Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ddedden
Ddedden

Ddedden

Dołączył 6 dni temu
  • Obserwuj
  • Akcje 105
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 69
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
Casuel
Casuel
14.06.2026, 16:04:26
  • 3
Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska 2050) przygotował projekt nowelizacji ustawy o lasach.

Proponowane przepisy modyfikują zasady wprowadzania psów na tereny leśne. Projekt znosi bezwarunkowy zakaz puszczania psów luzem. Według projektu byłoby to dozwolone pod warunkiem sprawowania nad zwierzęciem skutecznej kontroli przez opiekuna. Zakaz byłby utrzymany jedynie w stosunku do psów ras uznanych za agresywne.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jazda-konna-i-psy-luzem-w-lasach-Projekt-zmian-w-ustawie-budzi-pytania-9148527.html
Casuel - Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska ...

źródło: 1000008033

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 19:25:16 via Wykop
  • 0
@Casuel: przecie i tak psy luzem tam biegają. Kontrola psiodzica jest żadna. Może psiecko wróci, jak się zawoła, może nie.
  • Odpowiedz

698

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

Ponad półtora miliona złotych zarobku w rok, Porsche Panamera w garażu i niespełna 30 lat na karku. To nie jest scenariusz kolejnego filmu o Wilku z Wall Street, ale oficjalne oświadczenie majątkowe Dawida Kacprzyka do niedawna szefa młodzieżówki Platformy Obywatelskiej (Nowa Generacja) i radneg

jacek-derek
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 17:47:02
  • 40
  • #
    krowoderska
  • #
    rynekkrowoderski
  • #
    lekarze
  • #
    zarobki
  • #
    pracbaza
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 19:21:40 via Wykop
  • 25
No to skutecznie krzyczał, już biedny nie jest (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

795

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

"Dziś przyjąłem rezygnację Dawida Kacprzyka z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej". 28-latek, mimo braku specjalizacji, został kierownikiem jednego z SOR-ów w i zarobił 1,6 mln złotych. Kacprzyk miał w 2025 r przepracować 3976 godzin, co oznacza, że musiałby pracować około 11 godz. dziennie codzie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 16:38:16
  • 136
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    przekret
  • #
    polska
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 19:19:38 via Wykop
  • -9
Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten co nie pracował 11h dziennie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4452

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: przedwczoraj, 11:53:58
  • 377
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 19:18:43 via Wykop
  • 0
A klauzula opt-out?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
17.02.2026, 08:44:05
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 19:14:13 via Wykop
  • 0
@jacekparowka: nagrałeś już?
  • Odpowiedz

483

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z Rady dzielnicy Ursus w rozmowie z Interią są zszokowani jego zarobkami i dziwią się, że mógł spędzać na dyżurach kilkanaście godzin i wywiązywać się z obowiązków samorządowca. - Nie wyglądał jak minister Szumowski w pandemii - ironizują.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: przedwczoraj, 15:11:43
  • 41
  • #
    polityka
  • #
    zarobki
  • #
    lekarze
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 19:11:44 via Wykop
  • 0
@Bijelodugme: a potem będzie w jakiejś przychylnej tv - ofiara hejtu.

379

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 12:46:59
  • 196
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 13:16:44 via Wykop
  • -3
@Kyrtkele: Ale jak się buja? Co salon odpowiada słynne :”ten typ tak ma”? Działa jakoś prawnie? Czy po prostu cyklicznie jeździ do ASO i Ci mowia, ze jest ok?
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 13:25:55 via Wykop
  • -10
@Kyrtkele: aha, czyli kupujecie i wszystko łykacie jak pelikany, bo oni duziii sooom.
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 14:09:37 via Wykop
  • 18
@Kyrtkele: twierdzisz, że nie ma rękojmi na samochód nowy z salonu?
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 14:40:46 via Wykop
  • -1
@jegertilbake: o swoje trzeba walczyć. Jak się nie wywiązuje sprzedawca to do sądu. Co prawda bujasz się kilka lat, no ale jak dla
Chłopa wystarcza „ten typ tak ma”, no to co się dziwić, że właśnie tak jest, sprzedawane buble i się teraz z nim bujaj.
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 14:43:55 via Wykop
  • -3
@Kyrtkele: wymarzony klient.
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 15:03:48 via Wykop
  • -4
@jegertilbake: no to się nie odpuszcza. Prawo jest po stronie kupującego.
gbsh
gbsh
przedwczoraj, 08:25:22
  • 103
Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) #motoryzacja #chinskiecuda #samochody
gbsh - Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) ...

źródło: 2026-06-15_10-22-58

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 08:52:17 via Wykop
  • 60
@Nusantara: a śmiesza Cię też złoty fanów Audi i BMW? 😉
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 09:23:05 via Wykop
  • 3
@Nusantara: Opla i inne też można tuningować. Jakie stuningowane marki Cię nie śmieszą?
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 09:27:07 via Wykop
  • 0
@Nusantara: byłeś na zlocie chińskich samochodów, czy to twoja projekcja?
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 09:30:14 via Wykop
  • 1
@Nusantara: no właśnie dlaczego tylko chińskich? Wybiórczość.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 13:19:04 via Wykop
  • 2
@Kanusz-Morwin-Jikke: Zlot nowych chińskich też może być dla wzajemnego zmarszczenia, lub jak naprawić.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 14:11:27 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: Ale kto porównuje zasługi?
Chociaż Volvo teraz jest chińskie, ale zasługi ma duże w rozwoju motoryzacji.
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
14.06.2026, 15:34:07
  • 10
#przegryw #polityka #demografia
Śmieszne jak Czarnek na spotkaniach z ludźmi mówi, że miasta jak Kalisz i inne powiatowe i wsie są przyszłością Polski xD. Każdy orangutan z mózgiem wielkości orzeszka wie, że liczy się tylko Warszawa i ewentualnie Kraków, Wrocław, 3 miasto, a reszta kraju to wymieralnia, zwłaszcza dla młodych. Ale czego sie nie powie, żeby tylko głosy wieśniaków dostać w wyborach. Sam bym zdelegalizował p0lske
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 14:08:43 via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne: no tak, ludzie będą głosować przecież, by mieć gorzej 😉
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
przedwczoraj, 12:59:15
  • 0
Kogo te developeruchy zatrudniaja na handlowcow
#nieruchomosci
Widze ze oddanie za pol roku, a jeszcze 1/3 mieszkan nie kupiona. Pojechalem wypytac o nieruchomosc. Gosc na dzien dobry dal mi rabat 5%. Statystycznie na rynku pierwotnym cena transakcyjna vs ofertowa jest 10% mniejsza. Zapytalem, wiec na koniec rozmowy o wiekszy rabat to chlop ze nie ma szans i zdziwiony co ja chce w ogole. To mu mowie ze u innego deva
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 13:24:23 via Wykop
  • 1
@fremmm: Rabat Ci przynajmniej dali. 5 lat temu to mnie wyśmiali i zaproponowali inną inwestycje, droższą o 500 na metrze kwadratowym, ale za to bez położonych tynków xd
  • Odpowiedz

0

Rodzinne BMW z salonu kosztuje znacznie mniej, niż Toyota RAV4

Rodzinne BMW z salonu kosztuje znacznie mniej, niż Toyota RAV4

Ma automat, a nawet pakiet M Sport z dedykowanymi fotelami.

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: przedwczoraj, 11:19:43
  • 3
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 12:06:07 via Wykop
  • 0
A jak niezawodność tego BMW?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

josedra52
josedra52
przedwczoraj, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 12:03:32 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

482

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Prawie połowa kierowców to obcokrajowcy. Taksówkarze żądają egzaminu z polskiego

Od dłuższego czasu w Polsce trwa dyskusja nad zwiększeniem bezpieczeństwa w taksówkach. Dotyczy to między innymi przejazdów pojazdami na aplikacje, które często prowadzone są przez cudzoziemców. Resort już wkrótce chce wprowadzić zasady, które kierowcy będą musieli spełnić zanim zaczną wozić klientó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: przedwczoraj, 07:17:13
  • 110
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    prawo
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 10:50:31 via Wykop
  • -5
Dla mnie niezłe jaja, że ktoś bez znajomości języka może robić przewozy osób. Znakoza, wykluczenia i 120 linijek do czytania.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 10:50:59 via Wykop
  • 13
@tomasz-aleksander-barania: przecież sa przewidywalne, przewidujesz, że może się zdarzyć wszystko
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 12:02:22 via Wykop
  • 1
@Kudlaty777: i byś sobie z tak z czapy jeździł na taksówce,
Dajmy na to w Tajlandii?
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:21:21
  • 0
Co Was skłoniło do zakupu samochodu z Chin? Jak wrażenia, awarie, serwis?
#motoryzacja #omoda #jaecoo #chinskieauta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden
Autor
przedwczoraj, 07:44:19 via Wykop
  • 0
Ich wejście na rynek naprawiło trochę ceny.
Ale chodzi mi o codzienne użytkowanie i problemy aut z Chin.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden
Autor
przedwczoraj, 09:23:50 via Wykop
  • 0
@niecodziennyszczon: dlaczego minął? Kiedy dokładnie?
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden
Autor
przedwczoraj, 11:41:59 via Wykop
  • 0
Przestał zwracać uwagę… no cóż imperia powstają i upadają. Zachodni konsument już od dawna patrzył też na Japonię i Koreę.
Nie zgodzę się, że nie może konkurować, ceny samochodów ładnie zostały obniżone i konkuruje ceną. Pozostaje jakość. Ostatnio europejskie marki - dużo wpadek, chińskie, się okaże.
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
przedwczoraj, 07:49:18
  • 501
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 08:53:38 via Wykop
  • 41
@xyz_xyz: tak jazda w Polsce potrafi być stresująca, co potrafią „kierowcy” to głowa mała
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 10:43:01 via Wykop
  • 2
@dan3k: nie ma czegoś takiego jak odstęp- to po prostu miejsce gdzie można się wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
przedwczoraj, 08:22:27
  • 276
#nieruchomosci #lekarz100k #medycyna #zdrowie #konowalposting #polska #lekarz
DasUngeheuervon_Danzig - #nieruchomosci #lekarz100k #medycyna #zdrowie #konowalpostin...

źródło: obraz

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 08:29:52 via Wykop
  • 0
@Das_Ungeheuer_von_Danzig: jeszcze chemii i matematyki.
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
14.06.2026, 20:31:27
  • 1
Średnie oszczędności Polaka 30-35k
Średnia wartość auta Polaka 40k

K---a te wartości trochę chyba zakłamane
Wziąłem je z jakiś pierwszych 3-5 stron na google

Dużo
elofrytki - Średnie oszczędności Polaka 30-35k
Średnia wartość auta Polaka 40k

K---a...

źródło: big_img_107398

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:53:49 via Wykop
  • 0
@elofrytki: auto to wyznacznik statusu. Gdyby cinquoczento było postrzegane jako luksusowe, każdy by chciał je mieć.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 08:28:45 via Wykop
  • 0
Co zrobisz, kolorowe piórka jakoś trzeba pokazywać.
  • Odpowiedz

3

Test: Renault Espace E-Tech Full Hybrid Iconic 200 KM. Duży rodzinny i oszczędny

Test: Renault Espace E-Tech Full Hybrid Iconic 200 KM. Duży rodzinny i oszczędny

W pierwszej połowie maja trafił do mnie nowy Renault Espace E-Tech z silnikiem o mocy 200 KM. To bardzo szczędne i dynamiczne auto ma kilka cech, których nie znajdziesz u konkurencji.

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: przedwczoraj, 02:08:40
  • 2
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    renault
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:52:40 via Wykop
  • 0
@ksiak: temat wyczerpany. Zamykam.

4

Apartament premium, do własnej aranżacji i inne bajki z rynku nieruchomości

Apartament premium, do własnej aranżacji i inne bajki z rynku nieruchomości

Przeglądanie ogłoszeń nieruchomości to momentami niezła rozrywka. Wystarczy kilka minut, żeby odkryć, że polski rynek wypracował własny słownik, który niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.Kompaktowe mieszkanie mniej niż 25 m.Do własnej aranżacji od wymiany instalacji po skucie tynków.Ci

marcin1859
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 13:30:24
  • 4
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkania
  • #
    dom
  • #
    deweloperka
  • #
    deweloperzy
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:49:45 via Wykop
  • 0
Gdyby nie działało, to by tego nie bylo.
Ostatnio widziałem premium apartament i tam oczywiście zdjęcia home staging. Zaliczenia na jakiś tam tani świecznik, talerze rozłożone na stole etc.
Oczywiście cena o wiele wyższa niż pozostałe z tym metrażem, lokalizacja i standardem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6

Nowe Warunki budownictwa 2026 zobaczycie spadki cen jak świnia niebo

Nowe Warunki budownictwa 2026 zobaczycie spadki cen jak świnia niebo

Uśmiechać się, jeszcze większa ekologia nadchodzi

mat0707
z
extradom.pl
dodany: 12.06.2026, 08:19:30
  • 1
  • #
    nieruchomosci
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    mieszkanie
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden przedwczoraj, 07:46:45 via Wykop
  • 0
To nawet nie betonowe złoto, to betonowe krypto z wiecznym wzrostem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 3 z 4
  • >

Dominik

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking