MIRKI! MIRABELKI! Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial! Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji. Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
Witam grono ekspertów, Mam pytanie. Co byście zrobili w takiej sytuacji?
Bawię się z giełdą od ok 1,5 roku. Na chwilę obecną mój portfel wygląda następująco: EMIM.UK (Core MSCI EM IMI) ETF - 14% ISAC.UK (MSCI ACWI) ETF - 45%
Co byś zrobił w takiej sytuacji?
Zostawił XTB, przy kolejnych wpłatach ładował ETFy55.2% (32)
Sprzedał XTB i władował wszystko w ETFy8.6% (5)
Zredukował udział XTB do 20%, reszta w ETFy15.5% (9)
@ProfesorP1ZDAN: Obecnie uzbierałem tam 34k, i jestem z tego dumny bo to są pieniądze, które zawsze mi gdzieś uciekały. Wpłacam co miesiąc min 500 zł, ale jak mam jakoś więcej wolnej gotówki to są i miesiące gdzie dorzucam 1500-2000 zł.
Też uważam, że obecnie szczur zajmuje u mnie zbyt dużo miejsca, dodatkowo większość wykopków mówi, żeby go nie sprzedawać tylko dopłacać do ETF. Wedle wykopowej zasady muszę zrobić zupełnie inaczej
Hej, poleci ktoś jakieś fajne wciągające gry mobilne, które będą działały offline? Najlepiej jakieś strategie. Kiedyś grałem w #ageofcivilizations i raczej w tym stylu szukam gierek. Jeśli znacie coś fajnego na #ios to będę wdzięczny #grymobilne #strategie #gry
#gielda #meczennicyxtb #xtb