Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
loopie96

loopie96

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53227
  • Znaleziska 84
  • Mikroblog 53143
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 37
serbski_schab
serbski_schab
wczoraj, 20:48:24
  • 22
#perfumy
Kiedy przychodzisz do kolegi z tagu na bezpośrednią rozbiórkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

serbski_schab - #perfumy 
Kiedy przychodzisz do kolegi z tagu na bezpośrednią rozbiór...

źródło: 1000021525

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 wczoraj, 21:05:57 via Wykop
  • 22
@serbski_schab: o to @KjatanSveisson jak u mnie był powąchać co nieco
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
wczoraj, 06:32:48
  • 25
Poranne podziękowanie dla mireczka @loopie96, od którego wziąłem ubytkowy Liquid Brun (bardzo ładny zapach, blisko SWY Intensely, ale znacznie tańszy xD) i parę fajnych odlewek. Wszystko szybko, zgrabnie, bezproblemowo, solidnie zapakowane, w paczuszce znalazł się nawet mały gratis. Polecam tego perfumowicza!

#perfumy
KingOfTheWiadro - Poranne podziękowanie dla mireczka @loopie96, od którego wziąłem ub...

źródło: loopie96

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 wczoraj, 08:46:10 via Wykop
  • 2
@KingOfTheWiadro: dziękuję za docenienie i życzę porządnej aplikacji
mi Liquid Brun też bardzo się podobał i nadal podoba, ale mam wersję LE, to trochę powielanie prawie tego samego zapachu by było
swoją drogą czy to nie jest Spectre Ghost z tyłu? daje radę ten zapach?
  • Odpowiedz
theicecold
theicecold
wczoraj, 04:41:13
  • 1
coomple
ma ktoś może Alexandria Malibu Beach do polania?
#perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 wczoraj, 08:40:55 via Wykop
  • 2
@theicecold: hejka, tak jak wpsomniał pan wyzej to jestem w posiadaniu, to mogę jakieś 5-10 ml polać
tylko muszę sprawdzić po ile go kupowałem
edit: znalazłem gdzieś zapisek że było to 3,80 zł/ml
  • Odpowiedz
mordecaiblumstein
mordecaiblumstein
22.06.2026, 11:29:56
  • 1
#perfumy Halko, ma ktoś może odlać po 5 ml toy boya i toy boya 2? Najlepiej oba, bo trzeba przycebulować 5,5 na wysyłce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 22.06.2026, 12:06:40 via Wykop
  • 0
@mordecaiblumstein: w sumie to jak nie znajdziesz kogoś kto ma oba to mogę puścić końcówkę flakonu bo mma zapasowy, tylko muszę jakoś sprawdzić ile tam w środku jest, ale 5-10 ml na pewno
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
21.06.2026, 17:53:58
  • 12
#perfumy

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledzy pytali niedawno jak odlewać atomizery typu grzybek ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozszerzona gumowa rureczka nie zdaje do końca egzaminu. Rozwiązaniem jest strzykawka oraz igła (ja mam akurat 0,8). Igłę należy tuż przy korpusie zarysować nożem i wyłamać na zewnątrz rysy - tylko ostrożnie... Przystawiając igłę ze strzykawką naciskamy na tłok, a sok
khetar - #perfumy 

Wołam kolegów @ranadj (sorry, że tak późno) oraz @bananiq. Koledz...

źródło: auv10h

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 21.06.2026, 18:29:12 via Wykop
  • 1
@khetar: a to tutaj dużo kombinowania, ja mam lepszy sposób, może potem się podziele jak coś będę lać
ale w skrócie, ucinasz kawałek rurki od atomizera, rozszerzasz trochę wejście strzykawki, wpychasz, zabezpieczasz taśmą izolacyjną i tyle
i wiele perfum nie musisz 'pompować' tylko wcisnąć na maxa i pociągnąć tłoczek
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 21.06.2026, 19:52:46 via Wykop
  • 1
@darek-jg: kurde nie wpadłem na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 21.06.2026, 21:06:43 via Wykop
  • 1
@ranadj: jak masz dekant, masz atomizer do niego, zawsze odcinam część tej rurki i wpycham w strzykawkę, według mnie najszybsz sposób na takie problematyczne flakony
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 20.06.2026, 21:52:14
  • 9
Hejka,
może ktoś chce mnie odciążyć od niektórych flakonów, zrobiłem trochę porządki w szafie, więc mam pare do zaoferowania, jeśli ktoś chce zdjęcia to proszę pisać
Przy większym zamówieniu poszukam gratisów, muszę przeszukać odlewki które mogę dalej puścić
Pełna lista tutaj -> https://rentry.co/stragan-loopie

Flakony:
loopie96 - Hejka,
może ktoś chce mnie odciążyć od niektórych flakonów, zrobiłem troch...

źródło: mmmm-flakoniki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
21.06.2026, 09:31:17 via Wykop
  • 0
@emitar: Rammstein i Nishane zarezerowane już są
ale Alexandria bez problemu nadal jest
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
21.06.2026, 12:38:17 via Wykop
  • 0
@Yayami_o_Mate: już poszedł ode mnie, ale to nie była ta pierwsza wersja z białą naklejką
tylko już z napisami prosto na flakonie
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
21.06.2026, 16:19:10 via Wykop
  • 0
Z listy zostało
flakony:
1F Al Wataniah - Kayaan Classic ~30 ml - 30 zł
2F Alexandria Fragrances - Hawaii Volcano ~30 ml - 150 ml
8F Loewe 7 Anonimo, stara butla ~48 ml - 250 zł
9F Paco Rabanne - Pure XS Night ~65 ml - 200 zł
  • Odpowiedz
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
21.06.2026, 09:57:23
  • 0
#perfumy
Zna ktoś wagę pełnego Dolce Gabbana light blue eau intense 200ml?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 21.06.2026, 10:49:20 via Wykop
  • 1
@GIORGIO_ARMANI: w moich zapiskach mam takie coś, obydwa z korkami, sam korek w obu przypadkach 11 gram:
468 gram
472 gram (tutaj batch z 2025)
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 20.06.2026, 12:27:13
  • 17
Pragnę serdecznie polecić użytkownika @Ernis21 i przy okazji wrzucić szybkie test paczuchy od niego na tag
interesy tak dobre, że wręcz czuje że to ja go oszukałem (。◕‿‿◕。)
Do dwóch flakonów (Khadlaj Shiyaaka Snow oraz Afnan Turathi Electric) dostałem od niego 4 próbki, w tym nawet resztkę odlewki LV Meteore
Więc w tym zestawie znalazło się:
- wspomniane LV Meteore
- odlewka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
20.06.2026, 16:32:48 via Wykop
  • 0
@kajss: podstawki Chrome nie mam i w sumie jej nie pamiętam
ale Snow jest dość chemiczny w odbiorze, jak Chrome Legend którego mam to pewnie i podstawka chrome podobnie chemiczna jest
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
20.06.2026, 16:35:45 via Wykop
  • 0
Bujairami Enforce


@anomaly_: a to mnie zainteresowałeś, bo podoba mi się klimat tego Afnana Electrica, a jak mówisz że lepiej jest w tym to obadam, widzę że nawet w superpharmie jest
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
20.06.2026, 17:18:47 via Wykop
  • 0
@anomaly_: to muszę się przejść do superpharma zerknąć te zapachy
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
20.06.2026, 19:56:24 via Wykop
  • 1
@KingOfTheWiadro: Przepraszam ʕ•ᴥ•ʔ
ale też przynajmniej na razie zostaje u mnie
  • Odpowiedz
Enrico-Pallazzo
Enrico-Pallazzo
20.06.2026, 15:20:42
  • 2
Szukam do odlania:
pana dora aqua de dora
sospiro vibrato
sospiro basso
mindgames blockade
Nikos Sculpture Parfum
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 20.06.2026, 16:38:43 via Wykop
  • 0
Nikos Sculpture Parfum


@Enrico-Pallazzo: mogę polać tego Sculpture, chyba coś po 1,10 zł/ml kupowałem ale nie jestem pewien
mogę też polać Nikos Sculpture wersję lancastera po 1,10 zł/ml bo chyba tyle kosztowało jak od dyniela brałem, trochę się boje że sok mi zacznie parować z czasem z niego
  • Odpowiedz
przypadkiem-
przypadkiem-
19.06.2026, 06:03:31
  • 16
#perfumy
Wiem, że górują tutaj Panowie, ale możecie wziąć dla swoich Mirabelek - to ma być letni hit, a znając wszystkie zapachy Söppö to jest na to spora szansa :)

Zapraszam również na stragan, gdzie trwa akcja rozdawania odlewek - co prawda trochę trzeba wydać, ale można zrobić odlewkowe zapasy i przy okazji przytulić nawet 40ml gratisowych odlewek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. nikt nie zakazał grupowych zamówień

Söppö
przypadkiem- - #perfumy
Wiem, że górują tutaj Panowie, ale możecie wziąć dla swoich M...

źródło: IMG_7346

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 19.06.2026, 08:01:52 via Wykop
  • 0
@przypadkiem-: są jeszcze mililitry? Brzmi bardzo pysznie ten zapach, a samej marki nie znam jeszcze
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 19.06.2026, 08:27:24 via Wykop
  • 0
@przypadkiem-: to poproszę 10 ml i liste, ale przejrze dokładniej jutro bo dzisiaj nie bardzo będę miał czas
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21
18.06.2026, 16:51:46
  • 2
#perfumy Nie chce ktoś smrodów?

Hugo Boss The Scent 100/200ml 80zł
Afnan Turathi Electric 80/90ml 70zl
French Avenue Vulcan Feu strzelam, że z 70/100ml 60zł
Armani SWY Intensely 15/30ml 35zł
Ernis21 - #perfumy Nie chce ktoś smrodów?

Hugo Boss The Scent 100/200ml 80zł
Afnan T...

źródło: IMG_5281

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 18.06.2026, 17:35:47 via Wykop
  • 1
Afnan Turathi Electric 80/90ml 70zl

Khadlaj Shiyaaka Snow (klon LV Meteore) 95/100ml 60zł (plus opcja drapaka gratis z butelką ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ernis21: a weź zapodaj taki zestawik, i tak interesowały mnie te zapachy, szczególnie Shiyaaka
jeśli nadal dostępne
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
18.06.2026, 12:19:18
  • 17
co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)




#perfumy
KingOfTheWiadro - co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

SPOILER...

źródło: eros

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 18.06.2026, 12:48:57 via Wykop
  • 1
@KingOfTheWiadro: u mnie dzisiaj YSL LDNL L'Intense z bonusu do tej transakcji o ktorej pisałem na tagu, nawet daje radę
  • Odpowiedz
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
17.06.2026, 21:11:19
  • 0
#perfumy
Kupie flakon/z ubytkiem
Guerlain Vetiver EDT
Tylko aktualne wypusty w kwadratowej butelce
Mogę również wymienić za coś od siebie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 18.06.2026, 07:35:10 via Wykop
  • 0
@GIORGIO_ARMANI: masz w dobrej cenie 1+1 w Rossmannie teraz
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
18.06.2026, 06:50:06
  • 12
#perfumy

Psiknąłem w robocie Toy Boya i się nim zachwycam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czuje się jak pic rel
KjatanSveisson - #perfumy 

Psiknąłem w robocie Toy Boya i się nim zachwycam ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: 1000008108

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 18.06.2026, 07:33:15 via Wykop
  • 2
@KjatanSveisson: super to jest zapach, może nir szaleje za różą, ale w tym zapachy fajna metaliczna jest
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
17.06.2026, 12:21:39
  • 3
Kupię w sportowej cenie flakon Hawasa Ice, ogólnie jak macie coś fajnego letniego z ubytkiem to też możecie podrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°) #perfumy
maikeleleq - Kupię w sportowej cenie flakon Hawasa Ice, ogólnie jak macie coś fajnego...

źródło: IMG_6620

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 17.06.2026, 20:01:30 via Wykop
  • 0
@maikeleleq: Hawasa Ice akurat dalej nie puszczam bo chce dla siebie zachować, całkiem przypasował mi ten zapach
takie w sumie flakony mam na sprzedaż, tylko musiałbym sprawdzić ile w środku w ogóle tam jest, bo chce wyczyścić sobie troszkę chociaż półkę:
AF Hawaii Volcano Intense
Baldessarini Ambre eau Fraiche
Jeanny en Provence Lin Blanc
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 16.06.2026, 17:41:20
  • 23
Hejka, dzisiaj update do tego tematu: https://wykop.pl/wpis/86379073/no-hej-dzisiaj-niezbyt-mily-post-na-tagu-ale-i-tak
@FuriousViking jednak się zreflektował i znalazł czas na nadanie, niestety czekałem na to w sumie trzy tygodnie ( a finalnie odezwał się dopiero ten czwartek).
Mówił coś, że ma jakieś grube przenosiny i przez to tak, ale nadal to można napisać i do paczkomatu w sensowniejszym czasie podejść, niestety musiałem się wielokrotnie upominać z moją sprawą, co nie było ani dla mnie ani dla niego.

Ale wracając
@loopie96 +66
No hej, dzisiaj niezbyt miły post na tagu, ale i takie czasami trzeba.
Serdecznie nie polecam użytkownika @FuriousViking do robienia z nim jakichkolwiek interesów.
Tag rozbestwił mnie i od każdego tutaj oczekuję profesjonalizmu i sam taki też daję ,i jak mówię, o jakiejś dacie do której się zobowiązuje to
więcej
loopie96 - Hejka, dzisiaj update do tego tematu: https://wykop.pl/wpis/86379073/no-he...

źródło: 1000036492

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
16.06.2026, 17:42:47 via Wykop
  • 1
@loopie96: ano i rzeczona Prada która miala mieć około 70 ml, no tak średnio tyle tam jest
loopie96 - @loopie96: ano i rzeczona Prada która miala mieć około 70 ml, no tak średn...

źródło: 1000036491

Pobierz
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
16.06.2026, 17:47:42 via Wykop
  • 5
@khetar: właśnie bonusy to końcówki flakonów, na zdjęciu
To może tak napiszę bo faktycznie tego nie zawarłem, podstawą transakcji miało być jak w poście:
- Prada Luna Rossa Black ~70 ml
- Pabanne Pure XS Night ~70 ml
- Rasasi La Yuqawam ~65
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
16.06.2026, 18:32:44 via Wykop
  • 1
@BorsuczaJama: i tutaj się całkowicie z tobą zgodzę, każdy czasem jest obciążony większą ilością rzeczy, nie chciał oszukać, tylko tak wyszło mimo wszystko średnio
Ale można wtedy właśnie ustalić realny termin a nie przesuwanie po raz kolejny, a potem urwanie kontaktu, albo chociaż wstrzymać transakcję i zwrócić kasę, tym bardziej w czasach blika gdzie jak kazdy wie to dokładnie jak piszesz, sekunda
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
16.06.2026, 18:34:56 via Wykop
  • 1
@5only: ciekawy, ale to raczej nie mój klimat, chciałem te perfumy głównie ze względu na Pradę, bo ona bardzo przypadła mi do gustu
XS sobie teraz zapodałem i hmm, mocno karmelowo-przyprawowy,
trochę przypomina mi lepiej zblendowanego Lattafa Qa'ed al Fursan, tylko dużo mniej żywicznego, bo tam wszystko było dla mnie zbyt przytłaczające
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
16.06.2026, 18:59:57 via Wykop
  • 1
@5only: muszę sobie potestować na spokojnie te zapachy, ale będę miał w pamięci że jak coś to jesteś chętny na tego Pure XS Night
podstawki Pure XS nie wąchałem także do niej nie porównam, bo nie znam tego zapachu
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
16.06.2026, 21:18:21 via Wykop
  • 1
@pietryna123: bardzo fajna podkładka na biurko z xkomu, spodobała mi się to wziąłem, plus jest naprawdę duża
https://www.x-kom.pl/p/1191466-podkladka-pod-mysz-silver-monkey-podkladka-pod-mysz-xl-suburbs-edition.html
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
16.06.2026, 21:19:38 via Wykop
  • 1
@Szczur_wodnyy: luna rossa carbon edt wąchałem to mi nie leżało, ale z edp nie miałem jeszcze do czynienia, zapiszę sobie żeby obczaić przy okazji, bo wyglada ciekawie
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
16.06.2026, 15:59:32
  • 1
#perfumy

Sprzedam

1. Rayhaan Aquatica 95/100ml 115zł
2. Hermes Terre d'Hermès Eau Givrée 174/175ml 300zł
3. Fragrance World Nuke 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) 96/100ml 56zł
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 16.06.2026, 17:44:25 via Wykop
  • 3
@randomname1: 99% podobieństwa, sprzedaje tylko przez to że ma oryginał z 2015 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jatutylkopacze
jatutylkopacze
12.06.2026, 08:13:40
  • 0
#perfumy

Odlewa ktoś?
jatutylkopacze - #perfumy

Odlewa ktoś?

źródło: 1000376799

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96 12.06.2026, 09:09:05 via Wykop
  • 1
@jatutylkopacze: mogę polać chyba po 3,90 zł za ml ale muszę sprawdzić czy po tyle on był
  • Odpowiedz
Roszp
Roszp
11.06.2026, 15:50:38
  • 15
Nowość! Chrzan!
Audiofile wracają do podstaw, czyli do lampowych komputerów. Tutaj "tylko" cyfrowe wyjścia buforowane lampowo, ale sam twórca to nazywa "lampowym serwerem", więc... Czekam na kolejny krok – w pełni lampowy serwer zajmujący całe pomieszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tonskladowy - Największe absurdy świata #audiovoodoo
Roszp - Nowość! Chrzan!
Audiofile wracają do podstaw, czyli do lampowych komputerów. ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
loopie96
loopie96 11.06.2026, 18:56:18 via Wykop
  • 3
@Roszp: już niedługo, nowoczesna technika przenoszenia wysokiej jakości dźwięku na dyskietkach 1,44 MB (audiofilskich oczywiście)
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96 06.06.2026, 07:42:43
  • 66
No hej, dzisiaj niezbyt miły post na tagu, ale i takie czasami trzeba.
Serdecznie nie polecam użytkownika @FuriousViking do robienia z nim jakichkolwiek interesów.
Tag rozbestwił mnie i od każdego tutaj oczekuję profesjonalizmu i sam taki też daję ,i jak mówię, o jakiejś dacie do której się zobowiązuje to staram się jej trzymać, albo nawet jeśli coś nie wyjdzie to daję znać, bądź inaczej załatwiam sprawę.
Tymczasem ostatnią wiadomość na wykopie wysłał mi
loopie96 - No hej, dzisiaj niezbyt miły post na tagu, ale i takie czasami trzeba.
Ser...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
Autor
06.06.2026, 07:43:26 via Wykop
  • 2
@loopie96: i ostatni SMS z 27 maja tego roku
loopie96 - @loopie96: i ostatni SMS z 27 maja tego roku

źródło: 1000036207

Pobierz
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
06.06.2026, 07:56:50 via Wykop
  • 3
@czasowstrzymywacz: rozmawiałem nawet z osobą którą podał za potwierdzenie swoich dobrych intencji, tutaj oznaczę @debileq18, bo to on z nim miał interes właśnie wspomnianego Brackena i mu finalnie po jakoś dwóch tygodniach faktycznie wysłał
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
07.06.2026, 11:27:42 via Wykop
  • 0
@Omniscient: konto miał 10 lat, debileq18 nawet amouage wysłał, no i zawsze jak ktoś na tagu sprzedawał to wiem że można było brać bez zastanowienia się, a tu taki gnojek się znalazł
nie chce tego tak zostawić, tylko muszę się rozeznać jak to odpowiednio zgłosić
@normalniechybba czasami zapominam twój nick ale sama historia zawsze ze mną jest, tam grey flanele miały chyba być co nie?
  • Odpowiedz
loopie96
loopie96
Autor
07.06.2026, 12:49:09 via Wykop
  • 4
@khetar: No dokładnie, tag zrobił się taką bezpieczną przystanią że od bardzo długiego czasu jak coś kupowałem od kogoś to nic nie sprawdzałem czy nawet coś pisał na tagu
tak napisałem już że do wtorku/środy chce zwrot albo nadanie, nie będę dzwonił, odpisywał na SMS to chyba wie że pisze, najwyżej jutro/pojutrze zadzwonię
dowody mam bo skoro raz odpisał na SMS to już się nie wyprze że to nie jego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • Gdynia

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.06.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.04.2022

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 17.06.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking