Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Nemetiisto
Nemetiisto

Nemetiisto

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3542
  • Znaleziska 3353
  • Mikroblog 189
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

356

Brunatna fala w Ukrainie. Nie nazywajmy szamba perfumerią [OPINIA]

Brunatna fala w Ukrainie. Nie nazywajmy szamba perfumerią [OPINIA]

"To nie Polacy, pytając o historię, są ruskimi onucami. Nie tylko trolle Putina napuszczają nas na debaty wokół brunatnej fali, która zaczęła przelewać się przez Ukrainę z aprobatą najwyższych władz w Kijowie"

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17 godz. i 15 min temu
  • 89
  • #
    polska
  • #
    opinia
  • #
    media
  • #
    ukraina
  • #
    historia
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 8 godz. i 35 min temu via Wykop
  • -7
@jagoslau: a kiedy my przeprosimy ich za zdradę i rozbiór Ukrainy?
Mają prawo czcić swoich: "bohaterów" tak jak my czcimy swoich. Niczym się od nich nie różnimy. Nasi przodkowie tak samo mordowali niewinnych ludzi. Dziwne wybiórcze oburzenie.

549

Policja publikuje wizerunek rowerzysty, który popchnął starszą panią we Wrocławi

Policja publikuje wizerunek rowerzysty, który popchnął starszą panią we Wrocławi

Ta sprawa bulwersuje opinię publiczną od kilku dni. 11 maja na wrocławskich Pilczycach rowerzysta popchnął starszą panią. Jak ktoś go rozpozna to prośba o informację zgodnie z artykułem - pomżmy namierzyć chorego i osadzić gdzie jego miejsce!!!

priom
z
msn.com
dodany: 22.05.2026, 11:54:19
  • 115
  • #
    rower
  • #
    wroclaw
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    hobby
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 23.05.2026, 10:16:51 via Wykop
  • 5
Po tej naklejce na kasku znajomi już rozpoznali ale pewnie są takimi, samymi tchórzami jak on?
Nemetiisto - Po tej naklejce na kasku znajomi już rozpoznali ale pewnie są takimi, sa...

źródło: 12454

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

930

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę

Pokaż treści 18+

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę
pieczk
z
x.com
dodany: 17.05.2026, 17:01:58
  • 256
  • #
    codziennyrowerowydzban
  • #
    polskiedrogi
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 18.05.2026, 04:52:58 via Wykop
  • 1
@red_right_hand: a co? Jak będzie niewłaściwej to niewinny czy jak?
Co to za różnica jaka narodowość?
Bandyta to bandyta, niezależnie od nacji.
lyncz
lyncz
lyncz
15.05.2026, 17:25:41
  • 915
TL;DR:
Pamiętacie moją nówkę sztukę Konę, która zdechła po 700 km, a krakowskie ASO potrzebowało 2 tygodni na ściągnięcie akumulatora? Dziś rano zadzwonili: "Naprawione, można odbierać!". Urwałem się z roboty, przedzierałem przez zakorkowany Kraków ponad godzinę. Odbieram auto, wyjeżdżam za bramę serwisu i... na deskę wjeżdża czerwona ikona braku ładowania xD. Wrócili do punktu wyjścia. Rzuciłem im kluczykami na blat, zrównałem ich procedury z ziemią i zostawiłem tam ten złom.

​Wersja dla koneserów korpo-absurdu:
​Mirki,
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 16.05.2026, 19:58:57 via Wykop
  • 0
Nazwa modelu zobowiązuje. 😉
  • Odpowiedz

317

Ponad milion cudzoziemców pracuje w Polsce. Najwięcej Ukraińców i Białorusinów

Ponad milion cudzoziemców pracuje w Polsce. Najwięcej Ukraińców i Białorusinów

Liczba pracujących w Polsce cudzoziemców wzrosła do 1,138 mln (o 6,4% r/r). Paradoksalnie, częściej niż Polacy otrzymują oni stabilne umowy o pracę.

matixrr
z
fxmag.pl
dodany: 14.05.2026, 08:11:18
  • 97
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    kolchoz
  • #
    januszebiznesu
  • #
    ukraina
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 14.05.2026, 16:10:24 via Wykop
  • -13
Nic dziwnego. Pracują lepiej. Zawsze mi wstyd za kolegów kiedy od połowy dnia tylko śmiechy, chichy i opier... się a Ukraińcy nadal zasuwają.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 15.05.2026, 20:24:53 via Wykop
  • -1
@kolega_z_sasiedztwa: to się nazywa uczciwość. Skoro zawieram umowę to dotrzymuję jej warunków.
Tylko lewusy z gęby dupę robią.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 15.05.2026, 20:25:53 via Wykop
  • -2
@razem: nie oceniaj innych własną miarą. Świadczy to wyłącznie o tobie.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 15.05.2026, 20:26:37 via Wykop
  • -1
@mariusz_z_blighttown: dziękuję, to miłe z twojej strony. 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 16.05.2026, 19:54:35 via Wykop
  • 0
@razem: dziękuję, miło mi. 😊

583

Tak kiedyś wyglądał internet

Tak kiedyś wyglądał internet

Komu to przeszkadzało?

magisterskie-rlip
z
start24.pl
dodany: 12.05.2026, 07:02:35
  • 156
  • #
    internet
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 12.05.2026, 15:26:00 via Wykop
  • 2
Na serwer Archie zalogowałbyś się telnetem to wiedziałbyś jak wyglądał Internet. 😉
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

643

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Mała podwarszawska wieś liczy już 15 tys. mieszkańców, a wieczorem nie ma wody.

testa_di_moro
z
architektura.muratorplus.pl
dodany: 08.05.2026, 18:21:41
  • 338
  • #
    deweloperka
  • #
    budownictwo
  • #
    warszawa
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    architektura
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 09.05.2026, 10:26:45 via Wykop
  • -35
@kwanty: po jakimś czasie prawie wszyscy i tak wracają do miasta, kiedy już zrozumieją jaki popełnili błąd. To zjawisko ma nawet nazwę: "powrotniacy". Też jestem jednym z nich.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 09.05.2026, 14:53:43 via Wykop
  • 1
@alex-newsky: to proces rozłożony w czasie. Zwykle trwa koło 20 lat. Kiedy minie wyż w tej grupie wiekowej, wszytko się odwróci.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 09.05.2026, 15:03:48 via Wykop
  • 7
@mtosny: nie miałem żadnych oczekiwań. Wydawało mi się, że wolnostojący domek na przedmieściach to same zalety. Tymczasem prawda jest taka, że po byle co trzeba jechać do miasta bo lokalne, niby doskonale wyposażone sklepy akurat nie mają tego, co potrzeba. Po rzecz za 5zł jedzie się godzinę i zużywa energię za 30zł. Nie ma czasu na nic bo ciągle jest coś do roboty przy domu. Na szczęście nie mieliśmy dzieci,
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 09.05.2026, 19:04:26 via Wykop
  • 1
@alex-newsky: zależy jak definiujesz starość? Przeczytaj książkę, o której piszę. Ona jest na podstawie badań a nie opinii. Tam wszystko musi wyłożone.
Ja wróciłem po 16-tu latach. Do ścisłego centrum. Tego komfortu i swobody nie da się niczym zastąpić. 😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 10.05.2026, 07:47:51 via Wykop
  • 1
@alex-newsky: na takie przedmieście albo gdzieś dalej to fajnie pojechać na weekend co jakiś czas ale mieszkanie tam na stałe to ciężar, który trudno znosić. Zrozumienie tego zajmuje trochę czasu. 😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 10.05.2026, 14:55:55 via Wykop
  • 0
@alex-newsky: gratuluję! Dla mnie to była męczarnia. Ja chcę wyjść pieszo do kina, teatru czy na wystawę nie sprawdzając nawet czy coś jest grane bo zawsze na coś trafię. Nie używać auta bo wszędzie dojadę rowerem. W weekend pojechać pochodzić po górach i wrócić do cywilizacji.
Powodzenia na przedmieściach! 😉

692

Tramwaj wodny Kraków - Tyniec 140 zł za bilet w jedną stronę

Tramwaj wodny Kraków - Tyniec 140 zł za bilet w jedną stronę

W Wenecji za 35 Euro pływasz 48h, w Krakowie 1h, 15 minut. Jak dorzucisz do tego Wawel, to taniej zwiedzić jakiekolwiek inne miasto w Europie. Górale rozszerzyli strefę wpływów.

findi
z
zzm.krakow.pl
dodany: 09.05.2026, 17:29:53
  • 119
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    kasa
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 10.05.2026, 07:41:38 via Wykop
  • 3
@patryk-wuwuw: pontonowce jakieś. 😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 10.05.2026, 07:42:35 via Wykop
  • 0
@true-true: we Wrocławiu 50-60 za niecałą godzinę pływania pontonowcem skleconym w szopie.

743

Niepozorna stłuczka "słynnego" kierowcy Forda i zaskakujący finał interwency

Niepozorna stłuczka "słynnego" kierowcy Forda i zaskakujący finał interwency

Słynny pan od stłuczek. W piątek, 8 maja, po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury oraz Wawelskiej na warszawskiej Ochocie doszło do niegroźnie wyglądającej kolizji Forda Focusa i Peugeota. Sprawa nie zakończyła się jednak zwykłym mandatem za stłuczkę. Policjanci po analizie okolicznoś

matr1x
z
miejskireporter.pl
dodany: 08.05.2026, 19:46:32
  • 208
  • #
    stluczka
  • #
    policja
  • #
    taxistory
  • #
    ford
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    oc
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 09.05.2026, 07:53:39 via Wykop
  • 1
@Krupier: sąd oceni dowody a te już zależą od sprawności prokuratury i obrońcy.
To w nich należy pokładać nadzieję a nie w sądzie.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 09.05.2026, 08:04:30 via Wykop
  • 0
@3mortis: jasne, że tak. I teraz należy trzymać kciuki za jasny umysł prokuratura i zamroczenie obrony.

350

Przekręt neapolski. Włosi oszczędzają tysiące euro, a rachunek płacą Polacy

Przekręt neapolski. Włosi oszczędzają tysiące euro, a rachunek płacą Polacy

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy przedsiębiorczy Włosi z Kampanii regionu o jednej z najwyższych szkodowości komunikacyjnych we Włoszech zauważyli prosty fakt: ubezpieczenie OC w Polsce jest dramatycznie tańsze niż w Neapolu. Roczna polisa za skuter w tym mieście może kosztować nawet 150

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 07.05.2026, 16:39:04
  • 96
  • #
    samochod
  • #
    tablicerejestracyjne
  • #
    ubezpieczeniesamochodu
  • #
    wlochy
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 08.05.2026, 15:58:19 via Wykop
  • 1
@werfogd: konstantynopolitańczykowianeczka. Miasta Ci się pomyliły. 😉

742

Badania wykazały, że sztuczna inteligencja jest lepsza od lekarzy na SOR

Model języka sztucznej inteligencji przetestowany na oddziale ratunkowym okazał się skuteczniejszy niż lekarze w kilku krytycznych zadaniach. Szczególnie dobrze radził sobie z wyciąganiem wniosków z fragmentarycznych informacji i rozproszonej dokumentacji medycznej.

pomaranczowyogorek
z
science.org
dodany: 01.05.2026, 18:55:00
  • 227
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 02.05.2026, 15:42:44 via Wykop
  • 7
Niedawno podałem Gemini wyniki wszystkich badań i opis dolegliwości, na które kolejni lekarze rozkładają ręce. No i postawiła diagnozę, która wydaje się bardzo trafna. Zweryfikowałem źródła. Nie zmyślała. Niedługo Idę do lekarza pokazać co mówi Gemini. Sam jestem ciekaw.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

"Dajcie ludziom mieszkać". Krótkoterminowy najem zabija polskie miasta

"Dajcie ludziom mieszkać". Krótkoterminowy najem zabija polskie miasta

Najem krótkoterminowy jest zmorą polskich miast. Mieszkania drożeją, mieszkańcy nie mogą spać, a rządzący boją się kategorycznych regulacji pisze Kornel Wawrzyniak w "Tygodniku Przegląd".

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 26.04.2026, 16:12:58
  • 93
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 27.04.2026, 15:56:29 via Wykop
  • 0
Kategoryczne regulacje istnieją od ponad 30 lat. Wystarczy je egzekwować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

370

Dwie Ukrainki zginęły na przejściu. Sprawca może uniknąć więzienia

Dwie Ukrainki zginęły na przejściu. Sprawca może uniknąć więzienia

To miał być zwykły powrót z pracy. Marija M. (33 l.) i Oksana Y. (45 l.), obie pochodziły z Ukrainy.

Chlop_budowniczy
z
fakt.pl
dodany: 19.04.2026, 11:49:30
  • 125
  • #
    wypadek
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 19.04.2026, 19:26:19 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: nie sędziom tylko ustawodawcy.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 05:07:32 via Wykop
  • 1
@MiKeyCo: dyżurny fikoł to jest obwiniać sędziów o obowiązujące prawo.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 08:11:44 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: to nie koncert życzeń a prawo jest takie, że można w ogóle uniknąć odpowiedzialności, co szczegółowo opisywałem w wielu wątkach. Nawet w jednym z bieżących. Wystarczy czytać wypok.
Dziękuję jednak za próbę zmiany tematu na moją, skromną osobę. To miłe. 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 10:03:58 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: jeszcze raz dziękuję za kolejną próbę zmiany tematu. Nie jestem od spełniania twoich życzeń ale przynajmniej jest zabawnie. 😀
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 15:12:18 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: dziękuję, wiele to o tobie mówi. 😊
Nie zamierzam ci niczego podawać. Znajdź sobie służącego.😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 19:50:38 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: dziękuję, tupnij jeszcze nóżką. 😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 20:12:25 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: bardzo mi miło. Twój brak agentów jest uroczy. Dziękuję. 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 20:57:00 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: łał! Świetnie! Dziękuję. 😀
Wiesz, że, nie warto oceniać innych własną miarą bo dajesz w ten sposób świadectwo wyłącznie sobie? 😉
Miłych starań!
Dobranoc. 🥱
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 21.04.2026, 05:05:57 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: dzień dobry. Jakie epitety przygotowałeś na dziś mój drogi? 😀
Za tłumaczenia się serdecznie dziękuję. Tak mi miło! 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 21.04.2026, 15:31:40 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: podoba mi się. Śmiało, dalej. 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 21.04.2026, 18:34:22 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: fajne brzmi. Dużo się dowiadujemy. Tak trzymaj. 👍😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 21.04.2026, 19:58:10 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: wierzę w więcej kreatywności bo wierzę w ludzi. 😉
Cieszę się, że mogę stanowić temat rozważań. To bardzo miłe. 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 21.04.2026, 20:55:53 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: tak, dziękuję, cieszę się. Przygotuj proszę coś ciekawego na jutro. 😉
Dobranoc. 🥱
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 22.04.2026, 05:07:24 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: w końcu jakiś epitet, dziękuję, to wyjątkowo miłe. 😊
Idź dalej tą drogą. Miłego dnia! 👍💪
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 22.04.2026, 17:28:40 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: fajnie, dziękuję. 😀 Podoba mi się twój monolog. 👍
Kontynuuj śmiało. 🙂
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 22.04.2026, 19:25:32 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: zgadza się. To miłe, że tyle spraw może łączyć. 😀
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 22.04.2026, 19:43:53 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: bardzo ciekawe, chętnie poczytam więcej. 🙂
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 22.04.2026, 20:41:16 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: to był piękny dzień. ☺️ Dziękuję za twoje komentarze.
Dobranoc. 🥱
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 23.04.2026, 15:41:11 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: bardzo lubię, to pozwala poznawać kim naprawdę są ludzie wygłaszający takie treści. To bardzo ciekawe doświadczenie. Dziękuję. 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 23.04.2026, 19:36:24 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: doprawdy interesujące. Miło się czyta. Wiele mówi.
Cieszę się, że jesteś. 😊
Kładę się z ciekawością kolejnej części tej sagi.😀
Dobrej nocy!
🥱
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 24.04.2026, 04:05:20 via Wykop
  • 0
@MiKeyCo: dzień dobry. Lubię czytać to, co piszesz bo pozwala zgłębiać tajniki drugiej osoby. To interesujące i miłe. 😊
Dziękuję i zapraszam do kontynuacji. 🙂
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 24.04.2026, 15:45:51 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: to świadczy wyłącznie o społeczeństwie. 😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 24.04.2026, 15:46:19 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: cieszę się, to miłe. Warto: "rozmawiać". 😊
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 24.04.2026, 15:54:39 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: cóż, tak to już jest, że to, co ktoś myśli czy wyraża świadczy wyłącznie o nim. Jeśli komuś się to nie podoba może nie myśleć i nie wyrażać. Wtedy nie będzie ujawniał swojego myślenia. 😉
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 24.04.2026, 19:38:23 via Wykop
  • -1
@MiKeyCo: to prawda, każdy ma prawo do własnych ocen, które świadczą wyłącznie o nim samym. 😉

641

Zagraniczni przestępcy rozpanoszyli się w Polsce

Pokaż treści 18+

Zagraniczni przestępcy rozpanoszyli się w Polsce

Już ponad 3,5 proc. wszystkich przestępstw w Polsce popełniają obcokrajowcy! Policyjne statystyki nie pozostawiają złudzeń. Z roku na rok jest coraz gorzej. Przestępcy zza granicy parają się głównie handlem narkotykami, przemytem, haraczami, kradzieżami i pobiciami. Co ciekawe, każdej nacji można...

KapitanTorpedal
z
se.pl
dodany: 23.04.2026, 03:00:14
  • 105
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 23.04.2026, 15:50:21 via Wykop
  • 3
@patryk-wuwuw: ponoć tylko 6-7% ale to nadal oznacza, że obcokrajowcy popełniają o połowę mniej przestępstw niż Polacy.
Ukiss
Ukiss
21.04.2026, 17:19:28
  • 396
W Polsce istnieją miejscowości, które mają taką samą nazwę, jak popularne, zagraniczne miasta. Oto kilka z nich:

* Ateny (podlaskie)
* Bagdad (wielkopolskie)
* Betlejem (pomorskie)
* Berlin (część wsi Harta, podkarpackie)
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 22.04.2026, 05:06:14 via Wykop
  • 2
Co to znaczy: "cześć miejscowości"? Chodzi o jakąś, potoczną nazwę czy oficjalną nazwę dzielnicy, osiedla? 🤔
  • Odpowiedz

456

Doorośli z roczników 80. i 90., którzy grali w gry lepiej wychowują dzieci

Doorośli z roczników 80. i 90., którzy grali w gry lepiej wychowują dzieci

Psycholodzy przeanalizowali obecność gier wideo w życiu przeciętnego gracza, który wychowuje własne dzieci.

brednyk
z
gry-online.pl
dodany: 21.04.2026, 14:49:47
  • 112
  • #
    polska
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    dzieci
  • #
    konsole
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 21.04.2026, 20:01:48 via Wykop
  • 0
A gdyby tak zbadać czy ludzie lepiej wychowujący dzieci, lepiej też jeśli w gry? 🤔
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1228

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Nagrałem Bahora, 200 km/h na przejściu dla pieszych. TK400FS

Kierowca sam na siebie kręci bata, ponieważ lubi chwalić się swoją brawurą, wrzucając filmy na TikToka oraz Instagrama. Tym razem został nagrany.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 09:02:50
  • 152
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    stopcham
  • #
    prawojazdy
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 19.04.2026, 12:14:48 via Wykop
  • 1
Przykre, niestety ponieważ nie widać twarzy może uniknąć jakiekolwiek odpowiedzialności w majestacie prawa. Sprawdzone nie raz przez wiele osób.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 19.04.2026, 15:27:01 via Wykop
  • -9
Tak w ogóle to bachor a nie: "bahor".
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 19.04.2026, 17:26:23 via Wykop
  • 2
@staszaiwa: to wcale nie jest pewne. Brak dowodów, brak możliwości ustalenia. Pozostają poszlaki ale na pewno bardziej by się starały.
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 19.04.2026, 17:26:50 via Wykop
  • -3
@dashcambandit: co to ma do rzeczy? 🤔
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 19.04.2026, 18:53:00 via Wykop
  • -3
@invokeLater: przecież nie mam na myśli jego ksywki. Zauważyłeś, że napisałem z małej litery?
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 20.04.2026, 05:07:55 via Wykop
  • 1
@staszaiwa: to byłoby jakieś rozwiązanie. 👍
Sęk w tym, że właściciel wie i mówi od razu a mimo to kierowca, który również się od razu przyznaje unika całkowicie odpowiedzialności w majestacie prawa bo to prawo jest ułomne.

335

Robert Kubica na torze w Poznaniu, 17.07.2010

Robert Kubica na torze w Poznaniu, 17.07.2010

Świetny materiał z tamtego wydarzenia. Podczas wizyty Roberta przyszło około 100tys widzów. Jedyny polski tor z homologacją FIA. Jeździli tam m.in. poza Kubicą Michael Schumacher, Lewis Hamilton, Jackie Stewart i Marc Gené.

pasta_alla_carbonara
z
youtube.com
dodany: 15.04.2026, 13:31:35
  • 27
  • #
    motoryzacja
  • #
    kubica
  • #
    poznan
  • #
    wyscigi
  • #
    f1
  • #
    samochody
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 15.04.2026, 20:20:12 via Wykop
  • 5
Ciekawe, że rekord okrążenia nie należy do auta F1. 🤔
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 16.04.2026, 05:06:33 via Wykop
  • 0
@Drogomir: tak też myślałem ale nieoficjalnie mogłoby coś być. 🤔

400

Kanada: eutanazja zamiast leczenia

Pokaż treści 18+

Kanada: eutanazja zamiast leczenia

Jak podaje miesięcznik "Il Timone", w Kanadzie pacjentom coraz częściej zamiast leczenia proponowana jest eutanazja, czyli zabieg wspomaganego samobójstwa.

VoxClamantisInDeserto
z
vaticannews.va
dodany: 11.04.2026, 13:20:55
  • 200
  • #
    swiat
  • #
    kanada
  • #
    eutanazja
  • #
    4konserwy
  • #
    spoleczenstwo
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 12.04.2026, 08:48:04 via Wykop
  • 3
I słusznie. Jeśli ktoś woli odejść niż cierpieć beznadziejną terapię należy mu pomóc.
Obyśmy doczekali takich rozwiązań w tym, ogarniętym psychozą religijną kraju.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 12.04.2026, 11:00:08 via Wykop
  • 2
Motywy są różne. Jeśli ktoś chce, należy uszanować jego wolę.

2476

Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.

Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.

Gdzie podziało się brakujące 20 gramów twojej ulubionej tabliczki? Choć ceny kakao na światowych rynkach drastycznie spadły, sklepowe półki rządzą się własną, słodko-gorzką logiką. W niedzielę przypada Międzynarodowy Dzień Czekolady. Według danych o koszyku wielkanocnym, zebranych przez Bank Pekao,

airaG
z
businessinsider.com.pl
dodany: 12.04.2026, 08:53:50
  • 330
  • #
    kakao
  • #
    czekolada
  • #
    jedzenie
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    polska
Nemetiisto
Nemetiisto
Nemetiisto 12.04.2026, 10:42:50 via Wykop
  • 0
Wystarczy nie kupować.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.01.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking