Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko106
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miii_Kiii

Miii_Kiii

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 30441
  • Znaleziska 14106
  • Mikroblog 16335
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 73

99

Ludzie Brauna świętowali w ambasadzie Rosji. Są zdjęcia z kieliszkami

Ludzie Brauna świętowali w ambasadzie Rosji. Są zdjęcia z kieliszkami

Dzień Rosji w ambasadzie tego kraju świętowali dyrektor biura koła poselskiego Konfederacji Korony Polskiej Piotr Heszen i mający wystartować w kolejnych wyborach z list partii Grzegorza Brauna były poseł Mateusz Piskorski, na którym ciąży zarzut szpiegostwa na rzecz Kremla. Heszen opublikował zdj

airaG
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22 godz. i 25 min temu
  • 44
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    putin
  • #
    szpiegostwo
Miii_Kiii
Miii_Kiii 20 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 4
krytykując wojne


@ice_kim: Tylko kacap krytykuje wojnę, która wykrwawia kacapii pule genową i grzebie wszelkie nadzieję na modernizację. Szczególnie, że w Europie na razie tej wojny nie odczuwamy. Każdy rocznie na nią płaci koło 200 pln. W tej cenie masz upadek wrogiego imperium.
Miii_Kiii
Miii_Kiii 18 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
kosztów utrzymania uchodźców które wynoszą 4,2 PKB plus wsparcie bezpośrednie.


@ice_kim: Kłamiesz.

Według raportów ośrodków analitycznych (m.in. Deloitte oraz UNHCR), obywatele Ukrainy wygenerowali aż 2,7% Produktu Krajowego Brutto (PKB)
Miii_Kiii
Miii_Kiii 1 godz. i 24 min temu via Wykop
  • -1
@ice_kim: Przez prawie 5 lat. Natomiast zysk 2.7% jest rocznie. Matematykę zostawiam tobie.

312

Rząd USA nakazuje firmie Anthropic wycofać modele Fable 5 i Mythos

Rząd Stanów Zjednoczonych, powołując się na organy ds. bezpieczeństwa narodowego, wydał dyrektywę dotyczącą kontroli eksportu, nakazującą zawieszenie wszelkiego dostępu do modeli Fable 5 i Mythos 5 dla wszystkich obcokrajowców, zarówno przebywających w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi...

marusz
z
anthropic.com
dodany: wczoraj, 04:52:09
  • 111
  • #
    anthropic
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    komputery
Miii_Kiii
Miii_Kiii 20 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 18
może się przygotowują do nacjonalizacji?


@osetnik: Altman wczoraj chyba powiedział, że AI to powinno być utility, i być płacone według licznika jak za wodę i prąd. W sumie już wprowadzają opłaty za tokeny, ale i tak nadal z dużą stratą. Te abonamnety też są ze stratą. Ja płaciłem pół roku 100 pln miesiecznie za gemini, teraz znowu płacę za chata, a oni i tak na tym tracą. Jak ceny urealnią
Lukardio
Lukardio
20 godz. i 57 min temu
  • 17
#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 20 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 18
@Lukardio: Dlaczego wszytkie te onuce są zawsze tak dziadowsko ubrane. Zawsz rozchełstane i niechlujne. Zawsze mnie to zastanawia czy nie jest to subtelna referencja, że chcą żyć w ruskim chelwie obesranym gównem, zwanym dla niepoznaki mirem.
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
11.06.2026, 06:18:04
  • 35
Jutro będziecie jedzone! Ament #legancko
asdfghjkl - Jutro będziecie jedzone! Ament #legancko

źródło: IMG_3227

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 11.06.2026, 06:37:22 via Wykop
  • 8
@asdfghjkl: @asdfghjkl @Qurvinox Dwa dni temu zakupiłem tunel foliowy za ponad 700 cebulionów. Na sianie chyba za późno, ale na Bałuckim rynku widziałem z samochodu, że sprzedają spore sadzonki różnych warzyw. Jak byłem mały to moja babcia Łódzka sadziła warzywa w ogródku za domem, który niedawno odziedziczyłem (znienawidzony na wykopie spadkowicz ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale same gówniane typu marchewka, kapsuta, kalarepa, buraki i
  • Odpowiedz
Miii_Kiii
Miii_Kiii 11.06.2026, 06:57:03 via Wykop
  • 0
@sijulejter: Mam worek granulowanego obornika bydlęcego i worek kurzego. Jeszcze dziadek kupił zanim stracił siły i umarł. Więc ten obornik ma z 5 lat, ale to chyba nie traci ważności. W sęsie g---o już chyba bardziej się zepsuc nie może xD Ten bydlęcy dałem właśnie pod winogrona, i porzeczki bo chat mi powiedział, że kurzy jest ryzykowny bo za mocny. Kompost cały jaki był w ogrodzie niestety zużyłem na te
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
11.06.2026, 06:19:02
  • 11
Dobra, obejrzałem wreszcie horror Obsession/Obsesja z 2025 rok. Fabuła nie jest jakoś zaskakująca więc będę spoilerował.

Streszczenie fabuły: chłop przegryw we friendzonie używa magicznego patyczka (jak to brzmi) i rzuca klątwę aby jego przyjaciółka się w nim zakochała. Klątwa przejmuje ciało dziewczyny i dziewczyna wbrew swojej woli popada w obłęd za facetem. Oczywiście wewnątrz ciała uwięziona jest oryginalna dusza dziewczyny, która momentami odzyskuje władzę nad ciałem. No i zaczynają się chore jazdy, krzyki,
SzubiDubiDu - Dobra, obejrzałem wreszcie horror Obsession/Obsesja z 2025 rok. Fabuła ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 11.06.2026, 06:30:34 via Wykop
  • 2
laska zmusza się do związku z tobą


@SzubiDubiDu: Czy takie coś wogóle istnieje w realnym życiu zwykłego szaraka poza filmami, książkami i łowczyniami majątku milionerów? Śmiem wątpić.
  • Odpowiedz

41

Programiści zaufali AI. Teraz dostają rachunki na kilka tysięcy dolarów

Programiści zaufali AI. Teraz dostają rachunki na kilka tysięcy dolarów

GitHub Copilot nalicza teraz opłaty za wiele funkcji AI w zależności od wykorzystania. Choć brzmi to uczciwie, może szybko pochłonąć miesięczny limit danych w przypadku większych zadań, co generuje astronimiczne koszty dla programistów, które sięgają tysięcy dolarów.

Victor_Manzon
z
komputerswiat.pl
dodany: 05.06.2026, 15:12:52
  • 44
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    programista25k
Miii_Kiii
Miii_Kiii 06.06.2026, 07:16:35 via Wykop
  • -1
@Cichoboprzydziezdzicho: Pewnie jest tak samo jak mam w Gemini. W chacie jest w praktyce bez limitu, ale żeby zrobić np. agenta albo wygenerować obrazek trzeba użyć klucza do API. Aby go uzyskać trzeba dodatkowo podpiąć kartę, oprócz płacenia normalnego abonamentu. Finalnie w moim zastosowaniu agent Gemini okazał się bezuzyteczny bo nie mógł nawet sam instalować bibliotek. W chacieGTP też mam akurat abonament, i chyba zrezygnuje z Gemini, bo 2 abo
Miii_Kiii
Miii_Kiii 06.06.2026, 09:28:20 via Wykop
  • 3
@Cichoboprzydziezdzicho: bo jak się do chata wpisuje to on nie wie jak wygladaja twoje dane, nie wie jakie masz variables i funkcje. Tylko zgaduje. I za każdym razem jak chcesz zrobic małą zmianę to wpluwa cały kod od nowa. Np jak chcesz zrobić zmianę 1 linijki, to on od nowa za kazdym razem generuje np. 1000 linijek kodu. I za każdym razem może tam coś pozmieniać bez twojej wiedzy, co
badreligion66
badreligion66
06.06.2026, 05:12:11
  • 237
#polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tylko lewicowy polityk starszego pokolenia. Jak kiedyś dla Kaczyniaka gdy ten chciał zostać prezydentem
badreligion66 - #polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tyl...

źródło: 1000051015

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 06.06.2026, 08:09:50 via Wykop
  • 3
@badreligion66: @fan_poteznego_dunczyka W sumie większość komuchów było ultra konserwami w PRL. Cały PRL był ekstremalnie konserwatywny obyczajowo i pruderyjny. Koronnym przykładem był Gomułka. Dzisiaj tak samo masz w Chinach i Wietnamie.
  • Odpowiedz

691

Żona adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana!

Pokaż treści 18+

Żona adwokata od "trumny na kółkach" zatrzymana!

Podejrzanej Paulinie K.-K. przedstawiono kilkanaście zarzutów z art. 62 ust. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii. Łódzka adwokat jest podejrzana o "wielokrotne posiadanie razem z inną, ustaloną osobą, znacznej ilości substancji psychotropowych w postaci mefedronu...

kukuryQ
z
polsatnews.pl
dodany: 03.06.2026, 09:04:53
  • 93
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    news
Miii_Kiii
Miii_Kiii 03.06.2026, 12:26:02 via Wykop
  • 20
Paulina K. żona Pawła Kozaneckiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
(zezwolił na używanie, bo myślał, że sie wywinie)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

409

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Nie ma na nią lekarstwa ani szczepionki. Rozwija się przez 2 lata zanim zacznie zabijać zwierzę. Pierwszy przypadek wykryto w latach 60. Za chorobę odpowiada nieprawidłowo złożone białko. Priony pozostają w glebie przez 16 lat . Jeśli choroba przenosi się na ludzi to pierwsze przypadki mogą zostać

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 10:10:38
  • 97
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
Miii_Kiii
Miii_Kiii 03.06.2026, 07:03:24 via Wykop
  • 2
@q0084: To jest prawda ale nie cała. Po rozłożeniu, już dipeptydy i tripeptydy przechodzą do krwi w dużych ilościach. Więc nie czyste AA. Dodatkowo większe peptydy przechodzą w bardzo małych ilościach. A bardzo rzadko mogą przejść całe białka i wtedy służą do próbkowania immunologicznego przez komórki M układu odpornościowego jelit. Te większe fragmenty peptydów też sa próbkowane. Komórki M prezentują te antygeny makrofagom i k. dendrytycznym, a te dalej standardowo
uwielbiamnalesniki
uwielbiamnalesniki
26.05.2026, 06:08:25
  • 821
Pożyteczni idioci be like:

#bekazpodludzi #bekazprawakow #ruskapropaganda #wojna #rosja #ukraina #polityka #memy
uwielbiamnalesniki - Pożyteczni idioci be like: 

#bekazpodludzi #bekazprawakow #rusk...

źródło: IMG_7829

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 26.05.2026, 06:40:53 via Wykop
  • 43
@tomasz-jedon: nie jesteś najostrzejszym ołówkiem co?
  • Odpowiedz

804

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Opis zbędny

sosiwoczostkowe
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 15:20:39
  • 207
  • #
    bekazestanowskiego
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpiscodzienny
Miii_Kiii
Miii_Kiii 25.05.2026, 18:51:00 via Wykop
  • 0
@olgierdano_peto_gaszano: akurat osttanio jechał po koalicji rządzącej
iwaify
iwaify
14.05.2026, 22:39:52
  • 0
To coś trudniejszego. Jakie to zioło? Czego korzeń? #ziololecznictwo #ziolo #ziola
iwaify - To coś trudniejszego. Jakie to zioło? Czego korzeń? #ziololecznictwo #ziolo ...

źródło: 1000049495

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 14.05.2026, 22:47:03 via Wykop
  • 0
@iwaify: mniszek
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
14.05.2026, 06:36:01
  • 30
Czy ktoś z was też miał może rosyjski jako obowiązkowy język w szkole? Mi ludzie nieraz mówili, że muszę być bardzo stara skoro uczyłam się grażdanki( ͡° ͜ʖ ͡°) #jezykiobce #szkola #pytanie
tesknilam_ - Czy ktoś z was też miał może rosyjski jako obowiązkowy język w szkole? M...

źródło: 362

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 14.05.2026, 08:14:56 via Wykop
  • 1
@tesknilam_: Nie ale miałem na studiach koło 10 lat temu koleżankę która miała. Była z Wielunia, więc na pewno tam był. Tak to dziadek i babcia, tata oraz mama wiem, że się musieli uczyć. Mama dodatkowo jeszcze niemieckiego. Mój tata tak się uczył tego ruskiego w szkole, że został nauczycielem angielskiego xD Miasto Łódź.
  • Odpowiedz

280

Chiny kupują Bałkany. Nowy dokument ARTE o potajemnej kolonizacji

Chiny kupują Bałkany. Nowy dokument ARTE o potajemnej kolonizacji

Świetny reportaż ARTE obnażający strategię Chin w Serbii i Czarnogórze. Podczas gdy UE od lat trzyma Bałkany w poczekalni, Pekin wchodzi tam z miliardami. Efekt? Niewolnicza praca azjatyckich robotników, katastrofa ekologiczna kopalni miedzi w Borze i Czarnogóra na skraju bankructwa przez kredyt.

awe-spam
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 17:50:16
  • 47
  • #
    geopolitika
  • #
    chiny
  • #
    serbia
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    arte
Miii_Kiii
Miii_Kiii 14.05.2026, 08:07:14 via Wykop
  • 15
@Kuklak: Francusko-Niemieckie. To projekt zrobiony w duchu integracji Europejskiej, promujący wartości Europejskie i promujący wspólny, Europejski punkt widzenia. Ale głównie nastawione na sztukę i dokument.
Co ciekawe mają wypuścić grę, i wygląda spoko. Very artsy.
https://store.steampowered.com/app/2418040/Beyond_The_Plastic_Wall/

https://www.youtube.com/watch?v=i806RpynubI
MiiiKiii - @Kuklak: Francusko-Niemieckie. To projekt zrobiony w duchu integracji Euro...
Miii_Kiii
Miii_Kiii 14.05.2026, 08:10:21 via Wykop
  • 0
Kapitał nie ma narodowości, nie słyszeli o tym czy co?


@Diabolos: Ktoś tu zatrzymał się na latach 90 i 2000 widzę i przespał rok 2008 oraz wszytkie zmiany jakie od niego zaszły.
marcelus
marcelus
11.05.2026, 06:16:14
  • 24
Mówcie co chcecie, ale Trump i Vance pokazali tu jak z tym cwaniakiem z Krzywego Rogu należy dyskutować. Najpierw po mordzie i dopiero można siadać.

Nasze 4 lata obskakiwania i schlebiania doprowadziły tylko do tego, że on i jego kumple mają nas za frajerów, na których można pluć, a my i tak będziemy doskakiwać.

#ukraina #polska #polityka #europa
marcelus - Mówcie co chcecie, ale Trump i Vance pokazali tu jak z tym cwaniakiem z Kr...

źródło: 1000035993

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 11.05.2026, 06:39:42 via Wykop
  • 24
bez USA Ukraina by się poskładała w tydzień


@marcelus: Rok temu od razu jak Trump doszedł do władzy to USA całkowice zablokowała całą pomoc Ukrainie. Ukrainę wspiera teraz tylko i wyłącznie UE, Japonia, Kanada, Australia i ogólnie cały wolny świat. USA jest już jedną nogą w sojuszu z Rosją przeciwko zachodowi. Poskładała się w rok?
  • Odpowiedz
Miii_Kiii
Miii_Kiii 12.05.2026, 06:45:59 via Wykop
  • 0
wciąż wysyłają mnóstwo borni na Ukrainę


@marcelus: Oficaljne dane Europejskie i Amerykańskie mówią co innego. Ostatnio nawet Hegseth się chwalił przed komisją, że udało im się uciąć pomoc do zera.
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
11.05.2026, 04:23:17
  • 75
Tak na marginesie wariaciki już ponad tydzień alkoholu nie piję i mnie to zawsze dziwi jak te pijaki jakieś alkoholiki mają problem, żeby przstać chlać, ja se mogę 2 lata walić wódę codziennie, ale jak se powiem, że nie piję to nie piję, no ale ja to silny mental, charakter jak king kong.
Rozum też jak King Kong, albo inny goryl.
z fartem
#oswiadczenie
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 11.05.2026, 06:53:12 via Wykop
  • 3
@Hissis: ale ile lat tak możesz nie pić jak postanowisz, że nie pijesz? Bo raczej okresy typu 1, 3, 6 miesięcy to się nie liczą. Nie picie tak krótkiego czasu jak np 6 miesięcy miesięcy po postanowieniu, wpisuje się w dobrze znane i opisane stadia rozwoju alkoholizmu. Robienie sobie abstynencji na kilka miesięcy jest to kolejny etap progresu choroby. Już nie mówiąc o okresach typu "nie piję tydzień", bo to
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
10.05.2026, 06:29:09
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miii_Kiii
Miii_Kiii 10.05.2026, 07:25:57 via Wykop
  • 44
@Grzesiok: Polityka przepowiedziała przyszłość.
Miii_Kiii - @Grzesiok: Polityka przepowiedziała przyszłość.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Miii Kiii

  • Biomedical science, bioinformatics, data analysis, biopharmaceutical design. Rower, klikanie w kąkutery, filozofia nauki, epistemologia, wietnamskie dziewczęta.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.04.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking