Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vanlid

Vanlid

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18205
  • Znaleziska 34
  • Mikroblog 18171
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 17
Vanlid
Vanlid 21 godz. i 55 min temu
  • 1
Ten Katar jest tak słaby, że pewnie nawet my byśmy z Nimi zremisowali 0:0.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

usunelisciemikonto
usunelisciemikonto
21 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 1
@Vanlid:
usunelisciemikonto - @Vanlid:

źródło: 1000019785

Pobierz
  • Odpowiedz
Frijheid2
Frijheid2
wczoraj, 11:12:23
  • 5
#lechpoznan ma pozyskać lewonożnego środkowego obrońcę. Terry Yegbe, który w ostatnim sezonie rozegrał 24 mecze w Ligue 1.
FC Metz wykupiło go z Elfsborga za 2,6 mln euro. Prawdopodobnie Lech zapłaci ok. 3 mln.

W międzyczasie Antonio Milić nie stawił się na treningach i nie odpowiedział na ostatnie oferty przedłużenia kontraktu. Rozczarowujące.

Bardzo ważne jest, żeby środkowi obrońcy umieli ze sobą grać i mieli czas na wypracowanie automatyzmów. Dobrze, że klub potrafi szybko
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid wczoraj, 11:16:59 via Wykop
  • 3
@Frijheid2: Na papierze bardzo dobre wzmocnienie. Ten nowy Irańczyk za to taki sobie, ale zobaczymy co naprawdę pokaże.
  • Odpowiedz
HeinzGuderian
HeinzGuderian
przedwczoraj, 20:43:16
  • 0
#ekstraklasa
A piękny chorwat Milić czemu głową kręci? Wyniki klub ma przyzwoite, a on żadna gwiazda europejskiego formatu, żeby marudzić. Ot dolidny ligowiec. #lechpoznan
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid wczoraj, 11:16:24 via Wykop
  • 0
@odysjestem: Wieczysta wita. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
przedwczoraj, 20:37:34
  • 1
#mecz
jedyny powód dla którego warto oglądać to że zaraz będzie przecudnej urody majeczka w studio
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid przedwczoraj, 20:41:45 via Wykop
  • 0
@xvlk: Oj tak. <3
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
przedwczoraj, 19:38:00
  • 67
#mecz #majastrzelczyk #heheszki
Tymczas0wy - #mecz #majastrzelczyk #heheszki

źródło: maja2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid przedwczoraj, 19:51:49 via Wykop
  • 2
@Tymczas0wy: Dokładnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid przedwczoraj, 17:19:58
  • 4
Tak się kończy w--------e Ronaldo.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 22.06.2026, 17:10:13
  • 0
KARZEŁEK XDDD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 22.06.2026, 10:30:56
  • 2
#woodstock #polandrock

Co dziś ogłoszą?

  • Ssa baton 14.3% (6)
  • Electric Callboy (OSTROŻNIE!) 16.7% (7)
  • Bajm i inne Kombi 26.2% (11)
  • Jakieś nieznane metaluchy 33.3% (14)
  • Zenek, ale Martyniuk 9.5% (4)

Oddanych głosów: 42

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid
Autor
22.06.2026, 10:46:05 via Wykop
  • 1
@winsxspl: True story, Bro. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Vanlid - @winsxspl: True story, Bro. ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: 1000004263

Pobierz
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid 21.06.2026, 19:11:20
  • 0
No Golizadek = No Game

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 21.06.2026, 06:17:46
  • 3
Renard to dobry trener, ale teraz po prostu się porwał z motyką na słońce z misją ratowania Tunezji na Mundialu. Szybki zarobek dla Niego i tyle.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
17.06.2026, 21:01:21
  • 1
Tym razem ja jestem Sprite, a przeciwnik pragnienie. I to jeszcze na naszym narodowym (ʘ‿ʘ)
#pdk #footballmanager
odysjestem - Tym razem ja jestem Sprite, a przeciwnik pragnienie. I to jeszcze na nas...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 18.06.2026, 09:57:39 via Wykop
  • 0
@odysjestem: Jaka skórka ma stadiony w tle?
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
15.06.2026, 19:36:23
  • 15
Patrzę, że dzisiaj gra Arabia Saudyjska...

muwie... pokibicuję potężnemu trenerowi, a okazuje się, że ten jest bez klubu i do wzięcia!

Ja bym się na miejscu PZPN dwa razy nie zastanawiał i zwolnił wujka Jasia i brał tego dzika od razu!!

https://www.transfermarkt.co.uk/herve-renard/profil/trainer/6480
matthewonthego - Patrzę, że dzisiaj gra Arabia Saudyjska...  

muwie... pokibicuję po...

źródło: u9g95kjzk4ad1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 15.06.2026, 21:36:09 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: W ogóle w tych arabskich krajach się dzieją dziwne rzeczy z trenerami. Szkoleniowiec Maroka też odszedł na chwilę przed Mundialem.
Renarda już miałem "na oku" dawno temu. Wygrał Puchar Narodów Afryki bardzo niespodziewanie z Zambią i potem powtórzył ten wyczyn z Wybrzeżem Kości Słoniowej.
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid 15.06.2026, 16:07:48
  • 0
Gracie naszymi patałachami w #fm26? Ja zacząłem i 6:0 z Maltą, 1:0 z Holandią (wygrana xD) i przegrałem na wyjeździe jak Probierz z Finlandią 1:2. Będą repasaże o Mundial jak nic. Oprócz tego pokonałem Nową Zelandię 4:1 w towarzyskim spotkaniu.

#footballmanager
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid
Autor
15.06.2026, 19:21:37 via Wykop
  • 0
@p3sman: Nieee, ja zawsze wierzyłem w Pana Michała. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid 14.06.2026, 16:39:09
  • 7
- Panie Urbanie, ja se idę grać z Curacao, a Pan nie!
- Panie Nagelsmann... Gardzę Panem!

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 14.06.2026, 16:16:56
  • 32
Pamiętacie tą wariatkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
Vanlid - Pamiętacie tą wariatkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz

źródło: 1000004248

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid
Autor
14.06.2026, 16:21:17 via Wykop
  • 0
@MistrzPatelnii: To młody tyś.
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
14.06.2026, 05:25:06
  • 4
Ledwo oczy otworzył i już do mundialu
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 14.06.2026, 05:26:17 via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: Tak samo ja. xd
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid 14.06.2026, 05:23:03
  • 1
Ja wstał dopiero i widzę, że Turki mają problemy. Australia też spoko, więc liczę na remis.

#mecz
Vanlid - Ja wstał dopiero i widzę, że Turki mają problemy. Australia też spoko, więc ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid 13.06.2026, 17:43:01
  • 9
Plan jest taki: obejrzę pierwszą połowę Brazoli z Marokiem, pójdę spać i wstanę o 6:00 na tureckie problemy z Australią.
Wyjdzie tak (zapewne): zasnę przed 24 i wstanę po 8.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanlid
Vanlid
Autor
13.06.2026, 17:47:49 via Wykop
  • 1
@first: O to mi dokładnie chodziło. ( ͡º ͜ʖ͡º) Klasyka!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.01.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking