Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Xianth2
Xianth2

Xianth2

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8549
  • Znaleziska 1444
  • Mikroblog 7105
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 48
anonimowy_programista
anonimowy_programista
wczoraj, 06:48:41
  • 2
Fajny ten nowy Starfall od SpaceX (ʘ‿ʘ)

Felix mówi o nim od 5:00 :)

Moim zdaniem, najbliższe 10 lat, to będą narodziny całej nowej
anonimowy_programista - Fajny ten nowy Starfall od SpaceX (ʘ‿ʘ)

Felix mówi o nim od ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 wczoraj, 08:21:04 via Wykop
  • 1
I'm taniej wynoszą materiały z ziemii w kosmos tym bardziej zniechecasz do wydobycia i wytwarzania w kosmosie bo taniej będzie sobie to przywieźć z ziemii. Tak więc to jest miecz obusieczny
  • Odpowiedz
MasterZiomaX
MasterZiomaX
przedwczoraj, 12:03:16
  • 1
P------ę Europkę piątkę, chcesz podbić mały kraj, a n----------z się z nimi po 5, a nawet 10 lat, bo spamują najemnikami, którzy są silniejsi od stałej armii xD Plus jeszcze prawie na każdej sąsiedniej lokalizacji stawiają zamek i kraj to jedna wielka forteca. Gra grywalna max do 1500 roku, bo dalej to tracisz nerwy. 35 tyś. j------h najemników!!! czaicie to? Niby też mam kasę na najemników, ale co to za gra oparta
MasterZiomaX - P------ę Europkę piątkę, chcesz podbić mały kraj, a n----------z się z...

źródło: 20260621135251_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 przedwczoraj, 12:16:28 via Wykop
  • 6
@MasterZiomaX: najemnicy mieliby sens gdyby wprowadzili mechanikę przewrotu, masz najemników więcej niż własnej armii? To twoi najemnicy atakują ciebie i sami ograbiają twój skarbiec, lub przyłączają się do przeciwnika, bo po co ginąć jak można podzielić łupy. Jest pokój a po wojnie zostało ci dużo najemników? Brawo, teraz maszerują na twoją stolicę by przejąć władzę, bo mogą.
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
20.06.2026, 21:36:31
  • 0
Pograłbym sobie w którąś z strategii Paradoxu. Która jest w najlepszym stanie w 2026 roku: Europa Universalis V, Crusader Kings 3, Victoria 3, Hearts of Iron IV czy Stellaris? Innych nie kojarzę. Czy któraś z nich jest na tyle wyjątkowa, że daje sporo więcej?

#gry #paradox #europauniversalis #stellaris #victoria2 #crusaderkings2 #ck3 #eu5 #eu4 #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 przedwczoraj, 05:23:30 via Wykop
  • 0
@FedoraTyrone: na wejście najlepszy hoi4 bo zagnieżdżony w realiach, i co ważniejsze, ma abonament. Polityka dlc paradoxu sprawia, że nie warto kupować bo:
Jak kupisz wcześnie to po czasie zostajesz z niegrywanym gównem, tak pozmieniane wszystko tylko nie u ciebie.
Jak kupisz późno to wydasz milion by dogonić dziesiatki dlc wydane do tej pory a i tak za rok będzie ci brakować.
Tylko abonament.
  • Odpowiedz
krzysztoforek
krzysztoforek
20.06.2026, 12:17:51
  • 328
Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym wynagrodzeniom lekarzy w Polsce. Może #nikogo ale jest okazja do pokazania patologii, jaka w Polsce zachodzi, oczywiście biorąc pod uwagę, że nie wszyscy lekarze w Polsce zarabiają > 100 tys. PLN miesięcznie. Są uczciwi ludzie z powołania, ciężko pracujący i codziennie ratujący ludziom życie.

Sam jestem potomkiem ojca lekarza, który ponad 20 lat temu wyjechał do pracy w Danii jako chirurg, raczej
krzysztoforek - Z zaciekawieniem przyglądam się aferze Kacprzyka i wręcz horrendalnym...

źródło: 3. OUH Maj 2026-kopi

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 przedwczoraj, 05:12:36 via Wykop
  • 0
@krzysztoforek: w Finlandii masz podatki takie same przez cały rok mimo progresji bo US liczy na cały rok i uśrednia. Jak to wygląda w Danii? Bardziej jak w pl cz bardziej jak w fi?
  • Odpowiedz

3

SpaceX robi giełdowy odlot

Pokaż treści 18+

SpaceX robi giełdowy odlot

Tydzień po giełdowym debiucie SpaceX wartość firmy wystrzeliła, a majątek Muska urósł jak na dopalaczach. Inwestorzy rzucili się na akcje, a kapitalizacja poszła w górę szybciej niż start Falcona.

Nick7C5
z
businessinsider.com.pl
dodany: 20.06.2026, 08:41:21
  • 1
  • #
    spacex
  • #
    musk
  • #
    gielda
  • #
    technologia
  • #
    inwestycje
  • #
    kosmos
Xianth2
Xianth2
Xianth2 20.06.2026, 14:42:04 via Wykop
  • 3
Chyba tracę zaufanie po tym jak art z wczoraj pisze, że jeszcze jedna sesja na nasdaq przed nami, zupełnie ignorując fakt, że w tym tygodniu w piątek nie handlują.
Kto jak kto ale oni powinni wiedzieć i puszczenie takiego babola boli.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

perfumowyswir
perfumowyswir
19.06.2026, 11:39:15
  • 5
#gielda #spacex

( ͡° ͜ʖ ͡°)
perfumowyswir - #gielda #spacex

( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_1513

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 19.06.2026, 11:48:30 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: co to znaczy?
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
19.06.2026, 05:14:24
  • 2
Musk niczym nie różni się od Forda i tak samo zostanie zapomniany przez przyszłe pokolenia. Jest jedynie producentem rydwanów.
Nikt nie pamięta producentów rydwanów z roku 26 ne w Rzymie i Muska też nikt pamiętać nie będzie.

#tesla #spacex
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 19.06.2026, 05:39:03 via Wykop
  • 18
Akurat forda i rewolucje w przemyśle które wprowadził pamiętać się będzie zawsze. Ford to nie tylko auta, to metody wytwórcze. Tak samo toyota, niby auta ale to kaizen jest dziedzictwem.
  • Odpowiedz
futanari
futanari
16.06.2026, 15:04:27
  • 0
kupił albo zdążył ktoś kupić jakieś akcje #spacex? (SPCX) #gielda #nieruchomosci #akcje #kryptowaluty #inwestycje #inwestowanie

Mam pytanie czy to drugi bitcoin i wejsc za wszystko a wujek Elon odpłaci kiedyś dobrym zanadobne
Budowa domu może poczekać
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Xianth2
Xianth2
Xianth2 16.06.2026, 15:44:29 via Wykop
  • 0
Po 150 było raptem 3 dni temu, trąbili o tym ipo od dawna i wszędzie. Teraz po 220 to niewiadomo, pewnie dalej coś zarobisz jak nie przegapisz wyjścia.
  • Odpowiedz
Przegrywex
Przegrywex
15.06.2026, 16:52:44
  • 685
Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33 bln USD

Plusujących zawołam równo za 6 miesięcy i zobaczymy jak kształtuje się cena.

Ja osobiście obstawiam ~$40 za akcję 15.12.2026
Przegrywex - Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33...

źródło: image

Pobierz

Jaka będzie cena akcję SPCX 15.12.2026 w USD

  • Powyżej 500 14.8% (352)
  • 301-500 5.4% (128)
  • 201-300 11.7% (278)
  • 151-200 9.3% (221)
  • 101-150 13.3% (317)
  • 76-100 17.6% (419)
  • 51-75 11.8% (281)
  • 26-50 6.2% (148)
  • 10-25 2.8% (67)
  • Poniżej 10 7.1% (170)

Oddanych głosów: 2381

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 16.06.2026, 13:44:06 via Wykop
  • 0
@Przegrywex: już 210. Shortuj, dołącz do bogaczy.
  • Odpowiedz
m4rciniak
m4rciniak
13.06.2026, 15:50:25
  • 7
Porcja #gry z GOG z #amazonprime #gryzadarmo #grypc #rozdajo

Palindrome Syndrome: Escape Room XM3S4C35A7ECDF5863
Tested on Humans: Escape Room PLVBE15803B3A62ABC
Sin Slayers: Reign of The 8th Q5XMDDD7A39558F3C5
Paradise Killer AFAA39F7E0C7A5D081
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 14.06.2026, 04:34:38 via Wykop
  • 1
Jak wrzucasz zwykłym tekstem to tylko karmisz zawodowych scraperow
  • Odpowiedz
maniek74
maniek74
12.06.2026, 14:46:54
  • 100
#gielda

mówię ci mordo ludzie bendom kupować SPCE bo ma podobny ticker do SPCX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
maniek74 - #gielda

mówię ci mordo ludzie bendom kupować SPCE bo ma podobny ticker do...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 12.06.2026, 14:49:12 via Wykop
  • 85
@maniek74: na wykopie kupili
  • Odpowiedz
NimooZysku
NimooZysku
12.06.2026, 14:33:18
  • 0
#gielda gdzie można obserwować SPCX?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 12.06.2026, 14:48:17 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: https://www.nasdaq.com/market-activity/stocks/spcx
  • Odpowiedz
FiedorJV
FiedorJV
12.06.2026, 12:38:20
  • 1
Kategorie krajów to jakiś totalny bullshit. Zaczynałem jako zakon, udała mi się krucjata i utworzyłem Królestwo Jerozolimy a raczej pic rel Wielki Jereozolimskie Zakon ( ͡° ͜ʖ ͡°), już ostrzyłem sobie ząbki na prusy i monarchie a tu zonk bo istnieje jakaś kategoryzacja z d--y o której nigdzie nie pisze i bujaj się leszczu bo potężne prusy z mnóstwem eventów i własnych odkryć mają niższą kategorie niż bieda
FiedorJV - Kategorie krajów to jakiś totalny bullshit. Zaczynałem jako zakon, udała m...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 143801

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 12.06.2026, 14:13:39 via Wykop
  • 0
Nie, tag wyższy nie może przejść na niższy. Dlatego empire miały problemy z utworzeniem np Rzymu więc zrobili Rzym super tagiem by to umożliwić. Ale co do zasady, reguła pozostaje. Zostaje ci co, hre odnowić albo rozpocząć nową gre
  • Odpowiedz
Xianth2
Xianth2
Xianth2 12.06.2026, 14:14:35 via Wykop
  • 2
Ah, no i granie po polsku to proszenie Godzilli o zawał.
  • Odpowiedz
rtone
rtone
11.06.2026, 11:36:14
  • 424
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
rtone - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: sprawiedliwi_ludzie

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 11.06.2026, 19:33:51 via Wykop
  • 0
@rtone: wykopek ma rację, świat i ludzie już tego świat i ludzie!
  • Odpowiedz

751

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 192
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
Xianth2
Xianth2
Xianth2 10.06.2026, 11:35:26 via Wykop
  • 1
Mam te same słuchawki i ten sam problem. To nie jest funkcja auto wyłączania, bo jak ona działa to leci dźwięk wyłączania, a w problemie jest cichy pyk niczym z rozładowanego kondensatora I tyle. Do tego że to nie funkcja a problem świadczy to że komputer widzi zniknięcie słuchawek dopiero po ok 10s, a nie od razu tak jak w przypadku ręcznego czy automatycznego wyłączenia.
Mirku walcz!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

936

Połowa Ukraińców opuściła Finlandię

Połowa Ukraińców opuściła Finlandię

Koniec darmowych studiów, rygorystyczny obowiązek pracy, wymagania językowe i rychły koniec ochrony tymczasowej.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
bezpiecznapodroz.org
dodany: 08.06.2026, 07:08:39
  • 115
  • #
    ukraina
  • #
    finlandia
Xianth2
Xianth2
Xianth2 08.06.2026, 07:21:40 via Wykop
  • -14
Szurstwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ossprime
ossprime
29.05.2026, 07:30:42
  • 68
Zapowiada się dobry piątunio (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Sell in may coś tam coś tam

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Zapowiada się dobry piątunio (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Sell in may coś tam coś tam

#g...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 09.28.47

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 30.05.2026, 04:59:24 via Wykop
  • 1
@ossprime: będziesz coś robił na ipo spacexa?
  • Odpowiedz
11111111
11111111
11111111
15.05.2026, 16:20:39
  • 203
#wojna #ukraina #rosja Rosyjscy operatorzy dronów opublikowali materiał filmowy z ataku na pojazdy ONZ w Chersoniu.
11111111 - #wojna #ukraina #rosja Rosyjscy operatorzy dronów opublikowali materiał fi...

źródło: ezgif-5f59e5d365dfdaf8

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 16.05.2026, 05:41:09 via Wykop
  • 0
@11111111: co oni, petardy do tych dronow włożyli? 2 trafienia w coś co wygląda jak komercyjny wóz i tylko trochę więcej niż zadrapanie lakieru. Jak już celujesz dronem I jesteś wojskiem to chociaż się postaraj o jakieś zniszczenia.
  • Odpowiedz
FiedorJV
FiedorJV
15.05.2026, 11:37:20
  • 1
Ktoś wie czemu te budynki nie funkcjonują jak należy? Inwestuję w rozwój wasala a wszystko jak krew w piach #eu5 #europauniversalis #paradox
FiedorJV - Ktoś wie czemu te budynki nie funkcjonują jak należy? Inwestuję w rozwój w...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-15 133708

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xianth2
Xianth2
Xianth2 15.05.2026, 15:15:59 via Wykop
  • 0
@JanPancerzII: no i ck3 z dynastiami
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 22.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking