Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Talarsson

Talarsson

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3913
  • Znaleziska 46
  • Mikroblog 3867
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2

175

Martwy internet: AI generuje 21% filmów na YouTube i 60% na TikToku

Martwy internet: AI generuje 21% filmów na YouTube i 60% na TikToku

Ponad połowa TikToka to już odmóżdżający AI slop, a najgorzej jest tam, gdzie powinno być najbezpieczniej - w treściach dla najmłodszych.

matixrr
z
antyweb.pl
dodany: 18 godz. i 2 min temu
  • 49
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    youtube
  • #
    tiktok
  • #
    internet
  • #
    informatyka
Talarsson
Talarsson przed chwilą via Wykop
  • 0
Wielce oświecone wykopki piszą że oni to tiktoków nie używają i kto zrezygnuje z AI wygra. Nie zdając sobie sprawy że większość artykułów które tutaj czytają to AI slop XDD
Naprawde myślicie że w redakcjach ktoś coś ręcznie pisze?
Każdy korzysta z AI i potem tylko to redaguje.

Kto z tego nie korzysta jest wolniejszy i wypada z rynku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Talarsson
Talarsson 2 godz. i 21 min temu
  • 2
Dla pocieszenia powiem ze ta korekta to pierdnięcie które może nawet wyciągną na plus, zabawa zacznie się w październiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
Talarsson - Dla pocieszenia powiem ze ta korekta to pierdnięcie które może nawet wyci...

źródło: 1000034062

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
2 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 0
@Talarsson: co się dzieje w październiku
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
2 godz. i 14 min temu via Android
  • 6
@perfumowyswir: chłop się zesrał na nocniku
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
23 godz. i 57 min temu
  • 37
Uważajcie na zazdrośników.

Sami nie zarabiają, sami nie inwestują, ale czują się zobowiązani przyjść i psuć zabawę tym, którzy się bawią i traktują giełdę jako hobby, urozmaicenie życia codziennego, sposób na naukę zarządzania swoimi finansami i sposób na naukę świata finansów, zależności jakie w nim występują itp itd. Pozytywne aspekty zainteresowania giełda można by wymieniać i wymieniać bez końca

Nie słuchajcie ich tylko bawcie się dobrze, a przy okazji pewnie jakiś dodatkowy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 23 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 3
@breakdown1: Pięknie napisane
Zapakowanie się po jaja na górce będzie dobrą nauką zarządzania finansami, zapamiętaną do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Herm1t
Herm1t
przedwczoraj, 18:53:58
  • 0
Czemu mi kurla alphabet spada

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson przedwczoraj, 18:55:16 via Wykop
  • 5
@Herm1t: abecadło z pieca spadło
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 23.06.2026, 08:53:22
  • 1
Jak tam wykopek który sprzedal polskich czempionów żeby zapakować w microna? Zmalał urus?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgagarast
Zgagarast
23.06.2026, 09:59:39 via Wykop
  • 2
@Talarsson: to chyba o mnie! Aktualnie na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobaczymy jak wyjdzie po dzisiejszej korekcie. Micron od ceny zamknięcia musiałby zlecieć -16%, żebym stracił.
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
22.06.2026, 11:04:38
  • 9
#gielda

Byłem cierpliwy ale redukuje pozycje o

Kruk 50%
Newag 25%
KjatanSveisson - #gielda 

Byłem cierpliwy ale redukuje pozycje o 

Kruk 50%
Newag 25...

źródło: 1000008209

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 22.06.2026, 11:10:53 via Wykop
  • 32
@KjatanSveisson: Sprzedanie w dołku i kupowanie spekuły na górce
Talarsson - @KjatanSveisson: Sprzedanie w dołku i kupowanie spekuły na górce

źródło: 1000033081

Pobierz
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
19.06.2026, 20:56:29
  • 11
Nowy szef amerykańskiego banku centralnego wskazał, że nie ma znaczenia to, co jest po przecinku. Jezeli w USA inflacja wynosi 2,9%, to znaczy, że cel 2% jest utrzymany.

Wypowiedź ta przeszła bez echa, ponieważ mamy mundial. Waszyngton daje ludowi chleb i igrzyska.

Tak też było kiedyś. Rzymianie dostawali baty od Persów i barbarzyńców, a cesarz Filip Arab obchodził święto tysiąclecia Rzymu. Nihil novi sub sole.

#ekonomia #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 19.06.2026, 21:07:56 via Wykop
  • 8
@JWRJWR: nawet jakby inflacja podskoczyła do 20% ludzi bardziej interesowałoby 2:0 z australią. Wiekszosc mieszkanców usa to NPC napędzane mc donaldem, colą i tik tokiem
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 18.06.2026, 20:09:09
  • 3
Czesi i Szwajcarzy naparzają się o miano najgorszego meczu mundialu
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirko_anonim
mirko_anonim
18.06.2026, 13:21:25
  • 2
✨️ Krytyka społeczności giełdowych na Mirko Anonim Ⓘ
Widać, że żre na indeksach. Sojaki powychodziły spod kamieni i wrzucają fotki z d%$y. Czekam na zdjęcie talerza z kotletem, ręką na kierownicy auta z wypożyczalni, zdjęcia gir na tle sadzawki, plejady kundli i kotów, zdjęcia kompostownika za komórką w sadzie, zdjęcia zarysu rzeźby na suchej klacie i innych uzewnętrznień. Aha! Wincyj spamu jeszcze ze szczurami i Omarami pasuje.

#gielda

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 18.06.2026, 13:28:32 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Tag został opanowany przez dzieciaki to fakt, kiedyś czytałem wszystko teraz wchodzę raz na jakiś czas i się odechciewa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
17.06.2026, 14:34:13
  • 1
#gielda

US słabiutko z zapasami ropy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 14:37:31 via Wykop
  • 6
@perfumowyswir: skapneli wkońcu że zaraz zerwą się łancuchy dostaw czy balujemy dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 16:39:16 via Wykop
  • 0
@fotelbujany: Żeby nie doszło do szoku naftowego cieśnina powinna zostać otwarta 2 miesiace temu
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 20:26:57 via Wykop
  • 0
@fotelbujany: Nie zastanawiało cię czemu od 2 miesiecy ceny paliw na stacjach są ustalane odgórnie przez rząd? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 18.06.2026, 12:53:55 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 18.06.2026, 13:00:25 via Wykop
  • 1
Chociaż byśmy mieli wlewać do baków rosyjską ropę.


@fotelbujany: I jeszcze odnosząc się do tego to pragnę zauważyć że Ukraina wysadza ruskie rafinerie jedna po drugiej. Ciekawy zbieg okoliczności z płonącymi rafineriami na bliskim wschodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
toby34
toby34
18.06.2026, 12:42:44
  • 14
#gielda normik inwestor be like
toby34 - #gielda normik inwestor be like

źródło: 4068

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 18.06.2026, 12:48:13 via Wykop
  • 4
@toby34: coraz słabsze te baity
  • Odpowiedz
rafimazi
rafimazi
17.06.2026, 20:18:01
  • 4
#gielda

Następne posiedzenie za ponad miesiąc, jutro już pewnie wrócimy do wzrostu, czasu jest mało i nikt nie będzie czekał 40 dni na to czy podniosą stopy czy nie podniosą, a nastepny odczyt inflacji pewnie bedzie niższy bo ropa o 20$ staniała.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 20:25:46 via Wykop
  • 0
@rafimazi: Dzieki za info biore kredyt i stawiam longa na us100
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
17.06.2026, 16:31:15
  • 1
#gielda Pytacie jak robię 3% od początku roku?

Ja nic nie wiem na temat realnej sytuacji na ropie. Jeżeli jednak widzę, że cena wyłamała się z potężnego trójkąta to znaczy, że sytuacja jest już rozwiązana. Dlaczego? Bo te wykresy pokazują realne pozycjonowanie hord profesjonalnych traderów którzy mają prawdziwe informacje

Lata praktyki pozwalają wyśledzić to co ma sens a to czego nie ma. Dodatkowo zauważ, że prawie wszystkie luki są zamykane.
ParadygmatYT - #gielda Pytacie jak robię 3% od początku roku? 

Ja nic nie wiem na te...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 16:38:07 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: Kiedy zamknięcie luki na nvidii przy 30$?
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
17.06.2026, 13:15:41
  • 8
#gielda

Małpa jednego dnia nie wytrzyma bez straszenia
Guezeman - #gielda 

Małpa jednego dnia nie wytrzyma bez straszenia

źródło: 1000044038

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 13:18:58 via Wykop
  • 0
@Guezeman: Ciekawe co tak naprawde sie tam dzieje
  • Odpowiedz
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
AgencyjnaAgencjaAgencji
17.06.2026, 06:25:20
  • 0
#gielda zastanawiam sie nie raz czy grubas nie zmienil taktyki. Przed krachem w 2008 to wychodzili z akcji ludzie bo splacali tym zadluzenie czy wykupowali asset z rynku. Ale teraz grubasy maja i asset i gotowke i chca akcji po prostu. Po co mieli by robic spektakularny dump? Przeciez wyciagaja juz akcje z innych stockow. Jakos nie jestem w stanie uwierzyc w spektakularny krach, za miesiac moze boczniak na AI
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 06:35:56 via Wykop
  • 0
@AgencyjnaAgencjaAgencji: Akcje nie byly sprzedawane przed 2008 tylko w momencie rozpoczecia krachu.
Po co mieliby robic dump? Żeby zrealizować zysk.
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 12:43:39 via Wykop
  • 0
Po co realizowac zysk


@AgencyjnaAgencjaAgencji: Przekonasz się niedługo xD
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
17.06.2026, 12:39:35
  • 11
#gielda
36:45 - Polacy trzymają w bankach 1.5 bln zł - 500 mld na lokatach, 1000 mld nieoprocentowane.
Blackhorn - #gielda 
36:45 - Polacy trzymają w bankach 1.5 bln zł - 500 mld na lokata...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 17.06.2026, 12:42:14 via Wykop
  • 1
@Blackhorn: W betonie 20 razy tyle
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.06.2026, 20:25:46
  • 6
✨️ Jak radzić sobie z trudnościami życiowymi Ⓘ
dajcie plusa na pocieszenie, nie wiem ale nie pokło, no życie co zrobić jak nic nie zrobisz

6 lat na #gielda

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
mirko_anonim - ✨️ Jak radzić sobie z trudnościami życiowymi Ⓘ
dajcie plusa na pociesz...

źródło: 20260616-200626

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 16.06.2026, 20:29:26 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Pieniądze to tylko papier
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus
16.06.2026, 19:44:13
  • 1
Ale się dzisiaj dałem nabrać na ten spacex że pociąg odjeżdża xD pięknie mnie czyści teraz #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 16.06.2026, 19:45:59 via Wykop
  • 0
@Matodus: Brawo
  • Odpowiedz
GRUBY140
GRUBY140
GRUBY140
16.06.2026, 12:59:52
  • 13
#gielda ale to jest balon
GRUBY140 - #gielda ale to jest balon

źródło: q67wx0tbjm7h1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson 16.06.2026, 13:08:14 via Wykop
  • 1
@GRUBY140: trwa idiokracja jak to mawiał Cezary
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 04.06.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking