Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Exit99

Exit99

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 742
  • Znaleziska 25
  • Mikroblog 717
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
Glimpse0fTheFuture
Glimpse0fTheFuture
17.08.2024, 14:11:45
  • 0
Powiedzcie mi, jaką strategię macie w inwestowaniu?

Uśredniacie cenę akcji dokupując je co miesiąc/kwartał czy kupujecie je jednorazowo, a potem patrzycie jak rośnie ich cena?

Chciałbym otworzyć pozycję długą dla nasdaq, ale nigdy tego nie robiłem. Może poczekam aż jego cena spadnie?

#gielda
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 17.08.2024, 16:11:49 via Wykop
  • 1
@Glimpse0fTheFuture: jak zaczynałem czyli w 2022 kupowałem all in etfy na spx potem dokupowałem etfy na cały świat i obecnie mój portfel etfow to 60% sp500 a 40% cały świat (czyli de facto w ramach tych 40% też głównie usa). W tym roku głównie kupuje obligacje detaliczne polskie bo szukam mieszkania wole mieć wiekszy wklad własny. A wracając do etfow to kupuje i nie sprzedaje mam długi horyzont inwestycyjny. W
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99 17.08.2024, 15:36:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polishdoomer02
Polishdoomer02
17.08.2024, 15:40:19 via Wykop
  • 0
@Exit99: Mój stary PiSSior to samo z TVP
  • Odpowiedz
ezoteryczny_hedonizm
ezoteryczny_hedonizm
17.08.2024, 15:54:27 via Wykop
  • 0
A stary z kolei łyka wszystko co powiedzą w TVN24 i napiszą w Wyborczej.


@Exit99: Ojciec Tęczowy libek pro-Izraelski?
  • Odpowiedz

745

"Nigdy nie chciałam być matką" BusinessInsider w gronie antypolskich propagandys

"Nigdy nie chciałam być matką" BusinessInsider w gronie antypolskich propagandys

Stylem onetu BusinessInsder zwalcza wzrost demograficzny w Polsce nastawiając Polki na bezdzietność. Artykuł wyskoczył mi jako reklama na facebook. Link do wpisu na fb w powiazanych

29Promises
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.08.2024, 08:31:59
  • 205
  • #
    polska
  • #
    polki
  • #
    rodzina
  • #
    media
  • #
    propaganda
Exit99
Exit99 15.08.2024, 12:29:49 via Wykop
  • 12
Ale tak szczerze ile dzieci mają komentujący? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś artykul na Onecie nic nie zmieni. W Korei Południowej, Japonii, w Chinach zapewne nie ma Onetu i jakoś z demografia też jest problem. Nawet w Indiach jest już poniżej 2,1. I mozna tu zatańczyć kankana, dać 500+, dac darmowe żłobki, pisac zachecajace artykuly i nic to nie zmieni xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

golomb13
golomb13
15.08.2024, 10:33:40
  • 2
#gielda

Alibaba $BABA reported earnings!

Revenue: $33.47bn v $34.62bn est🚨

EPS:
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 15.08.2024, 10:39:27 via Wykop
  • 0
@golomb13: co tam jest nie tak w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chiński rząd? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
katopa
katopa
15.08.2024, 06:49:01
  • 459
W "badaniu" MRiT "grupa docelowa beneficjentów programu kredyt na start" w 70% jest przeciwna wprowadzaniu programu lub ma wzgledem niego stosunek neutralny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za programe najchetniej opowiedzieli sie ludzie, ktorzy sie na niego nie kwalifikuja, majacy juz wlasne kwadraty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://wykop.pl/wpis/77702977/presja-ma-sens-0-0-0-0-0-0-po-5-godzinach-od-zamkn

#nieruchomosci
@Kam_sekwaw +663
Presja ma sens. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Po 5 godzinach od zamknięcia biura dostałem badania. Chyba telefony gdzieś ruszył

Link: https://easyupload.io/q32o43

#nieruchomosci
więcej
katopa - W "badaniu" MRiT "grupa docelowa beneficjentów programu kredyt na start" w 7...

źródło: 2024-08-15 08_43_34-Zał.+Raport+z+badani...pdf - Adobe Reader

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 15.08.2024, 07:40:30 via Wykop
  • 91
@katopa: e tam za ich czasów matura była to byla dopiero trudna. A ci mlodzi to daj pan spokój.
  • Odpowiedz
Jechanka
Jechanka
Jechanka
14.08.2024, 08:42:42
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 14.08.2024, 09:02:19 via Wykop
  • 0
@Jechanka: ile trzeba wydać kasy żeby mieć 25k zapsow jaki jest przelicznik?
  • Odpowiedz
sforce
sforce
12.08.2024, 16:58:23
  • 4
#gielda #dywidenda #inwestowanie ile otrzymujecie rocznie z dywidend?

ile macie z dywidend r/r?

  • 0-1000pln 49.2% (121)
  • 1000-3000pln 13.4% (33)
  • 3000-7000pln 11.8% (29)
  • 7000-12000pln 2.0% (5)
  • 12000+ pln 3.3% (8)
  • 20k + 20.3% (50)

Oddanych głosów: 246

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 12.08.2024, 19:23:15 via Wykop
  • 3
@sforce: zero bo w tym momencie mam tylko etfy akumulujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mariaci
Mariaci
12.08.2024, 15:54:04
  • 2
Jak myślicie czy jest szansa że ten śmieć #intel poderwie się chociaż na 22$?

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 12.08.2024, 16:52:00 via Wykop
  • 0
@Mariaci: wiemy tylko jedno sentyment do spółki jest ch..y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
11.08.2024, 19:25:14
  • 10
Tak wyglądało wnętrze wozu Drzymały. około 25 metrów2. Przecież to sa o niebo lepsze warunki niz w obecnej patodeweloperce! Może jest to jakieś rozwiązanie...
#nieruchomosci #heheszki #ciekawostkihistoryczne
g0blacK - Tak wyglądało wnętrze wozu Drzymały. około 25 metrów2. Przecież to sa o nie...

źródło: 1024px-2018_National_Agricultural_Exhibition_in_Poznan_(24)_wóz_Drzymały

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 11.08.2024, 19:51:20 via Wykop
  • 0
@g0blacK: brakuje obrazka love life laught i można brać tak z 18k za m2
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99 11.08.2024, 14:05:02
  • 0
#nieruchomosci

Co sądzicie o mieszkaniach 25 m2?

  • Zbrodnia na budownictwie 55.5% (91)
  • Ok opcja dla młodych jako mieszkanie przejsc 37.2% (61)
  • Neutralnie 7.3% (12)
  • Inne (komentarze) 0% (0)

Oddanych głosów: 164

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99
Autor
11.08.2024, 14:22:20 via Wykop
  • 0
@iamjashin: ja powiem szczerze w lokalizacji która mnie interesuje dostrzegam mega brak mieszkań 35-40 metrów z 2 pokojami. Częściej widzę na ogłoszeniach 30-34 metry z 1 pokojem albo 50-55 metrów z 2 pokojami. Na 50-55 metrów byłoby mnie stać za kilka miesięcy teraz nie jest mi potrzebne takiej wielkości bo jestem singlem, ale z drugiej strony cena za m2 dużo lepiej wychodzi niż w mniejszych metrażach. Myslałem jeszcze żeby kupić
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99
Autor
11.08.2024, 14:27:20 via Wykop
  • 1
@plusbear: dla singla. Mam spory wkład własny i rata praktycznie w ogóle by mnie nie bolała bo wynosiłaby tyle co wynajem pokoju teraz xd
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99
Autor
11.08.2024, 17:03:53 via Wykop
  • 0
@YKR23: problem w tym że już mam 25 lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99 11.08.2024, 14:34:44
  • 1
#gielda #nieruchomosci #kryptowaluty

Co wg ekspertów z wykopu lepsze w perspektywie 10 lat?

  • S&P500 34.8% (150)
  • WIG 4.6% (20)
  • DAX 1.4% (6)
  • NIKKEI 1.6% (7)
  • Akcje chinskie 5.3% (23)
  • Bitcoin 17.2% (74)
  • Ethereum 3.5% (15)
  • Solana 2.6% (11)
  • Mieszkanie w Warszawie 23.0% (99)
  • Mieszkanie w Niemczech (gdzie?) 6.0% (26)

Oddanych głosów: 431

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99
Autor
11.08.2024, 16:28:58 via Wykop
  • 2
@sforce: faktycznie jest taki aż sobie sprawdziłem opłaty. Beta ETF sWIG80 Total Return Portfelowy Fundusz Inwestycyjny Zamknięty TER ma około 1,3% dla porównania ETF S&P500 TER ma poniżej 0,1% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ButtHurtAlert
ButtHurtAlert
11.08.2024, 12:43:05
  • 36
#nieruchomosci #zwiazki #polska #imigracja #demografia
W sumie to ja nie potrafie tego ogarnąć, dlaczego my sprowadzamy praktycznie samych mężczyzn? Przecież to oni zapładniają, a kobiety rodzą, chłop jest w stanie zapłodnić parę kobiet, po co nam więcej reproduktorów, skoro możemy zezwalać wjeżdżać tylko płci żeńskiej, przecież w taki sposób jak to teraz robimy to jest leczenie przeludnienia innych krajów, a jakbyśmy zezwolili
ButtHurtAlert - #nieruchomosci #zwiazki #polska #imigracja #demografia
W sumie to ja ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 11.08.2024, 13:04:45 via Wykop
  • 0
@ButtHurtAlert: powinniśmy też pracować taniej i brać gorsze prace niestety.
  • Odpowiedz
affairz
affairz
11.08.2024, 12:09:12
  • 322
kiedy na szkoleniu mówili, że ogłoszenie musi się wyróżniać, ale ty jesteś debilem więc jedyne co się wyróżna to twoje debilne tytuły ogłoszeń XD

#nieruchomosci #otodom #posrednicy
affairz - kiedy na szkoleniu mówili, że ogłoszenie musi się wyróżniać, ale ty jesteś ...

źródło: vero-nieruchomosci

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99 11.08.2024, 12:29:26 via Wykop
  • 4
@affairz: akurat dziwnym trafem Ci znani szkoleniowcy są z Łodzi. Przypadek?
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99 10.08.2024, 22:54:47
  • 1
Zaznaczam, że kompletnie sie na tym nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Deweloper wybudował bloki w miejscu gdzie była kiedyś sadzawka i jest problem z wodami gruntowymi bo deweloper nie zabezpieczył dobrze fundamentów przez co w piwnicy jest ciągle wilgoć a jak pada deszcz to zaraz cieknie w garażu.. cegły mokre, żółte i ludzie zwłaszcza mieszkający na parterze mają grzyba na ścianie. Czy jest opcja żeby to pózniej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Exit99
Exit99
Autor
11.08.2024, 00:26:01 via Wykop
  • 0
@edantes: najgorsze w tym jest to że nie jest to wielka płyta, kamienica itp ale osiedle o podwyższonym standardzie gdzie cena za m2 to 20k+..
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99
Autor
11.08.2024, 11:42:26 via Wykop
  • 0
@edantes: Wersal Podlaski. Generalnie info mam z forów na temat tego osiedla. Osiedle było budowane jakoś w okolicy 2000-2007 i z tamtych czasów sporo wpisów było o grzybie w piwnicy. Oprócz tego najnowszy wpis jest z 2017 roku i tam było wszystko co to tu napisałem podobno robili coś jeszcze niby dodatkowo izolowali fundamenty ale podobno nie pomogło xd Generalnie gdyby nie ten fakt to osiedle bardzo by mi się
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99
Autor
11.08.2024, 12:01:22 via Wykop
  • 0
@BHN_LLU: czytałem wpisy sprzed kilkunastu lat jak osiedle było budowane i ktoś pisał że wstawił regał do piwnicy i zgnił mu.
  • Odpowiedz
Exit99
Exit99 10.08.2024, 18:41:06
  • 0
#paryz2024

Julka wygra?

  • Tak 25.0% (17)
  • Niestety 75.0% (51)

Oddanych głosów: 68

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 19
  • Strona 9 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 07.06.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking