Wpis z mikrobloga

Lazienka 4m2 to dla mnie na oko z dobrym wyposazeniem max 15k. Plytki z 20m to ze 3,5k. Wanna wolnostojqca z 5k ewentualnie dobry prysznic z 4k, pralka z 2k, drzwi z oscieznica z 1k. #!$%@? umywalki lustra kibel 3k robocizna 3-4k z montazem i plytkamj.
  • Odpowiedz
Mieszkanie 41m2

- malowanie ścian i sufitów na biało (całe)
- położenie podłóg wraz z listwami przypodłogowymi oraz niezbędnymi podkładami, (całe)
- montaż drzwi wewnętrznych wraz z dostosowaniem otworów drzwiowych do parametrów ościeżnic,
- wykończenie mokrych pomieszczeń, tj. łazienka oraz toaleta (położenie hydroizolacji, wykonanie przedścianek zakrywających poziomy - instalacji wod./kan., ułożenie płytek na podłodze oraz ścianach, montaż armatury oraz ceramiki łazienkowej, lustro klejone do ściany),
  • Odpowiedz
@juda-goldbergstein: ja za łazienkę 4, 5 metra za położenie płytek na podłodze i ścianach do sufitu,.przeniesienie odplywu, zrobienie odpływu liniowego, zamontowanie podwieszanego kibla, biały montaż malowanie sufitu zapłaciłem 6.5k w lutym tego roku. Ukrsiniec siedział 6 dni po 12 h I skończył wszystko xD
  • Odpowiedz
@juda-goldbergstein powiem tak: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tych roboli już do reszty #!$%@?ło. Ceny, że programista 15k się chowa, a dostajesz krzywo założone płytki, zamontowane drzwi z dziurami na futrynach i malowanie bez gruntowania. Pogoń ich, bo ta cena to jakaś z bajek wzięta

Ze względu na to, że robiłem remont w podobnym metrażu to tak
-malowanie ok 1000 to max
  • Odpowiedz
@juda-goldbergstein
No nie wiem, siedzę w wykończeniwce od 10 lat, jeśli masz ekipę która zrobi Ci wszystko zgodnie ze sztuką to cena jest git. Za jakość trzeba zapłacić bo co jest tanie to jest drogie.
Nikt kto zna się na robocie, uczęszcza na szkolenia i wyposaża się w naprawdę kosztowny sprzęt, opłaca ubezpieczenie firmy i pracowników nie zrobi wykończenia całego mieszkania za 12k.
Szanujcie się ludzie, kult #!$%@? w Polsce nadal
  • Odpowiedz