Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2

6xo0009ac7iwdb2

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 309
  • Znaleziska 215
  • Mikroblog 94
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
kastrator2
kastrator2
kastrator2
23.04.2026, 01:49:28
  • 24
Żegnaj Debian

#debian #linux #windows
kastrator2 - Żegnaj Debian 

#debian #linux #windows

źródło: screenshot

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 05:18:25 via Wykop
  • 5
@glewik: ale czemu zakładasz, że jej np nie słuchaj? Ja sam dodałem jej "wykład" - "wincyj kobiet w debianie, wincyj" parę dni temu. Low IQ po prostu słychać(ma hinduski akcent)
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 05:43:28 via Wykop
  • 9
@kastrator2: https://www.youtube.com/watch?v=aEDlCoHKs0M&t=452s charyzmę aż słychać. Tak btw nikt inny nie kandydował. Teraz debian skupia się, aby było kolorowo i jedzie na reputacji. Może nie będzie dobrze, ale przynajmniej niej będzie tylu Białych Mężczyzn.
6xo0009ac7iwdb2 - @kastrator2: https://www.youtube.com/watch?v=aEDlCoHKs0M&t=452s cha...
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 08:27:46 via Wykop
  • 0
@6xo0009ac7iwdb2: @teluch

: OK, ale czemu sądzisz że będzie słabym liderem


@glewik: osobą liderską!!!!!!!! reeeeeeeee!!!!!
taki język utrwala patriarchat
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 09:21:16 via Wykop
  • 1
@amamoh: a może by się przyłączyć i zostać tam stażystą? Tylko chyba trza chirurga bo trzeba aplikować przez outreachy
6xo0009ac7iwdb2 - @amamoh: a może by się przyłączyć i zostać tam stażystą? Tylko chyb...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 12:33:24 via Wykop
  • 0
@szefczyk: dokładnie, nawet jak o rok się przedłuży wydanie nowego debiana to nikt nie zauważy
  • Odpowiedz

641

Zagraniczni przestępcy rozpanoszyli się w Polsce

Pokaż treści 18+

Zagraniczni przestępcy rozpanoszyli się w Polsce

Już ponad 3,5 proc. wszystkich przestępstw w Polsce popełniają obcokrajowcy! Policyjne statystyki nie pozostawiają złudzeń. Z roku na rok jest coraz gorzej. Przestępcy zza granicy parają się głównie handlem narkotykami, przemytem, haraczami, kradzieżami i pobiciami. Co ciekawe, każdej nacji można...

KapitanTorpedal
z
se.pl
dodany: 23.04.2026, 03:00:14
  • 105
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 07:52:59 via Wykop
  • -1
@new-object: Gdyby dodać milion kobiet z dziećmi i staruszków do grupy imigrantów to czy nie 'popsuje' to statystyki?
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 08:05:29 via Wykop
  • 4
@john-eek: czyli to mężczyźni głównie uciekali z ukrainy a kobiety, dzieci i starcy zostali. A mit jest, że było odwrotnie.
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 08:10:21 via Wykop
  • 1
@john-eek: mógłbyś podać mi źródło swoich danych? Z góry dziękuje
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 08:35:16 via Wykop
  • 2
@john-eek: mógłbyś podać mi źródło swoich danych? Z góry dziękuje. Link.
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 09:29:55 via Wykop
  • -1
@john-eek: mi podał, że źródła nie istnieją dlatego się pytałem bo zdarzają się, że ai ma halucynacje.
6xo0009ac7iwdb2 - @john-eek: mi podał, że źródła nie istnieją dlatego się pytałem bo ...

źródło: image

Pobierz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 09:32:58 via Wykop
  • -1
@6xo0009ac7iwdb2: twoje dane wygląda na to, że odnoszą się do pracujących a nie te liczby są użyte wyliczając %przestępstw. Dlatego jeden paragraf z czata to często za mało.
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 09:49:55 via Wykop
  • -2
@john-eek: myślisz zatem, że przy wyliczaniu procentów przestępstw wśród imigrantów nie bierze się tych, którzy nie pracują. Ciekawe. I tacy ludzie mogą głosować smh
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 09:58:44 via Wykop
  • -1
@6xo0009ac7iwdb2: halucynacja to termin techniczny nie trigeruj się https://pl.wikipedia.org/wiki/Halucynacja_(sztuczna_inteligencja)

66

AI szkodzi Linuksowi. Twórcy chcą wycinać stary kod i wsparcie legacy

AI szkodzi Linuksowi. Twórcy chcą wycinać stary kod i wsparcie legacy

Fałszywe zgłoszenia generowane przez AI zasypują twórców Linuksa, a większość dotyczy starego sprzętu. Deweloperzy chcą poświęcić wsparcie dla starszych urządzeń, żeby uniknąć lawiny zgłoszeń, której nie są w stanie przerobić. Deweloperzy muszą wybrać, czy Linux ma "działać na wszystkim", czy...

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 23.04.2026, 07:48:51
  • 8
  • #
    ciekawostki
  • #
    linux
  • #
    komputery
  • #
    informacje
  • #
    informatyka
  • #
    technologia
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 07:56:41 via Wykop
  • -20
Nie, nie szkodzi bo teraz każdy może go używać korzystając a ai.

"W praktyce wielu programistów wskazuje, że ogromna część takich raportów opisuje sytuacje czysto teoretyczne albo błędy dotyczące urządzeń, które od dawna praktycznie zniknęły z rynku." Opie w jaki sposób jest to fałszywe zgłoszenie?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

456

Niemcy: pierwszy w Europie Wydział Teologii Islamskiej na publicznej uczelni

Niemcy: pierwszy w Europie Wydział Teologii Islamskiej na publicznej uczelni

W semestrze zimowym 2026/27 na niemieckim uniwersytecie ma powstać pierwszy wydział teologii islamskiej na państwowym uniwersytecie w Europie. Jego dziekanem-założycielem będzie austriacki teolog Mouhanad Khorchide.

VoxClamantisInDeserto
z
misyjne.pl
dodany: 22.04.2026, 18:58:55
  • 172
  • #
    niemcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    islam
  • #
    teologia
  • #
    religia
  • #
    edukacja
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 07:02:53 via Wykop
  • 3
@fittrenerka: to mur trzeba postawić na granicy zachodniej

391

Skandal w Ukrainie. Te samochody miały trafić do Sił Zbrojnych

Skandal w Ukrainie. Te samochody miały trafić do Sił Zbrojnych

Prokuratura na Wołyniu prowadzi śledztwo w sprawie handlu samochodami, które miały trafić do ukraińskiej armii jako pomoc humanitarna. Śledczy zabezpieczyli już pojazdy oraz dokumentację jednej z fundacji.

jedrekpodhale
z
o2.pl
dodany: 22.04.2026, 12:10:48
  • 63
  • #
    ukraina
  • #
    przestepczosc
  • #
    praniepieniedzy
  • #
    kryminalne
  • #
    trzebapomagac
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 23.04.2026, 06:43:14 via Wykop
  • 2
Za mało pomagamy, że ci zdesperowani ludzie muszą uciekać się do takich zachowań, za mało
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luke-mat
luke-mat
luke-mat
22.04.2026, 21:30:28
  • 4
Tak to ja rozumiem. Tiling manager i można normalnie używać Mac OS bez burdelu xD
vibe i3 z Linuxa
#mac #macos #linux
luke-mat - Tak to ja rozumiem. Tiling manager i można normalnie używać Mac OS bez bur...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-22 o 23.29.37

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 21:50:55 via Wykop
  • 0
@luke-mat: to raczej i3 temu niz vibe, ale spoko jak ci się podoba.
  • Odpowiedz

326

Google będzie skanować wszystkie twoje zdjęcia

Google będzie skanować wszystkie twoje zdjęcia

Google wprowadziło opcjonalną aktualizację Personal Intelligence w usłudze Zdjęcia, integrując model Gemini. AI skanuje zdjęcia, by lepiej rozpoznawać osoby, relacje i zainteresowania. Dzięki temu system będzie mógł samodzielnie generować spersonalizowane obrazy.

matixrr
z
forbes.com
dodany: 21.04.2026, 19:55:28
  • 80
  • #
    google
  • #
    telefony
  • #
    smartfon
  • #
    android
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 19:40:17 via Wykop
  • 12
@SwendzomMniePienty: ich zoom nie jest jeszcze tak dobry

520

Ukrainka ukarana niewielka grzywną za przemyt 40 gramów marihuany do Polski

Pokaż treści 18+

Ukrainka ukarana niewielka grzywną za przemyt 40 gramów marihuany do Polski

Ukrainka ukarana niewielką grzywną za przemyt 40 gramów marihuany, ma też opuścić Polskę. Polski sąd traktuje lepiej obywateli innych państw niż Polaków

Teone420
z
weednews.pl
dodany: 22.04.2026, 10:34:46
  • 75
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    prawo
  • #
    granica
  • #
    policja
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 17:53:39 via Wykop
  • 0
Ten kraj jest z kartonu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xiv7
xiv7
22.04.2026, 10:41:28
  • 2
No powiedzcie że to trochę hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- "na Windows 11 nie ma normalnego Menu Start po lewej, nie można pomniejszyć paska zadań i ogólnie ten styl jest DZIWNY! Microsoft się stoczył, przechodze na Linuxa!"
- na Linuxie ustawiasz i dogrywasz 3124589232 rzeczy żeby twoje menu, styl systemu i inne wyglądały tak jak chcesz
- na Windows 11 nie możesz zainstalować 1 rozszerzenia żeby twoje
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 11:02:24 via Wykop
  • 3
@xiv7: Dziwne u mnie wszystko wygląda jak chce. I use mint btw
6xo0009ac7iwdb2 - @xiv7: Dziwne u mnie wszystko wygląda jak chce. I use mint btw

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 13:26:27 via Wykop
  • 0
@xiv7: Case closed. Pozdrawiam.
6xo0009ac7iwdb2 - @xiv7: Case closed. Pozdrawiam.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 14:19:01 via Wykop
  • 0
@xiv7: to co ai microsoftu napisało o ramie to bzdura ale system napisze dobry? Aha.
Adresowałem tylko twoją tezę, że się go da tak samo odchudzić chyba nie masz po co przestawiać poprzeczki.
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 14:37:35 via Wykop
  • 0
@xiv7: w sumie zobaczmy jak ai msa skomentuje twoje tłumaczenia i porównania jak działa optymalizacja ramu desktop vs androida
6xo0009ac7iwdb2 - @xiv7: w sumie zobaczmy jak ai msa skomentuje twoje tłumaczenia i p...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 14:38:36 via Wykop
  • 0
@6xo0009ac7iwdb2:
6xo0009ac7iwdb2 - @6xo0009ac7iwdb2:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 14:43:00 via Wykop
  • 1
@keep_it_real: To każdy firmware jest w jądrze? To każda dystrybucja kompiluje jądro tak samo i włącza te same urządzenia Żadna go nie paczuje?
Zresztą pomyliłeś osoby.
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 14:56:32 via Wykop
  • 0
@xiv7: zniszczenie kogoś weryfikowanymi faktami to nie jest oburzanie, więc tu też się mylisz, ale już się przyzwyczaiłem
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 16:18:56 via Wykop
  • 0
@xiv7: ok przyznaje ci rację. Nie ma sensu usuwać bloat-u z windowsa, im więcej zabiera tym lepiej. Przejedzmy do punktu drugiego. Zużycie procesora też się nie liczy?
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 16:36:39 via Wykop
  • 0
@xiv7: ok zmęczyłeś mnie tym przestawianiem poprzeczki i brakiem odpowiedzi. Jest oczywiste, że zapytałem ai o dwie najlżejsze wersje systemu i ai było rozsądne bo sam osobiście znam lżejsze. Może powinniśmy porównać tiny core? I3 nie jest jakiś szczególnie trudny sam go używam a linuksa mam dopiero od tygodnia. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
nameisnull
nameisnull
20.04.2026, 21:52:46
  • 3
Na tym tagu jest wiele pytań o polecane dystrybucje Linuksa. Sprawdźmy, jaka dystrybucja jest najpopularniejsza na tym tagu.

#linux

Jakich dystrybucji Linuksa używacie?

  • Debian 13.9% (23)
  • Ubuntu 18.1% (30)
  • Fedora 13.3% (22)
  • Mint 15.1% (25)
  • CachyOS 9.6% (16)
  • Manjaro 4.2% (7)
  • Arch 12.0% (20)
  • Zorin 1.2% (2)
  • Pop!_os 2.4% (4)
  • Inna - w komentarzu 10.2% (17)

Oddanych głosów: 166

  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 21:57:52 via Wykop
  • 0
CuerdOS Nie wiem po co używać czegokolwiek innego.
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 15:58:25 via Wykop
  • 0
@RychuiPeja: sam sobie przeczysz. Chcesz żeby ludzie mieli system dopasowany a polecasz już skonfigurowane systemy
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 16:12:35 via Wykop
  • 0
@RychuiPeja: mint i manjaro są całkiem skonfigurowane. Zapytaj ai jak mi nie wierzysz.
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 16:14:16 via Wykop
  • 0
@RychuiPeja: czemu polecasz archa jak ma systemd i tępi xlibre? Jesteś bardzo po lewej stronie?
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 16:20:30 via Wykop
  • 0
@RychuiPeja: ja potrafię minta skonfigurować pod siebie. Jak się nie umie to trzeba brać archa albo gentoo.
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 18:36:56 via Wykop
  • 0
@SpinOff: hahahahhahahah poczytaj nawet na tym tagu jakie pytania zadają i czym się chwalą ci eksperci co mają archa. Hej mam archa zainstalowałem lxqt. Patrzcie i podzwiajce Zrobiłeś mi dzień:)
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 07:17:23 via Wykop
  • 0
@RychuiPeja: nie, arch był finałowy razem z gentoo. Co to za fikołek/przestawienie poprzeczki/gaslighting?
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 16:12:25 via Wykop
  • 0
@RychuiPeja: po to, żeby gula skakała tym, którzy nie umieją oczywiście. To działa.
  • Odpowiedz

5

Wojna o Linuksa

Wojna o Linuksa

Powszechna dyskryminacja ze względu na pochodzenie etniczne, religię i politykę w świecie Linuksa. Red Hat, IBM, The Linux Foundation, GNOME, elementary, Linux Mint i inni prześladowcy pracują nad wykluczeniem tych, których nie lubią. Prowadzą wojnę z samą duszą świata Linuksa i OSS (cz.1)[Ang]

osetnik
z
youtube.com
dodany: 22.04.2026, 12:16:34
  • 39
  • #
    linux
  • #
    dei
  • #
    lewica
  • #
    korpo
  • #
    dyskryminacja
  • #
    oss
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 12:26:36 via Wykop
  • -3
@fervi: nie wiedziałem, że on zarabia ale jak tak to go unsubuje. Dzięki za info towarzyszu.
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 12:38:05 via Wykop
  • -2
@fervi: nikt nie powinien zarabiać, wszystko powinno być w czynie społecznym
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 12:48:49 via Wykop
  • -1
@osetnik: woosh

441

"Odkryto mogiłę zbiorową ze szczątkami ofiar zbrodni wołyńskiej"

"Odkryto mogiłę zbiorową ze szczątkami ofiar zbrodni wołyńskiej"

"Jak poinformował Instytut Pamięci Narodowej, w pierwszym dniu prac poszukiwawczych prowadzonych w Ostrówkach i Woli Ostrowieckiej odnaleziono szczątki ofiar zbrodni. IPN przekazał, że odkryto nieznaną dotąd mogiłę zbiorową."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 21.04.2026, 15:34:50
  • 38
  • #
    wolyn
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    zbrodnia
  • #
    historia
  • #
    ipn
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 07:30:46 via Wykop
  • 23
Jakie oddziały UPA, to byli ich sąsiedzi, zwykli Ukraińcy.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 08:14:15 via Wykop
  • 8
@Elaviart: OK Sasza.
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 08:26:04 via Wykop
  • 5
@Elaviart: spoko, może moja babcia i inni świadkowie kłamali

393

Carlson przeprasza za popieranie Trumpa. "Wprowadziłem ludzi w błąd"

Carlson przeprasza za popieranie Trumpa. "Wprowadziłem ludzi w błąd"

Prawicowy amerykański komentator polityczny Tucker Carlson przyznał, że "jeszcze długo będzie dręczyć go" to, że udzielił poparcia Donaldowi Trumpowi w kampanii wyborczej. Przeprosił za wprowadzanie opinii publicznej w błąd.

matti-nn
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.04.2026, 16:04:46
  • 113
  • #
    trump
  • #
    bekazprawakow
  • #
    usa
  • #
    polityka
  • #
    pomaranczowamalpa
  • #
    bekazpisu
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 22.04.2026, 04:44:34 via Wykop
  • 1
Niestety Amerykańskie Maga jest przejęte przez proputinowców. Tu jest ten moment
6xo0009ac7iwdb2 - Niestety Amerykańskie Maga jest przejęte przez proputinowców.   Tu ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

699

Okładka, która wywołała spór. Włosi kontra Żydzi

Pokaż treści 18+

Okładka, która wywołała spór. Włosi kontra Żydzi

Publikacja jednego zdjęcia wystarczyła, by uruchomić reakcję dyplomatyczną i kolejną odsłonę sporu dotyczącą nadwrażliwości funkcjonariuszy żydowskiego państwa na przekaz medialny wskazujący na złe intencje izraelskich osadników.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 21.04.2026, 13:53:04
  • 57
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    wlochy
  • #
    media
  • #
    lespresso
  • #
    wojna
  • #
    polityka
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 16:37:28 via Wykop
  • 0
@m_77: a ja myślałem, że Australijczycy
6xo0009ac7iwdb2 - @m_77: a ja myślałem, że Australijczycy

źródło: image

Pobierz
szymonbr
szymonbr
21.04.2026, 16:08:23
  • 2
#linux #archlinux #wayland
No no LXQT na Wayland działa już całkiem sprawnie :D
szymonbr - #linux #archlinux #wayland
No no LXQT na Wayland działa już całkiem sprawn...

źródło: screen-2026-04-21-174617

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 16:11:11 via Wykop
  • 0
Znaczy, że menu start dałeś radę otworzyć? Wow. Myślę, że działa lepiej na xlibre albo nawet na tym starym xorgu
  • Odpowiedz

311

Konrad Berkowicz i Płaczek wykorzystują phishing do wpłat na swoją fundację

Konrad Berkowicz i Płaczek wykorzystują phishing do wpłat na swoją fundację

Poseł Konfederacji manipuluje i wykorzystuje dawną, już lekko zapomnianą metodę jak phishing - czyli podszywanie się (w tym przypadku pod inną zrzutkę). Więcej w linku lub w podpiętym komentarzu.

Neobychno
z
x.com
dodany: 21.04.2026, 12:29:29
  • 62
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ukraina
  • #
    neuropa
  • #
    polityka
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 13:17:46 via Wykop
  • 1
Ale się uśmiechnięte pisiory boją Konfederacji, że już takie rzeczy wyciągają.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 15:08:22 via Wykop
  • 4
@Altar: to jedno i to samo dlatego tak ich opisałem
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 21.04.2026, 15:56:11 via Wykop
  • 2
@ebblack: prawda, strategia pisiorów to podszywanie się pod ich program. Głupoty piszesz, pewnie jesteś na słuchawkach

106

Czy Polska była po stronie niemiec podcas drugiej wojny światowej?

Czy Polska była po stronie niemiec podcas drugiej wojny światowej?

Wykształcona Amerykanka z IQ 142(mówi o tym wcześniej) twierdzi, że Polska i niemcy były po tej samej stronie. Propaganda działa.

6xo0009ac7iwdb2
z
youtube.com
dodany: 20.04.2026, 11:26:23
  • 87
  • #
    wojna
  • #
    ww2
  • #
    logikarozowychpaskow
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
Autor
20.04.2026, 13:04:16 via Wykop
  • -15
@fux0cit: to nie są prawdziwe osoby. Miniaturki są tworzone przed programem za pomocą ai, gdyż wiele kobiet się nie zjawia to nie są robione na podstawie gości. Boomerzy łykają zbyt łatwo ai sloop i nie powinni mieć dostępu do internetu.
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
Autor
20.04.2026, 18:36:24 via Wykop
  • 5
@tomaszkus: to jeszcze pół biedy, myślę że wielu myśli, że Polacy dokładali do ognia
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
Autor
20.04.2026, 18:38:07 via Wykop
  • 0
Ta blondyna po prawej twierdzi, że jest Polką a siedzi i nawet po mordzie nie da.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
Autor
20.04.2026, 20:40:25 via Wykop
  • 0
@osetnik: miałem na myśli kobiece prawo. Masz rację, po normalnej lewej.

817

UE wymusi wymienne baterie w smartfonach. Wielka zmiana nadchodzi od 2027 roku

UE wymusi wymienne baterie w smartfonach. Wielka zmiana nadchodzi od 2027 roku

UE wymusi wymienne baterie w smartfonach od 2027 roku. Nowe przepisy mają uderzyć w planowane postarzanie sprzętu, obniżyć koszty napraw i ograniczyć elektrośmieci.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 20.04.2026, 06:26:19
  • 333
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    komputery
  • #
    apple
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 14:43:58 via Wykop
  • -4
@stepenwolf: laptopy framework są tanie jak barszcz i upgrady robisz bez problemu
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 14:44:25 via Wykop
  • -4
@janusz-lece: ja mam
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 16:35:27 via Wykop
  • -3
@pol_czlowiek_pol_litra: a czy en marketing jest teraz z tobą w pokoju?
Mam go ponad 2 lata już. Nie potrzebowałem nic wymieniać, ale kupiłem dodatkową baterie. Przesłać ci invoicy? Tak ludzie knują i zakładają konta i angażują się w inne tematy, żeby przesłać post, że mają produkt. Nawet nie napisały czy jestem zadowolony. Oczywiście jestem bo mam go ponad 2 lata i każda część może być wymieniona. Ludzie zazdroszczą bo ich
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 19:16:37 via Wykop
  • -1
@Faszola: rozumiem jak najbardziej ja mam f4 była na promocji i mam ją już dwa lata ale updejty są regularnie i powiem szczerze mi wystarcza i nie planuje zmiany.
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 20:13:13 via Wykop
  • 0
@pol_czlowiek_pol_litra: jak więc widzisz jest to product doceniany przez wielu użytkowników i ma świetną renomę. Jest teraz na promocji więc gorąco polecam go kupić. Pozdrawiam.

427

Niemcy chcą płacić mniej Polakom. 80 proc. pensji dla każdego

Niemcy chcą płacić mniej Polakom. 80 proc. pensji dla każdego

Na początku sezonu szparagowego w Niemczech ponownie wybuchła dyskusja o wynagrodzeniach pracowników sezonowych. Rolnicy

nixodus
z
wnp.pl
dodany: 20.04.2026, 14:20:35
  • 164
  • #
    niemcy
  • #
    arbeit
  • #
    praca
  • #
    szparagi
  • #
    placaminimalna
  • #
    europa
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 19:08:46 via Wykop
  • -1
ale my paliwa im drożej sprzedawać nie możemy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7AVA
7AVA
08.04.2026, 21:05:55
  • 0
dlaczego po świeżej instalacji archa z KDE i firefoxa, ten ma upośledzony pasek żywcem wyjęty z GNOME? Bez maksymalizacji i minimalizacji - mogę se to tylko wyłączyć!! Co tu się odj... Krwicy tu zara dostanę!
#linux #archlinux
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 08.04.2026, 21:17:36 via Wykop
  • 0
@7AVA: porwałeś się z motyką na słońce, dla ludzi jak ty są inne systemy. Polecam windows 11.
  • Odpowiedz
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2
6xo0009ac7iwdb2 20.04.2026, 18:34:22 via Wykop
  • 1
@7AVA: nie ma sprawy, jestem tu po to by edukować i bawić.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

6xo0009ac7iwdb2

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking