#anonimowemirkowyznania
Nie mogę z opinii na #znanylekarz o #dentysta . Chodzi mi o takie mega pozytywne komentarze, że obsypują tego dentystę zaletami jak świętego, ze człowiek myśli, że on wyleczy im nie tylko zęby ale też duszę i dom wyremontuje. Potem idziesz do tego dentysty i zwykły człowiek, nawet zauważysz, że żaden święty, człowiek jak każdy inny. Zęby przez niego dotknięte też nie zmieniaja sie w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: Psychika cichego dzieciaka z słabymi genami miała zostać złożona w ofierze żeby oskarek mógł zbudować pewność siebie na całe lata do przodu.
Dlatego wszyscy interweniują gdy cichy dzieciak się broni bo psuje to społeczeństwu plan stworzenia pewnego siebie, wysokiej klasy reproduktora.
  • Odpowiedz
Koniec: Bo myślą, że nie śmierdzą. Kiedyś moja teściowa mi powiedziała, że jak jest się starszym to się siedzi w domu, nie ma zazwyczaj dużego wysiłku, więc nie trzeba się kąpać codziennie. Tylko tak lekko obmyć i wystarczy, a kąpanie na niedzielę przed kościołem. I dla niej to było normalne, nie wstydziła się tego powiedzieć. Starsi mają chyba taką mentalność + zmysł zapachu pewnie już nie ten, więc nie czują jak
  • Odpowiedz
AluminiowyRogal: Bo wychowali się w czasach gdy myło się raz w tygodniu w sobotę wieczorem. Jakby nie kościół to pewnie w ogóle by się nie myli. Mam rodziców pod 70 którym nie przemowisz żeby myli się częściej niż w wspomniane sobotę. A po co wode grzać i prąd marnować jak oni tylko siedzieli cały dom w domu xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Nienawidzę ani z mielonego wzgórza, bo miałem jakieś inne wydanie i nazwy własne były inne. A ta zrogowaciała frajerka na kartkówce nie chciała mi uznać odp, choć jej pokazywałem w treści i dostałem 3-. To było jakieś 20 lat temu, musiałem to zrzucić pzdr

#truestory #szkola
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marek361: no i to kawalerki, duże można było jeszcze taniej znaleźć, zależy który etap. Ogólnie było taniej o jakieś 30% niż wszędzie indziej. Także wg mnie za te pieniądze to super osiedle, pomimo wielu bolączek
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jak mi ciśnienie podnoszą takie osoby, które jak się im powie, że coś "udało się zrobić" to dostają jakiegoś mega ścisku doopy, robią się czerwoni i oburzeni odpowiadają, że jakie "udało"? Co co Ty gadasz co udało, jakie udało? Poważny jesteś? Masz Ty rozum? To powinno "zostać zrobione" a nie "udać się zrobić".
Co Ci ludzie mają w głowach? Żeby tak czepiać się słówek? Bądźmy ludźmi. Potem chodziłem pół
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prezent dla krewnego dzieciaka na komunię. Gumy Turbo bo lubi samochody. Chyba się nie obrażą, że tylko tak? W tym roku każdy ma pod górkę, a smartwatche niech kupują rodzice, a nie wujkowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komunizm #pytanie #gowniak #wujek #polak #truestory #jedzzwykopem
czlowiekzlisciemnaglowie - Prezent dla krewnego dzieciaka na komunię. Gumy Turbo bo l...

źródło: comment_1653124848jRbVrilUldj5s2B5nnUXha.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Heh, Mireczki moje...ponad 7 lat na wypoku. Zdałem sobie właśnie sprawę CO JA BYM BEZ WAS ZROBIŁ....

1. Byłbym pewnie normalny
2. Ludzie by mnie szanowali
4. Nie krzyczałbym 'bekaztransa'jak widzę tira
5. Gdy ktoś przy mnie mówi niezrozumiale to nie odpowiadałbym mu 'tagojtogunwo'
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach