Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rabe2137

Rabe2137

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 994
  • Znaleziska 66
  • Mikroblog 928
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 10
Rabe2137
Rabe2137 13 godz. i 51 min temu
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Epiktetlol
Epiktetlol
wczoraj, 06:54:35
  • 798
Typ się dosłownie r------ł na dożynkach XD.
#przegryw
Epiktetlol - Typ się dosłownie r------ł na dożynkach XD. 
#przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 13 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@VZee: uuu antypolonizm najwyższego sortu. Plusik
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
21 godz. i 47 min temu
  • 2036
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 14 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@ATAT-2: raczej 50 000. Trzeba się było uczyć. Jedyną sensowną odpowiedzią jest czystka lekarzy pod światłym dowództwem Bąkiewicza i Janusza Kowalskiego z honorowym patronatem Dariusza szmateckiego.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
12.06.2026, 04:19:16
  • 1817
I to jest piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina
banzi - I to jest piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 12.06.2026, 07:45:06 via Wykop
  • 3
@banzi: obawiam się że tasujecie do fejka. To za głupie nawet jak na Rosjan. Nigdy by nie powiedzieli czegoś takiego publicznie.
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
09.06.2026, 02:33:04
  • 1147
morgiel

źródło: 720328038_980344478229348_7656346976413634102_n

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 09.06.2026, 17:15:03 via Wykop
  • 1
@morgiel: porównywanie rosji do Afryki to obraża dla Afryki. Tam jest z 50 krajów sporo z nich bardziej cywilizowanych od rosji.
  • Odpowiedz
KasKro
KasKro
09.06.2026, 01:14:40
  • 1551
KasKro

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 09.06.2026, 17:10:09 via Wykop
  • 0
@KasKro: śpij słodko aniołku kołchoźniczy [*]
  • Odpowiedz
Rabe2137
Rabe2137 04.06.2026, 17:34:19
  • 2
Nie wszyscy którzy nie wiedzą co znaczy słowo bynajmniej głosują na konfedepis. Jednak wszyscy głosujący na konfedepis nie wiedzą co znaczy bynajmniej.
#bekazpisu #bekazkonfederacji #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
29.05.2026, 07:37:39
  • 70
Garść przemyśleń człowieka przed 30stką (mnie):

-służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilka lat temu
-prywatne ubezpieczenia zdrowotne typu medicover i luxmed nie działają tak samo jak państwówka
-jeżeli chcesz cokolwiek medycznego to musisz płacić z własnej kieszeni
-policjant nigdy nie jest po twojej stronie, zatrudniają tam najgorszych desperatów więc nie oczekuj rozsądku od niego
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 29.05.2026, 13:25:26 via Wykop
  • 1
@SzubiDubiDu: 3 sensowne zdania wymieszane z urojeniami i to nawet nie typowo prawakoidalnymi. Dobry post. 4/10
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 08:03:01
  • 94
człowiek z tvpis wyjdzie, ale tvpis z człowieka już nie ¯\(ツ)/¯
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero
splinter96 - człowiek z tvpis wyjdzie, ale tvpis z człowieka już nie ¯\(ツ)/¯
#polityk...

źródło: 1000028848

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 29.05.2026, 13:23:22 via Wykop
  • 0
@splinter96: aha czyli też wolimy że tacy ludzie często walczą z kacapstanem teraz na Ukrainie czy nie tyle to nie?
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
25.05.2026, 08:58:34
  • 477
Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie referendum xd

#krakow
michalxd21 - Niektórzy Demokraci dostają dosyć twardą naukę demokracji na przykładzie...

źródło: image

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 25.05.2026, 10:25:05 via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18.05.2026, 07:43:00
  • 235
Oblężona twierdza u pulpeta wjechała na mocnej.
I to nazywanie policjantów 'przestepcami w mundurach' przez człowieka, który niedawno promował hasło 'murem za mundurem' .

Swoją drogą chłop chce trenować krav magę. Z tymi gabarytami to może trenować co najwyżej sztukę walki z podwójnym kebsem.

Żartuje, dla niego kebs XXL to zwykła przekąska.
Turin89 - Oblężona twierdza u pulpeta wjechała na mocnej. 
I to nazywanie policjantów...

źródło: 1000004371

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 18.05.2026, 09:32:54 via Wykop
  • 0
@Turin89: koniec żartów. Wieprz wroci do treningów kravmaga i wam wszystkim naje***
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
17.05.2026, 08:19:10
  • 651
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda

źródło: 1000003885

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 17.05.2026, 18:09:12 via Wykop
  • 1
@Arbuzlele: rel. Ten moment kiedy nie wiesz czy odwoływać się od decyzji bo jest napisana jak przez 13latka z daunem czy może lepiej #juzchujtakzostaw
  • Odpowiedz
JanTrajbal2
JanTrajbal2
16.05.2026, 08:03:23
  • 56
#rosja #wojna #ukraina
Chodzi o firmę monocrystal. Jak mi przykro.
JanTrajbal2 - #rosja #wojna #ukraina
Chodzi o firmę monocrystal. Jak mi przykro.

źródło: 6899

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 16.05.2026, 09:42:14 via Wykop
  • 0
@JanTrajbal2: śpijcie słodko aniołki [*]
  • Odpowiedz
Rabe2137
Rabe2137 01.05.2026, 06:01:27
  • 5
Widzę kolejny raz masowe niezrozumienie. Argumenty o tym że mamy w Polsce świetnie ogarnięte sortowanie i recykling albo wysoce rozwiniętą świadomość społeczną są od częściowo prawdziwych do częściowo XD. Garść faktów bo znam trochę branżę:

- w przybliżeniu w Polsce ok 1/3 plastiku trafia do recyklingu, 1/3 na składowanie i 1/3 na spalarnie,
- system kaucyjny powoduje że recykling dla najbardziej wartościowej frakcji plastiku wzrasta z ok 50 do 90+%,
- pod względem odpadów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137
Autor
07.05.2026, 12:00:43 via Wykop
  • 0
@kot_do_drzwi: przestałem czytać po tym zczytywaniu zgniecionych albo dodatkowym cipowaniu tych butelek. Na szczęście nie ma obowiązku dyskutować z ludźmi którzy nie mają pojęcia o czym bredzą.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
22.04.2026, 05:43:29
  • 271
#polska #usa #pracait #programowanie #ai #gownowpis #heheszki #pracbaza #antykapitalizm #korposwiat #elonmusk #meta
Lukardio - #polska #usa #pracait #programowanie #ai #gownowpis #heheszki  #pracbaza #...

źródło: obraz

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 22.04.2026, 10:56:38 via Wykop
  • 2
@Worm91: Które bezlitośnie wykorzystuje instrumentalnie prawicowych przygłupów do tego celu. Jak dzieciaczki w krótkich spodenkach.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
22.04.2026, 07:09:15
  • 1320
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3427

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 22.04.2026, 10:49:21 via Wykop
  • 4
@wybryk_natury: ludzie się dzielą na dwie grupy. Tych co przyjeżdżają 3h wcześniej i tych co się nigdy nie spóźnili na samolot.
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
15.04.2026, 08:34:22
  • 1905
Parę faktów dla tych, co mówią, że "się dzwoni na policje a nie zabija dobrych chłopaków".

Fakt 1. Tego wieczora policja już BYŁA powiadamiana o ich agresji i zachowaniu. Nie zrobiła nic.
Fakt 2. Patologia przyznała, że tego wieczora wykrzykiwała wulgaryzmy pod adresem kuzyna Borysa. Ciekaw jestem waszego zachowania, jakby ktoś, kto juz udowodnił, że jest zdolny do zorganizowanej przemocy, krzyczał, że w najbliższym czasie skrzywdzi kogoś z waszej rodziny.
Fakt 3. Patologia poszła na
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rabe2137
Rabe2137 15.04.2026, 13:50:07 via Wykop
  • 0
@CopyM: sram na tych patusów ale nadal dobrze że entuzjasta broni też bedzie wyeliminowany ze społeczeństwa na jakiś czas. Tacy ludzie nie powinni mieć broni palnej.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Rabe

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.04.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 18.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking