Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1

- 39
- 22
Trzymajcie się na tych 4 brygadowkach
G---o zmianach
Miejmy nadzieję że to tylko praca żeby sb dorobić i s--------c bo lepiej tam nie będzie
C-----y przystanie w życiu i idziemy dalej
G---o zmianach
Miejmy nadzieję że to tylko praca żeby sb dorobić i s--------c bo lepiej tam nie będzie
C-----y przystanie w życiu i idziemy dalej
źródło: vecchio-sporco-spogliatoio-in-una-vera-fabbrica-ex-sovietica-russa_636705-17539
Pobierz@elofrytki gdyby wszyscy byli tak wyrozumiali jak ty w swoim wpisie zamiast oceniać powierzchownie z góry to świat byłby lepszym miejscem
#blackpill #studia #kolhoz #korpo
Studia to absolutna topka. Załóżmy że jestes na takim trzecim roku. Przychodzisz na 3 dni, pogadasz z kolegami, wyjdziesz gdzieś po zajęciach albo spotkasz się na jakimś piciu, porobisz coś tam w kołach jeśli masz ochotę, zdobędziesz kontakty, dowiesz się czegoś. Przy czym należy zadbać o stypendiamaxing, u mn płacą 1400 socjalne, 1100 chyba chorobowe, i Pan Rektor (pokój z
Studia to absolutna topka. Załóżmy że jestes na takim trzecim roku. Przychodzisz na 3 dni, pogadasz z kolegami, wyjdziesz gdzieś po zajęciach albo spotkasz się na jakimś piciu, porobisz coś tam w kołach jeśli masz ochotę, zdobędziesz kontakty, dowiesz się czegoś. Przy czym należy zadbać o stypendiamaxing, u mn płacą 1400 socjalne, 1100 chyba chorobowe, i Pan Rektor (pokój z
Przy czym należy zadbać o stypendiamaxing, u mn płacą 1400 socjalne, 1100 chyba chorobowe, i Pan Rektor (pokój z nim) płaci 1500. Łącznie można ciągnąć 4k na rękę bardzo małym kosztem
@jan-kosss: niby jak? socjal dla studenta? chyba jak wykażesz kryteria dochodowe na poziomie bezdomności
i jakim cudem rektor jakiś ma płacić studentowi 1,5k miesiecznie? za co?
@jan-kosss: O jakim kierunku teraz mówisz? Bo na pewno nie technicznym. Poza tym stypendium socjalne i własne mieszkanie średnio do siebie pasują
Jest coś czego Julki i oskarki nie doświadcza nigdy bo mają parasol ochronny od rodziców i przywileje społeczne
Tzn
Gnojenie w robocie przez Januszy za minimalną
Jest to coś na co nie da mieć antidotum bo wchodząc na ich teren jesteś sam na wszystkich
Miałem
Tzn
Gnojenie w robocie przez Januszy za minimalną
Jest to coś na co nie da mieć antidotum bo wchodząc na ich teren jesteś sam na wszystkich
Miałem
źródło: d600e0298601292ff6b161b268a5
Pobierz- 6
Dodam że p-----c agresja wulgarność wyzwiska prawo pięści a-----l tutaj są znane
Syn szefa w nowym merolu ma poważanie mimo że jest nikim
To jest inny świat z którego trzeba uciec i nigdy nie wracac
Jeśli
Syn szefa w nowym merolu ma poważanie mimo że jest nikim
To jest inny świat z którego trzeba uciec i nigdy nie wracac
Jeśli
@elofrytki: Cóż powiedzieć? 60% społeczeństwa to zwierzęta ¯\(ツ)/¯ Piłka nożna, Braun albo 8 gwiazd, teorie spiskowe, chlanie, niekończące się rozmowy o ruchaniu, wzajemne obrabianie doopy( ͡° ʖ̯ ͡°) Często zmieniam pracę, bo średnio raz na pół roku mam akcję z "kierownikiem" na granicy bójki. Już bym wolał jeździć uberem niż robić w takim miejscu. Może lepiej robić gdzieś gdzie jest mniej dziadów +50? Bo oni są
- 0
@sberatel: unż - hmm można pomyśleć o tym
@RuchaczSpychacz: ja się nie mogłem doczekać i już dzisiaj jestem ehhhhhh
źródło: 1000005487
Pobierz- 51
Mirki, jest przypał (╯︵╰,)
Dostałem w biurze mocnej biegunki, takiej wiecie z gruzem niczym śrut i niestety świadkami mojego incydentu stali się wszyscy współpracownicy.
Zachowali się bardzo elegancko, zaoferowali podwiezienie do domu, przynieśli Stoperan i miętową herbatę, że niby nic się nie stało.
Następnego dnia udawali, że jest
Dostałem w biurze mocnej biegunki, takiej wiecie z gruzem niczym śrut i niestety świadkami mojego incydentu stali się wszyscy współpracownicy.
Zachowali się bardzo elegancko, zaoferowali podwiezienie do domu, przynieśli Stoperan i miętową herbatę, że niby nic się nie stało.
Następnego dnia udawali, że jest
- 92
@kudlatykocur to zdjęcia z nowego stalkera?
@kudlatykocur Fota bardzo ładna, ale paskudnie byłoby tam pracować
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kajak98: znam znam
źródło: temp_file664934032975668633
Pobierz@adisoniusz: to Wrocław?
- 0
@razdwatrzy55: bingo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: zajmowałeś się urządzeniami SRK?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@dameK_: mordo ja robie w IT mam 4 lata expa i 2 lata expa sb dopisałem do CV udaje że mam 6 lat expa i szukam za 150zl/h pzdr
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pan Prezes jak powie pochwałę to od razu się człowiek motywuje do pracy. Dam radę.
#pracbaza #kolhoz #heheszki #humorobrazkowy #pieklokobiet #pdk
#pracbaza #kolhoz #heheszki #humorobrazkowy #pieklokobiet #pdk
źródło: e55cfc90ac974685bd5f4f3c1a970adc
Pobierz- 2
@Cadfael: Musiałem, bo moja różowa zostałaby starą panną z hodowlą kotów. Wielu mężczyzn musi takie brzemię dźwigać. Kobiety potrzebują opiekunów, którzy przejmą za nie odpowiedzialność po ojcu i zaopiekują się nimi . ( ͡° ͜ʖ ͡°) z pracy w korpo za okolice średniej krajowej chciałaby wyżyć? Większość kobiet zarabia max 10k netto. Co to jest? Takie pieniądze to ja w drugiej pracy w 2017 zarabiałem. Do
źródło: e5af08f33594695d6c4904d06a5d953906-14-manspreading.rsquare.w400
Pobierz@PanieAreczku najlepiej to działa w krajach arabskich
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: jak to nie? Były programy polecania pracowników, w wielu firmach fajny hajs dało się zgarnąć za przyprowadzenie kolegi. Z tego, co obserwuję, kończy się to wraz z końcem rynku pracownika.
- 3
@yet_another_user: nie znam nikogo kto by przez to miał pracę xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki: tylko, że księgowa ma umieć policzyć x procent z y kwoty a nie być doradca podatkowych i specjalista do spraw dofinansowań za 5k brutto xD
z drugiej strony dobre porównanie bo taki programista to często od niego wymaga się bycia fullstackiem devopsem i fajnie jakby jeszcze dzięki jemu Januszex zaoszczędził na scammasterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z drugiej strony dobre porównanie bo taki programista to często od niego wymaga się bycia fullstackiem devopsem i fajnie jakby jeszcze dzięki jemu Januszex zaoszczędził na scammasterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elofrytki: i księgowa na dobrą sprawę nie musi nawet umieć otworzyć firmy xd
I zaskoczę Cię może ale pewnie jakbyś poszedł do jakiejś babci krysi rozliczyć hajs z jutuba to nie będzie wiedzieć jak to się robi i nie ma zamiaru się dowiedzieć żeby zarobić dodatkowa stówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zaskoczę Cię może ale pewnie jakbyś poszedł do jakiejś babci krysi rozliczyć hajs z jutuba to nie będzie wiedzieć jak to się robi i nie ma zamiaru się dowiedzieć żeby zarobić dodatkowa stówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elofrytki:
po jakiemu to? XD
A tak by the way, to etap oferty na stole to też okazja dla Ciebie, żeby właśnie o te 10 zł/h podwyższyć. Ja tak robię zawsze i praktycznie zawsze udaje się coś skrobnąć więcej.
tak jak rozmawialiśmy w pracę klient chce podjąć z Tobą współpracę
po jakiemu to? XD
A tak by the way, to etap oferty na stole to też okazja dla Ciebie, żeby właśnie o te 10 zł/h podwyższyć. Ja tak robię zawsze i praktycznie zawsze udaje się coś skrobnąć więcej.
@elofrytki: poproś o list intencyjny z wpisaną stawką. jeżeli będzie mniejsza niż wynegocjowana to po prostu poproś o korektę z odpowiednią stawką. Jest duża szansa że inna Hrówa to będzie pisać i po prostu zrobi tak jak chcesz. Tutaj strzelam że też po prostu się pomyliła bo jest niekompetenta
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Ignac96: szanujcie sie

























Jak tam Areczki? Pokrzyczeli, popłakali, potupali noga - to tera wracać do kołchozu i morda w kubeł i robić na pana Janusza i szanownych lekarzy z NFZ