#liganarodow #siatkowka

Jak kupię wejściówkę na ligę narodów do Gliwic to jest to na cały dzień? W sensie jak są 2 mecze to mogę być na dwóch a jak 3 to na 3? I drugie pytanie, jeśli na cały dzień to czy można opuścić obiekt (np wrócić do domu na 1h) i znowu po jakimś czasie wejść na tym samym bilecie?
Z góry dzięki Mirensy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli co? Znowu szok i niedowierzanie jak 4 lata temu, że Europa wcale nie jest taka mocna na tle reszty świata? Niech se dalej grają miedzy sobą w Lidze Narodów. W nienawiści do Ligi Narodów tak zostałem wychowany. #mecz #mundial2026 #liganarodow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#siatkowka #liganarodow

Wprowadzili kilka dobrych lat temu pierwsze odbicie moze byc obojetnie jakie, od teraz wprowadzili drugie odbicie jak bedzie na naszej stronie obojetnie jakie jest ok ( niech ktos mnie poprawi, jak sie myle bo rok temu tego nie bylo ) , ale za to 3 odbicie nie moze byc "pchajace" gdzie przy przepychance na siatce jest to normalne, gdzie tu kuzwa logika ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ronaldo wbija szpilę Lewemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz mam drobną kontuzję, nabawiłem się jej już na rozgrzewce i czułem ją coraz mocniej w trakcie meczu,

ale kiedy grasz dla reprezentacji musisz się wysilić,
Marcinnx - Ronaldo wbija szpilę Lewemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz mam drobną kontuzję, nabawił...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach