jako pisowiec mam wrażenie ze nie musze się już starać bo moi i tak wygrają ;] pozostaje mi czytać płacze śliniaczków ktorzy jednak sa zawiedzeni postawa konfederacji bo mieli przecież wywracać stolik albo być po stronie koalicji;///// #polityka
Może przed wyborami odpalę farmę fejk kont kobiet po 40 z propagującymi politycznymi scenkami ale myślę, że to nie będzie konieczne. Po co skoro wygrana jest już niemal pewna #wybory
Może przed wyborami odpalę farmę fejk kont kobiet po 40 z propagującymi politycznymi scenkami ale myślę, że to nie będzie konieczne. Po co skoro wygrana jest już niemal pewna #wybory











Kto ma ochotę teraz jakieś konferencje polityków oglądać
Może tak naprawdę po kryjomu jesteś fanem Trzaskowskiego?