Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
muckfods
muckfods

muckfods

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6405
  • Znaleziska 5832
  • Mikroblog 573
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 6

244

Elektrownia atomowa w Szwajcarii wyłączona z powodu upałów

Elektrownia atomowa w Szwajcarii wyłączona z powodu upałów

Woda w rzece która jest używana do chłodzenia reaktora osiągnęła zbyt wysoką temperaturę

macz
z
france24.com
dodany: wczoraj, 14:22:49
  • 99
  • #
    elektrownia
  • #
    atom
  • #
    ciekawostki
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
muckfods
muckfods
muckfods 4 godz. i 59 min temu via Wykop
  • -1
@nbhd: Za głupotę, nie za pytanie. Pyta się o elektrownie nie o rzekę, więc nawet mu nie przeszło przez myśl.

333

Historia jednej przesyłki - czyli jak Globkurier i GLS mają ludzi głęboko w...

Historia jednej przesyłki - czyli jak Globkurier i GLS mają ludzi głęboko w...

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest zapłacić krocie za kuriera, tylko po to, żeby paczka wróciła w to samo miejsce, a znajdujący się w niej sprzęt został totalnie zniszczony? Zapraszam do lektury. Opowiem Wam, jak GLS i Globkurier naciągnęli mnie na zakup przesyłce wycieczki po Europie...

Cvmx7
z
wykop.pl
dodany: 23.06.2026, 20:03:26
  • 92
  • #
    oszukujo
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    zalesie
  • #
    januszebiznesu
  • #
    kurier
muckfods
muckfods
muckfods 24.06.2026, 15:37:39 via Wykop
  • 2
@Setral: @theoforos1 Nawet jeśli to pracownicy GLS chyba wiedzą co może tam wejść a co nie, jakby tak nadał kontener to też by go pakowali na sorter? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powinna zostać cofnięta. Zero w tym winy nadającego.

553

Hiszpański minister Sáncheza dostał 24 lata za ustawianie maseczek w pandemii

Były minister transportu José Luis Ábalos (kiedyś potężny człowiek w PSOE) właśnie dostał od Sądu Najwyższego 24 lata i 3 miesiące więzienia. Jego prawa ręka Koldo García 19 lat i 8 miesięcy. Chodzi o klasyczną aferę z ustawianiem przetargów na maseczki i sprzęt medyczny na początku COVID-u.

awe-spam
z
rmf24.pl
dodany: 23.06.2026, 17:20:30
  • 40
  • #
    hiszpania
  • #
    polityka
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    kryminalne
muckfods
muckfods
muckfods 24.06.2026, 15:16:52 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: To teraz wklej nagłówki mówiące co innego a nie te z początku 2020 kiedy starano się uspokoić opinię publiczną. Poza tym epidemie grypy są często a mimo to nie powodują paraliżu służby zdrowia i tylu zgonów, no ale to trzeba myśleć.

320

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

Koniec tanich zakupów na Temu i Shein. UE wprowadza 3 euro dopłaty do KAŻDEJ r

: Od 1 lipca 2026 roku wchodzi w życie nowa opłata celna, która zdemoluje sens zamawiania drobiazgów z Chin. Bruksela likwiduje zwolnienie dla paczek do 150 euro i nakłada sztywne 3 euro (ok. 13 zł) cła na każdy... pojedynczy przedmiot w przesyłce. Jeśli zamówisz 4 tanie rzeczy, dopłacisz ponad 51 z

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 23.06.2026, 07:56:58
  • 242
  • #
    polska
  • #
    chiny
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
muckfods
muckfods
muckfods 23.06.2026, 11:30:45 via Wykop
  • -1
Tylko od paczek wysyłanych z Chin bezpośrednio do odbiorcy, to co przechodzi przez magazyny Ali/Temu jest przepakowywane do adresata w UE.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

274

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Nagłe i chaotyczne wyjście zagranicznego inwestora z naszego kraju pozostawiło bez środków do życia blisko 120-osobową, wysoko wykwalifikowaną załogę. Ludzie ci, z dnia na dzień pozbawieni zatrudnienia, zostali uwięzieni w urzędniczej próżni prawnej bez należnych pensji, odpraw oraz podstawowych ś

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 19.06.2026, 07:25:08
  • 78
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    szczecin
muckfods
muckfods
muckfods 20.06.2026, 08:41:48 via Wykop
  • 0
@PanAlbert: Brzmi znajomo.
muckfods - @PanAlbert: Brzmi znajomo.

źródło: 1583931836_1itbty

Pobierz

950

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Nawet 10 tys. zł więcej za ogrzewanie. ETS2 uderzy w miliony Polaków

Z przedstawionych wyliczeń wynika, że w pierwszych czterech latach funkcjonowania systemu dodatkowe koszty dla gospodarstwa domowego ogrzewanego gazem mogą wynieść około 6 tys. zł, a dla domu ogrzewanego węglem nawet ponad 10 tys. zł.

Bobito
z
bezprawnik.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:31
  • 176
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    prawo
  • #
    informacje
muckfods
muckfods
muckfods 18.06.2026, 20:56:49 via Wykop
  • 19
Głupki nie zauważyły nawet jak sprzedawaliśmy prawa do emisji do łatania budżetu i rozdawnictwa ale koniec końców wina Unii XD

Od 2013 prawa do emisji można sobie zachować na następne lata ale po co skoro można przejeść. Politycy wzięli sobie na was chwilówki. Sprzedaliśmy prawa do emisji za łączną kwotę 32 miliardów euro od tamtego czasu, ale to Unia zła że Polak zarządza krajem jak osioł.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muckfods
muckfods
muckfods 19.06.2026, 06:34:56 via Wykop
  • 2
@grubszy_rychu: Większość została sprzedana przez rząd PiS (około 70%). No ale fakt, obecny rząd też sprzedaje, bo to jest już stała część budżetu państwa i trzeba by ciąć XD

559

Latający spodek nad rosyjską rafinerią

Latający spodek nad rosyjską rafinerią

Pokrywa zbiornika olejowego moskiewskiej rafinerii wyrwana po uderzeniu ukraińskiego drona kamikadze.

Dawid_Kwlk
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 11:34:44
  • 93
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    russiahateclub
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
muckfods
muckfods
muckfods 18.06.2026, 15:26:16 via Wykop
  • -3
@fakeman: Dron też, na jednym z nagrań wyraźnie słychać silnik, pewnie rakieta doleciała jak już nurkował do celu.

466

Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO i blokował praktyki studentom

Szpital Płd. Leczył kaca politykom PO i blokował praktyki studentom

Żeby nie wyszło co tam się odwala

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 18.06.2026, 09:47:25
  • 28
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    tuskcwel
muckfods
muckfods
muckfods 18.06.2026, 15:06:33 via Wykop
  • 9
W Polskim Radiu mówią o aferze rządu? Jezu kochany który to rok?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

380

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 12:38:45
  • 123
  • #
    gry
  • #
    ea
  • #
    reklamy
  • #
    kontrowersje
muckfods
muckfods
muckfods 18.06.2026, 11:22:28 via Wykop
  • 0
Zięć Trumpa z Saudyjczykami przejmuje EA a kosztami pożyczki na ten zakup obarczy... EA. Jakoś to trzeba spłacić i to dopiero początek, będą zwolnienia i jeszcze większy nacisk na AI.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Nowa CAPTCHA wymaga machania ręką przed kamerą. Google już przesadza

Google testuje nową funkcję reCAPTCHA, która wymaga zezwolenia na dostęp do kamery i wykonywania prostych gestów dłonią. Ma to na celu lepsze wykrywanie użytkowników i blokowanie zaawansowanych botów. Eksperci od prywatności alarmują...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 17.06.2026, 18:48:29
  • 124
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    google
muckfods
muckfods
muckfods 18.06.2026, 08:36:38 via Wykop
  • 41
muckfods

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

612

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Moskwa znalazła się w nocy pod kolejnym atakiem dronów. W sieci zaroiło się od nagrań pokazujących skutki uderzeń. Rosja wstaje z kolan, blyat ( º ʖº)

Pepperami
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:23:45
  • 169
  • #
    rosja
  • #
    rosjaplonie
  • #
    wiadomosci
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
muckfods
muckfods
muckfods 18.06.2026, 06:22:13 via Wykop
  • 29
muckfods

źródło: giphy

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

415

Streamer we Francji chciał udowodnić, że nie ma niebezpiecznych dzielnic

Podczas streama na kicku streamer w pierwszej imigranckiej dzielnicy do której pojechał w Marsylii od razu po wyjściu z taksówki został zaatakowany przez grupkę imigrantów i musiał uciekać. Na reddicie w tym temacie już komentarze zablokowane. XD

MadMan1
z
reddit.com
dodany: 16.06.2026, 12:55:56
  • 62
  • #
    polityka
  • #
    francja
  • #
    bekazlewactwa
muckfods
muckfods
muckfods 16.06.2026, 20:07:32 via Wykop
  • 5
Przecież to było miesiąc temu, i on niczego nie chciał udowadniać, to Koreańczyk, z resztą też degenerat, do tego taksiarz był w zmowie z tamtymi.

Marsylia nie stała się taka z dnia na dzień, tam tak jest od wielu dekad, wady bycia kolonialnym imperium. Było się nie pchać do Afryki zachodniej i myśleć że sprowadzanie taniej siły roboczej nie odbije się czkawką. Zwykła karma. Przynajmniej niektórzy czarni są dobrymi piłkarzami ( ͡
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1044

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

W okolicach Irkucka rozbił się rosyjski bombowiec strategiczny Tupolew Tu-22M3 - poinformowała agencja Reuters, powołując się na ministerstwo obrony Rosji. Rosyjskie ministerstwo obrony przekazało, że bombowiec odbywał lot ćwiczebny niedaleko miasta Irkuck na Syberii. Według informacji podanych

zawisza
z
tvn24.pl
dodany: 15.06.2026, 13:58:06
  • 120
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
muckfods
muckfods
muckfods 15.06.2026, 16:29:05 via Wykop
  • 1
@ice_kim: Z tym regularnie to bym nie przesadzał, nie dość że samoloty są przestarzałe to i produkcja kuleje.
muckfods
muckfods
muckfods 15.06.2026, 16:52:48 via Wykop
  • 3
@ice_kim: Su-57 nie spełnia kryteriów określonych przez programy 5tej generacji innych krajów. To jest gen 4,5. Ponad dekadę od pierwszych demonstrantów mają zawrotne 40 kilka sztuk seryjnych.

Amerykanie kilka dekad temu budowali już 5ta generacje w liczbie ponad tysiąca i mieli powłoki RAM których ruscy jeszcze nie ogarnęli do dziś. Teraz pracują po cichu nad gen 6.

Tymczasem Chiny w 5 lat wybudowały razem 300+ sztuk J-35 i J-20 które też są
muckfods
muckfods
muckfods 15.06.2026, 17:06:28 via Wykop
  • 0
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: Zielonka od Brauna 5 dni temu konto założone, jezdzi tylko po Ukraińcach, co się dziwisz. Jak mu opisałem przepaść technologiczną między CN/USA a mateczka Rassiją to stać go tylko na minusa XD
muckfods
muckfods
muckfods 15.06.2026, 17:17:50 via Wykop
  • -2
@ice_kim: Ajjj Wania, wania. Napisałeś jak to nie ma bombowców? Produkują Su!

https://wykop.pl/link/7962451/rosyjski-bombowiec-strategiczny-rozbil-sie-w-trakcie-cwiczen-xd/komentarz/137346601/wedlug-informacji-podanych-przez-resort-obrony-zaloga-maszyny-zdazyla-sie-katapultowac-i-przezyla-wypadek-niestety/strona/2#137348749

Odemnie dostałeś plusa przygłupi prostaku, już zmieniam :)


@ice_kim: Wow, szok. Szkoda tylko że zaraz później jak dziecko zaczynasz obrażać i zmieniać na minus z nerwów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tylko napisałem że jesteś multi kontem od Brauna który o ruskich tylko dobrze lub neutralnie a o Ukraińcach tylko źle,
muckfods
muckfods
muckfods 15.06.2026, 17:33:58 via Wykop
  • 0
@ice_kim: Nie dziw się że ktoś ma takie zdanie gdzie w profilu wszędzie jeździsz po Ukraińcach a jak ktoś się nabija z RU to zaraz lecisz ich bronić.

Ruscy używają tego sprzętu do zabijania i siania zniszczenia w kraju który im niczego złego nie zrobił prócz tego że nie chciał być ich niewolnikiem.

Ruscy są powodem dlaczego Ukraińcy, w tym tamtejsza swołocz zalała Polskę, prócz tego że zaatakowali bogu ducha
muckfods
muckfods
muckfods 15.06.2026, 17:51:41 via Wykop
  • 1
@ice_kim: Wystarczy wpisać w Google co się wypisuje bez absolutnie żadnej wiedzy w temacie ale jak ktoś zwróci uwagę to pierwszy instynkt to dalsze udawanie i "XD". Za trzecim razem widzę to zrobiłeś. To teraz zastanów się kto sprawił że od 2022 zalała nas fala gości z Ukrainy o których pisanie tyle Ci zajmuje, i komu za to dziękować.

Opcje to:

A) NATO i UE
muckfods
muckfods
muckfods 15.06.2026, 18:04:01 via Wykop
  • 1
@ice_kim: Czy pisanie z taką pewnością siebie o samolotach nie wiedząc nawet jak wyglądają i czy są bombowcem czy mysliwcem, zapieranie się bez sprawdzenia czy to co się pisze ma cokolwiek związanego z rzeczywistością i nazywanie innych per "przygłupi prostaku" nie jest bynajmniej domeną przygłupich prostaków?

Wiem że musi być tam choć jedna szara komórka która biję się w pierś i która wybrała odp. C.

380

"Nie będziemy przymykać oczu". Erdogan o atakach Izraela

"Nie będziemy przymykać oczu". Erdogan o atakach Izraela

- Bezpieczeństwo Turcji zaczyna się nie w Hatay, ale w Aleppo, Damaszku i Bejrucie. Nie będziemy tolerować faktów dokonanych ani przymykać oczu na ataki - zadeklarował. Dodał też: - Nigdy nie pozwolimy Izraelowi zrealizować swojego planu Ziemi Obiecanej - zaznaczył Erdogan.

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 10.06.2026, 14:57:54
  • 63
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    turcja
  • #
    bliskiwschod
  • #
    izrael
  • #
    polityka
muckfods
muckfods
muckfods 11.06.2026, 13:26:43 via Wykop
  • -1
Bla bla bla, to zrób coś w końcu. Od 2024 tylko wyrazy oburzenia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

502

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

Wyszedł z SOR w Kielcach i zmarł chwilę później. Partnerka mówi o dramacie

51-letni Rafał trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Kielcach po nagłym zasłabnięciu. Kilka godzin później został wypisany do domu. Chwilę po powrocie zmarł na klatce schodowej. Partnerka mężczyzny mówi o ignorowanych objawach i zapowiada walkę o wyjaśnienie sprawy

freedomseeker
z
fakt.pl
dodany: 09.06.2026, 11:19:32
  • 71
  • #
    kielce
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    sor
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 16:04:21 via Wykop
  • 23
Opuchnięte nogi? Obserwować, panie jaka zakrzepica, bonk pana ugryzł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 23:00:17 via Wykop
  • 0
@jabollus: Nie ale ten gość może miał, w artykule jest o opuchniętych nogach. Wystarczy że się trochę poruszał, część się oderwała i mogiła od razu. Mogła to też być też niewydolność serca.

469

Ukrainiec wymachiwał szablą w Mysłowicach w biały dzień

Skandaliczne zachowanie w środku dnia w Mysłowicach. Śląscy funkcjonariusze w niedzielę 7 czerwca zatrzymali obywatela Ukrainy wymachującego bronią białą w centrum Mysłowic. Okazało się, że poza szablą miał także przy sobie nóż oraz kordzik.

Lolenson1888
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 09.06.2026, 10:23:14
  • 100
  • #
    ukraina
  • #
    myslowice
  • #
    slask
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 16:16:19 via Wykop
  • 1
@roland-mountain: Ćwiczył trik z przerzucaniem szabli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

396

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Nawrocki o tym jak to Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów

Facebook. Źródło: X/Ekonomat: Karol Nawrocki, szef IPN w 2023 roku: Ukraińcy mają prawo wybierać swoich bohaterów, nawet j

alfokloda0
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 12:24:34
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    polska
muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 15:40:09 via Wykop
  • 1
Jaka manipulacja jak on mówi że jako prezes IPN nie ma z tym problemu, za to teraz ma. W 2023 po prostu jeszcze była dużo większa sympatia do Ukrainy i inny dziadek w Białym Domu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 16:09:16 via Wykop
  • 2
@Cadfael: Tak, jak całe jego środowisko, przecież po wygraniu Trumpa oni zrobili kompletne 180 stopni.

333

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Europa będzie niedostępna dla każdego, kto brał udział w inwazji - ogłosiła szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. W ramach 21. pakietu sankcji na Rosję KE zaproponowała ustanowienie zakazu wjazdu do UE dla każdego, kto służył w armii rosyjskiej od początku wojny w Ukrainie."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 09.06.2026, 11:47:23
  • 75
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    rosja
  • #
    prawo
muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 15:50:14 via Wykop
  • -2
@tijara435: Zdziwisz się jakie dane ma wywiad a szczególnie SBU.
muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 15:57:26 via Wykop
  • -2
@tijara435: Akurat wroga dobrze znają, wystarczy że byłych jeńców nie wpuszczą do UE
muckfods
muckfods
muckfods 09.06.2026, 15:59:11 via Wykop
  • 8
mają takie szczegółowe dane, że za dwa tygodnie Ruskim skończą się pociski. I tak już powtarzają od 3,5 roku xD


@3g4w4re3ewedw: Ale wojna miała trwać 3 dni Siergiej. Nawet mundurki galowe były gotowe (╥﹏╥)

971

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

Polska wymiera najszybciej od dekad. Dane są alarmujące

W 2025 roku Polska zanotowała najmniej urodzeń od zakończenia II wojny światowej. Dane GUS niepokoją.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:04
  • 736
  • #
    demografia
  • #
    finanse
  • #
    polska
muckfods
muckfods
muckfods 08.06.2026, 01:12:30 via Wykop
  • -4
@Marmurowy_Gargulec: @Fjubens @SarahC

Śmiejecie się z ogłupiania polek przez Onety i influencerki a sami się tym ogłupiacie jak już kolega @pasta_alla_carbonara wam zasugerował. Żyjecie w tym samym uniwersum co te pokemony tylko wy jesteście w nim przegrywami, pora wrócić na ziemię.

Żeby kogoś znaleźć trzeba mieć bujniejsze życie socjalne i lepiej dobierać otoczenie. Już nie mówiąc o zbyt wysokich własnych wymaganiach (których pewnie sami nie jesteście świadomi)
muckfods
muckfods
muckfods 08.06.2026, 13:18:25 via Wykop
  • -3
Pewnie jak trafi się umięśniony M----n, to z chęcią przyjmą jego materiał genetyczny, jednakowoż


@Marmurowy_Gargulec: A potem zdziwienie że nikt normalny nie chce nawet z nim rozmawiać. Trudno Ci będzie znaleźć nawet ciepłe zwłoki żeńskie które dadzą Ci się dotknąć. To nie jest kwestia wyglądu czy zasobności portfela tylko twojej odpychającej osobowości.

Skoro masz o kobietach takie zdanie to po cholerę rozpaczasz że żadna Ciebie nie
muckfods
muckfods
muckfods 08.06.2026, 13:40:41 via Wykop
  • -4
@Marmurowy_Gargulec O kur panie przejrzalem posty niestety

Twój najgorszy dzień nadal jest niebem w porównaniu do tego, co przechodzą mężczyźni, których tak ochoczo uważasz za podludzi.


Nie wstyd Ci pisać takich rzeczy? Weź zrób dla siebie coś i udaj się do psychologa. 30-20 lat temu gdy nie było instagramow takie coś byłoby strasznie żałosne, teraz to szkoda gadać.

Nie dziw się że masz problemy z relacjami międzyludzkimi jak ty masz bardzo
muckfods
muckfods
muckfods 08.06.2026, 20:06:03 via Wykop
  • -1
@Marmurowy_Gargulec: Mówię pójdź do psychologa, on to powinien usłyszeć, jak już mówiłem najlepiej facet, bo kobieta jak widzę przy obecnym stanie psychicznym odpada.

347

Jarosław Kaczyński zaprzecza wpływowi człowieka na zmiany klimatu

Jarosław Kaczyński zaprzecza wpływowi człowieka na zmiany klimatu

Sprawa CO2 i to twierdzenie, że człowiek wpływa na zmiany klimatu to są twierdzenia () przez naukę sfalsyfikowane, to znaczy udowodniono, że są nieprawdziwe.

lifapek
z
x.com
dodany: 07.06.2026, 06:19:15
  • 302
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprwakow
  • #
    chlopskirozum
  • #
    wtf
  • #
    ekologia
  • #
    polityka
muckfods
muckfods
muckfods 07.06.2026, 16:19:40 via Wykop
  • -2
@r696: Wpisz w Google pogrubiony tekst i dostaniesz odpowiedź myślicielu.
muckfods
muckfods
muckfods 07.06.2026, 16:36:45 via Wykop
  • -2
CO₂ jaki mamy obecnie to jest nic w porównaniu do tego, co było w dawnych epokach ziemi, gdzie roślinność i zwierzęta były gigantyczne.

Pozna Jura miała 265% więcej CO₂ niż mamy teraz. W Ordowiku było nawet 840% więcej.


@Korda: Zapominasz jednego - o ile natura jakoś się przystosuje to zajmie to ogrom czasu, spowoduje wymieranie gatunków i ogromne przetasowania w faunie. Gatunek ludzki może przeżyje ale droga tam usłana różami
muckfods
muckfods
muckfods 08.06.2026, 12:39:02 via Wykop
  • -2
@r696: Gdybyś wpisał to w Google to byś wiedział. Od wielu wieków satelity realnie mierzą te zmiany.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17746202/

I tak znów odbijesz piłeczkę jakimiś głupotami bo ty nie zadajesz tego pytania by się czegoś nauczyć tylko zgrywać mądrale orzed samym sobą XD

Wybiórczo wybierasz sobie też dowody, eksperyment Tyndall'a jest be bo na małą skalę i nie wiadomo jak to się przekłada na atmosferę, ale już zabawy z rurkami jakiegoś
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia