06.2026, 20:10:20 via Wykop
  • 0
@5KYN3T: albo padaka z 28.06.2018
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
14.06.2026, 18:41:54
  • 1
Niemcy w jednym meczu więcej goli strzelonych niż Polska na wszystkich mundialach razem wziętych w 21. Wieku xD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 18:43:54 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Nie prawda bo strzeliła 10. 3 w Korei, 2 w Niemczech, 2 w Rosji i 3 w Katarze.
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 18:46:48 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: A no chyba że tak, to można się mylnąć, pozdrawiam
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 14:34:24
  • 5
Novak wymachuje batona
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolSandaczPierwszyRozrzutny
KrolSandaczPierwszyRozrzutny
14.06.2026, 09:50:57
  • 26
Polacy to kompletni ignoranci jeśli chodzi o stosowanie antybiotyków. Mają nazbierane po szufladach przez całe życie jakieś antybiotyki które nawet nie mają pojęcia kiedy i jak się stosuje, i ładują w siebie od razu jak zaczyna im się przeziębienie, przecież to jest jakieś kuriozum. Antybiotyk oczywiście losowy bo antybiotyk to antybiotyk, więc leci metronidazol na kaszel i gorączkę. Do tego oczywiście losowe NLPZ w dawce losowej.

#zdrowie #medycyna
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 09:59:39 via Wykop
  • 2
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: Ktoś tak robi? Nie wiem jak mi lekarz przepisał kiedyś antybiotyk to go stosowałem określony czas i bajo jajo. Raczej nie miałbym odwagi brać do ust antybiotyk co zalega mi w szufladzie parę miesięcy, nie wiedząc jeszcze czy to jest to zasadne.
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 11:38:49 via Wykop
  • 1
@dr_Batman: O, to już jest jakiś wyższy stopień dziadowania, my jako Polacy się w tym lubujemy.
  • Odpowiedz
Smok_Baltazar
Smok_Baltazar
14.06.2026, 09:43:48
  • 8
#lotnictwo #polska

Twój stary miał w dupie rozsądek i przepisy, więc się zabił, obciążył skarb państwa na ćwierć miliarda, zrobił bekę z naszej armii podczas gdy za wschodnią granicą grasuje putin. On zostaje bohaterem narodowym, a ty matką chrzestną kolejnych samolotów xD Rodzina i tak już jest ustawiona z kasy pospólstwa, ale Sztab Generalny jeszcze zachęca do zbiórki na gówniaki Slaba, bo jednak dalej im za mało.

MON
Smok_Baltazar - #lotnictwo #polska

Twój stary miał w dupie rozsądek i przepisy, więc...

źródło: slabowa

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 09:49:11 via Wykop
  • 3
@Smok_Baltazar: W ogóle, jest już raport po tej katastrofie? Przyznaje że w pierwszych dniach broniłem dobrego imienia Krakowiana bo niektóre wpisy na mirko były obrzydliwe, ale to już idzie trochę za daleko. Był dobrym pilotem ale zginął głupio, nie widzę sensu robienia nad jego grobem jakiejś epopei, rodzina też sobie poradzi.
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 10:10:27 via Wykop
  • 2
@elukubracja_depresji: Racja, głupio to wybrzmiało. Raczej dobrze wyszkolonym, co nie równa się byciu dobrym, skoro miał już w cv pewne incydenty na pokazach i wciąż naciągał limity. Tym niemniej głupia śmierć, dla wojska większe obciążenie nie tylko przez stratę maszyny a co ważniejsze przepadek lat wyszkolenia i nakładów na jednostkę, to jest zawsze duży kłopot.
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor
14.06.2026, 09:04:27
  • 9
Jako osoba chora (jestem w wieloletniej remisji schizofrenii), chciałbym tylko wam wszystkim ze smutkiem powiedzieć, że nasze obecne społeczeństwo jest niedouczone i bardzo niesprawiedliwie ocenia oraz stygmatyzuje osoby cierpiące na to schorzenie.

Wbrew stereotypom, osoby cierpiące np. na schizofrenię paranoidalną, w przypadku odpowiedniego, regularnego leczenia oraz WSPARCIA I ZROZUMIENIA ze strony otaczających nas zdrowych psychicznie ludzi - mogą prowadzić w miarę normalne, czasami nawet satysfakcjonujące życie, będąc w wieloletniej remisji objawów wytwórczych (remisja
gregtheemperor - Jako osoba chora (jestem w wieloletniej remisji schizofrenii), chcia...

źródło: 1017

Pobierz
gregtheemperor - Jako osoba chora (jestem w wieloletniej remisji schizofrenii), chcia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T 14.06.2026, 09:14:16 via Wykop
  • 1
@greg_the_emperor: Myślę że świadomość i tak jest z każdym rokiem lepsza ale wciąż mocno szoruje, no ale jakieś światełko w tunelu jest. Gratuluję długiego czasu względnego spokoju i trzymam kciuki za dalsze sukcesy w tej nierównej walce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • Neural Net Based Artificial Intelligence

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.08.2024

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking