Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1368
- 382
@Mescuda: Psychika cichego dzieciaka z słabymi genami miała zostać złożona w ofierze żeby oskarek mógł zbudować pewność siebie na całe lata do przodu.
Dlatego wszyscy interweniują gdy cichy dzieciak się broni bo psuje to społeczeństwu plan stworzenia pewnego siebie, wysokiej klasy reproduktora.
Dlatego wszyscy interweniują gdy cichy dzieciak się broni bo psuje to społeczeństwu plan stworzenia pewnego siebie, wysokiej klasy reproduktora.
- 542
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
To jest prawda i fakt niezaprzeczalny. Nie wiem, kiedy ostatnio czułem się wypoczęty
#feels #zalesie #gorzkiezale #smutnazaba #depresja #pracbaza #takaprawda #truestory
#feels #zalesie #gorzkiezale #smutnazaba #depresja #pracbaza #takaprawda #truestory
źródło: comment_1653209431hCKnHieOdgWR8BD6edwIaE.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Zoyav: słusznie, tym bardziej, że jest trujący
- 0
@trujacybluszcz: ja się wczoraj spóźniłam do pracy 5 minut, bo się wracałam po śniadanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Koniec: Bo myślą, że nie śmierdzą. Kiedyś moja teściowa mi powiedziała, że jak jest się starszym to się siedzi w domu, nie ma zazwyczaj dużego wysiłku, więc nie trzeba się kąpać codziennie. Tylko tak lekko obmyć i wystarczy, a kąpanie na niedzielę przed kościołem. I dla niej to było normalne, nie wstydziła się tego powiedzieć. Starsi mają chyba taką mentalność + zmysł zapachu pewnie już nie ten, więc nie czują jak
- 9
AluminiowyRogal: Bo wychowali się w czasach gdy myło się raz w tygodniu w sobotę wieczorem. Jakby nie kościół to pewnie w ogóle by się nie myli. Mam rodziców pod 70 którym nie przemowisz żeby myli się częściej niż w wspomniane sobotę. A po co wode grzać i prąd marnować jak oni tylko siedzieli cały dom w domu xD
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
- 4
@Chauka_z_pasztetem: czym się dzielnie, teraz już będzie dobrze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zajebista jest ta Avia. Kiedyś ludzie będą tu przyjeżdżać na wycieczki, oczywiście nie autokarami bo nie ma tu ani jak wjechać ani gdzie zaparkować
#krakow #dziendobry #rower #truestory
#krakow #dziendobry #rower #truestory
źródło: comment_1653154125nWeXeE3ikSsNPJ7ZRbosLt.jpg
Pobierz@UniversalHater: tylko zamiast central parku mamy central beton pas startowy xD
@marek361: no i to kawalerki, duże można było jeszcze taniej znaleźć, zależy który etap. Ogólnie było taniej o jakieś 30% niż wszędzie indziej. Także wg mnie za te pieniądze to super osiedle, pomimo wielu bolączek
#anonimowemirkowyznania
Jak mi ciśnienie podnoszą takie osoby, które jak się im powie, że coś "udało się zrobić" to dostają jakiegoś mega ścisku doopy, robią się czerwoni i oburzeni odpowiadają, że jakie "udało"? Co co Ty gadasz co udało, jakie udało? Poważny jesteś? Masz Ty rozum? To powinno "zostać zrobione" a nie "udać się zrobić".
Co Ci ludzie mają w głowach? Żeby tak czepiać się słówek? Bądźmy ludźmi. Potem chodziłem pół
Jak mi ciśnienie podnoszą takie osoby, które jak się im powie, że coś "udało się zrobić" to dostają jakiegoś mega ścisku doopy, robią się czerwoni i oburzeni odpowiadają, że jakie "udało"? Co co Ty gadasz co udało, jakie udało? Poważny jesteś? Masz Ty rozum? To powinno "zostać zrobione" a nie "udać się zrobić".
Co Ci ludzie mają w głowach? Żeby tak czepiać się słówek? Bądźmy ludźmi. Potem chodziłem pół
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ktoś cię nie lubi i chce cię zgnoić to zawsze znajdzie powód, nawet czepiając się słówek. Nie szukaj tu winy u siebie. Ty nic złego nie zrobiłeś, po prostu masz kontakt ze złymi i/lub głupimi ludźmi.
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: No i git, tylko jedna guma na jeden dzień
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie jak dasz koperte to sie nie obrażą. Jak tylko to to nawet nie idź bo wstyd.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobnie ale nie mam żalu do siebie, to i tak potoczyłoby się w ten sposób. Nie miałem na to wpływu. No ale wiadomo, że szkoda i te myśli męczą (╯︵╰,)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: może on zrobił to samo co ty w tym samym czasie
- 12
Samiec alfa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Varmandoble: to interesujące, masz może w rodzinie jakieś ssaki morskie?
- 1
@RumunElfik2137: jestem synem tego gościa co chciał wyruchać laske, ale okazała się być delfinem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Heh, Mireczki moje...ponad 7 lat na wypoku. Zdałem sobie właśnie sprawę CO JA BYM BEZ WAS ZROBIŁ....
1. Byłbym pewnie normalny
2. Ludzie by mnie szanowali
4. Nie krzyczałbym 'bekaztransa'jak widzę tira
5. Gdy ktoś przy mnie mówi niezrozumiale to nie odpowiadałbym mu 'tagojtogunwo'
1. Byłbym pewnie normalny
2. Ludzie by mnie szanowali
4. Nie krzyczałbym 'bekaztransa'jak widzę tira
5. Gdy ktoś przy mnie mówi niezrozumiale to nie odpowiadałbym mu 'tagojtogunwo'
@stefan_pmp: mama nigdy by tak nie powiedziała
- 544
Hejka, znalazłam rozwiązanie problemu. Wszystko znajduje się w poniższym screenie. Pozdrawiam.
#truestory #takaprawda
#truestory #takaprawda
źródło: comment_1652863876o5g1uGHnbsBWaoG8QztWT9.jpg
Pobierz- 163
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@keuaiBKonczylNocnomWartem: nie ma co się wstydzić zajebista akcja XD
- 3
@keuaiBKonczylNocnomWartem: a kierowca przejezdzajacego obok autobusu zatrzymal go i zaczal klaska


























Nie mogę z opinii na #znanylekarz o #dentysta . Chodzi mi o takie mega pozytywne komentarze, że obsypują tego dentystę zaletami jak świętego, ze człowiek myśli, że on wyleczy im nie tylko zęby ale też duszę i dom wyremontuje. Potem idziesz do tego dentysty i zwykły człowiek, nawet zauważysz, że żaden święty, człowiek jak każdy inny. Zęby przez niego dotknięte też nie zmieniaja sie w