Wpis z mikrobloga

Aż mnie skręca kiedy o tym myślę - po 35 latach rządów lewactwa w końcu wykształciła nam się wolnościowa partia - konfederacja. I co? I nic - POPIS dalej ma 90% poparcia. Minęło 6 miesięcy od wyborów - dalej to samo a tymczasem mogliśmy już mieć:
- Likwidację ZUS
- Likwidację PIT i wprowadzenie prostego podatku obrotowego
- Likwidację socjału dla ukraińców (i polaków oraz innych narodowości - jak chcesz hajs - pracuj po prostu)
- Uproszczenie VAT
- Koniec ze strefami "czystego" czyli bogatego transportu
- Zakaz promowanie ideologii gender i LGBT
- Odrzucenie zielonego ładu i ETS czyli czynników które doprowadzą niedługo do bankructwa wielu gospodarstw domowych

No ale polactwo nie potrafiące samodzielnie myśleć dało sobie wmówić że konfa to ruskie onuce i wolą rządy socjalistów którzy ich okradają na każdym kroku. Kraj mamy piękny ale naród strasznie durny, ehh.

#konfederacja #bekazlewactwa #polityka #podatki #socjalizm #ekologia #ukraina
  • 86
  • Odpowiedz
@wyscrollowany:

Dlaczego konfiarze zawsze muszą wyzywać Polaków od polactwa, polaczków

bo oni myślą że wszyscy są idiotami, a to ich śmieszne 7% to jacyś nad ludzie. Takie prawackie myślenie, każdy kto myśli inaczej niż oni to dla nich śmieć.
  • Odpowiedz
@Viado: i nie wiem czemu piszesz popis, skoro to konfederacja oficjalnie zalozyla koalicje z pisem.
Oczywiscie wczesniej sie zarzekali, ze nigdy tego nie zrobia, ale jak ktos inteligentny, to nie wierzy im w zadne slowo
  • Odpowiedz
@Stabilizator:
Nie wiem, czy jesteś tak naiwny, czy głupi. Kryptowaluty istnieją w dużej mierze dlatego, że bardzo łatwo nimi korumpować polityków. Fakt, że Rosjanie korumpują polityków kryptowalutami, jest znany od lat. Wystarczy spojrzeć na propagandę wokół Trumpa – większość pro-trumpowskich treści pochodzi właśnie z rosyjskich trollowni, ponieważ w ich interesie leży zwycięstwo Trumpa. Inwestują w to grube miliardy, bo dla nich jest to inwestycja.

Jeśli chodzi o Konfederację, wystarczy spojrzeć na
  • Odpowiedz
@Stabilizator: tak, są z jawnych, nieukrywanych i komentowanych spotkań dyplomatycznych z osobami nie podejrzanymi o szpiegostwo. Zupełnie inaczej niż w przypadku zdjęcia które wstawiłem.
  • Odpowiedz
@Stabilizator:

prosze 2008 rok

No właśnie. Więc teraz pogmeraj w pod kopułą i pomyśl jakie znaczenie ma zdjęcie Tuska z ławką z 2008 roku. Można takie zdjęcia znaleźć z większością zachodnich polityków, którzy wtedy coś znaczyli bo dzbanie nikt z ruskimi wtedy nie był na wojennej ścieżce. A co do nowomowy widzę, że nie chciało ci się sprawdzić, bo dalej nie ogarniasz.
  • Odpowiedz