Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko126
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jorsten
Jorsten

Jorsten

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 184
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 28
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

279

Bruksela przyjmie sankcję na izraelskich osadników? Z Paryża płynie jasna deklar

Bruksela przyjmie sankcję na izraelskich osadników? Z Paryża płynie jasna deklar

Szef MSZ Francji Jean-Noel Barrot ma nadzieję, że Unia Europejska przyjmie sankcje wymierzone w izraelskich osadników, odpowiedzialnych za przemoc wobec Palestyńczyków na Zachodnim Brzegu Jordanu. Ocenił także, że Budapeszt może wycofać wcześniejsze weto w sprawie sankcji.

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 23.04.2026, 15:04:05
  • 29
  • #
    izrael
  • #
    francja
  • #
    polityka
Jorsten
Jorsten
Jorsten 24.04.2026, 15:00:44 via Wykop
  • 1
Sankcje powinny być na cały Izrael, bo IDF i rząd pomagają osadnikom w zbrodniach, ale, jak zwykle, UE chce nałożyć sankcje, tak, aby ich nie nałożyć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

557

Cicha prywatyzacja polskiej służby zdrowia postępuje?

Cicha prywatyzacja polskiej służby zdrowia postępuje?

Nominacja Jarosława Sota na stanowisko dyrektora Centrum e-Zdrowia (CeZ) to sygnał zmiany kursu w zarządzaniu polskim systemem opieki medycznej. Do instytucji kluczowej dla milionów Polaków wchodzi menedżer, którego kariera jest modelowym przykładem przenikania się świata bankowości i korporacji.

VoxClamantisInDeserto
z
pkb24.pl
dodany: 22.04.2026, 04:18:57
  • 117
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
Jorsten
Jorsten
Jorsten 22.04.2026, 10:41:24 via Wykop
  • -3
@ShawnSpencer: Wszyscy rolnicy powinni mieć oddzielną kasę chorych. Niech opłacają sobie operacje z 10 zł kwartalnie składki.

350

AfD chce reaktywacji Nord Stream. Uderza w politykę klimatyczną

AfD chce reaktywacji Nord Stream. Uderza w politykę klimatyczną

Niemiecka partia Alternatywa dla Niemiec zapowiada możliwość ponownego uruchomienia gazociągów Nord Stream, mimo że instalacje zostały poważnie uszkodzone w wyniku eksplozji w 2022 roku. Propozycja, zawarta w dokumencie programowym klubu poselskiego ugrupowania w Bundestagu, wpisuje się w szerszą wi

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.04.2026, 13:57:42
  • 59
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    nordstream
  • #
    niemcy
  • #
    rosja
  • #
    putin
Jorsten
Jorsten
Jorsten 13.04.2026, 06:58:25 via Wykop
  • 1
@galicjanin: Nic nie mają do gadania. Tak, jak Tusk nie miał nic do gadanie w tej sprawie. Jak Niemcy postanowią, że otwierają, to otwórzą.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 13.04.2026, 06:59:28 via Wykop
  • 1
@Mario7400: Ha, czyli inwazja na Krym im klapek nie otworzyła wtedy jeszcze? Ładna ściema.

2833

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Péter Magyar i TISZA wygrali wybory na Węgrzech. Mają większość konstytucyjną!

Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
vtr.valasztas.hu
dodany: 12.04.2026, 19:49:22
  • 449
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    orban
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Jorsten
Jorsten
Jorsten 13.04.2026, 06:16:09 via Wykop
  • -4
@sylwke3100: Tisza wpuści Ukrainę do UE, a to będzie oznaczało, że Polska straci status najbardziej wpływowego kraju w tej części Europy. Niemcy postawią na Ukrainę i tam też popłyną największe środki.

368

Kompromitacja Rady Pokoju Trumpa: pieniądze wpłaciły tylko 3 kraje

Kompromitacja Rady Pokoju Trumpa: pieniądze wpłaciły tylko 3 kraje

Z zapowiadanych 17 mld dolarów wpłynęło mniej niż 1 mld. Pieniądze przekazały jedynie trzy kraje: Stany Zjednoczone, Maroko i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

matixrr
z
wnp.pl
dodany: 11.04.2026, 12:48:48
  • 59
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    ameryka
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
Jorsten
Jorsten
Jorsten 12.04.2026, 14:01:28 via Wykop
  • 1
@thorgoth: To nie był scam. To miały być pieniądze na odbudowę Gazy, bo Izrael złamanego szekla nie zapłaci. Oczywiście, palestyńczycy musieliby zostać wysiedleni na czas odbudowy, po zakończeniu, teren zostałby przejęty przez izraelskich osadników.

555

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

To miała być spokojna nocna podróż pociągiem. Ania Dybowska została okradziona, maltretowana, a potem wyrzucona z pociągu.

lunaexoriens
z
ofeminin.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:21
  • 151
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kryminalne
  • #
    pociagi
  • #
    kolobrzeg
Jorsten
Jorsten
Jorsten 12.04.2026, 13:55:01 via Wykop
  • 1
@Dol_Guldur: Wystarczyłaby stosowna kara. Organy. A sprzedaż w ramach odszkodowania dla rodziny.
Zopyross
Zopyross
04.04.2026, 07:39:00
  • 2
Mieszkanie w bloku najlepiej "czuć" w czasie jakichkolwiek świąt. Przecież te odory wydobywające się z mieszkań....pomieszanie spalenizny i starego oleju, a wszystko doprawione odgłosami z kuchni, gdy każde uderzenie młotka leci po całym pionie. Wyjście jest jedno - posiadanie betonu na najwyższym piętrze, w nowym budownictwie, z szerokim holem i windą. Ale takie coś to już towar premium i kosztuje po 20k/metr
Ja mam blok z 2001 roku i to w samym
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jorsten
Jorsten
Jorsten 04.04.2026, 07:44:13 via Wykop
  • 0
@Zopyross: Ile płacisz za część wspólną.
  • Odpowiedz
Jorsten
Jorsten
Jorsten 06.04.2026, 11:48:30 via Wykop
  • 0
@Zopyross: To bardzo mało. Większość płaci po kilka stówek, niektórzy nawet więcej. Nawet były o tym materiały w TV, jak emeryci narzekali, że płacą pod tysiaka, ale może wielka płyta się sypie i wymaga remontów.
  • Odpowiedz

648

Wnuczka generała z Iranu zatrzymana przez ICE. Tak żyła w USA

Wnuczka generała z Iranu zatrzymana przez ICE. Tak żyła w USA

HIPOKRYZJA na poziomie mistrzów. Chwaliła kraj, który zakazuje kobietom wszystkiego, jednocześnie sama żyła inaczej, aniżeli islam nakazuje. A ucieka do "najgorszego" kraju świata, by prowadzić żyć "na całego".

vartan
z
o2.pl
dodany: 05.04.2026, 09:53:18
  • 156
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    islam
  • #
    hipokryzja
  • #
    logikarozowychpaskow
Jorsten
Jorsten
Jorsten 06.04.2026, 11:42:11 via Wykop
  • 1
W Iranie nie ma konieczności noszenia hidżabu i bardzo mało kobiet go nosi w Teheranie. Jest wiele filmików pokazujących centra, handlowe, bazary i normalne życie. I większość kobiet ubiera się normalnie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jorsten
Jorsten
Jorsten 06.04.2026, 11:46:38 via Wykop
  • 0
@piratestorm: Większość chodzi normalnie ubrana. W Londynie jest więcej namiotów na ulicy, niż w Iranie. Absolutne kino w kwestii zachodniej propagandy.

2202

Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet

Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet

Mężczyzni 60 zł, kobiety 50 zł. Droższe ceny dla mężczyzn za tą samą usługę stały się już normą, a prawo nie chroni mężczyzn przed cenową dyskryminacją.

sildenafil
z
facebook.com
dodany: 03.04.2026, 08:16:53
  • 341
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    silownia
  • #
    prawo
  • #
    polska
Jorsten
Jorsten
Jorsten 03.04.2026, 13:47:15 via Wykop
  • 0
@Luptr: to lepiej jest sobie kupić już atlas. Dobra, w mieszkaniu to nir za bardzo, ale są inne opcje, gdzir można ćwiczyć różne partie ciała. Ogólnie drążeki do podnoszenia się dają niezłego kopa mięśnią. Nir ma sensu trącić na siłkę hajsu moim zdaniem.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 03.04.2026, 13:50:43 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: precise 3 razy w tygodniu to optymalna ilość. Większość nawet tyle nie zrobi.

381

Na ryczałcie się pogorszy. MF chce skończyć z optymalizacją

Na ryczałcie się pogorszy. MF chce skończyć z optymalizacją

Przedsiębiorcy, którzy są na stawce ryczałtu 8,5% i mają wysokie przychody, zapłacą fiskusowi większy podatek.

ascaris
z
bankier.pl
dodany: 27.03.2026, 08:36:25
  • 209
  • #
    finanse
  • #
    firma
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    ksiegowosc
Jorsten
Jorsten
Jorsten 28.03.2026, 08:29:01 via Wykop
  • 0
@Morf: zgadzam się. Zresztą to i tak dużo taniej niż 32% na skali. Ryczałt to absolutny wał, ale Nawrocki tego nie podpisze. A tutaj przydałoby się opodatkować dobrze lekarzy, którzy VAT nie płacą, a to dziesiątki tysięcy dodatkowego hajsu dla nich.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 28.03.2026, 08:30:05 via Wykop
  • 0
@kastrator2: Lekarz się śmieją, bo nie wiedzą, co to VAT, więc 23% państwu nie oddają.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 28.03.2026, 09:17:41 via Wykop
  • 0
@Belkooot: Zawsze odlicza się mniej, niż oddaje państwu. Ten argument jest zwyczajnie bez sensu. Lekarz płaci śmiesznie niskie podatki. A VAT jest 100% rakiem w większości biznesów. VAT to podatek obrotowy. Możesz mieć stratę, ale VAT i tak musisz płacić.

502

Regeneracja chrząstki jednak jest możliwa

Regeneracja chrząstki jednak jest możliwa

Przez lata sądzono, że chrząstka nie może się odbudować, m.in. przez słabe ukrwienie. Naukowcy opracowali materiał w formie zastrzyku, który ma nie tylko uzupełniać powstałe ubytki, ale także stworzyć warunki sprzyjające wzrostowi nowej tkanki.

matixrr
z
national-geographic.pl
dodany: 27.03.2026, 15:20:23
  • 125
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    rehabilitacja
  • #
    fizjoterapia
  • #
    ortopedia
Jorsten
Jorsten
Jorsten 28.03.2026, 08:39:34 via Wykop
  • -2
@Linnior88: Bieżnia jest gorsza, bo obciąża bardziej stawy. Orbitrek działa dobrze, a OP opowiada dziwne rzeczy.
josedra52
josedra52
25.02.2026, 18:19:56
  • 2
PILNE Mąż emerytki mundurowej w obronie emerytki mundurowej.

#nawrocki #holownia
josedra52 - PILNE Mąż emerytki mundurowej w obronie emerytki mundurowej. 

#nawrocki ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jorsten
Jorsten
Jorsten 27.02.2026, 10:07:32 via Wykop
  • 0
@BardzoSmutny: Dowalili się, bo nawet 15 lat nie przepracowała. Maciezynskie + edukacja wliczone do stażu pracy i cyk kosmiczna emerytura.
  • Odpowiedz
Jorsten
Jorsten
Jorsten 27.02.2026, 12:03:21 via Wykop
  • 0
@BardzoSmutny: Bo gdyby napisali o nonejmie, to nikt by nawet się tym nie zainteresował, a w Polsce mamy patologie systemowe. Do KRUS dokładamy 30 mld. Przywileje emerytalne wszystkich to pewnie 60-70 mld zł.

Pomyślmy sobie tak 23-25 lata to kształcenie i maciezyńskie, a 13-15 lat to praca. Jak w 13-15 lat można zarobić na 50-55lat nieaktywności zawodowej. Przecież top 5% zarabiających nie będzie miało takiej emerytury po 40 latach pracy.
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
26.02.2026, 10:48:29
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jorsten
Jorsten
Jorsten 27.02.2026, 10:06:13 via Wykop
  • 0
@znikam5: Dwa lata maciezynskiego, więc przepracowała może realnie 12 lat.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
05.02.2026, 15:48:27
  • 374
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jorsten
Jorsten
Jorsten 05.02.2026, 21:28:16 via Wykop
  • 0
@splinter96: On to tylko robi, aby bić w USA i zatruwać bilateralne relacje.
  • Odpowiedz

647

Żurek będzie ścigać mowę nienawiści, w tym hejt na Ukraińców.

Żurek będzie ścigać mowę nienawiści, w tym hejt na Ukraińców.

"Stosowne rozporządzenie jest przygotowywane. Wyznaczone jednostki będą mieć specjalizację w ściganiu hejtu. To będzie dotyczyło szeroko pojętego hejtu. Bez znaczenia czy ofiarami są Ukraińcy, Żydzi, Romowie, czy polski obywatel, który ma inne poglądy" powiedział w rozmowie z portalem minister Żurek

martty
z
oko.press
dodany: 01.01.2026, 19:35:11
  • 273
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
Jorsten
Jorsten
Jorsten 02.01.2026, 13:27:53 via Wykop
  • -1
@FrasierCrane: Nie będzie. Od miesięcy stoją w miejscu. Głosy przepływają od jedynych do drugich. KO ma realne szanse na drugą kadencję.
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
02.01.2026, 12:45:33
  • 356
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jorsten
Jorsten
Jorsten 02.01.2026, 12:52:53 via Wykop
  • 37
Do rolników dopłacamy ponad 70 mld zł rocznie. Górnictwo wciąż jest nam potrzebne, a żywność można sprowadzać bez problemu. Przywileje emerytalne to kolejne kilkadziesiąt mld. Wcześniejszy wiek emerytalny kobiet to kilka mld zł rocznie.
  • Odpowiedz

1841

Kasta lekarska skończy jak kasta prawnicza? OBY!

Kasta lekarska skończy jak kasta prawnicza? OBY!

Problem ochrony zdrowia w Polsce nie sprowadza się jedynie do niedofinansowania. W dużej mierze wynika z samego nastawienia środowiska lekarskiego. Z niechęci do zmian i z dążenia do utrzymania ograniczonej liczby lekarzy na rynku. Potrzebne są systemowe reformy, a nie kolejne dosypywanie pieniędzy.

VoxClamantisInDeserto
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 22.10.2025, 16:24:53
  • 400
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    praca
Jorsten
Jorsten
Jorsten 23.10.2025, 04:57:34 via Wykop
  • -4
@PrawiczekRecydywista: Nic nie będzie, bo AI będzie stawiało 90% diagnoz, a lekarz będzie tylko wypisywał skierowania i leki.

936

Lawinowo rośnie liczba osób wpadających w II próg podatkowy

Lawinowo rośnie liczba osób wpadających w II próg podatkowy

2022 r. - 0,8 miliona osób. 2023 r. - 1,3 miliona osób. W 2024 r. liczba Polaków, którzy weszli w drugi próg podatkowy, wzrosła do niemal 2 mln to już prawie 8 proc. wszystkich rozliczających się wg skali podatkowej. W 2025 roku liczba osób opodatkowanych stawką PIT32% może osiągnąć niemal 3 mln

moim-skromnym-zdaniem
z
money.pl
dodany: 03.10.2025, 11:51:43
  • 412
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
Jorsten
Jorsten
Jorsten 03.10.2025, 16:07:03 via Wykop
  • -6
@dex-dexter: Torak nie działa. Osoba zarabiając 121 tysięcy zarabia więcej od osoby zarabiajacej 119 tys.

507

Zabił go tętniak czy został zakatowany? Rodzina oburzona decyzją śledczych

Pokaż treści 18+

Zabił go tętniak czy został zakatowany? Rodzina oburzona decyzją śledczych

Gracjan Murzyn został pobity w Międzyzdrojach. Według świadków był wielokrotnie uderzany pięścią i kopany w tył głowy. Mimo to główny podejrzany wyszedł z aresztu, a śledczy złagodzili mu zarzuty.

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 29.09.2025, 14:16:43
  • 56
  • #
    miedzyzdroje
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    afera
  • #
    bekazpodludzi
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 13:37:38 via Wykop
  • 2
@puretech: nigdy tego nie rozumiałem, aby czynić bycie pod wpływem środków odurzających elementem łagodzącym karę. Powinno być właśnie na odwrót, ktoś kto siada za kierownicę w takim stanie powinien dostać 50% wyższy wyrok, niż na trzeźwo. Sam świadomie doprowadził się do takiego stanu.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 13:48:10 via Wykop
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: 2 tys. zł dla pokrzywdzonego + koszt naprawy uzębienia do 30 tys. zł + prace społeczne i terapia. Druga taka akcja to dwa lata więzienia i po sprawie. P-----c fizyczna jest w Polsce zbyt lekko traktowana.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 13:49:07 via Wykop
  • 0
@CharytatywnyTroll: No, gdyby ofiara była czarnoskóra, to tak by pewnie było.

350

Kanclerz Merz apeluje o zmianę kursu. "Nie możemy ryzykować"

Kanclerz Merz apeluje o zmianę kursu. "Nie możemy ryzykować"

Kanclerz Niemiec Friedrich Merz wezwał Unię Europejską do rezygnacji z planowanego zakazu sprzedaży nowych aut spalinowy

konto usunięte
z
businessinsider.com.pl
dodany: 29.09.2025, 13:22:51
  • 80
  • #
    polityka
  • #
    ekologia
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    branzasamochodowa
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 05:49:14 via Wykop
  • -8
Nie ma sensu. Auta spalinowe są za drogie i awaryjne + strefy czystego powietrza. Powinny być zakazane do 2035 maksymalnie. Te hybrydy to jeszcze większy bezsens, bo kosztuje o 40 tys. więcej od spalinówki.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 06:02:26 via Wykop
  • -2
@srodowa_noc: w tym rzecz, że nie jest drogi, co pokazuje tesla. Na rynku aut używanych można kupić młode auta z małym przebiegiem 20% tańsze od spalinówki. Jak dla mnie współczesne silniki to awaryjny i sypiący się szrot niestety.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 06:08:23 via Wykop
  • 3
@100piwdlapiotsza: ja oglądałem carwow i porównanie teslai plaid do 1500KM xiaomi, i hamulce ceramiczne były kilkukrotnie tańsze w Chinach, niż w UE. To xiaomi kosztuje 53-55k euro. Niemckich producentów boli fakt, zenie mogą sprzedawać bieda samochodziki za grubą kasę, a w Chinach ceny o 40% niższe. Szkoda tylko, że rząd Tuska poszedł na wojnę z Chinami i my nie mamy chińskich fabryk w PL, a niemieckie będą bankrutowały.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 12:04:19 via Wykop
  • 0
@Prawy_i_Sprawiedliwy: Bo ludzie z zerową wiedzą szczują na elektryki, gdzie baterie mają 400 tys. km żywotności.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 12:15:38 via Wykop
  • 0
@demboos: Xiaomi pokonał teslę, ale się przegrzewał po paru starach. Tesla kosztuje x2 tyle, a i tak przegrała. Chociaż zgodzę się, ze tesla jest technicznie lepiej dopracowana. Designersko i wnętrzem xiaomi było lepsze. Z rolki, nie było już co z tesli zbierać jednak. No i tesla ma problem z przegrzewającymi hamulcami.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 12:18:09 via Wykop
  • -1
@steppenwolf12: Nie będzie, bo współczesneb mw to szkarady i w dodatku słabo wyposażone. BMW miało rację bytu, jak konkurowało z oplami i fordami, bo miało więcej mocy i napęd na tył. Chińczycy mają więcej mocy, więc beciarstwo nie pocwaniaczy przy takim kilkuset konnym chińczyku.
Jorsten
Jorsten
Jorsten 30.09.2025, 12:58:26 via Wykop
  • 0
@ArchaAniol: Trafiłem. Bo gdzie jest ryk silnika, tam czorni bumer za zakrętu wyskakuje :). Sorry, ale nawet marki takie jak Porsche ns tym tracą. To są marki, które skupiają się na przyspieszeniu i przyjemności z jazdy, a beciarstwo lubuje się wdrogowym cwaniactwie, wyprzedzaniu a ryzykownych miejscach, a tutaj chińczyki mają kosmiczne odejścia. A w środku bmw panuje turbo plastikoza. Przecież bejty wewnątrz nie mają startu większości chińczyków, które mają prawdziwą
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking