Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko113
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ekspert_z_NASA

Ekspert_z_NASA

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23107
  • Znaleziska 4910
  • Mikroblog 18197
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 132

525

Bartosiak 4 lata temu przewidział kto zarobi na odbudowie Ukrainy

O tym, jak Polska wyszła na tej wojnie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle". Zderzenie polskiego romantyzmu z niemieckim i ukraińskim pragmatyzmem.

wykopowicz_ka
z
youtube.com
dodany: 25.06.2026, 16:24:42
  • 181
  • #
    bartosiak
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 25.06.2026, 21:38:45 via Wykop
  • 10
Bartosiak przewidział?
Haha. Każdy przytomny człowiek mówił o tym od razu.
To bałwany pluć tylko potrafiliście na tych, którzy trzeźwo mówili jak jest i jak będzie.
Naiwniacy bez rozumu i godności.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 25.06.2026, 21:39:56 via Wykop
  • 10
Dla Polaków ważniejsze są symbole i historia niż pragmatyzm i interesy.


@matti-nn: pojęcia nie masz a p--------z.
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 25.06.2026, 21:17:53
  • 6
To jest stadion, na którym będzie finał.
Brak zadaszenia. W dodatku finał będzie godzinę wcześniej, niż ten mecz czyli lokalnie 15:00 (u nas 21:00)
Jednymi słowy będzie - LAMPA W C--J
Jeszcze c-----o umieszczona główna kamera. Przy tak ciasnym boisku, ławki rezerwowych i barierki, zasłaniają linię boczną i wchodzą na boisko. Oglądasz k---a pół trybuny i kibiców, zamiast boiska.
#mecz #mundial2026 #pilkanozna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

937

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy"

Lekarz medycyny ratunkowej zarobił w rok 4,3 mln zł. "Szczepiłem ludzi od rana do nocy" "Niczego nie ukradłem, ciężko pracowałem - mówi Robert Górski, lekarz pogotowia. Przez dwa lata pandemii zarobił blisko 6 mln zł. Ostatnio zarabia około miliona rocznie. Lekarz jest zielonogórskim radnym.

KONONOWlCZ
z
wykop.pl
dodany: 23.06.2026, 10:01:34
  • 118
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    zielonagora
  • #
    lubuskie
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 23.06.2026, 11:55:26 via Wykop
  • 13
Covid pięknie ustawił kastę lekarską. Dojenie bez opamiętania. Nic lepszego jak ta pierodlona pseudo pandemia, nie mogło im się trafić.
Jeszcze politycy bili brawo na tik toku w rytm nabijanej kapuchy do kieszeni medyków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2418

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.

tomasztomasz1234
z
politykazdrowotna.com
dodany: 22.06.2026, 18:49:13
  • 170
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    inwestycje
  • #
    lekarski
  • #
    zdrowie
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 23.06.2026, 09:46:01 via Wykop
  • 12
Mafia?
Państwo w państwie?
Polska to świetne miejsce do wszelkiego rodzaju spółek, samorządów, organizacji, fundacji, które tworzą swój własny mikroświat, mają swoje przywileje i wpływy, potrafią świetnie lawirować między prawem i wykorzystywać system.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4189

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 21:58:50
  • 190
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 21.06.2026, 23:45:42 via Wykop
  • 208
Wow, w końcu ktoś zaczął zauważać, że mafia lekarska monopolizuje co się da. Że funkcjonuje coś takiego jak lekarski kościół prawdy objawionej. Kto nie należy do kościoła i nie posiada odpowiedniego papierka nadanego przez innych posiadaczy papierka, ten jest antynaukowy szarlatan!
Mafia gnoi ludzi po studiach - Fizjoterapeutów, technologów, diagnostów, dietetyków, trenerów, kosmetologów. Wszystko tylko dla hajsu! Żeby nie dopuścić nikogo innego do tego tortu, którym chcą nie nażreć sami. Wszyscy inni
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 22.06.2026, 08:25:37 via Wykop
  • 38
A jeszcze dodajmy do tego, że połowa konowałów nie aktualizuje nawet swojej wiedzy. Jadą ciągle tym samym schematem od 20-30 lat i dłużej, tak jak kiedyś się nauczyli, nie sprawdzają aktualnych badań, odkryć, norm, bo po co, skoro kasa i tak wpada.
Dobrych lekarzy, z pasją, powołaniem, to jest garstka w tym środowisku.
Ale mądrzyć się i patrzeć z wyższością na innych specjalistów, którzy nie mają papierka lekarza, ale są na bieżąco,
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3231

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

Oświadczenie lekarza z Zawiercia

5,5 mln zł przychodu, całą KAMIENICĘ, dom, 6 "mieszkań" i 2,6 mln zł środków pieniężnych. W niedużym mieście!

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 21.06.2026, 10:38:31
  • 267
  • #
    polska
  • #
    zawiercie
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 21.06.2026, 23:31:43 via Wykop
  • 10
System stworzył kolejną nadzwyczajną kastę, która wzięła sobie za zakładników zdrowie i życie Polaków - ,,Bo jak nas nie będzie, to poumieracie''. Jak zwykle zero umiaru, żadnej moralności, tylko dojenie, dojenie ile wlezie skoro się da. A ty k---a gnij w kolejkach i słuchaj jak na wszystko brakuje. A pan cwaniak ciągnie w kilku szpitalach po kilkaset miesięcznie a jak co do czego to i tak cię przyjmuje i doi prywatnie bo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 21.06.2026, 17:00:37
  • 17
W---------i wam system kaucyjny, który jest zwykłym okradaniem.
Teraz likwidują możliwość taniego kupowania produktów spoza UE, bo tak i już.
No o co? I nic. Dalej dawajcie się dynać i okradać niewolnicy.
#uniaeuropejska #polaka #swiat #chiny #aliexpress #temu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
Autor
21.06.2026, 17:03:26 via Android
  • 5
@CCH5OH: a z chin zabulidz teraz tyle, ,e nie będzie się opłacać. Bo ma zarobić pośrednik w Europie a ty masz płacić więcej w imię podatków dla UE i napychania kieszeni pośredników.
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
Autor
21.06.2026, 17:11:50 via Android
  • 3
@Gieekaa: i co w związku z tym?
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 21.06.2026, 16:23:23
  • 0
Dziecięce poważne plany.
Przy okazji mundialu w 2002 roku, wiedząc, że kolejny ma być doslownie obok, bo w Niemczech, snułem plany i byłem absolutnie przekonany, że jakoś już wtedy 16 latek (wydawało mi się, że to już będzie dorosły wiek) pojadę sobie ,,maluszkiem" (Fiatem 126p) do Niemiec na mistrzostwa.
Mundial w Niemczech był 20 lat temu, a ja nawet na nasz narodowy się nigdy nie wybrałem, chociaż widzę go z okna.
Malucha
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1064

Trzaskowski wiedział o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym i Kacprzyku.

Rafał Trzaskowski informacje o nieprawidłowościach w Warszawskim Szpitalu Południowym i działalności Dawida Kacprzyka dostał 19 lipca 2025 r., czyli niemal rok temu. Poinformował go o tym ordynator chirurgii szpitala w prywatnej rozmowie przez komunikator internetowy.

Serghio
z
zero.pl
dodany: 19.06.2026, 12:00:50
  • 150
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
  • #
    trzaskowski
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 19.06.2026, 12:37:23 via Wykop
  • 130
Ale tam jest pożar. Oni chodzą po polu minowym i nie wiedzą kiedy znowu coś w--------i.
Trzaskowski zapiera się, że nic nie wiedział, nikt go nie informował a za chwilę wypuszczona zostaje informacja o korespondencji ordynatora, który przekazywał informacje prezydentowi miasta o patologii, która się o--------a w szpitalu z udziałem polityków. Ordynator odpowiedzi się nie doczekał ale za to został chwilę później zwolniony.
Boja się nawet odezwać, bo nie wiedzą co za
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

313

Midjourney przechodzi od generowania obrazów kotów do skanera USG całego ciała

Midjourney przechodzi od generowania obrazów kotów do skanera USG całego ciała

Skaner USG całego ciała bliski jakością MRI. Cel: tania, częsta profilaktyka zamiast drogich badań (oszczędności) i biblioteka skanów zasilająca medyczne modele AI. Znacznie szybszy od tradycyjnego (60 sekund) oraz prawie 10x tańszy od tradycyjnego rezonansu.

Krzyzu83
z
theverge.com
dodany: 18.06.2026, 10:25:17
  • 73
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 19.06.2026, 12:13:38 via Wykop
  • 0
cos jak EKG w zegarkach


@repoo: Funkcja jest traktowana jak narzędzie diagnostyki medycznej i musi być certyfikowana. Jakiś rok temu Garmin dopiero dostał homologację w UE na swoje EKG w zegarkach. To normalnie działa, tak jak powinno działać.
BrutalnyFaulWojtyly
BrutalnyFaulWojtyly
19.06.2026, 00:34:17
  • 0
Radosław Pyffel w studiu przedmeczowym xD
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 19.06.2026, 00:43:13 via Wykop
  • 0
@BrutalnyFaulWojtyly: chyny grajo??
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 18.06.2026, 20:40:14
  • 3
Bośnia biała być czarnym koniem a jest w czarnej dupie.
Portugalia faworytem do tytułu a jest faworytem do rozczarowania turnieju.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jobzpaticzku2
jobzpaticzku2
18.06.2026, 20:41:14 via Wykop
  • 0
@Ekspert_z_NASA: wygrają z katarem luźno
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 17.06.2026, 22:14:59
  • 0
I co, już koniec? Już się nastrimowali? Po c--j w ogóle to skakanie z Kicka na YT i tam za chwilę kończenie.
Co to za taktyka?
#bystrzaktv #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel-nowosielsky
pawel-nowosielsky
17.06.2026, 22:59:02 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Stogies
Stogies
17.06.2026, 23:02:02 via Wykop
  • 2
@pawel-nowosielsky: Usuń ten wpis bo prawiczka zaraz zgłosi kanał.
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 17.06.2026, 20:53:27
  • 6
Chorwacja idzie na trzeci medal z rzedu.
Oni wielkie turnieje mają w DNA.
Póki co jest to pierwszy mecz na tym mundialu, gdzie można powiedzieć, że widzimy starcie gigantów.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 17.06.2026, 17:11:04
  • 2
Portugalia będzie mistrzem świata. Dla dobra historii piłki nożnej, musi wygrać.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Levandyr
Levandyr
17.06.2026, 17:12:08 via Wykop
  • 0
@Ekspert_z_NASA: też mam nadzieję że wygrają ale za 4 lata już bez płaczka
  • Odpowiedz

1304

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 10:51:47
  • 283
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 17.06.2026, 14:28:58 via Wykop
  • 15
Kurde znowu biedny donald nic nie wiedział.
Wszyscy winni tylko nie on ani jego partia.
On przecież jest tylko premierem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 17.06.2026, 13:13:18
  • 8
Zaraz, zaraz.... To Lech, Mistrz Polski, zaczyna od II rundy eliminacje do LM? XD Gdzie jeszcze później jest III runda i dopiero na końcu runda IV ostateczny play-off o awans?
Ja p------e xD To co to było za spuszczanie się, że Lech przystępuje do eliminacji w zasadzie na ostatnim etapie i ma autostradę bo będzie rozstawiony, skoro teraz okazuje się, że zaczyna już od II rundy. Przecież oni się wyjebią, zanim dobrze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SynMirasaKMWTW
SynMirasaKMWTW
17.06.2026, 13:14:54 via Wykop
  • 20
@Ekspert_z_NASA: nie zesraj się czasem
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 17.06.2026, 10:04:57
  • 6
K---a, ja po prostu nie mogę z tym chłopakiem. Wrzuca story na IG i n--------a na Tajfuna, że Pabisiakula nie chce nic robić, że stołu nawet nie przygotuje, że po nic nie pójdzie, bo uważa, że on nie jest od tego. I już Sylwester w-------y ,,Ja nie będę widzowie za nim latał, trudno nie będzie strima''.
No właśnie Sylwestrze wujek ma rację, on nie jest od tego. Skoro nająłeś parobka do siedzenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
Autor
17.06.2026, 12:54:56 via Wykop
  • 1
Co ty się emocjonujesz takim paparochem chłopie


@prawiczkowe_halucynacje: Nie emocjonuję się jakoś zbytnio, ale lubię to uniwersum i szlak mnie trafia, jak widzę co baron o--------a.
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA 15.06.2026, 17:24:14
  • 1
Jest jeszcze coś takiego jak tani gamepass? Kiedyś naładowałem sobie 23 miesiące zdaje się za jakieś 460 zł.
A teraz patrzę, że jakieś chore ceny są ლ(ಠ_ಠ ლ)
#gamepass #gry #xbox
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
15.06.2026, 17:39:50 via Wypiek
  • 0
@Ekspert_z_NASA nie
  • Odpowiedz
vista_
vista_
15.06.2026, 17:46:14 via Wykop
  • 1
@Ekspert_z_NASA: xgp.pl
Polecam stronkę, luknij za aktualnym poradnikiem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.12.2019

    Mikroblogger
  • Złotousty
    od 01.08.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking