Wpis z mikrobloga

Pora na kolejne #rozdajo. Skoro siłownie już powoli pustoszeją, a na arenie zostają najwytrwalsi gladiatorzy (i gladiatorki), ponownie rozdajemy prawdziwą ambrozję dla #mikrokoksy, czyli odżywkę białkową, a konkretnie Izolat białka WPI ISO Core od FA Nutrition proszek 500 gram, smak ciastko z kremem - o wartości rynkowej około 60 zł! Białko możecie sami spożyć, dać komuś na prezent lub sprzedać z zyskiem! Data przydatności to listopad 2024 rok.

…żeby wziąć udział w rozdajo:

daj plusika,
zapisz się do naszego newslettera (będziemy to weryfikować w chwili wyłaniania zwycięzcy – pomiń ten krok, jeśli zrobiłeś/aś to wcześniej) – otrzymasz darmowy e-book pod tytułem „12 skutecznych metod na osiąganie dodatkowych dochodów”. Będziesz otrzymywać także przeglądy najlepszych promocji bankowych z wysokimi premiami. Zapiszesz się o tutaj,
odpowiedz w ankiecie,
rozwiń swoją odpowiedź w komentarzu.

Rozdajo trwa do najbliższego wtorku włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym ;)
Wysyłka kurierem DPD do domu lub punktu DPD Pick U.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #inwestycje

Bez czego Twój portfel inwestycyjny jest niekompletny?

  • Nieruchomości 22.2% (28)
  • Metale szlachetne 20.6% (26)
  • Obligacje skarbowe 28.6% (36)
  • Obligacje korporacyjne 14.3% (18)
  • Inne (jakie? napisz w komentarzu) 14.3% (18)

Oddanych głosów: 126

  • 24
zapisz się do naszego newslettera (będziemy to weryfikować w chwili wyłaniania zwycięzcy – pomiń ten krok, jeśli zrobiłeś/aś to wcześniej) – otrzymasz darmowy e-book pod tytułem „12 skutecznych metod na osiąganie dodatkowych dochodów”. Będziesz otrzymywać także przeglądy najlepszych promocji bankowych z wysokimi premiami. Zapiszesz się o tutaj,

odpowiedz w ankiecie,

rozwiń swoją odpowiedź w komentarzu.


@JakDorobic_com: to nie chcę