Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ddedden
Ddedden

Ddedden

Dołączył 4 dni temu
  • Obserwuj
  • Akcje 93
  • Znaleziska 35
  • Mikroblog 58
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
21 godz. temu
  • 14
Lekarze, kiedy państwo coś od nich wymaga (w zamian zapewniając UOP na 5 lat zaraz po studiach), a nie tylko wciska miliony do kieszeni.
#nfz #zdrowie #lekarz100k #lekarz #demografia #rozowepaski
Prukiewak - Lekarze, kiedy państwo coś od nich wymaga (w zamian zapewniając UOP na 5 ...

źródło: 1000024596

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 4 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: miejsca na rezydenturach są ograniczone. Jak się nie dostaniesz to następnym razem, lub szukać czegoś na własną reke(czyli za darmo i zarabiasz na dyżurach) Ciąża - przerwa i trochę później zrobi się specke.
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
18 godz. i 10 min temu
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 5 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@Coxex: nie ma co, przyszłość wiadomo
Jaka jest.
  • Odpowiedz
sziszapangma
sziszapangma
15 godz. i 53 min temu
  • 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 5 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@sziszapangma: co to za patusy?
  • Odpowiedz
sakiro12
sakiro12
6 godz. i 15 min temu
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 5 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Ok, wyjaśnione. Zamykam.
  • Odpowiedz
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
santa-maria-de-la-rosa
15 godz. i 54 min temu
  • 567
Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publicznych pieniędzy, w 5 godzin zarobi tyle co przeciętny chłop u janusza w kołchozie czy innym korpo przez miesiąc. Oskar ma mame i tate konowała, którzy już od urodzenia trzymali mu miejsce na oddziale. On płaci 10% podatku na B2B a areczek w kołchozie u janusza co najmniej 30% oddaje ze swojego 5k na oskiego konowała, żeby ten mógł dalej pasożytować na
santa-maria-de-la-rosa - Ten ulany 28 letni oskarek zarabia 2 miliony rocznie z publi...

źródło: koalicja_obywatelska

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 5 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@santa-maria-de-la-rosa: już 2 mln? Jutro będzie 2,5 mln
  • Odpowiedz

290

Wyprowadzić fabryki z Polski!

Wyprowadzić fabryki z Polski!

Emmanuel Macron i inni przywódcy południowej Europy nie odpuszczą nam ETS2. Klimatyczna ideologia jest tylko przykrywką

harryrama
z
msn.com
dodany: 17 godz. i 41 min temu
  • 94
  • #
    gospodarka
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ets2
  • #
    srodowisko
  • #
    ekologia
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden 7 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 8
@malkontent: oni to wiedzą kocie.

200

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 17 godz. i 28 min temu
  • 120
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
Ddedden
Ddedden
Ddedden 7 godz. i 6 min temu via Wykop
  • -1
@Michal_Szczecin: wykonują robotę, której nikt inny nie chce wykonywać. Coś jak kiedyś w Anglii.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 7 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@MadmaxPL: specjalista od czego?

426

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

ABW namierzyła urzędniczkę przeglądającą dane Menzena a prokuratura umrza...

Urzędniczka Marzena O. przeglądała sobie dane z rejestru PESEL i RDO bez zawodowego powodu, ABW namierzyło urzędniczkę, ale prokuratura umorzyła śledztwo bo urzędniczka stwierdziła że to nie ona, a hasło ma zapisane na karteczce na biurku i każdy może się zalogować xD

enterprize
z
wpolityce.pl
dodany: 16 godz. i 49 min temu
  • 57
  • #
    afera
  • #
    mentzen
  • #
    panstwozdykty
  • #
    polska
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden 7 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@psiversum: to dla Areczka, dla zarządu nie.
peters294
peters294
peters294
13.06.2026, 08:52:11
  • 838
Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #psiarze #decathlon
peters294 - Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps...

źródło: t

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. temu via Wykop
  • 0
@peters294: Ale sprząta.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 15 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@peters294: nie wątpię.
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
12.06.2026, 18:01:21
  • 21
Nie dość, że spowodowal stłuczkę kilku aut swoim kundlem to jeszcze uciekł tchórz

#psiarze

https://youtu.be/nqpi0NM2nRI
Cygan_Wojtus - Nie dość, że spowodowal stłuczkę kilku aut swoim kundlem to jeszcze uc...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 15 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
Wątpię, by nie został skazany.
  • Odpowiedz
Blackhorn
Blackhorn
przedwczoraj, 13:27:23
  • 11
Dzisiaj baba z psem ładuje się do żabki. Pytam się czemu wchodzi z psem do skelpu spożywczego. "Nie słyszę co pan do mnie mówi". Przy kasie: "przepraszam że weszłam z sunią ale akurat zaczęło padać". Pies zaczyna się telepać i bryzgać na około. Nigdy więcej do sklepu bez ochrony.
#psiarze #patologiazmiasta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@Blackhorn: u mnie w Żabie z psami na pełnej wchodzą. Przy pracownikach normalnie se psy wąchają w lodówkach i półkach sklepowych
  • Odpowiedz
marcinmortadela
marcinmortadela
marcinmortadela
przedwczoraj, 14:08:29
  • 15
Jakaś starą prukwa weszła do pociągu z śmierdzącym kundlem i cały przedział jeßie #przegryw #psiarze #patologiazewsi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@marcinmortadela: lepiej pachnie niż dzieci oneone!!!!
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
przedwczoraj, 16:04:26
  • 3
Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska 2050) przygotował projekt nowelizacji ustawy o lasach.

Proponowane przepisy modyfikują zasady wprowadzania psów na tereny leśne. Projekt znosi bezwarunkowy zakaz puszczania psów luzem. Według projektu byłoby to dozwolone pod warunkiem sprawowania nad zwierzęciem skutecznej kontroli przez opiekuna. Zakaz byłby utrzymany jedynie w stosunku do psów ras uznanych za agresywne.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jazda-konna-i-psy-luzem-w-lasach-Projekt-zmian-w-ustawie-budzi-pytania-9148527.html
Casuel - Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska ...

źródło: 1000008033

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Casuel: przecie i tak psy luzem tam biegają. Kontrola psiodzica jest żadna. Może psiecko wróci, jak się zawoła, może nie.
  • Odpowiedz

551

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

DZIAŁACZ KO krzyczał o biedzie. Dziś ma Porsche. Dawid Kacprzyk rozbił bank!

Ponad półtora miliona złotych zarobku w rok, Porsche Panamera w garażu i niespełna 30 lat na karku. To nie jest scenariusz kolejnego filmu o Wilku z Wall Street, ale oficjalne oświadczenie majątkowe Dawida Kacprzyka do niedawna szefa młodzieżówki Platformy Obywatelskiej (Nowa Generacja) i radneg

jacek-derek
z
youtube.com
dodany: 17 godz. i 41 min temu
  • 34
  • #
    krowoderska
  • #
    rynekkrowoderski
  • #
    lekarze
  • #
    zarobki
  • #
    pracbaza
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 19
No to skutecznie krzyczał, już biedny nie jest (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

656

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

Sprawa lekarza z Warszawy. Kierwiński: Przyjąłem rezygnację

"Dziś przyjąłem rezygnację Dawida Kacprzyka z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej". 28-latek, mimo braku specjalizacji, został kierownikiem jednego z SOR-ów w i zarobił 1,6 mln złotych. Kacprzyk miał w 2025 r przepracować 3976 godzin, co oznacza, że musiałby pracować około 11 godz. dziennie codzie

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18 godz. i 50 min temu
  • 127
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    przekret
  • #
    polska
  • #
    polityka
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 8 min temu via Wykop
  • -8
Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten co nie pracował 11h dziennie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3964

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 23 godz. i 34 min temu
  • 304
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
A klauzula opt-out?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
17.02.2026, 08:44:05
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 0
@jacekparowka: nagrałeś już?
  • Odpowiedz

428

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z rady dzielnicy: Nie wyglądał na przepracowanego

Koledzy Dawida Kacprzyka z Rady dzielnicy Ursus w rozmowie z Interią są zszokowani jego zarobkami i dziwią się, że mógł spędzać na dyżurach kilkanaście godzin i wywiązywać się z obowiązków samorządowca. - Nie wyglądał jak minister Szumowski w pandemii - ironizują.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20 godz. i 16 min temu
  • 39
  • #
    polityka
  • #
    zarobki
  • #
    lekarze
Ddedden
Ddedden
Ddedden 16 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@Bijelodugme: a potem będzie w jakiejś przychylnej tv - ofiara hejtu.

349

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 22 godz. i 41 min temu
  • 180
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
Ddedden
Ddedden
Ddedden 22 godz. i 11 min temu via Wykop
  • -3
@Kyrtkele: Ale jak się buja? Co salon odpowiada słynne :”ten typ tak ma”? Działa jakoś prawnie? Czy po prostu cyklicznie jeździ do ASO i Ci mowia, ze jest ok?
Ddedden
Ddedden
Ddedden 22 godz. i 2 min temu via Wykop
  • -11
@Kyrtkele: aha, czyli kupujecie i wszystko łykacie jak pelikany, bo oni duziii sooom.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 21 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 15
@Kyrtkele: twierdzisz, że nie ma rękojmi na samochód nowy z salonu?
Ddedden
Ddedden
Ddedden 20 godz. i 47 min temu via Wykop
  • -1
@jegertilbake: o swoje trzeba walczyć. Jak się nie wywiązuje sprzedawca to do sądu. Co prawda bujasz się kilka lat, no ale jak dla
Chłopa wystarcza „ten typ tak ma”, no to co się dziwić, że właśnie tak jest, sprzedawane buble i się teraz z nim bujaj.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 20 godz. i 44 min temu via Wykop
  • -3
@Kyrtkele: wymarzony klient.
Ddedden
Ddedden
Ddedden 20 godz. i 24 min temu via Wykop
  • -4
@jegertilbake: no to się nie odpuszcza. Prawo jest po stronie kupującego.
gbsh
gbsh
wczoraj, 08:25:22
  • 102
Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) #motoryzacja #chinskiecuda #samochody
gbsh - Z perspektywy czasu jaranie się Dacią Duster nie robi już wrażenia ( ͡º ͜ʖ͡º) ...

źródło: 2026-06-15_10-22-58

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ddedden
Ddedden
Ddedden wczoraj, 08:52:17 via Wykop
  • 60
@Nusantara: a śmiesza Cię też złoty fanów Audi i BMW? 😉
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden wczoraj, 09:23:05 via Wykop
  • 3
@Nusantara: Opla i inne też można tuningować. Jakie stuningowane marki Cię nie śmieszą?
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden wczoraj, 09:27:07 via Wykop
  • 0
@Nusantara: byłeś na zlocie chińskich samochodów, czy to twoja projekcja?
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden wczoraj, 09:30:14 via Wykop
  • 1
@Nusantara: no właśnie dlaczego tylko chińskich? Wybiórczość.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 22 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 2
@Kanusz-Morwin-Jikke: Zlot nowych chińskich też może być dla wzajemnego zmarszczenia, lub jak naprawić.
  • Odpowiedz
Ddedden
Ddedden
Ddedden 21 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: Ale kto porównuje zasługi?
Chociaż Volvo teraz jest chińskie, ale zasługi ma duże w rozwoju motoryzacji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Dominik

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking