Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NaNiBy

NaNiBy

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 193
  • Znaleziska 6
  • Mikroblog 187
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 21
KINGANTONIO
KINGANTONIO
wczoraj, 07:26:12
  • 1
Have a nice day ✌
Nice day for all ✌
#przemcel
KINGANTONIO - Have a nice day ✌
Nice day for all ✌
#przemcel

źródło: 1000127759

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy wczoraj, 08:24:33 via Wykop
  • 1
Ciągnij
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
12.06.2026, 13:15:29
  • 2
#kiszak Jeju ale że się czymś takim chwalił na wizji. (to napój)

A tak w ogóle, ten screen pochodzi z tego filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=Yyegx3zef4I
MagicznyKarp - #kiszak Jeju ale że się czymś takim chwalił na wizji. (to napój)

A ta...

źródło: image

Pobierz
MagicznyKarp - #kiszak Jeju ale że się czymś takim chwalił na wizji. (to napój)

A ta...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 12.06.2026, 13:18:39 via Wykop
  • 1
@MagicznyKarp: Kiedyś był piękny i młody, młody i głupi. A teraz tylko głupi xD
  • Odpowiedz
Doxori
Doxori
Doxori
10.06.2026, 04:58:00
  • 0
Prawdopodobnie dałem się łatwo oszukać na blika. Kupiłem bilet na koncert przez Facebooka, bilety dostałem na emaila w formie pdf. Teraz po czasie dowiaduje się, że bilety na ticketmaster mają opcje transferu biletów w aplikacji. Pieniądze wysyłałem na numer telefonu na blika i czy jest szansa odzyskać pieniądze jeżeli zgłoszę sprawę. Zawsze myślałem, że te oszustwa polegają na wypłaceniu pieniędzy z bankomatu a nie przelew na numer telefonu #blik #
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 12.06.2026, 13:16:38 via Wykop
  • 0
@Doxori: Zgłaszaj, po słupie dojdą do chłopa który kupił od niego dane. A nawet jeśli nie to będzie przynajmniej -1 słup i debil pomyśli dwa razy zanim komuś znowu sprzeda dowód osobisty za 100zł.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
10.06.2026, 09:29:44
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 12.06.2026, 13:14:44 via Wykop
  • 1
@b45ezno9hvpv: Z Chińczykami za to nie można. Na każdym kroku próbują cię oszukać bo jak jesteś podmiotem poza terenem Chin to będziesz się z nimi tłukł nie dość, że latami za byle sprawę to jeszcze d--------ą takie koszty, że ci się po prostu nie opłaca.
  • Odpowiedz
Wolnyityle
Wolnyityle
12.06.2026, 06:43:26
  • 2
Właśnie dzwonił do mnie jakiś kolo. Z velobanku i znał moje nazwisko i cisnoł coś o kredycie na 10000 w velobanko i chciał odemnie wyciągnąć w jaki banku mam konto zeby zgłosić to.
Ruski akcent.

Numer +48225188781

#oszukujo #telemarketer
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 12.06.2026, 13:12:04 via Wykop
  • 1
@Wolnyityle: Numer telefonu spoofingowany na 100%. Typowa wyjebka na rzekomy kredyt. Nie dałeś się nabrać więc będziesz miał pewnie spokój, ale uważaj na telefon od "prokuratora", który ci powie, że prowadzi sprawę odnośnie wzięcia na ciebie kredytu.
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy 10.06.2026, 20:52:55
  • 11
#kiszak Amando wróć
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d4wid
d4wid
10.06.2026, 21:03:35 via Wykop
  • 16
Amando wróć


@NaNiBy: https://streamable.com/jlz9jb
d4wid - > Amando wróć

@NaNiBy: https://streamable.com/jlz9jb
  • Odpowiedz
ki-shak
ki-shak
11.06.2026, 03:45:13 via Wykop
  • 2
@rolek2145: absolutną, k---a, pustke
  • Odpowiedz
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
10.06.2026, 03:08:35
  • 13
#kiszak #bekazludologuff Kiszak serio myśli że komentarze na stimie to zemsta "gotikowców" za to że hejtuje ich grę? XD Tu nawet nie chodzi o to że pobił menela a następnie s--------ł do Rumuni by uniknąć konsekwencji. Inni gorsze rzeczy robili a nie są za to w żaden sposób rozliczani. Ludzie w internecie najbardziej nie lubią hipokrytów a Kiszak to idealny przykład zakłamanej osoby. Kiszak to jest Dis 2.0.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 10.06.2026, 11:01:36 via Wykop
  • 0
@RealnyMadrysta: JK JK
  • Odpowiedz
alverini
alverini
10.06.2026, 06:33:27
  • 88
Idealne podsumowanie menelobijcy
#kiszak
alverini - Idealne podsumowanie menelobijcy
#kiszak

źródło: 1000027613

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 10.06.2026, 11:00:54 via Wykop
  • 1
@alverini: Taki komentarz godzinę wisiał i nie usunięty? Chyba drakula będzie musiał ukarać Zaaifa
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy 08.06.2026, 10:20:54
  • 9
#kiszak Ile czasu minie zanim wampir się przeprosi z rimejkiem Gothica?
Opinie ludzi są pozytywne więc chyba nie ma co dalej określać go jako największy crap tego roku bo później wyjdzie że znowu kiszula nie miał racji cn?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takietamsmieszki
takietamsmieszki
takietamsmieszki
08.06.2026, 11:39:16 via iOS
  • 6
@NaNiBy: spokojnie. Zrobi logiczny piruet z fikołem i wyjdzie na jego.
  • Odpowiedz
Kwerku232
Kwerku232
Kwerku232
08.06.2026, 12:15:23 via Wykop
  • 6
@NaNiBy: musi wyjść kilka łatek tak żeby można było ogłosić ludologiczne zwycięstwo
  • Odpowiedz
szychun
szychun
01.06.2026, 12:29:07
  • 297
#polityka #bekazpisu #kanalzero jak pech to pech. Tymczasem sprawdźmy co Giertych napisal na Xie.
szychun - #polityka #bekazpisu #kanalzero jak pech to pech. Tymczasem sprawdźmy co Gi...

źródło: 1000019037

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 01.06.2026, 12:41:06 via Wykop
  • 112
@szychun: No tak się wylosowało akurat. Gdyby nie był na otwarciu parasola to jako obiektywny i rzetelny dziennikarz na pewno by nagrał o tym materiał
  • Odpowiedz
Karling
Karling
Karling
30.05.2026, 17:32:59
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 01.06.2026, 12:36:57 via Wykop
  • 3
@Karling: To był mój wpis, film usunięty bo nie mam konta na streamable bo korzystam z tego serwisu raz na ruski rok.
Wrzuciłem jeszcze raz:
https://streamable.com/r25chr
NaNiBy - @Karling: To był mój wpis, film usunięty bo nie mam konta na streamable bo k...
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy 28.05.2026, 09:41:37
  • 14
#frajerzyzmlm Równy start
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paramedix
paramedix
paramedix
28.05.2026, 10:15:04 via Wykop
  • 12
@NaNiBy: ¯\(ツ)/¯
paramedix - @NaNiBy: ¯\(ツ)/¯

źródło: oczekiwania

Pobierz
  • Odpowiedz
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch
28.05.2026, 11:01:41 via Wykop
  • 12
@paramedix: Ta monobrew zawsze śmieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy 13.05.2026, 15:02:18
  • 7
#polityka Taka prawda
NaNiBy - #polityka Taka prawda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 02.05.2026, 20:02:44
  • 1
#wygryw Wypłaciłem balans z Total Casino będąc na plus 50zł. Zamówiłem kebaba premium z dostawą za 48zł. Dalej jestem 2zł na plusie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy
Autor
02.05.2026, 20:09:51 via Wykop
  • 0
@ToxycznyKarol: biznesmen
  • Odpowiedz
JatuArmy
JatuArmy
02.05.2026, 19:29:56
  • 29
Zostałem pokonany przez kubełek 50szt kurczaka z KFC. Jako wielki fan Oguri Cap traktuje to jako osobistą porażke.
JatuArmy - Zostałem pokonany przez kubełek 50szt kurczaka z KFC. Jako wielki fan Ogur...

źródło: 1000003101

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 02.05.2026, 19:55:29 via Wykop
  • 2
@JatuArmy: Majtku okrętowy, w ładowni sucho
NaNiBy - @JatuArmy: Majtku okrętowy, w ładowni sucho

źródło: 20260502_215442

Pobierz
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy 02.05.2026, 14:43:03
  • 0
#przegryw #wygryw Niektórzy piją jak patologia sami w domu a ja z znajomymi elegancko wyjście do prestiżowej restauracji z owocami morza bo przyszła wypłata a ja nie mam żadnych wydatków stałych, zero kredytów, zero dzieci. Mogę wszystko r------ć na przyjemności. Nawet mi was nie szkoda. Zostanie oskim to kwestia wyboru, wystarczy się tylko schylić ale niektórym się nawet tego nie chce.
NaNiBy - #przegryw #wygryw Niektórzy piją jak patologia sami w domu a ja z znajomymi ...

źródło: 20260502_163820

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy
Autor
02.05.2026, 17:30:23 via Wykop
  • 0
@Zaorany33: Ty zielonko nawet konta nie masz 2 miesiące na wykopie a będziesz coś p-------ł o dorosłym życiu. Dorośnij najpierw do zwykłego poziomu a później pisz takie głupoty
  • Odpowiedz
NaNiBy
NaNiBy
Autor
02.05.2026, 18:02:10 via Wykop
  • 0
@Zaorany33: Boli cię że ktoś zarabia normalne pieniądze i może wydać na jedzenie w ekskluzywnej restauracji i nie musi żywić się gotowanymi obierkami po ziemniakach
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
30.04.2026, 10:12:19
  • 167
#ukraina #rosja #wojna

Gdzie są ci wszyscy rusofile, którzy śmiali się, że "HEHE CZTERDZIESTY PIĄTY PAKIET SANKCJI HEHE, NIC TO NIE DAJE HEHE". A to już właśnie jest ten moment: ruska gospodarka tonie jak titanic, mocno podwyższyli podatki, bezrobocie rośnie, już nawet sam putler mówi, że jest zle. Przez te blokady internetu mnóstwo biznesów po prostu pada jak muchy. A Ukraińcy walą w ruskich jak się
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 30.04.2026, 15:48:14 via Wykop
  • 0
@NadwornyPanicz: Ruskie mogłyby być drugimi Chinami, ogromne pieniądze, masa głupich ludzi pozwalających sobie na wszystko, największe państwo na świecie pod względem ziemi, ale nie lepiej wojenki xD
Problem taki, że nie tylko szarzy ruscy cywile są tam głupi, ale i wszyscy którzy rządzili tym k----------m od początku historii
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
27.04.2026, 14:06:10
  • 8
jesteś mordercą
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
morgiel - jesteś mordercą
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: dfhsgdfsg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 27.04.2026, 15:10:22 via Wykop
  • 5
Król Szczurów by przyjął na siebie ranę szarpaną wywołaną karabinem myśliwskim zasłaniając ojca pomimo jego grzechów opiekuńczych?
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
27.04.2026, 14:55:23
  • 7
#kiszak #skeletal Jeden z updatetów mi uciekł, więc macie z dnia 22.04.2026

Ps. Ja się może nie znam na tworzeniu gier, ale "wersja" 0.0.4 to jest bardzo wczesna, co za tym idzie Skeletar to chyba wyjdzie tak za 10lat w takim tempie

https://streamable.com/dpu95r
MagicznyKarp - #kiszak #skeletal Jeden z updatetów mi uciekł, więc macie z dnia 22.04...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaNiBy
NaNiBy 27.04.2026, 15:06:45 via Wykop
  • 18
NaNiBy

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking