Czyli co? Znowu szok i niedowierzanie jak 4 lata temu, że Europa wcale nie jest taka mocna na tle reszty świata? Niech se dalej grają miedzy sobą w Lidze Narodów. W nienawiści do Ligi Narodów tak zostałem wychowany. #mecz #mundial2026 #liganarodow
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@fornson23: No Europa słaba strasznie, ale ostatnie mistrzostwa to 5/8 drużyn w ćwierćfinałach to Europa xD 8 lat temu 6/8 xD
Słabizna straszna
Słabizna straszna
@fornson23: No Europa poza tymi 4. gigantami to flaki z olejem, już wolę oglądać afrykańskie zespoły. A takie Polski i Szwecje to są giga przereklamowane
- 7
dobrze się bawiliście przy dwóch meczach #reprezentacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na jesień UEFA ugotowała nam 4 w jednym okienku! (。◕‿‿◕。)
#mecz #liganarodow #pilkanozna
na jesień UEFA ugotowała nam 4 w jednym okienku! (。◕‿‿◕。)
#mecz #liganarodow #pilkanozna
źródło: image
Pobierz4
Polacy rozbili bank! Tyle zarobili za zwycięstwo w Lidze Narodów 2025

Polscy siatkarze znów udowodnili swoją klasę, wygrywając Ligę Narodów 2025 i zgarniając najwyższą premię w historii tych rozgrywek.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2909
Polska wygrywa Ligę Narodów 2025 Liga Narodów (Polska-Włochy 3-0)

Mamy to! Polska wygrywa Ligę Narodów pokonując Włochy 3-0
z- 196
- #
- #
- #
- #
275
Demolka w trzecim secie. Polscy siatkarze w półfinale Ligi Narodów!

Polscy siatkarze powalczą o medale Ligi Narodów! Biało-Czerwoni w ćwierćfinale, rozgrywanego w chińskim Ningbo turnieju pewnie pokonali Japończyków 3:0 (25:23, 26:24, 25:12). Półfinałowym rywalem podopiecznych Nikoli Grbicia będzie Brazylia.
z- 22
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#siatkowka #liganarodow
Wprowadzili kilka dobrych lat temu pierwsze odbicie moze byc obojetnie jakie, od teraz wprowadzili drugie odbicie jak bedzie na naszej stronie obojetnie jakie jest ok ( niech ktos mnie poprawi, jak sie myle bo rok temu tego nie bylo ) , ale za to 3 odbicie nie moze byc "pchajace" gdzie przy przepychance na siatce jest to normalne, gdzie tu kuzwa logika ?
Wprowadzili kilka dobrych lat temu pierwsze odbicie moze byc obojetnie jakie, od teraz wprowadzili drugie odbicie jak bedzie na naszej stronie obojetnie jakie jest ok ( niech ktos mnie poprawi, jak sie myle bo rok temu tego nie bylo ) , ale za to 3 odbicie nie moze byc "pchajace" gdzie przy przepychance na siatce jest to normalne, gdzie tu kuzwa logika ?
- 2
#gdansk #liganarodow #siatkowka
Helol. Gdyby ktoś miał 2 bilety do odsprzedania na jakikolwiek mecz LN w Gdańsku, poproszę o kontakt. Dzięki.
Helol. Gdyby ktoś miał 2 bilety do odsprzedania na jakikolwiek mecz LN w Gdańsku, poproszę o kontakt. Dzięki.
- 3
Pamiętacie PSG i ulice we Francji po wygranej w Lidze Mistrzów?
Tutaj macie Portugalczyków po wygranej w Lidze Narodów.
Niby ten sam kontynent, to samo miasto, ale inne świętowanie.
#pilkanozna #portugalia #francja #ligamistrzow #liganarodow
Tutaj macie Portugalczyków po wygranej w Lidze Narodów.
Niby ten sam kontynent, to samo miasto, ale inne świętowanie.
#pilkanozna #portugalia #francja #ligamistrzow #liganarodow

- 63
Ronaldo wbija szpilę Lewemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz mam drobną kontuzję, nabawiłem się jej już na rozgrzewce i czułem ją coraz mocniej w trakcie meczu,
ale kiedy grasz dla reprezentacji musisz się wysilić,

Puchar trafia w ręce Portugalczyków ft. confetti (。◕‿‿◕。)
MIRROR: https://streamin.one/v/44c5ab9e
#mecz #meczgif #liganarodow #cr7
MIRROR: https://streamin.one/v/44c5ab9e
#mecz #meczgif #liganarodow #cr7

- 5
Vitinha prawie upuścił puchar xD Jednak szczęście go nie opuszcza, przecież w krótkim odstępie czasu już dwa finały wygrał. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #liganarodow
#mecz #liganarodow
źródło: temp_file8805671186076810403
PobierzPORTUGALIA WYGRYWA LIGĘ NARODÓW, RADOŚĆ I ŁZY RONALDO (。◕‿‿◕。)つ──☆*:・゚
2 OSTATNIE KARNIAKI i CELEBRACJA: https://streamin.one/v/3450db55
A TU RESZTA KARNIAKÓW: https://streamin.one/v/fbac829f
#mecz #golgif #meczgif #liganarodow #cr7
2 OSTATNIE KARNIAKI i CELEBRACJA: https://streamin.one/v/3450db55
A TU RESZTA KARNIAKÓW: https://streamin.one/v/fbac829f
#mecz #golgif #meczgif #liganarodow #cr7

@uncle_freddie Alvaro ty byłeś pewniakiem od momentu wejścia na boisku
konto usunięte via Wykop
- 0
żeby z Moraty robić kapitana to trzeba Boga w sercu nie mieć, a puszczanie go na 5 karnego to ... XD
Brawo Portugale! ᕦ(òóˇ)ᕤ
#liganarodow #mecz
Brawo Portugale! ᕦ(òóˇ)ᕤ
#liganarodow #mecz
źródło: alvaro
Pobierz@myk-myk-myk: on z----ł 4tego
- 0
Brawo siwe bajeranty wygrały puchar sołtysa. Zdecydowanie najwiekszely sukces krysztiano w ostatnich latach
#mecz #liganarodow
#mecz #liganarodow
Portugalia [2] - 2 Hiszpania; Cristiano Ronaldo
MIRROR: https://streamin.one/v/d425e199
#mecz #golgif #liganarodow #cr7 #cristianoronaldo
MIRROR: https://streamin.one/v/d425e199
#mecz #golgif #liganarodow #cr7 #cristianoronaldo
źródło: P2CR7
Pobierz![uncle_freddie - Portugalia [2] - 2 Hiszpania; Cristiano Ronaldo
MIRROR: https://str...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/10130c1c7686bc58bdda5b3a068d2e5d09b8c45b8ae76870314265c4c6507db0,w400.jpg)
@uncle_freddie EL KAPITANNO
@uncle_freddie: podziękował. Ładny gol
Portugalia 1 - [2] Hiszpania; Oyarzabal
MIRROR: https://streamin.one/v/cedd0f35
#mecz #golgif #liganarodow
MIRROR: https://streamin.one/v/cedd0f35
#mecz #golgif #liganarodow
![uncle_freddie - Portugalia 1 - [2] Hiszpania; Oyarzabal
MIRROR: https://streamin.on...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/ad1278de947993b1ea5e540bc7cfda7dee3d84fc2ccaed950ec7cc558a17d8b2,w400.jpg)
Portugalia [1] - 1 Hiszpania; Mendes
MIRROR: https://streamin.one/v/a9441a0c
#mecz #golgif #liganarodow
MIRROR: https://streamin.one/v/a9441a0c
#mecz #golgif #liganarodow
![uncle_freddie - Portugalia [1] - 1 Hiszpania; Mendes
MIRROR: https://streamin.one/v...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/be697bfb0bf836f51114e42c506aac25ccf4fe8118a446758ee740776e40c5ef,w400.jpg)
Onside
Mirror: https://streamin.one/v/b46e8613
Mirror: https://streamin.one/v/b46e8613

Portugalia 0 - 1 Hiszpania; Zubimendi
MIRROR: https://streamin.one/v/f5ed9d51
#mecz #golgif #liganarodow
MIRROR: https://streamin.one/v/f5ed9d51
#mecz #golgif #liganarodow



















Jak kupię wejściówkę na ligę narodów do Gliwic to jest to na cały dzień? W sensie jak są 2 mecze to mogę być na dwóch a jak 3 to na 3? I drugie pytanie, jeśli na cały dzień to czy można opuścić obiekt (np wrócić do domu na 1h) i znowu po jakimś czasie wejść na tym samym bilecie?
Z góry dzięki Mirensy