Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hug0Stiglitz

Hug0Stiglitz

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 901
  • Znaleziska 241
  • Mikroblog 660
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 0
johann-meier
johann-meier
31.12.2023, 01:48:13
  • 8
Skąd ludzie w Polsce mają na Tesle, nowe AUDI, BMW, MErcedesy? Ja zarabiam 14 tys. netto i stać mnie jedynie na stare Reno.
PRzyznajcie się, skąd macie kasę...

#mercedes #samochody #audi #bmw #tesla
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 31.12.2023, 06:37:16 via Wykop
  • 0
@johann-meier: oferta na wynajmem Tesli 3 w Arval to 1300 zł netto (24 miesiące, limit 29k km na rok) - matematykę zostawiam Tobie.
  • Odpowiedz
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 15.12.2023, 12:37:01
  • 25
Hejka. Nazywam się mickpl. Już od dawna jestem wykopowym pośmiewiskiem. Bańka w nieruchomościach pęka wg moich prognoz od 2012 roku, jak wchodzę do banku to wita mnie dyrektor z kapuczyną, a dzisiaj kupiłem 75k dolarów zimbabwe. To wszystko klikając na kąkuterze z mieszkania moich starych, bo przecież sam nie kupię w oczekiwaniu na mityczne spadki.

Zaplusuj ten wpis a zawołam Cię jak mickpl opublikuje ciąg dalszy pasty o dolarach.
Pośmiejemy się razem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sidhellfire
sidhellfire
15.12.2023, 14:00:50 via Android
  • 0
@Hug0Stiglitz zapomniałeś otagować #wpkinvestments żeby zawołać wszystkich zainteresowanych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ProofOfConcept
ProofOfConcept
15.12.2023, 15:11:43 via Wykop
  • 0
@Talarsson: w razie czego Niemcy zrobią sztywny kurs, jak my dla hrywny (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

432

Policja: Wtargnął do internatu. Przez godzinę atakował jednego z wychowawców

Policja: Wtargnął do internatu. Przez godzinę atakował jednego z wychowawców

Zaczął z rękami machać i mówić, że on jest maszyną do zabijania. Przez 1h atakował jednego z wychowawców. Policja trafiła na miejsce dopiero po godzinie. - Oni pojechali podobno w inne miejsce niż było zgłoszenie. Wie pan co, jest jeden internat na Gnieźnieńskiej, jedna samochodówka w Koszalinie.

kapusta5
z
polsatnews.pl
dodany: 06.12.2023, 16:38:37
  • 63
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
  • #
    policja
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 07.12.2023, 09:18:32 via Wykop
  • 3
@gieroj777: to jest prawdziwa patologia…

4992

Grand Theft Auto VI Trailer 1 - Mamy to!

Grand Theft Auto VI Trailer 1 - Mamy to!

Pierwszy trailer GTA6. Rockstar zareagował na wycieki trailera i wypuścił przed czasem. Premiera w 2025 roku

koronawirus
z
youtube.com
dodany: 04.12.2023, 23:11:24
  • 1345
  • #
    gry
  • #
    gta
  • #
    gta6
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 05.12.2023, 06:50:09 via Wykop
  • 13
@Akuzativ94: dokładnie. Ja tak samo, każda edycja od 3 przeciorana, zawsze świetna zabawa, praktycznie zero zawodu. Wracamy do Vice City i w piždzie mam, że modele aut są z V a mimika gorsza niż w Watch Dogs (cytaty z komentarzy pod trailerem). Jestem przekonany, że rockstar dowiezie po raz kolejny a ja będę się pysznie bawił (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

1464

Prywatne loty odrzutowcami. 1% światowej populacji odpowiada za 50% emisji

Prywatne loty odrzutowcami. 1% światowej populacji odpowiada za 50% emisji

Prywatne loty samolotami stają się coraz popularniejsze. W ciągu ostatnich 20 lat flota prywatnych odrzutowców wzrosła o 133%. Tymczasem prywatne odrzutowce odpowiadają za ponad 10-krotnie większą emisję CO2 niż loty komercyjne.

konto usunięte
z
teraz-srodowisko.pl
dodany: 28.11.2023, 15:54:24
  • 203
  • #
    ekologia
  • #
    gospodarka
  • #
    swiatnauki
  • #
    klimat
  • #
    globalneocieplenie
  • #
    ciekawostki
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 29.11.2023, 17:29:19 via Wykop
  • 1
@obk: @Afrobiker Chłopacy, gdzie można znaleźć maszyny w takich cenach? Działam w branży czarterów od 10 lat, pomagam też klientom w zakupie i finansowaniu jetów (ale turbopropów tak samo) - jak znajdziecie mi sensowną maszynę za 400k € to sam ją wezmę w leasing ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najtańszy nowy (sensowny podkreślam, nie bawmy się w Cirrusy) ultra light jet to Honda za ok. 3-3,5

653

Ocupas zajmują mieszkania Hiszpanów. Średni czas eksmisji to 20,5 mies.

Ocupas zajmują mieszkania Hiszpanów. Średni czas eksmisji to 20,5 mies.

Nielegalne zajmowanie mieszkań i domów to spory problem w Hiszpanii. Gdy na terenie nieruchomości zadomowią się obcy ludzie, należy czekać ponad 2 lata na ich eksmisję. Jak zatem radzą sobie obywatele? Hiszpania doświadcza sporych problemów w związku z dzikimi lokatorami. Śr

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.11.2023, 07:24:58
  • 173
  • #
    mieszkania
  • #
    nieruchomosci
  • #
    hiszpania
  • #
    europa
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 28.11.2023, 12:57:33 via Wykop
  • 18
Generanie - to jest już mocno „skomercjalizowany” proces. To nie jest tak, że biedna rodzina z dziećmi - zajmie jakieś puste mieszkanko ku uciesze lewackiej braci gdzie „mieszkanie prawem, nie towarem”.

Teraz (na przykładzie Teneryfy gdzie mam lokum) istnieje sobie grupa 20-30 albańczyków, którzy mają rezydencję i: 15 zajmuje się zajmowaniem lokalów, a kolejnych 15 roznosi ulotki/dzwoni, że zajmą się problemem niechcianych lokatorów (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 28.11.2023, 13:02:48 via Wykop
  • 0
@QuickCharger: oczywiście, że ma. Art. 202 hiszpańskiego kk.
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 28.11.2023, 15:33:59 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 28.11.2023, 18:21:30 via Wykop
  • 0
@darandol: Ja myślałem o Cyprze albo o Malcie. Ale Kanary wygrały pogodą. Kiedy nie pojedziesz masz lato, poniżej tych 21-22 (a odczuwalna więcej) nie spada. Wigilia pod palmą w szortach to jest cudo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 28.11.2023, 18:29:51 via Wykop
  • 1
@tiko35: Oczywiście. Najlepiej UoP, ale ja na JDG dostałem - na 40% wkładzie w Caixa Bank.

Uwielbiam Barcelonę - ale generalnie dla mnie za „zimno”, jednak Kanary to jest afryka i inny klimat zupełnie.

A koszty utrzymania? Nie do końca wiem jak na „kontynencie”, ale na Teneryfie wszystko jest ciut droższe niż w PL. Media są na niskim poziomie, jedzenie jest minimalne droższe niż w PL jednak jakościowo bez porównania

765

25 zł za chleb ze smalcem. Do tego ogórek? Jedyne 8 zł. Witajcie we Wrocławiu

25 zł za chleb ze smalcem. Do tego ogórek? Jedyne 8 zł. Witajcie we Wrocławiu

Stragany na wrocławskim jarmarku świątecznym uginają się od łakoci, apetycznych potraw i pięknie zdobionych ozdób świątecznych. Należy jednak przygotować się na spore wydatki. Cena zwykłej pajdy chleba

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.11.2023, 08:38:19
  • 369
  • #
    polska
  • #
    wroclaw
  • #
    bozenarodzenie
  • #
    zwieta
  • #
    jarmark
  • #
    cenyjedzenia
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 28.11.2023, 13:17:46 via Wykop
  • 3
@Riolet: co chcesz, zero waste (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 28.11.2023, 13:19:12 via Wykop
  • 0
Ktoś wie tak z ciekawości, jak wyglądają aktualne ceny w takim Wiedniu? To jest największy christmas market w EU, i to w nowobogackiej Austrii, więc ceny napewno będą dużo wyższe od tych w PL ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 15.11.2023, 09:33:36
  • 7
Pozdrawiam Mirasów emigrantów w Londynie.
Dołączam do szlachetnej braci, na 12 miesięcznym kontrakcie w korpo. Do tej pory pracowalem full zdalnie z PL, ale parę miesięcy temu dostałem ofertę poprowadzenia ciekawego projektu stacjonarnie. Kasa się zgadza, dopłata do wynajmu mieszkania, dzieciaki wpadną z żoną żeby podciągnąć się w angielskim.

Dzisiaj pierwszy dzień w biurze po krótkim zadomowieniu się i rozpakowaniu gratów.
Do roboty niby tylko dwa przystanki metrem, ale ileż tu atrakcji.
Hug0Stiglitz - Pozdrawiam Mirasów emigrantów w Londynie.
Dołączam do szlachetnej brac...

źródło: IMG_8150

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrzegorzPorada
GrzegorzPorada
15.11.2023, 09:49:30 via Wykop
  • 11
@Hug0Stiglitz: możesz mi nie robić zdjęć z ukrycia mordeczko?
  • Odpowiedz
chemik_kieszyk
chemik_kieszyk
15.11.2023, 09:50:14 via Wykop
  • 1
@Hug0Stiglitz: No elo, to może na wykopiwo wpadniesz skoro już się tak zadomowiłeś
https://wykop.pl/wpis/73642273/dobry-wieczor-prosze-glosowac-na-daty-ponizej-na-s
@Euthymol +8
Dobry wieczór, proszę głosować na daty poniżej na świąteczne #wykopiwolondyn #londyn #uk
Następny post będzie, gdy zarezerwuje jakiś pub.
Dobrej nocy!
więcej
  • Odpowiedz

1013

GTA 6 Oficjalnie zapowiedziane!

GTA 6 Oficjalnie zapowiedziane!

Rockstar Games: "Z wielką radością informujemy, że na początku grudnia udostępnimy pierwszy zwiastun kolejnego Grand Theft Auto. Nie możemy się doczekać kolejnych lat dzielenia się z wami wszystkimi tymi doświadczeniami."

LechuCzechu
z
rockstargames.com
dodany: 08.11.2023, 13:34:52
  • 356
  • #
    gry
  • #
    gta
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    konsole
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 08.11.2023, 15:31:14 via Wykop
  • 12
Wiele można powiedzieć o dojeniu kasy z GTA Online (ale tylko głupi by nie skorzystał), ale jedno przyznać trzeba - Rockstar zawsze dowozi ᕦ(òóˇ)ᕤ

Obok Naughty Dog - jedni z nielicznych co jak wypuszczą gierkę to jest pozamiatane.
Liczę, że powrót do Vice City będzie dla mnie, starego boomera wychowanego na przygodach Tommyego - kolejną przygodą, która zabierze mi tygodnie z życia i da dużo frajdy.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2240

Koniec obławy. Grzegorz B. znaleziony martwy

Pokaż treści 18+

Koniec obławy. Grzegorz B. znaleziony martwy

Grzegorz B., podejrzany o zabójstwo swojego 6-letniego syna Aleksandra i poszukiwany od 20 października, został znaleziony martwy.

DoubleAxxis
z
trojmiasto.pl
dodany: 06.11.2023, 10:08:44
  • 572
  • #
    trojmiasto
  • #
    polska
  • #
    grzegorzborys
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 06.11.2023, 10:53:53 via Wykop
  • 484
Cała ta akcja to jakieś istne sajens-fykszyn.
Chłop w randze szeregowego (starszego) - żaden komando foka navy seals specnaz.exe - zabija okrutnie swojego synka, po czym ucieka do lasu za domem, gdzie przez 18 dni szuka go 1000 mundurowych, po drodze w stawie topi się jeden wyspecjalizowany płetwonurek - o ironio w stawie, w którym znaleziono naszego półfinalistę w Polskich Mistrzowstwach w Chowanego.

Aha, po drodze jeszcze szarpał się z Frednim Kamionką.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 06.11.2023, 11:40:06 via Wykop
  • 7
@zamaskowane_warzywo: w takim wypadku półfinał powinien być kontynowany (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

407

Ksiądz chciał 700 zł za modlitwę na pogrzebie. Znamy finał sprawy - Polsat News

Ksiądz chciał 700 zł za modlitwę na pogrzebie. Znamy finał sprawy - Polsat News

Ksiądz zażądał 700 złotych za modlitwę podczas pogrzebu. Nie pomogły prośby i tłumaczenie, że kobiety nie mają pieniędzy. Ostatecznie kapłan zgodził się pojawić na cmentarzu za 500 złotych. Nie chciał wydać pisemnego potwierdzenia przyjęcia kwoty, nie wspominając o paragonie. Poszkodowana opisała in

pawel_1980
z
polsatnews.pl
dodany: 01.11.2023, 08:43:16
  • 108
  • #
    zyd
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 01.11.2023, 13:51:50 via Wykop
  • 2
@MiedzygalaktycznyMors: brawo, zostałeś dzbanem dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Primo, koszta pochówku nawet jak wsadzisz nieboszczyka do kartonie po butach pochłaniają całość zasiłku.
Primo ultimo, zasiłek wypłacany jest albo do zakładu pogrzebowego albo do Ciebie, ale jak udokumentujesz koszty JUŻ poniesione.

A teraz idź być dzbanem gdzieś indziej.

311

Jak Polacy zbudowali kebabowego potentata

Jak Polacy zbudowali kebabowego potentata

Sweet Gallery, operator m.in. sieci Bafra Kebab i Lodolandia, ma już blisko 1000 punktów gastronomicznych w kraju, a za pięć lat chce mieć dwa razy więcej. Rozwija się też w Rumunii.

Puls_Biznesu
z
pb.pl
dodany: 25.10.2023, 08:43:58
  • 216
  • #
    kebab
  • #
    jedzenie
  • #
    fastfood
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 25.10.2023, 12:38:01 via Wykop
  • 20
U mnie na wiosce był i po paru miesiącach się zmył.
A jak jeszcze działał to: mało mięsa, drogo + miałem sytuacje, że o godzinie 18 chciałem zamówić: „mięsa nie ma, jest falafel”, a lokal otwarty do 21 xD

Natomiast lokalny pan arab - może rąk nie myje i lokalu nie sprząta ale: zawsze otwarty (od 14 do 1 w nocy), zawsze full asortyment, zawsze sraka gwarantowana. Przeżył bafre i pewnie przeżyje
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 23.10.2023, 19:10:35
  • 47
Pozdrawiam z tego miejsca tatę Sebastiana - pana Jarosława.

PS. Wykop wciąż czeka na pozwy.

#ai #wypadek #majtczak #bmw
Hug0Stiglitz - Pozdrawiam z tego miejsca tatę Sebastiana - pana Jarosława.

PS. Wykop...

źródło: IMG_7724

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Monochrome_Man
Monochrome_Man
23.10.2023, 20:18:48 via Wykop
  • 11
@Hug0Stiglitz:
Monochrome_Man - @Hug0Stiglitz:

źródło: 34534OIG

Pobierz
  • Odpowiedz
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz
Autor
23.10.2023, 20:34:57 via Wykop
  • 3
@urwis69: wpisz coś w stylu: movie title (albo inna rzecz, np. Road sign) with word MAJTCZAK
  • Odpowiedz

3723

Nożownik zaatakował przedszkolaków. Życia 5-latka nie udało się uratować

Pokaż treści 18+

Nożownik zaatakował przedszkolaków. Życia 5-latka nie udało się uratować

5-letni Maurycy zmarł na stole operacyjnym po ataku nożownika w Poznaniu. 71-letni mężczyzna zaatakował przedszkolaków na spacerze. Został zatrzymany. Motywy jego działania nie są znane.

L3stko
z
rmf24.pl
dodany: 18.10.2023, 09:00:42
  • 1408
  • #
    poznan
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 18.10.2023, 09:39:47 via Wykop
  • 4
@mho-muse: napatnik był w podeszłym wieku, jakbyś posiadał/a umiejętność czytania to zaoszczędzone mielibyśmy czytanie takich parchów.

PS. Typować to Ty możesz ile Twoja mamusia gał o-------i przez weekend.

889

ukraińcy dzisiaj w Brukseli protestowali przed polską ambasadą

Pokaż treści 18+

ukraińcy dzisiaj w Brukseli protestowali przed polską ambasadą

Pierwsze znalezisko ukraińcy i ich akolici zakopali, zobaczymy co zrobią z tym, w którym jest link do facebooka organizatora, też pewnie nie prawda, co nie? Tłumaczenie w komentarzach

b4994
z
facebook.com
dodany: 15.10.2023, 16:26:42
  • 136
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazlewactwa
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 16.10.2023, 06:32:33 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 16.10.2023, 06:33:48 via Wykop
  • 3
@artur-warszawa: przeczytaj rozważania tego kmiota co jest podlinkowany. Taka narracja właśnie zaczyna dominować. Mamy się zgadzać na wszystko za krzywdy, które wyrządziliśmy bratniemu narodowi… ( ͡° ʖ̯ ͡°)

471

Pękają bańki na rynku mieszkaniowym. Czy Polska będzie następna?

Pękają bańki na rynku mieszkaniowym. Czy Polska będzie następna?

Średnia cena metra kwadratowego w Warszawie przekroczyła we wrześniu 16 tys. zł, a w Krakowie 15 tys. zł. Program kredyt 2 proc. dał dogodne warunki kredytobiorcom, ale zarazem spowodował, że deweloperzy na tym dodatkowo zarabiają, windując ceny. Czy są jakieś granice ich wzrostu? Przykłady Chin, Ni

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 09.10.2023, 05:14:43
  • 249
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 09.10.2023, 13:09:09 via Wykop
  • 1
Kolego, ale taguj #mickpl oraz #spadkowicze
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3177

Sebastian M. jechał aż 315 km/h, gdy zobaczył Kię na autostradzie A1. Eksperci z

Sebastian M. jechał aż 315 km/h, gdy zobaczył Kię na autostradzie A1. Eksperci z

Eksperci zajmujący się rekonstrukcjami wypadków odtworzyli zdarzenie na A1, w którym spłonęła rodzina z dzieckiem. Ich rekonstrukcja wskazuje na winę Sebastiana M., który jechał BMW aż 315 km/h 16 września na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego doszło do wypadku drogowego. Osobowa Kia

tombeczka
z
brd24.pl
dodany: 09.10.2023, 07:47:02
  • 488
  • #
    wypadek
  • #
    bmw
  • #
    polskiedrogi
  • #
    a1
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 09.10.2023, 12:54:18 via Wykop
  • 9
@lavinka: nie gadaj głupot. Strażacy i medycy od razu rozpoznali kto kierował. Ich o stronniczość i mataczenie podejrzewać nie można
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 09.10.2023, 12:58:47 via Wykop
  • 19
@yazir:
a kogo wyprzedzał majtczak, że jechał ciągiem lewym pasem?

9504

Sebastian Majtczak zatrzymany!

Sebastian Majtczak zatrzymany!

Dziś na lotnisku w Dubaju został zatrzymany poszukiwany Sebastian Majtczak, który próbował nielegalnie przekroczyć granice posługując się fałszywym niemieckim paszportem!

official_mirek_account
z
facebook.com
dodany: 04.10.2023, 08:32:26
  • 1604
  • #
    a1
  • #
    wypadek
  • #
    bmw
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    rutkowski
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 04.10.2023, 12:56:18 via Wykop
  • 11
@aniagaska: to musiałby się prawnik wypowiedzieć, aczkolwiek za wjazd na fałszywych kwitach grozi w ZEA do 10 lat. Pytanie czy mu to w ogóle przyklepią. A jak tak czy może to odsiadywać w PL
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 04.10.2023, 17:16:50 via Wykop
  • 25
@buzitozamalo: to jego praca jełopie, adwokaci reprezentują każdego kto im zapłaci

1271

Doradcy Majtczaka prawdopodobnie nie wiedzieli o umowie ekstradycji z ZEA

Doradcy Majtczaka prawdopodobnie nie wiedzieli o umowie ekstradycji z ZEA

Doradcy Majtczaka prawdopodobnie nie wiedzieli, że kilka miesięcy temu podpisaliśmy z ZEA umowę o ekstradycji - powiedział Zbigniew Ziobro.

dynx
z
polsatnews.pl
dodany: 04.10.2023, 11:34:14
  • 207
  • #
    wypadek
  • #
    bmw
  • #
    lodz
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    bandyciwmundurach
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 04.10.2023, 12:21:50 via Wykop
  • 7
@wykopek2000: @0rdynus: a po co od razu Korea czy Chiny? O ile te ostatnie potrafią być przyjemne (zależy od regionu) to nie lepiej zdecydować się na Amerykę Południową? Peru, Paragwaj czy klasycznie Argentyna - brzmi jak plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

980

Rozstał się z żoną. Twierdzi, że bliźnięta nie są jego - Interwencja

Rozstał się z żoną. Twierdzi, że bliźnięta nie są jego - Interwencja

39-letni pan Wiktor z Leszna w Wielkopolsce twierdzi, że płaci alimenty na nie swoje dzieci. Bliźnięta urodziły się długo po rozstaniu małżonków, ale ponieważ do tej pory sąd nie rozwiódł obu stron, to formalnie dzieci są jego. Mężczyzna stara się o zaprzeczenie ojcostwa, ale żona odmawia badań DNA.

aldi7x
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 03.10.2023, 16:19:51
  • 173
  • #
    alimenty
  • #
    uwagatvn
Hug0Stiglitz
Hug0Stiglitz 04.10.2023, 07:17:04 via Wykop
  • 1
Ale pamiętajcie koledzy:
#pieklokobiet
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 19
  • Strona 12 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.12.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking