KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.
z- 122
- #
- #
- #
- #
- #
- #

![[Język japoński] Hiragana: wyjaśniam czytanie znaków!](https://wykop.pl/cdn/c3397993/39fef7ffa1ce920857dc827440a51240b5c97188abfd6403ca0bcfce35d8fc2a,w220h142.jpg)


















Także pretensje do tych co podpisali ten układ zbiorowy 30 lat temu
źródło: Bez tytułu
Pobierz