Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DannyD
Profil firmowy

DannyD

Dołączył 10 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1812
  • Znaleziska 338
  • Mikroblog 1474
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
Kasahara
Kasahara
21.08.2024, 09:43:30
  • 19
4-6 tygodni do końca redu i będzie git. Natural 17 lat 186 cm, 72 kg, staż 2 miesiące od początku wakacji #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #redukcja #dieta #chudnijzwykopem #zagrubo2021
Kasahara - 4-6 tygodni do końca redu i będzie git. Natural 17 lat 186 cm, 72 kg, staż...

źródło: F9C7EF6D-9405-4DE6-B003-F99C96B7A175

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 22.08.2024, 09:03:52 via Wykop
  • 0
@Kasahara: ile bf% siedzi na tej focie?
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
19.08.2024, 15:22:46
  • 0
Gdybyście mieli wybrać 2 ćwiczenia do stosowania codziennie po max 5-10 min na wzmocnienie kręgosłupa to które byście wybrali ?

#mikrokoksy #silownia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 19.08.2024, 15:25:50 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: deska i deska bokiem ewentualnie kółko do ćwiczeń
  • Odpowiedz
juda-goldbergstein
juda-goldbergstein
16.08.2024, 11:53:19
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 16.08.2024, 13:45:44 via Wykop
  • 0
@juda-goldbergstein: pol roku temu za samą lazienke 4m2 wyposażenie 8k robocizna 12k
  • Odpowiedz

369

Cała prawda o grach Pay2Win

Cała prawda o grach Pay2Win

Ciekawa analiza tego w jaki sposób gry zachęcają nas do wydawania pieniędzy.

K-S-
z
youtube.com
dodany: 13.08.2024, 14:52:35
  • 133
  • #
    gry
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
DannyD
DannyD 14.08.2024, 08:02:57 via Wykop
  • 4
@lenanela: Nie widzisz problemu w CS jest tak jak pisze chcedsz zagrac sobie mecz wyrownany ale ra ktora jest na rynku 20 lat da ci taka druzyne ze to ty musisz wygrac sam/a mecz inaczej nigdy nie wygrasz taki to jest wlasnie matchmaking gdzie ja grajac jedna partie na pare dni musze sie pocic zeby rozrywka miala jakis sens.
DannyD
DannyD 14.08.2024, 14:00:03 via Wykop
  • 1
@SzumlewiczLover: No wiesz jak oczekujesz graczy chociaż na podobnym poziomie a dostajesz 3 orków to aż chęć do gry mija.Tutaj nawet już nie chodzi o wygrany mecz bo nie na tym mi zależy ale żeby chociaż był jakiś dreszczyk emocji i rywalizacji
DannyD
DannyD 14.08.2024, 14:46:00 via Wykop
  • 1
@SzumlewiczLover: ofc zawsze najlepiej zwalić wine na drużyne
DannyD - @SzumlewiczLover:  ofc zawsze najlepiej zwalić wine na drużyne

źródło: image

Pobierz
Neko-chan51
Neko-chan51
13.08.2024, 17:54:08
  • 0
Siema, polecacie ćwiczenia z Alicją Janowicz KWB? Czy jest sens kupić jakiś? Jak tak to jaki? Czy "Mój Plan - Twój Efekt" jest dobry? Albo może macie kogoś innego do polecenia?
Nie umiem ćwiczyć sama xD muszę z kimś. Bardzo dobrze ćwiczyło mi się z Mel B i Fitappy, ale chcę też czegoś nowego. Kogoś kto ma fajne ćwiczenia i/lub pozytywny Vibe.
#mikrokoksy #cwiczenia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 14.08.2024, 08:15:41 via Wykop
  • 0
@Neko-chan51: myślisz ze znajdziesz na #mikrokoksy jakiś chłopów co to kupili ?? weź idź z tym lepiej na jakieś forum kobieta @Xinnoth dobrze ci napisał nic dodać nic ująć
  • Odpowiedz
DannyD
DannyD 14.08.2024, 11:03:58 via Wykop
  • 1
@Neko-chan51: Nie ma odpowiedniego tagu bo to nie to forum nie to miejsce musiała byś poszukać na jakiś grupach/forach dla kobiet.Niestety żadnego nie potrafie ci doradzić bo dla większości jest tam odgrzewanie kotleta tylko podane w innej formie.
  • Odpowiedz
DannyD
DannyD 24.07.2024, 09:02:31
  • 17
Agata Sitko znowu najlepsza,Polka wygrywa raw i ze sprzętem
https://www.youtube.com/watch?v=Ikb4Qy0Xkjo
#mikrokoksy #silownia
DannyD - Agata Sitko znowu najlepsza,Polka wygrywa raw i ze sprzętem
https://www.yout...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chnibi
chnibi
24.07.2024, 09:19:13 via Android
  • 3
@CzarnyOwiec widzę że Pan z rurkowców
  • Odpowiedz
Saprofit
Saprofit
24.07.2024, 09:40:27 via Wykop
  • 6
@CzarnyOwiec: żaden sport uprawiany wyczynowo nie jest specjalnie zdrowy (-‸ლ)
  • Odpowiedz
GuPerko1
GuPerko1
30.06.2024, 09:39:09
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 30.06.2024, 09:59:28 via Wykop
  • 2
@GuPerko1: a czemu akura ta godzina? nie możesz zacząć o 6? tak żeby nie zaburzać snu chyba że i tak wychodzi ci minimum te 6h godzin snu
  • Odpowiedz
gadatos
gadatos
30.06.2024, 07:10:36
  • 209
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 30.06.2024, 08:03:05 via Wykop
  • 4
@Miii_Kiii: jakoś nie widać żeby kierowcy samochodów jeździli rowerowymi ścieżkami jak są dziury na drodze
  • Odpowiedz
Promilus
Promilus
Promilus
26.06.2024, 17:28:12
  • 38
Jeszcze piorunów tam brakuje

#mecz
Promilus - Jeszcze piorunów tam brakuje

#mecz

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 26.06.2024, 19:19:54 via Wykop
  • 0
@WeunianyTrampek: jeszcze była koszykówka 3 kosze każde wyżej
  • Odpowiedz
dosefurious
dosefurious
21.06.2024, 14:00:23
  • 10
Siostrzeniec Seby Kota w wieku 14 lat wygląda leoiej niż 3/4 osób ćwiczących na siłce. Chłop w przyszłości może być kocurem

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
dosefurious - Siostrzeniec Seby Kota w wieku 14 lat wygląda leoiej niż 3/4 osób ćwicz...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-06-21_155806_www.youtube.com

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 21.06.2024, 15:41:14 via Wykop
  • 0
@Kasahara: to widać nawet osobiście na siłowni gdzie przychodzi jakiś młody chłopak idzie mu bardzo dobrze a po roku koniec kariery i formy taka natura nastolatka.
  • Odpowiedz

857

Przebadano mięso drobiowe z Lidla. A tam: salmonella, E. coli i inne bakterie...

Przebadano mięso drobiowe z Lidla. A tam: salmonella, E. coli i inne bakterie...

W około połowie wszystkich próbek wykryto bakterie oporne na jeden lub więcej antybiotyków. Inne niepokojące odkrycia obejmują zarazki kałowe, takie jak enterokoki i Escherichia coli (E. coli), które wskazują na kontakt mięsa z treścią jelitową zwierząt. Wykryto także Listerię i Campylobacter.

Szewczenko
z
portalspozywczy.pl
dodany: 18.06.2024, 13:47:16
  • 164
  • #
    europa
  • #
    lidl
  • #
    mieso
  • #
    handel
  • #
    wydarzenia
DannyD
DannyD 18.06.2024, 15:22:25 via Wykop
  • 6
@CheSlaw: W okresie od grudnia do marca działacze na rzecz ochrony zwierząt zbadali łącznie 142 produkty z mięsa kurczaka w 22 sklepach Lidl w Niemczech i czterech innych krajach europejskich. Mógł bys chociaż właczyć ten link ale czego ja oczekuje po wykopku
placebo_
placebo_
15.06.2024, 06:25:01
  • 165
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 15.06.2024, 08:23:45 via Wykop
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sliti666
sliti666
sliti666
03.06.2024, 08:27:23
  • 2
#mikrokoksy #silownia

Walczył ktoś z łokciem golfisty i wygrał? Macie jakieś tipy jak z tym walczyć? Ostatnio jest u mnie co raz gorzej ;/
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 03.06.2024, 12:34:38 via Wykop
  • 0
@sliti666: męczyłem się z tym około 3 miesiące na YT masz filmiki z młotkiem a najbardziej pomogło mi wynoszenie gruzu z mieszkania i szlifowaniu ścian xd prawda jest taka że jak zostawisz i nic nie będziesz nią robić to nigdy ci nie przejdzie
  • Odpowiedz
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
24.05.2024, 06:44:42
  • 0
#mikrokoksy Pytanie do specjalistów od zaawansowanej suplementacji i podobnych kwestii zdrowotnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy regularny trening siłowy od wielu lat może jakkolwiek rzutować na wyniki morfologii krwi a konkretnie leukocytów? Regularnie chodzę oddawać krew i sporadycznie jest tam robiona morfologia, mam wrażenie że ilekroć dzień wcześniej robiłem normalny trening to wychodziły mi lekko obniżone leukocyty jakbym był albo miał być przeziębiony czy coś a
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 24.05.2024, 10:17:18 via Wykop
  • 0
@Loginconajmniej4znaki: ja tak mam ale w 2 stronę od 2 lat jak się badam mam cały czas podwyższone leukocyty i przez to nie mogę oddać krwi wydaję mi się że to też właśnie przez ciężkie treningi ale że masz zmniejszony a nie powiększony to akurat dziwne
  • Odpowiedz
Bartekgkw
Bartekgkw
15.05.2024, 18:08:58
  • 25
A pamiętacie jak Seba Kot robił podchody i próbował wbić się na #mikrokoksy ale nie wytrzymał długo z @IntruderXXL i został ZDOMINOWANY XDD
Bartekgkw - A pamiętacie jak Seba Kot robił podchody i próbował wbić się na #mikrokok...

źródło: IMG_4025

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 16.05.2024, 08:43:03 via Wykop
  • 2
@Bartekgkw: ile mineło 5 lat od wtedy a @IntruderXXL dalej nie był na żadnych zawodach i nie potwierdzil tych swoich mitycznych ciężarów?
  • Odpowiedz
daeun
daeun
05.05.2024, 08:13:34
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 05.05.2024, 10:20:10 via Wykop
  • 4
@alkoJezus: co ma sprawność silnika jak nie ma czym go zasilić na długie dystanse lub chociaż super szybkim ładowaniem dopóki nie wymyśla jakiś lepszych akumulatorów to te elektryki to przerost formy nad treścią silniki spalinowe potrafią przejechać po 300k-500k kilometrów i nie trzeba przy tym wymieniać wszystkiego a w elektryku ile stracisz pojemności baterii która kosztuję ponad połowę auta zresztą jest chłop co przejechał już milion Tesla szkoda że akumulatory
  • Odpowiedz
xXxPu55ySl4y3RXxX
xXxPu55ySl4y3RXxX
25.04.2024, 10:36:40
  • 191
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 25.04.2024, 11:54:03 via Wykop
  • 40
@WyzwolonaPodrozniczka @stormi: no nie ma to jak zagraniczny pajet przytuli pocałuje zrobi dziecko i s-------i, przecież takie polki jak wy to się nadajecie na deskę do prasowania leży taka o oczekuje że ktoś zrobi za nią całą robotę a później narzeka że chłop nic nie robi jak sama boi się dotknąć siusiaka
  • Odpowiedz
DannyD
DannyD 25.04.2024, 12:43:00 via Wykop
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: nie chce mi się nawet tego komentować bo p--------z takie głupoty że brak słów na ciebie a normalna na pewno nie jesteś bo siedzisz na wykopie a to już wiele o tobie mówi.
  • Odpowiedz
DannyD
DannyD 25.04.2024, 13:25:12 via Wykop
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: Ale to ty powiedziałaś nie ja więc sama sobie dopowiadasz ;) tak samo jak dopowiadasz sobie historie z polakami chociaż wiadomo swójn ciągnie do swego.
  • Odpowiedz
DannyD
DannyD 25.04.2024, 13:50:20 via Wykop
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: Jednak miałem racje coś z tobą jest jednak nie tak więc nie zaliczam cie nawet do zwykłych kobiet a zwykłych odklejeńców a z takimi nie ma sensu rozmawiać.
  • Odpowiedz
DannyD
DannyD 26.04.2024, 12:29:00 via Wykop
  • 0
@zielonzielon: gościu weź się ogarnij ja tu nie wchodzę szpiegować ani podglądać ludzi czy też szukania trolów i mam w p-----e takie osoby odpisałem i tyle nie wiem po co się spinasz
  • Odpowiedz

6413

Mirek @WuDwaKa nie żyje

Mirek @WuDwaKa nie żyje

Starsze wykopki pewnie kojarzą Wojtka (@WuDwaKa) - swego czasu wrzucał chyba najwięcej znalezisk na wykopalisk. Okazuje się, że już nie będzie z nami śmieszkował. W swoim ostatnim wpisie wrzucił krótki film pożegnalny https://wykop.pl/wpis/75109023/godzina-8-00-https-www-youtube-com-watch-v-l1w52i3

krepak
z
wykop.pl
dodany: 08.04.2024, 10:44:41
  • 1017
  • #
    wykop
  • #
    wudwaka
  • #
    feels
  • #
    smierc
  • #
    wypijmyzatychcoznaminiesmieszkujo
DannyD
DannyD 08.04.2024, 13:29:08 via Wykop
  • 5
Niestety takie właśnie mamy czas ludzie którzy mają w sobie sporo emocji i uczuć mają tak ciężko że wolą odejść z tego świata szkoda że nie było mi dane chociaz raz z nim porozmawiać o problemach które go wykończyły RiP.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4mmc-enjoyer
4mmc-enjoyer
04.04.2024, 19:07:57
  • 15
A wy kiedy odkryliście, że bycie naturalem nie ma sensu?
#sterydy #mikrokoksy #silownia #doping
4mmc-enjoyer - A wy kiedy odkryliście, że bycie naturalem nie ma sensu?
#sterydy #mik...

źródło: 1712247969575921

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DannyD
DannyD 04.04.2024, 19:22:30 via Wykop
  • 39
w 2 lata taka transformacja? chyba tylko oglądał filmiki na YT
  • Odpowiedz
DannyD
DannyD 05.04.2024, 09:37:36 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • Strona 4 z 12
  • >

Danny Dilla

  • NL

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking