Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NumbersPoland

NumbersPoland

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16712
  • Znaleziska 16541
  • Mikroblog 171
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (0)
  • Komentowane (0)
  • Plusowane (171)
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3890
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
z0mb1e
z0mb1e
14.03.2026, 07:07:30
  • 2191
Nikt tak nie oszukuje jak chinol.

Chiński producent laptopów Chuwi został przyłapany na sprzedawaniu procesorów 5500U podszywających się pod 7430U. Zmienili nawet identyfikację na poziomie firmware’u, więc nie dało się tego zauważyć, dopóki nie rozebrało się laptopa. Chuwi twierdzi, że to był błąd xD Przy czym grozi pozwami i żąda aby artykuł na ten temat został usunięty.

#komputery
z0mb1e - Nikt tak nie oszukuje jak chinol.

Chiński producent laptopów Chuwi został p...

źródło: _DSC3036-q82-w2560-h

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
14.03.2026, 07:21:14 via Wykop
  • 969
@z0mb1e:
Może to faktycznie pomyłka, Chujwi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
makrofag74
makrofag74
14.03.2026, 07:25:44 via Wykop
  • 364
Zanany youtuber de8auer też nie ogarnął jak się z Chińczykami robi interesy.

https://www.youtube.com/watch?v=as2KoDtsS_0
makrofag74 - Zanany youtuber de8auer też nie ogarnął jak się z Chińczykami robi inter...
  • Odpowiedz
banzi
banzi
27.02.2026, 05:29:49
  • 1706
Dziś w południowym Teksasie w miasteczku La Puerta odnotowano temperaturę 104°F (40°C).
Jest to najwyższa temperatura, jaką kiedykolwiek zanotowano w Stanach Zjednoczonych zimą.

No ale przecież globalne ocieplenie odwołane bo na planecie Polska przez kilka tygodni był mróz

#pogoda #klimat #bekazprawakow
banzi - Dziś w południowym Teksasie w miasteczku La Puerta odnotowano temperaturę 104...

źródło: image

Pobierz
  • 286
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coollfon
coollfon
27.02.2026, 05:51:47 via Wykop
  • 1125
@banzi: mogli przymocować nakrętki do butelek to nie mieliby problemu 🤷
  • Odpowiedz
Miii_Kiii
Miii_Kiii
27.02.2026, 06:51:19 via Wykop
  • 743
te miasteczko leży na takiej samej szerokości geograficznej co środkowa Sahara


@pangkor: Na Saharze jest teraz zima i 20 stopni w dzień i 7 w nocy. Widzisz różnicę między 20 a 40, nie?
  • Odpowiedz
Sernik_z_rodzynkom
Sernik_z_rodzynkom
26.02.2026, 17:16:12
  • 435
#f1 #chwalesie #lego
Cała rodzinka w komplecie (。◕‿‿◕。) Fajne jest bycie dorosłym i możliwość kupowania rzeczy, na które za dzieciaka nie było kasy.
Sernikzrodzynkom - #f1 #chwalesie #lego
Cała rodzinka w komplecie (。◕‿‿◕。) Fajne jest...

źródło: signal-2026-02-26-181338_002

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
26.02.2026, 17:17:32 via Wykop
  • 35
@Sernik_z_rodzynkom: fajnie to wykombinowałeś. Cyknij fote z dalszej odleglosci jak to sie komponuje w pomieszczeniu. Pomysł super
  • Odpowiedz
Sernik_z_rodzynkom
Sernik_z_rodzynkom
Autor
26.02.2026, 17:18:56 via Wykop
  • 27
@James2000: Dzięki! Jutro przy lepszym świetle zrobię i wrzucę, bo trochę ciemno mam w pokoju
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
ntdc
ntdc
21.02.2026, 11:33:30
  • 1456
Chiny oficjalnie zakazały dostępu do platformy subskrypcyjnej OnlyFans, przedstawiając ją jako szkodliwy zachodni wpływ podważający moralność i stabilność społeczną. Według Tech in Asia władze określiły serwis jako „zachodnią chorobę” oraz zagrożenie dla kulturowych fundamentów kraju. Decyzja wpisuje się w szerszą kampanię zaostrzania kontroli nad platformami internetowymi i eliminowania treści uznawanych za niepożądane.

Jak podaje The Daily Guardian, urzędnicy nazwali OnlyFans „symbolem zachodniego upadku moralnego” oraz „zachodnim bagnem”, które nie powinno funkcjonować w
ntdc - Chiny oficjalnie zakazały dostępu do platformy subskrypcyjnej OnlyFans, przeds...

źródło: ch

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
21.02.2026, 11:34:12 via Android
  • 1494
@ntdc Chiny tutaj z RiGCzem
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
21.02.2026, 11:36:19 via Wykop
  • 721
@ntdc: i brawo pan panda!
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
15.02.2026, 23:31:13
  • 700
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ViniciusZunior
ViniciusZunior
15.02.2026, 23:46:10 via Wykop
  • 193
@DonTadeo: wszyscy zostaniemy zastąpieni przez tańszych Pajeetów, nawet kuce pasjonaci którzy myślą że są nie do zastąpienia bo bez nich firma upadnie
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
16.02.2026, 05:33:07 via Android
  • 190
@BlackpillMonster: niby spoko, ale kto pracował z hindusami, ten się w cyrku nie śmieje. Nie ma rzeczy, których hindus nie umie obiecać, że zrobi.
  • Odpowiedz
Klimbert
Klimbert
28.01.2026, 10:43:14
  • 1452
Musze się pożalić Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żonie odmówiono awansu (instytucja publiczna) bo ponoć zby często chodzi na zwolnienie z powodu chorób dziecka. Dziecko pierwszy raz w przedszkolu, wiadomo ze choruje bo nabywa odporność. Pechowo trafiła się najpierw bostonka, potem dwa tygodnie później jelitówka.
Żeby nie było ja też chodziłem na zwolnienie ale u mnie (prywaciarz) jakoś mogą to zrozumieć i nikt nie robi żadnych problemów. Natomiast
  • 449
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Everec
Everec
28.01.2026, 10:54:07 via Wykop
  • 1776
@Klimbert: twoja żona nie została ukarana, tylko nie została nagrodzona.
  • Odpowiedz
1337k4z
1337k4z
1337k4z
28.01.2026, 14:41:43 via Wykop
  • 913
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Frasiu
Frasiu
Frasiu
27.01.2026, 10:34:56
  • 2593
Pamiętajcie, uważacie kogo zatrudniacie
Frasiu - Pamiętajcie, uważacie kogo zatrudniacie

źródło: IMG_0552

Pobierz
  • 351
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
27.01.2026, 10:38:05 via Android
  • 2393
@Frasiu: jak nie fake to świetne informacje oby ściągnęli 100%
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
27.01.2026, 10:38:33 via Android
  • 1361
@Frasiu: miUt na me oczy
  • Odpowiedz
sztywny_misza
sztywny_misza
24.01.2026, 14:23:06
  • 105
mirasy dawajcie na #chatgpt i spytajcie go

Stwórz obraz jak cię traktowałem przez całą naszą znajomość ale szczerze

i postujcie obrazki bo chyba kazdy to dostanie
#heheszki #komputery #programista15k
sztywny_misza - mirasy dawajcie na #chatgpt i spytajcie go
Stwórz obraz jak cię trakt...

źródło: Capture

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
24.01.2026, 18:05:10 via Wykop
  • 46
@sztywny_misza:
MLeko29 - @sztywny_misza:

źródło: 1000068245

Pobierz
  • Odpowiedz
kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
24.01.2026, 19:28:16 via Wykop
  • 47
@sztywny_misza: o k___a, aż smutłem :(
kaktuszostrymikolcami - @sztywnymisza: o k___a, aż smutłem :(

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
15.01.2026, 04:00:17
  • 2698
Mega_Smieszek

źródło: 1000014846

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JatuArmy
JatuArmy
15.01.2026, 04:04:44 via Wykop
  • 1027
@Mega_Smieszek: No i jak tu normalnie odbierać skoro poprzednie telefony od nieznajomych które odebrałeś to tylko scammerzy i fotowoltaika?
  • Odpowiedz
not_me
not_me
not_me
15.01.2026, 05:47:07 via Wykop
  • 245
@jbc_putina: Większość wytrzyma jak nie używasz i wyłączysz transfer danych.
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
03.01.2026, 19:20:13
  • 2842
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lketoglutaran
Lketoglutaran
Lketoglutaran
03.01.2026, 19:21:52 via Wykop
  • 415
@delulusional: złoto xD
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
03.01.2026, 19:24:36 via Wypiek
  • 562
@delulusional
BasTajpan - @delulusional

źródło: image_picker_816EA7D9-FAFA-42B3-A8FF-68249753AAD2-72314-0000252ACDE4F63E

Pobierz
  • Odpowiedz
P.....u
konto usunięte 03.01.2026, 04:02:02
  • 1363
Od dwóch lat staraliśmy się o dziecko - okazało się, że mam niewyjaśnioną azoospermie. Po biopsji jąder dowiedziałem się, że to aplazja komórek germinalnych. Testosteron w normie, zero objawów, ale nie na komórek, które tworzą spermę.

No i się zaczęło, szukanie dawcy, hormony itp.

Krew zalewa jak widzę patologię, z piątym dzieckiem w wieku 25 lat.

Życzcie, żeby się w coś udało w 2026.
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....1
konto usunięte 03.01.2026, 05:56:15 via Wykop
  • 388
@Patus_z_bloku:1. nie zazdrość
2. powodzenia :)
  • Odpowiedz
TypicznyMaciek
TypicznyMaciek
03.01.2026, 06:43:52 via Wykop
  • 1204
@Patus_z_bloku:
TypicznyMaciek - @Patuszbloku:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
29.12.2025, 14:48:58
  • 402
Tak wygląda open space w nowej siedzibie głównej banku JP Morgan w Nowym Jorku. Chcielibyście pracować w takim open space? ;)
#korpo #korposwiat #praca #biuro #ciekawostki
EkspertEverything - Tak wygląda open space w nowej siedzibie głównej banku JP Morgan ...

źródło: 932

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anakee
Anakee
29.12.2025, 14:50:09 via Wykop
  • 145
Tak wygląda open space w nowej siedzibie głównej banku JP Morgan w Nowym Jorku. Chcielibyście pracować w takim open space? ;)


@EkspertEverything: maja kolejkę chętnych, żeby tam pracować. 60-80h w tygodniu.
  • Odpowiedz
Zoyav
Zoyav
29.12.2025, 14:52:48 via Wykop
  • 289
@EkspertEverything: pracuję na open space i jedyne o czym marzę jak wychodzę stamtąd to schować się w piwnicy bez kontaktu z ludźmi
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
29.12.2025, 11:56:15
  • 2398
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
29.12.2025, 11:57:57 via Wykop
  • 312
@mkarweta: sytuacje jakich setki. Mnie coś podobnego spotkało 2 razy w ciągu ostatnich 2-3 lat. Nikogo nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
endo500
endo500
29.12.2025, 12:50:30 via Wykop
  • 932
W życiu bym auta na ulicy nie zostawił bo bym się bał że coś rozwalą bo tylu głąbów po ulichach jeździ, ja to nawet pod mc zostawiam tak żebym widział czy ktoś nie obija. Victim blaming nie zawsze jest bezpodstawny, samemu się czasami do czegoś przyczyniamy a potem pretensje że jakiś bezmózg coś zrobił. Nauczka i tyle. Niech się inni uczą na błędach.


@fff112: też jak jadę np. na spotkanie
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
21.12.2025, 18:04:07
  • 190
Aktywność fizyczna i nowotwory.

Na łamach „Cell Reports Medicine” opublikowane wyniki ważnej analizy przedstawiającej przyczyny, dla których aktywność fizyczna zmniejsza ryzyko rozwoju choroby nowotworowej.
Wniosek:
Aktywność fizyczna trwająca ok. 2–8 godzin tygodniowo działa jak „odmładzanie układu immunologicznego”: wycisza przewlekły stan zapalny związany ze starzeniem i przez to realnie zmniejsza ryzyko rozwoju nowotworów (zwłaszcza zależnymi od przewlekłego stanu zapalnego) oraz zgonu z powodu raka.
#medycyna #zdrowie #bieganie
XeNinja - Aktywność fizyczna i nowotwory.

Na łamach „Cell Reports Medicine” opubliko...

źródło: G8rc7k-XsAAiTud

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

darek-jg
darek-jg
21.12.2025, 18:12:39 via Wykop
  • 19
Aktywność fizyczna trwająca ok. 2–8 godzin tygodniowo


@XeNinja: czyli lepiej nie robić fizycznie bo wtedy masz kilkakrotnie więcej tej aktywności?
  • Odpowiedz
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy
21.12.2025, 22:32:06 via Wykop
  • 22
2-8 godzin ? Troche duzy rozrzut jak na badania


@daniel-doe: dożywocie albo 50 zł grzywny
  • Odpowiedz
Koziouu
Koziouu
06.12.2025, 05:04:37
  • 2032
za 10 dni minie rok jak nie ma taty, 6 grudnia dostałem od niego na mikołajki oto ta czapkę z której śmialiśmy się bardzo długo tego wieczora, że mogę w niej chodzić do pracy bo świeci i jest na baterie więc nie potrzebuje odblasku. gdybym tylko wiedział, że to jego ostatni prezent dla mnie od niego podziękował bym mu 100 razy bardziej i kompletnie inaczej. okres świąteczny kojarzy mi się znowu z
Koziouu - za 10 dni minie rok jak nie ma taty, 6 grudnia dostałem od niego na mikołaj...

źródło: temp_file2039337509190366845

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piromanek
piromanek
06.12.2025, 05:50:27 via Wykop
  • 396
@Koziouu: trzymaj się! Wesołych świąt!
  • Odpowiedz
brazowooka_eM
brazowooka_eM
06.12.2025, 06:04:01 via Wykop
  • 266
@Koziouu: u mnie w sierpniu minęło 5 lat, czas niesamowicie szybko leci... trzymaj sie tam! (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
1woYtek1
1woYtek1
06.12.2025, 19:57:01
  • 2555
Heh, znalazłem zeszyt brata z wczesnej podstawowki. Jakby ktoś zapomniał jak świetnie się żyło w latach '90. Przynajmniej nie było łuni i gejostwa xD

#kiedystobylo #polska
1woYtek1 - Heh, znalazłem zeszyt brata z wczesnej podstawowki. Jakby ktoś zapomniał j...

źródło: 1000052933

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

somskia
somskia
06.12.2025, 21:03:24 via Wykop
  • 870
@1woYtek1: Boże, aż smutlam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
alaskan_pipeline
alaskan_pipeline
06.12.2025, 21:07:44 via Wykop
  • 1919
@1woYtek1: lata 90 miło wspominają dzieciaki urodzone po 2000 i janusze którzy się dorobili na złodziejce i kombinowaniu
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
04.12.2025, 20:27:02
  • 1075
Nie ma żadnych szans na przywrócenie rentowności wydobycia węgla kamiennego w Polsce.
Koszt wydobycia w PGG jest już 3 razy wyższy, niż wynosi cena węgla w imporcie.

#gielda #ekonomia #gospodarka #energetyka #energia #prad #gornictwo #wegiel #polska #pgg #jsw
ossprime - Nie ma żadnych szans na przywrócenie rentowności wydobycia węgla kamienneg...

źródło: G7Vt1PzXAAAUJiQ

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gensek
Gensek
04.12.2025, 20:34:27 via Wykop
  • 803
Nie ma żadnych szans na przywrócenie rentowności wydobycia węgla kamiennego w Polsce.

Koszt wydobycia w PGG jest już 3 razy wyższy, niż wynosi cena węgla w imporcie.


@ossprime: Myślę że w takim razie górnicy zasługują na podwyżkę, 17 pensję, dodatek do barbórki i po nowym polonezie.
  • Odpowiedz
kromeczek
kromeczek
kromeczek
04.12.2025, 20:44:22 via Wykop
  • 433
@ossprime: górników wysłać do niemiec na budowy, silne chłopy trochę witaminy D i opalenizny złapią, przywiozą euro, dorzucą się do budowy polskiego dobrobytu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking