Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Podstepny_Wez

Podstepny_Wez

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7793
  • Znaleziska 7586
  • Mikroblog 207
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5

21

Warszawa: Kobieta weszła pod śmieciarkę. Uwięzioną spod auta uwalniali strażacy

Warszawa: Kobieta weszła pod śmieciarkę. Uwięzioną spod auta uwalniali strażacy

Około 80-letnia kobieta trafiła do szpitala po potrąceniu przez śmieciarkę na ulicy Mangalia na Mokotowie

Czerwone_Stringi
z
informacje.wp.pl
dodany: 06.06.2026, 16:40:31
  • 25
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 08.06.2026, 12:58:44 via Wykop
  • 0
@nusch: Przecież do przodu ruszył jak ją trafił. Wlazła mu przed samą maskę - z kabiny nie miał szans jej zobaczyć. Sytuacja analogiczna z tą - gdy krowa nasra do studni. Ani gówna, ani wody.
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 08.06.2026, 14:05:46 via Wykop
  • 1
@nusch: Sytuacja miała miejsce na ulicy - poza przejściem dla pieszych. Za dzieci odpowiadają rodzice - mają ich pilnować, żeby na ulicę nie wchodziły. Jeśli pieszy lezie "jak święta krowa" to konsekwencje mogą być - jak widać. Ja zawsze ciężarówkę obchodzę szerokim łukiem, bo wiem, że z kabiny widoczność jest ograniczona. I tobie też to zalecam.
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 08.06.2026, 18:14:13 via Wykop
  • 0
to ona była na chodniku a on ścinał zakręt


@text: Jeśli tak jest - to oczywiście zmienia postać rzeczy. Ale w treści artykułu nie ma wzmianki o potrąceniu na chodniku.

Po drugie, na takich oseidlach NIE musi być przejść

@text: No ok. Ale w takim przypadku samochód ma pierwszeństwo. Chyba, że jest znak strefa zamieszkania - wtedy odwrotnie.

44

PILNE - Nowy gadżet IKEA przekształci jedno gniazdko elektryczne w dwa

PILNE - Nowy gadżet IKEA przekształci jedno gniazdko elektryczne w dwa

Proszę nie regulować odbiorników, to prawdziwy news z Onetu (Komputer świat) - IKEA wprowadza do sprzedaży dwa nowe adaptery elektryczne. Urządzenia pozwolą nam na rezygnację z przedłużaczy, przekształcając jedno gniazdko elektryczne w dwa.

speedy911
z
komputerswiat.pl
dodany: 06.06.2026, 08:13:08
  • 40
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    ikea
  • #
    onet
  • #
    technologia
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 06.06.2026, 19:52:42 via Wykop
  • 4
Nie wiem czy wykopać, czy zakopać. Mam mindfucka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1016

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Ukraińska modelka pędziła w Warszawie 220 km/h. Mamy komentarz policji

Media społecznościowe obiegły nagrania, na których widać, jak ukraińska celebrytka pędzi przez centrum Warszawy. Na jedn

Sopel74
z
o2.pl
dodany: 05.06.2026, 17:59:53
  • 151
  • #
    polska
  • #
    ukraina
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 05.06.2026, 19:23:49 via Wykop
  • 281
A tak swoją drogą wyjątkowo tępa łycha. Nie trzeba być geniuszem, żeby dostrzec, że wiatr zawiał z nieco innej strony i taryfa ulgowa dla Ukraińców się skończyła. Wystarczy śledzić wiadomości. To ukręciła sobie bat na własną dupę xD. Teraz jej wbiją "miśka" na strefę Schengen i elo.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

19

O fetyszu czytelnictwa i cyfrowym onanizmie intelektualnym

O fetyszu czytelnictwa i cyfrowym onanizmie intelektualnym

Nie jestem fanem narzekania, jednak nie odmówię sobie przyjemności posiadania moich własnych pet peeves. Jednym z nich jest bez wątpienia cały toksyczny świat samorozwoju.Skundlenie tak pięknej idei, jak samorozwój, jest najlepszym dowodem na to, że każdą rzecz można skazić.

adrian_200
z
universeofmemory.pl
dodany: 02.06.2026, 15:17:30
  • 9
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 05.06.2026, 12:54:25 via Wykop
  • 0
Rozumiem, jeśli ktoś po prostu uwielbia czytać książki i pochłania ich mnóstwo rocznie, i nie obnosi się z tym. Nie mam absolutnie żadnego problemu z takim podejściem.


A jak ktoś się obnosi, to czemu wywołuje to aż taki ból d--y u autora? Mnie nie przeszkadza, ani to że ktoś sobie czyta, ani że się tym chwali. W czym problem?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

52

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!
kiero_profesjonal
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 14:36:54
  • 96
  • #
    kierowcy
  • #
    rower
  • #
    samochody
  • #
    drogi
  • #
    agresjadrogowa
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 05.06.2026, 07:27:07 via Wykop
  • 4
że coś jest oczywistym sarkazmem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krzysztof-mirko: Myślę że fragment

(to serio sprawdzają)

zadecydował o reakcji. Przyznam się bez bicia, że też nie rozumiem o co ci chodziło. Możesz wyjaśnić?

409

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Nie ma na nią lekarstwa ani szczepionki. Rozwija się przez 2 lata zanim zacznie zabijać zwierzę. Pierwszy przypadek wykryto w latach 60. Za chorobę odpowiada nieprawidłowo złożone białko. Priony pozostają w glebie przez 16 lat . Jeśli choroba przenosi się na ludzi to pierwsze przypadki mogą zostać

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 10:10:38
  • 97
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 03.06.2026, 07:03:05 via Wykop
  • 2
@high_tower: Za późno - spóźniłeś się ze skowytem. To już jest od kilku lat w Europie. Normalnie szczekająca Julka z ciebie XD!
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 03.06.2026, 08:10:37 via Wykop
  • 1
no właśnie widzę, że jadłeś kiełbaskę myśliwską


@high_tower: Ja wolę nie wnikać co ty tam jesz. "Mięso jest mięso" wg. co poniektórych.

354

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Niezwykły rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu wywołał burzę. Sprawę skomplikował

zdrajczyciel
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 08:56:21
  • 73
  • #
    warszawa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 03.06.2026, 06:59:25 via Wykop
  • 27
@Krevitu: Ci ze wschodu pod wódkę wszystko zjedzą.

668

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:52
  • 145
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 02.06.2026, 18:48:37 via Wykop
  • 6
@Cztero0404: Mnie to by musieli zapłacić (i to kupę kasy), żebym jakiś mecz oglądał. Przecież to nuda. Lata jakaś banda i piłkę kopie. Jak się tym można pasjonować? Równie dobrze można patrzeć jak schnie farba.

21

(Trailer) "Ghost in the Machine": prawda o AI. Silicon Valley milczy

(Trailer) "Ghost in the Machine": prawda o AI. Silicon Valley milczy

Dokument z Sundance stawia tezę, że AI wyrosła z eugeniki, "sztuczna inteligencja" to termin wymyślony do pozyskiwania kasy na badania, a ojciec założyciel Doliny Krzemowej William Shockley był otwarty rasistą. Trailer jest, film wchodzi do kin 5 czerwca w UK, a OpenAI i Anthropic jak zwykle milczą.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 02.06.2026, 06:40:00
  • 12
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    film
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    korposwiat
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 02.06.2026, 06:52:14 via Wykop
  • 24
No tak - statystyka. Najbardziej "rasistowska" z nauk XD. Zakop lewackie gie.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 02.06.2026, 07:52:18 via Wykop
  • 7
@mx109: Jesteście siebie warci. "Skrajne poglądy przyciągają skrajnych idiotów".

439

Dramatyczna sytuacja szpitala w Mławie. "Kroplówek wystarczy na dwa, trzy dni"

Władze szpitala w Mławie na Mazowszu alarmują o dramatycznej sytuacji finansowej, w jakiej znalazła się placówka. Według dyrekcji, w szpitalu brakuje pieniędzy nawet na leki, a kolejnym oddziałom grozi zamknięcie.

VoxClamantisInDeserto
z
rp.pl
dodany: 30.05.2026, 11:23:32
  • 212
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mlawa
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 31.05.2026, 09:00:59 via Wykop
  • 5
pizzy to nie jedzą


@Zxr9: Nie bój, nie bój. Jak za darmo to i pizze zeżrą. Pazerny jak lekarzyk!

564

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Od 1 lipca 2026 r. wzrosną nie tylko ustawowe minima w ochronie zdrowia. Nowe wyliczenia przedstawione przez AOTMiT

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 06:37:56
  • 234
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 28.05.2026, 09:26:48 via Wykop
  • 152
Jakby to było faktycznie 25 tysięcy, to by i problemu nie było. Ale patologia systemu dotarła do absurdu, a lekarzykom jeszcze za mało. Pazerny jak lekarzyk!
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2476

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...

Nie wiem ile to Porsche kosztowało, ale przeciętna pensja w latach 70-tych wynosiła ok. 25$. Hipokryzja level max....

Maudiun
z
finanse.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 09:11:59
  • 365
  • #
    emerytura
  • #
    artysci
  • #
    marylarodowicz
  • #
    finanse
  • #
    hipokryzja
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 28.05.2026, 09:19:39 via Wykop
  • 254
Trzeba było ZUS płacić, a nie januszyć "na artystę". Elo i nara!
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

349

Odklejka gazety wyborczej po referendum.

Odklejka gazety wyborczej po referendum.

A gdyby tylko wyborcy Miszalskiego decydowali w niedzielnym referendum to Miszalski pozostałby prezydentem miasta! @GazetaWyborcza czy was tam już całkiem powaliło? 

EdwardKruk
z
wykop.pl
dodany: 26.05.2026, 08:57:00
  • 70
  • #
    referendum
  • #
    wyborcza
  • #
    gazeta
  • #
    4konserwy
  • #
    prasa
  • #
    polityka
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 26.05.2026, 10:05:17 via Wykop
  • -14
Tak naprawdę 30% mieszkańców go odwołało - ci najmocniej zmotywowani - reszta nie przyszła (frekwencja ok. 30% - 97% głosów za odwołaniem). Więc jak będą wybory to wszystko jest możliwe - nawet jego powrót.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 26.05.2026, 15:52:08 via Wykop
  • -3
a teraz powiedz ilu mieszkańców go wybrało.


@Elitar: A skąd ma mam wiedzieć, jak ja z Krakowa nie jestem i g---o mnie Kraków obchodzi. A czemu zakładasz, że teraz frekwencja będzie taka sama jak w poprzednich wyborach? Emocje są rozdmuchane - może być inna. Sytuacja nie jest jasna i takie wejście na wysokiego konia (i walenie tam konia) z okrzykami, że: zmiana, klęska, teraz my, etc. jest mocno przedwczesna.

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 25.05.2026, 17:58:28 via Wykop
  • 18
ale Helena nigdy nie istniała


@LamajHarma: Udowodnij! Troję odkryto - nie wiem czy wiesz. A to jest mitologia białych ludzi. Niech sobie murzyni swoje mity ekranizują z czarnymi aktorami!
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 25.05.2026, 18:16:16 via Wykop
  • 4
Po prostu napisz, że jesteś rasistą i tyle


@LamajHarma: Nie napiszę bo nie chcę trafić do więzienia. A gdyby nakręcili film z białym Zulusem Shaką, to byś pewnie inaczej do tego podszedł - zapewne rasistowsko.
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 26.05.2026, 12:01:01 via Wykop
  • 0
@deeprest: Figurki Włocha - w tym włoskim muzeum - też zapewne (z tego okresu) nie widziałeś.
Podstepny_Wez - @deeprest: Figurki Włocha - w tym włoskim muzeum - też zapewne (z teg...

źródło: Bez nazwy

Pobierz

0

Dlaczego nie należy zostawiać drzwiczek pralki szeroko otwartych po praniu?

Dlaczego nie należy zostawiać drzwiczek pralki szeroko otwartych po praniu?

Większość osób po zakończeniu prania otwiera drzwiczki pralki na oścież, aby przewietrzyć bęben i zapobiec powstawaniu p

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 26.05.2026, 09:04:20
  • 5
  • #
    pralka
  • #
    elektronika
  • #
    dom
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 26.05.2026, 10:00:32 via Wykop
  • 2
Dawno takich bzdur nie czytałem. ZAKOP!!!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

892

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

Ukrainiec, który wjechał nad Morskie Oko oburzony 5 letnim zakazem

"Jestem człowiekiem i mogę popełniać błędy, mimo wszystko niczego nie ukradłem, nie uszkodziłem i nikomu nie zrobiłem krzywdy.[...] Jeżeli chodzi o ewentualne ograniczenie możliwości poruszania się po terytorium Polski przez następne pięć lat, uważam takie stwierdzenia za bezpodstawne".

bytre
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 25.05.2026, 14:16:39
  • 312
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranci
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 25.05.2026, 18:34:45 via Wykop
  • 305
Trochę racji ma,


@LudzieToDebile: Ale on ściemę wali. To nie był żaden "błąd", tylko zaplanowana akcja, żeby wyświetlenia mu się zgadzały. Policji też nakłamał, że "zaraz za szlabanem zawróciłem". Nie jestem ukrainożercą, ale ten akurat osobnik przegiął pałkę.

497

Dlaczego inteligentni ludzie nie znoszą hałasu? Filozofowie wiedzieli to już 200

Dlaczego inteligentni ludzie nie znoszą hałasu? Filozofowie wiedzieli to już 200

Niektórzy potrafią zasnąć przy włączonym telewizorze, pracować w głośnej kawiarni i prowadzić rozmowę, kiedy obok ktoś o

bylem_bordo
z
zwierciadlo.pl
dodany: 24.05.2026, 02:10:40
  • 210
  • #
    halas
  • #
    zdrowie
  • #
    filozofia
  • #
    ciekawostki
  • #
    psychologia
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 24.05.2026, 17:27:17 via Wykop
  • 0
@jegertilbake: A ja tam śpię jak zabity przy dowolnej temperaturze. Taka cecha osobnicza. Wyjazdy, tropiki, wszyscy: klima, klima, a jak nie ma to dramat. A ja pyk i widzimy się rano. Tu więc mogę zaoszczędzić ( ͡º ͜ʖ͡º).

485

85 lat temu Stalin rozpoczął czwartą deportację Polaków w głąb ZSRR

85 lat temu Stalin rozpoczął czwartą deportację Polaków w głąb ZSRR

21 maja 1941 roku NKWD zaczęło wywozić Polaków z Kresów na Sybir i do Kazachstanu. Czwarta fala deportacji była częścią planu Stalina, by fizycznie wymazać polskość z Kresów. Łącznie wywieziono setki tysięcy osób w kilku falach od 1940 do 1941 roku.

real_scoria
z
polskieradio24.pl
dodany: 21.05.2026, 08:57:56
  • 75
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    rocznica
  • #
    zsrr
  • #
    deportacje
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 22.05.2026, 08:16:43 via Wykop
  • 4
@Ojkofil: Wywieźli łącznie - we wszystkich falach - ok. 700 tysięcy, przeżyło 200 tysięcy. Zajebista ochrona. Takiej odklejki to jeszcze nie widziałem. Może "baranek w ścianę" by ci pomógł?

409

Miasto przejmuje dom pana Cezarego pod inwestycję. Cena budzi emocje

Miasto przejmuje dom pana Cezarego pod inwestycję. Cena budzi emocje

Przy ulicy Kuszników 27 w Warszawie stoi dom, który stał się jedyną przeszkodą na drodze inwestycji za blisko 100 mln zł

so-so
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 13:54:44
  • 121
  • #
    warszawa
  • #
    trzaskowski
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wywlaszczenie
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 22.05.2026, 08:01:05 via Wykop
  • 1
budynek na jakimś pustkowiu


@Jorund225: Właśnie że nie. Zaraz obok Trasy Toruńskiej - obok węzła - patrz zrzut. Jego chałupa blokuje budowę dojazdu do tego węzła - dlatego go chcą wywłaszczyć. I akurat w tej sytuacji jest to całkiem zrozumiałe i pożądane. Kwestią jest wysokość odszkodowania - jak rozumiem.
Podstepny_Wez - >budynek na jakimś pustkowiu

@Jorund225: Właśnie że nie. Zaraz obok ...

źródło: obraz

Pobierz

260

Cyfrowa wojna o polskie paliwa. Rosja i Chiny testują systemy ORLENU

Cyfrowa wojna o polskie paliwa. Rosja i Chiny testują systemy ORLENU

Polska pozostaje pod nieustannym ostrzałem hakerów. Cyberprzestępcy atakują infrastrukturę krytyczną sprawdzając, jak działają systemy obronne. To prawdziwa wojna, w której coraz częściej wykorzystywana jest sztuczna inteligencja. Jednym z głównych celów działań dywersyjnych jest polski gigant paliw

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 20.05.2026, 13:01:04
  • 35
  • #
    technologia
  • #
    energetyka
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
Podstepny_Wez
Podstepny_Wez 21.05.2026, 07:50:37 via Wykop
  • 2
a po co choduje się alpaki ? Do zjedzenia


@RobertinoIncelino: Ale takie polane benzyną i podpalone będziesz jadł?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >
  • Skrajne poglądy przyciągają skrajnych kretynów!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.05.2023

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.11.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 21.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking