Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sir_pioter

sir_pioter

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15457
  • Znaleziska 2538
  • Mikroblog 12919
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 33
hydrant123
hydrant123
22.06.2026, 08:57:48
  • 2
#perfumy dobra poważne pytanie - czy są jakieś araby godne uwagi i obecności w kolekcji? Macie jakieś pozycje które można bez żalu i wstydu mieć i używać? Tylko proszę bez propozycji typu 9pm.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 22.06.2026, 12:50:46 via Wykop
  • 0
@hydrant123: Al Haramain Amber Oud Tobacco
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 21.06.2026, 18:44:15
  • 0
Miałby ktoś z jakąś większą listą połać Gisada Ambassador? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ranadj
ranadj
21.06.2026, 20:34:00 via Wykop
  • 1
@sir_pioter: a jakże. 3,5/ml
Nie stworzyłem jeszcze pełnej listy, podsyłam katalog parfumo. W Miniatures trzymam próbki i odlewki poniżej 10ml

https://www.parfumo.com/Users/muzik/Collection/I_have
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 18.06.2026, 15:47:00
  • 1
Ma ktoś może na zbyciu flakon Versace Man Eau Fraiche? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter
Autor
18.06.2026, 17:40:49 via Wykop
  • 0
@Omniscient: Nie no, z zawartością :D Ewentualnie z pustego sam korek do jakiegoś testera mógłbym podebrać gdybym nie znalazł flaszki tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 10.06.2026, 12:23:07
  • 11
Serdecznie polecam zakupy u kolegów @Vhredny i @Ernis21 - pełna profeska i hojnie sypnięte gratisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

khetar
khetar
khetar
10.06.2026, 13:09:13 via Wykop
  • 3
@sir_pioter: również od obu Mirków brałem i również polecam (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Piastan
Piastan
01.06.2026, 19:53:04
  • 4
Kupiłem Misoni Wave na lato i pobawię się w recenzenta xD zapach sam w sobie super. Pachnie świeżością ale nie dezodorantem. Po 5g i prysznicu nadal czuć na nadgarstku. Tylko taki zapach raczej grzeczny/bezpieczny/nudny nie wiem jak to nazwać. W każdym razie niczego nie żałuję, będzie mi dobrze służył za śmieszne pieniądze. Wcześniejsze letniaczki moje to cool water I fraishe Versace i tam było więcej "charakteru" ale też za Versace bym 5
Piastan - Kupiłem Misoni Wave na lato i pobawię się w recenzenta xD zapach sam w sobi...

źródło: 1000040718

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 02.06.2026, 07:11:49 via Wykop
  • 0
@Piastan: Versace Man Eau Fraiche to kosztuje dychę więcej obecnie a nie 5 razy więcej jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 02.06.2026, 09:44:28 via Wykop
  • 0
@Piastan: tester za 136 do dostania, a wave’a za 126 obecnie widzę najtaniej :D
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 30.05.2026, 18:00:31
  • 1
Sprzedam Armaf Odyssey Aqua 200 ml z minimalnym ubytkiem - 90 ziko + kw

#perfumy
sir_pioter - Sprzedam Armaf Odyssey Aqua 200 ml z minimalnym ubytkiem - 90 ziko + kw
...

źródło: IMG_7459

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vhredny
Vhredny
30.05.2026, 17:51:17
  • 4
Jeśli ktoś nie załapał się na ostatnią rozbiórkę Sospiro Vibrato z eglamour to również będę miał do rozlania 70ml, po 5.40 za ml, odleje od 10ml i można coś dobrać z listy, wysyłka przyszły weekend #perfumy
Vhredny - Jeśli ktoś nie załapał się na ostatnią rozbiórkę Sospiro Vibrato z eglamour...

źródło: IMG_6259

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 30.05.2026, 17:58:42 via Wykop
  • 1
@Vhredny: poproszę dyszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
28.05.2026, 16:49:13
  • 0
Dobra, napiszcie mi szczerze opinie, czy ten zapach jest spoko i serio przypomina jpg ultra male

Bo niektorzy piszą, że to brzydki zapach. No, ale ja potem sie zastanawiam czy ktos serio tak pisze, bo brzydki czy tak pisze bo to ładny mainstreimowy zapach i jest typowym narzekaniem, że mainstream jest nudny i dlatego ten zapach jest słaby, a w rzeczywistosci podoba sie wiekszosci odp wazne

#perfumy
JestemFrenem - Dobra, napiszcie mi szczerze opinie, czy ten zapach jest spoko i serio...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 29.05.2026, 08:17:14 via Wykop
  • 0
@JestemFrenem: z tego samego DNA Rayhaan Lion trochę droższy, ale lepszy będzie
  • Odpowiedz
Wujek_Judasz
Wujek_Judasz
26.05.2026, 12:20:43
  • 0
Jakiś dobry arab na lato? Afnan supremacy collectors edition mi nie podszedł. Coś z dobrym parametrem. Klony LV Imagination odpadają

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 27.05.2026, 09:21:16 via Wykop
  • 0
@Wujek_Judasz: Maison Asrar Majesty / Lattafa Al Qiam Silver
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
20.05.2026, 17:58:20
  • 0
Zachęcony pozytywnymi opiniami na tagu, jestem zainteresowany odlewką Le Sel d’Issey. EDT czy EDP? Które polecacie bardziej? Rozlewa ktoś?

#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 20.05.2026, 18:15:37 via Wykop
  • 1
@justAnotherOne: mam na straganie gotowy dekant EDT ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://wykop.pl/wpis/86079015/sprzedam-zestaw-dekantow-50-zl-wysylka-0-0-issey-m
@sir_pioter 0
Sprzedam zestaw dekantów - 50 zł + wysyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Issey Miyake Le Sel d’Issey EDT ~4.5 ml
Versace Eros Flame ~3.5 ml,
Armani Code Parfum ~4.5 ml,
Azzaro The Most
więcej
  • Odpowiedz
Hur4ggan
Hur4ggan
19.05.2026, 17:15:27
  • 1
#perfumy prosze o polecenie perfumow na mój ślub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 20.05.2026, 07:05:20 via Wykop
  • 1
@Hur4ggan: Sospiro Vibrato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 16.05.2026, 07:51:34
  • 0
Armaf Oddysey Aqua - polewa ktoś tego smroda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter
Autor
16.05.2026, 09:58:35 via Wykop
  • 0
Wiem wiem, ale nie chce w ciemno flakonu brać właśnie :D
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
15.05.2026, 17:48:17
  • 5
kurde powiem wam, ze moschino uomo pozytywnie mnie zaskoczyl, fajny gagatek

#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 16.05.2026, 07:59:42 via Wykop
  • 0
@Turpizm: w notino jest do sprawdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 12.05.2026, 12:07:00
  • 0
Sprzedam zestaw dekantów - 50 zł + wysyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Issey Miyake Le Sel d’Issey EDT ~4.5 ml
Versace Eros Flame ~3.5 ml,
Armani Code Parfum ~4.5 ml,
Azzaro The Most
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter
Autor
12.05.2026, 12:43:12 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: po raz kolejny utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że słone morskie nuty mi kompletnie nie siedzą niestety 😅
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 11.05.2026, 12:46:51
  • 1
Maison Asrar Majesty - ma ktoś może flakon na zbyciu? #perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalkichal123
michalkichal123
05.05.2026, 12:15:09
  • 17
- brak tendencji do kompulsywnych zakupów
- ostatni blindbuy 15 miesięcy temu
- przeprowadziłem redukcję kolekcji i nie wydałem pieniędzy z redukcji na jakieś inne perfumy
- uważam, że 10 dekantów 5 ml na miesiąc to DUŻO
- 11 flakonów w kolekcji po ponad 3 latach w tym hobby i brak wielkiego ciśnienia na dodanie czegoś nowego
- nigdy nie brałem udziału w żadnej rozbiórce na tagu
michalkichal123 - - brak tendencji do kompulsywnych zakupów
- ostatni blindbuy 15 mie...

źródło: 3vnuvs13v3ozsh8i1516amwaypjh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 06.05.2026, 11:22:38 via Wykop
  • 1
@michalkichal123: jakie flakony zostawiłeś w kolekcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 25.04.2026, 19:44:16
  • 1
Przygarnę dekant Terre D'hermes Eau Givree z listą do dobrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawcio
pawcio
25.04.2026, 22:07:55 via Wykop
  • 1
@sir_pioter: mam po 3,5 + lista :) zapraszam!
  • Odpowiedz
burczymucha
burczymucha
burczymucha
26.04.2026, 05:12:02 via iOS
  • 1
@sir_pioter: mam po 2.6 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BIxCFXYkIBHHOzSridk2cXLK7HNa5yFI9n3-PS9xvdI/htmlview?pli=1#gid=0
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 24.04.2026, 09:51:35
  • 2
Zapraszam na #stragan #perfumy

Mercedes-Benz Club Black (batch 2021) ~40 ml - 65 zł
Zara Sunrise On The Red Sand Dunes Intense ~95 ml - 80 zł

Pana Dora Aqua De Dora ~4.5 ml - 40 zł
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 23.04.2026, 10:57:53
  • 6
Polecam serdecznie Mirasa @d4vv - sprawny deal z hojnymi gratisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d4vv
d4vv
d4vv
23.04.2026, 11:08:37 via Wykop
  • 1
@sir_pioter: dzięki, również polecam za szybką transakcję 👍 a przy okazji lista rentry.co/d4vv
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
15.04.2026, 16:51:01
  • 0
#perfumy

Pojawiło się w ostatnim czasie coś fajnego z arabskich świeżaków?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sir_pioter
sir_pioter 16.04.2026, 09:45:39 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Maison Asrar Majesty bardzo spoko
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 17.04.2026, 10:51:11 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Dla mnie dużo lepszy niż Turathi, mimo że podobny
  • Odpowiedz
sir_pioter
sir_pioter 18.04.2026, 07:34:32 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: Będziesz zadowolony, sam już poluję na flakon po odlewce :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.10.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking