Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Lexi20

Lexi20

Dołączył 1 rok i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1607
  • Znaleziska 73
  • Mikroblog 1534
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 5
Kostor95
Kostor95
7 godz. i 1 min temu
  • 1
Nawrocki wziął kobiece szklankę i nalał wody żeby ta… nie - zabrał jej szklankę i sobie nalał XD a na wykopie cisza #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 6 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
@Kostor95: gdzie to oglądasz i po co?
Kto ma ochotę teraz jakieś konferencje polityków oglądać
Może tak naprawdę po kryjomu jesteś fanem Trzaskowskiego?
  • Odpowiedz
Kostor95
Kostor95
przedwczoraj, 07:43:18
  • 0
jako pisowiec mam wrażenie ze nie musze się już starać bo moi i tak wygrają ;] pozostaje mi czytać płacze śliniaczków ktorzy jednak sa zawiedzeni postawa konfederacji bo mieli przecież wywracać stolik albo być po stronie koalicji;///// #polityka

Może przed wyborami odpalę farmę fejk kont kobiet po 40 z propagującymi politycznymi scenkami ale myślę, że to nie będzie konieczne. Po co skoro wygrana jest już niemal pewna #wybory
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 przedwczoraj, 07:59:38 via Wykop
  • 0
jako pisowiec


@Kostor95: w końcu się przyznałeś. Smutne, bo czasami coś trzeźwo potrafiłeś napisać. Moim zdaniem jak ktoś po tylu latach rozkradania i po tylu aferach głosuje na partię, w której są tacy "ludzie" jak matecki, to ja naprawdę nie wiem czy tu da się ci pomóc jeszcze. Jedynie mam nadzieję, że po prostu ci się nudzi i trollujesz

Nie musisz od razu głosować na KO (sam nie głosuje, jedynie
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
22.06.2026, 11:18:32
  • 0
#polityka #polka
pytanie o wasz wybór parti politicznych w polsce na kogo glosujecie lub bedziecie glosowac za rok

jaka partia

  • KO 34.5% (30)
  • PIS 2.3% (2)
  • LEWICA 2.3% (2)
  • KKP 10.3% (9)
  • Konfederacja 25.3% (22)
  • Razem 12.6% (11)
  • PSL 3.4% (3)
  • POLSKA 2050 9.2% (8)

Oddanych głosów: 87

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 22.06.2026, 11:27:38 via Wykop
  • 0
@MecenasMarcinNajman: widzę, że konfa ma twardy elektorat na który można pluć ile wlezie
https://wykop.pl/wpis/86604567/jak-tam-wyborcy-konfederacja-tak-ladnie-gadacie-ze
@Lexi20 +867
Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a jednocześnie wspieracie jeszcze większych szkodników

#polityka #bekazpodludzi
więcej
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 22.06.2026, 07:06:16
  • 867
Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a jednocześnie wspieracie jeszcze większych szkodników

#polityka #bekazpodludzi
Lexi20 - Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a...

źródło: 1000012975

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
Autor
22.06.2026, 08:22:28 via Wykop
  • 3
Lexi20
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 19.06.2026, 21:35:22
  • 6
Po decyzji Nawrockiego o zabraniu Orderu ten typek ze 20 postów o tym już napisał
Rzeczywiście to jest najważniejsza sprawa w tym kraju XD
Ja nie mówię, że to jest zła decyzja, bo prezydent Ukrainy zrobił głupotę, ale jak można się tym podniecać tak?
Jeszcze się typek przyznaje, że głosuje na konfederosje...

#polityka #sekta #bekazpodludzi #bekazprawakow
Lexi20 - Po decyzji Nawrockiego o zabraniu Orderu ten typek ze 20 postów o tym już na...

źródło: 1000012963

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
Autor
19.06.2026, 21:42:48 via Wykop
  • 6
@luke-mat: Bo jesteś małym robakiem, którym można manipulować
Ciekawe jak ci tam się w głowie styka, że ci złodzieje patelni i szury bratają się z afd
XD ty naprawdę musisz mieć z 70 IQ
Trochę ci zazdroszczę, bo gdy się nie ma świadomości, że jest się głupim, to życie jest piękniejsze
Dobrze to pokazane jest w odc. Kiepskich pt. Witamina
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 19.06.2026, 08:09:36
  • 6
Czytam sobie czasem całkiem mądre głosy osób, które piszą, że tak naprawdę to nie ma co głosować na POPIS, bo to złodzieje
Tylko, że często takie osoby jednocześnie chcą głosować na konfederosje, której politycy nawet patelnie potrafią ukraść i nie potrafią porządku zrobić pod swoim mieszkaniem
No to ja nie rozumiem trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
Autor
19.06.2026, 08:39:10 via Wykop
  • 0
@Kacpy134: w sumie jeszcze może głosować na brauna xd
Jeśli jednak ktoś szuka alternatywy w chociaż trochę normalnych partiach, to dla mnie tacy ludzie to właśnie ta słynna "elita"
  • Odpowiedz
NiceshootPL
NiceshootPL
18.06.2026, 10:43:25
  • 0
tak to Ronaldo jest problemem
#mecz
NiceshootPL - tak to Ronaldo jest problemem 
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 18.06.2026, 11:05:52 via Wykop
  • 1
@KebabZostrymSosem: może będziesz w szoku, ale takie Manchester City wygrało ligę grając bez typowej 9
Męczą się w meczu, który bez problemu powinni wygrać nawet grając w 10, a jak spojrzeć na expected goals to strasznie cieniutko było
Zupełnie nie potrafili stworzyć dogodnych sytuacji
Ale najlepiej jest obwinić za wszystko Ronaldo, który miał 3 strzały w meczu
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 18.06.2026, 10:48:06
  • 7
Jak ktoś nie wie, to jest to obecny trener Portugalii
A my się śmiejemy z PZPN
#mecz #pilkanozna #mundial2026
Lexi20 - Jak ktoś nie wie, to jest to obecny trener Portugalii 
A my się śmiejemy z P...

źródło: 1000012953

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qersoui
Qersoui
18.06.2026, 08:22:39
  • 6
Największym sukcesem Krystyny Ronaldo jest to, że jest porównywany do Messiego. CR7 bliżej jest do Lewandowskiego niz Messiego. Taka jest prawda futbolu.

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 18.06.2026, 08:44:14 via Wykop
  • 8
@Qersoui: Przecież Ronaldo ma już 41 lat xD wy naprawdę macie n------e w głowach
Jeszcze kilka lat temu strzelił hattricka w najlepszej lidze świata, w której Messi nigdy nie zagrał
Messi gra zupełnie na innej pozycji
Ronaldo musi dostawać piłkę do nogi, bo gra teraz jako typowa 9
3 strzały oddał zaledwie
  • Odpowiedz
Maropitant
Maropitant
Maropitant
18.06.2026, 05:46:03
  • 6
Kazdy wsiadl na Ronaldu, ale tak naprawde Portugalia grała ogólną padake a najbardziej się zbiera 41 latkowi #mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 18.06.2026, 06:04:11 via Wykop
  • 1
@Beszczebelny: przecież on ze dwa razy piłkę dostał. Portugalia ma absolutnie tragicznego trenera, który grą tą samą taktyką, którą stosował dawno temu w Belgii. Hiszpania zremisowała z większymi dziadami 0-0 tam też gra Ronaldo jak rozumiem?
  • Odpowiedz
kropkawykopka12
kropkawykopka12
17.06.2026, 16:08:21
  • 6
#mecz #mundial2026
SZOKUJĄCE WYZNANIE CRISTIANO RONALDO
warto się zapoznać przed meczem. To może wielu otworzyć oczy względem jego osoby
https://streamable.com/q6zxky
kropkawykopka12 - #mecz #mundial2026
SZOKUJĄCE WYZNANIE CRISTIANO RONALDO
warto się z...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 17.06.2026, 16:10:08 via Wykop
  • 0
@kropkawykopka12: taguj patostreamy. Nikt nie chcę słuchać przepitego głosu tego patusa rafonixa
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 17.06.2026, 16:06:37
  • 0
#mecz

Cr7 strzeli

  • 1 gola 30.0% (9)
  • 0 0% (0)
  • 2 16.7% (5)
  • 3 20.0% (6)
  • 4 3.3% (1)
  • 5 (ostrożnie) 30.0% (9)

Oddanych głosów: 30

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KuLa45
KuLa45
KuLa45
17.06.2026, 16:09:10 via Wykop
  • 0
@Lexi20: Jedyne co strzeli to fotkę na IG
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 17.06.2026, 07:56:19
  • 9
Przeglądasz se tag po nocnych meczach, a tam 90% to wpisy o Ronaldo
Wy tu macie mentalność wiecznych gimbusów czy jak xd
Takie walki Messi vs Ronaldo to się w szkole podstawowej robiło

#mecz #bekazpodludzi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
Autor
17.06.2026, 10:25:33 via Wykop
  • 1
@GrubyFaja: masz 10 lat? Przecież to jeden z najlepszych zawodników i wzór dla młodych.
Messi może być i nawet lepszy (dla mnie nie, bo nie grał w premier league) ale promuje swoją mordą jakieś g---o ciągle. Sam Ronaldo nie bał się powiedzieć, że cola to g---o i żeby zamiast tego pili wodę
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 17.06.2026, 10:13:22
  • 6
Nikt z was się pewnie nie interesuje kobiecą piłką xd to wam powiem, że tam jeszcze większe wałki są
Rok temu napastniczka z Anglii wygrywając ligę mistrzów i euro przegrała złotą piłkę z tą babą z Barcelony Bonmati czy jakoś tak
Dosłownie w finale Arsenal wygrał z Barceloną wtedy xD
Wystarczyło w tej lidze farmerskiej nabić parę asyst i cyk złota piłka

Rozwala mnie to właśnie dlatego, że każdy ma wywalone na
Lexi20 - Nikt z was się pewnie nie interesuje kobiecą piłką xd to wam powiem, że tam ...

źródło: 1000001081

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20
Autor
17.06.2026, 10:19:49 via Wykop
  • 2
@kropkawykopka12: no ale dlaczego nawet żółtej nie dostał?
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
15.06.2026, 18:06:07
  • 786
Dziewczyna na wykopie *istnieje*
Spermiage:
#mecz #bekazpodludzi #heheszki
emerald-city - Dziewczyna na wykopie *istnieje*
Spermiage: 
#mecz #bekazpodludzi #heh...

źródło: 1000001069

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 15.06.2026, 18:09:08 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
12.06.2026, 15:47:06
  • 3
Jeśli chłop ma jakąkolwiek godność osobistą, to powinien głosować tylko na taką partię, która ma wyraźnie w programie napisane dążenie do zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.

#polityka #oswiadczenie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 12.06.2026, 15:54:03 via Wykop
  • 0
@Shadovek: Polska 2050
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20 10.06.2026, 17:33:02
  • 5
I jak tu się dziwić, że taki Nawrocki został prezydentem, albo że braun i konfederosja ma tak wysokie poparcie
XD wystarczy rzucić jakimś patriotycznym kłamstwem i jest poparcie debili
Pamiętam jak Nawrocki odpowiadał na pytania o np. ulubione potrawy, to wszędzie wtedy powtarzał że POLSKIE xdddd
https://wykop.pl/wpis/86424199/mecz-mundial2026-napisalem-baita-o-tej-rzekomej-fl

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bela022
Bela022
08.06.2026, 09:45:07
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lexi20
Lexi20 08.06.2026, 10:08:23 via Wykop
  • 5
@Basiura89: z może on jest prawakiem?
Śmieszy mnie to dzielenie na prawaków i lewaków
Tego bosaka jak i całą konfederosje niezależnie od poglądów trzeba jeb3ac i się nie bać
Banda debili
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.07.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 23.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking