Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
Pierwsza seryjna morderczyni USA. Absztyfikanci lądowali w zagrodzie dla świń

"Moje serce bije w dzikim uniesieniu dla ciebie Andrew, kocham cię. Przyjdź przygotowany, by zostać na zawsze" – napisała w liście do swojej ostatniej ofiary, która została… zakopana w zagrodzie dla świń, obok prawdopodobnie kilkudziesięciu ofiar.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 18
Muszę opowiedzieć Wam historię mojej najcudowniejszej suczki świata, oto Lori, ma 13 lat, od 9 choruje na zwyrodnienie stawów...
Ale ja nie o tym, kilka tygodni temu mój cudowny piesek mógł już nie życia i to 2 razy.
Jakiś czas temu rodzice zadzwonili, że z Lori jest źle, mało je, nie rusza się, nie pije, nie wydala. Pojechli z nią do weterynarza, we wtorek, okazało się że przez zwyrodnienie stawów nie rusza ogonem, już
Ale ja nie o tym, kilka tygodni temu mój cudowny piesek mógł już nie życia i to 2 razy.
Jakiś czas temu rodzice zadzwonili, że z Lori jest źle, mało je, nie rusza się, nie pije, nie wydala. Pojechli z nią do weterynarza, we wtorek, okazało się że przez zwyrodnienie stawów nie rusza ogonem, już
źródło: comment_1655034322Z0NZHNJjSKcCHOXPIYCjNd.jpg
Pobierz- 2
@ojaadaj20: Twoja Lori musiała wyczuć, że ten weterynarz to dobry człowiek i postanowiła mu zrobić psikusa.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
17
Były członek Hitlerjugend zgotował dzieciom w Chile piekło na ziemi

Do jednej z matek dotarł dramatyczny list: „Zabierz mnie stąd, zgwałcił mnie”.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@cezary_baryka_bryka: Te dolne skrytki to masakra, a jak jeszcze coś drobnego się schowa na końcu to już w ogóle :D
- 1
Konto ig jakiejś babki z #slubodpierwszegowejrzenia
To są historie nadesłane jej przez "fanki". Nie mój screenshot
#madki #bombelek #500plus #rozowepaski #truestory #humorobrazkowy #instagram
To są historie nadesłane jej przez "fanki". Nie mój screenshot
#madki #bombelek #500plus #rozowepaski #truestory #humorobrazkowy #instagram
źródło: comment_1654857571HcQlcz4OUYjHXX19l5XPnX.jpg
Pobierz@Pink_Koczkodan: Chwila dla ciebie
@Pink_Koczkodan: Póżniej wszyscy razem z tego śmialiśmy się az nasz brzuchy rozbolały.
Za śmiesznym gościem wczoraj jechałem, pizgało jak cholera, a facet zamiast zachować kawałek odstępu od następnego auta wolał mu podjeżdżać pod dupę i co 10 sekund naciskać na hamulec xD
Ja jechałem kilkadziesiąt metrów za nim i ani razu nie musiałem zahamować.
Jechał tak dobre 20 minut - podjeżdża pod dupę, hamulec, podjeżdża pod dupę, hamulec, podjeżdża pod dupę, hamulec.
#heheszki #polskiedrogi #truestory #samochody
Ja jechałem kilkadziesiąt metrów za nim i ani razu nie musiałem zahamować.
Jechał tak dobre 20 minut - podjeżdża pod dupę, hamulec, podjeżdża pod dupę, hamulec, podjeżdża pod dupę, hamulec.
#heheszki #polskiedrogi #truestory #samochody

- 7
da się bezpiecznie jechać ~110
@Warzywo: tak, tak, a później przyjeżdża policja i wpisuje: "Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby się dało, to by się jechało.
- 4
@JohnFairPlay: Nie w tym rzecz, po prostu patrząc na polskie pseudo-autostrady istnieją tylko dwa tryby: Grubo za wolno albo grubo za szybko. Z dwojga złego lepiej za wolno, ale to, że pada, to nie jest powód żeby jechać 70 autostradą. Jak się nie ma samochodu na chińskich nalewkach, okazyjnie kupionych po taksówkarzu, to nawet większa szansa, że zrobi się od tego karambol, bo ktoś przyśnie ciężarówką, niż to, że magicznie
Ogarniałem wczoraj coś przez telefon i konsultant nie słyszał mnie na głośniku. Zjechałem na parking i patrzę, obok mnie stoi Golf, obok Lexus z kobietą za kółkiem, obok policja na sygnałach. A na schodkach siedzi facet i się trzyma za głowę xD
Oho.
Podchodzę do faceta i pytam
- Co, p--------a?
A on mi opowiedział:
Stał w korku i mu babka wjechała w prawy błotnik. Wyskoczyła z auta i zaczęła krzyczeć że to on w nią wjechał
Oho.
Podchodzę do faceta i pytam
- Co, p--------a?
A on mi opowiedział:
Stał w korku i mu babka wjechała w prawy błotnik. Wyskoczyła z auta i zaczęła krzyczeć że to on w nią wjechał
I co w koncu z tym konsultantem?
- 2
No jaką k---ą i śmieciem ludzkim trzeba być żeby przy ewidentnej własnej winie iść w zaparte.
@sinuh: zwyczajnie kobietą? nigdy nic nie jest winą kobiety zapamiętaj to...
@powaznyczlowiek: BÓGU PIORUNÓW NAŁADUJ MNIE PO SAME JAJA ELEKTRYCZNĄ MOCĄ PRĄDU!
@powaznyczlowiek: no sorry wszystkie wolne Pioruny pojechały na Ukrainę
- 32
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...
Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...
Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
@Shellthorn: czyli za 30 zł tankowałeś maks. 21 L, a stanowiło to ok. 1/34 średniej pensji.
Obecnie dasz ok. 168 zł za tą samą ilość paliwa, a średnia obecnie to 5411, czyli ok. 1/34.
Nic się nie zmieniło, co za dobrobyt xD
Obecnie dasz ok. 168 zł za tą samą ilość paliwa, a średnia obecnie to 5411, czyli ok. 1/34.
Nic się nie zmieniło, co za dobrobyt xD
Siostra mojej żony to dziwny człowiek, już pisze dlaczego:
- kiedyś mieliśmy hasło do domowego Wi-Fi na wsi w domu różowej, ale jakieś dwa lata temu siostra specjalnie to hasło zmieniła, żeby nikt poza nią i jej mężem nie mógł z niego korzystać (Internet jest na szwagierkę). Z jednej strony niby zrozumiałe, bo sama płaci, z drugiej jednak nie do końca, bo jesteśmy u żony w domu średnio 10-15 dni w roku (weekend
- kiedyś mieliśmy hasło do domowego Wi-Fi na wsi w domu różowej, ale jakieś dwa lata temu siostra specjalnie to hasło zmieniła, żeby nikt poza nią i jej mężem nie mógł z niego korzystać (Internet jest na szwagierkę). Z jednej strony niby zrozumiałe, bo sama płaci, z drugiej jednak nie do końca, bo jesteśmy u żony w domu średnio 10-15 dni w roku (weekend
- 2
@7050: w dużym skrócie siostra żony jest egoistką. Udaje osobę biedną, siedzi na garnuszku rodziców i po cichu się buduje i dorzuca się do wydatków na zasadzie jak naj mniej. Gdy ona coś potrzebuje, to jej się należy i już, gdy z kolei ktoś od niej coś potrzebuje to ma podejście "nie ma nic za darmo".
Edit. W sumie jej mąż jest podobny do niej. Dla nich najważniejsze jest to,
Edit. W sumie jej mąż jest podobny do niej. Dla nich najważniejsze jest to,
- 2
@7050: połowicznie rozumi ( ͡° ͜ʖ ͡°) wie jaka siostra jest, ale mówi że to jedyna siostra i jej daruje te błędy ᶘᵒᴥᵒᶅ
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
A propos wpisu z gorących na temat przesiąkania dymu przez książki to ja kiedyś kupowałem kota po którego musiałem jechać do innego województwa (akurat i tak miałem tam sprawy do załatwienia). Na miejscu okazało się, że to jakaś wiocha dosłownie zabita dechami, nawet nie było wiejskiego sklepiku w pobliżu. Wchodzę na posesję właścicieli i już 10 metrów od drzwi czuję TO.
W środku nie dało się oddychać, popielniczek pełnych niedopałków mieli rozstawione
W środku nie dało się oddychać, popielniczek pełnych niedopałków mieli rozstawione
źródło: comment_1654708049oriEuKcIGkmwyMMqn890kA.jpg
Pobierz@sing: pisałem to raczej ironicznie :P a z takimi komentarzami to bym się raczej wstrzymał bo o wszystko się można p-------c od nawyków nałogów po styl chodzenia i ubierania się. Żyjemy w społeczeństwie i imo trzeba się godzić z niektórymi rzeczami, jak mnie No w-------a piski dzieci to nie drę się przez okno żeby w----------i. Jak mnie w-----a perfuma jakiegoś współpracownika to nie mówię ze pachnie jak pedał i żeby
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
Czy u Was rano jak wstajecie ze spania to witacie sie z każdym domownikiem? Np ooo cześć Helena, hejka Krzysiu, dzień dobry rodzice? I tak codziennie rano.
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Czy u Was rano jak wstajecie ze spania to witacie sie z każdym domownikiem? Np ooo cześć Helena, hejka Krzysiu, dzień dobry rodzice? I tak codziennie rano.
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: tak. A jak idę spać to jeszcze mówię dobranoc.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Osiedlowy warzywniak.
Mieścina do 50k ludności.
Dzisiaj 9:11
#ekonomia #oszczedzanie #inflacja #truestory #gorzkiezale
Mieścina do 50k ludności.
Dzisiaj 9:11
#ekonomia #oszczedzanie #inflacja #truestory #gorzkiezale
źródło: comment_1654515435vyUusQcOnMUUk9qjakboWc.jpg
Pobierz- 4
@chozi: Kupienie oznacza wspieranie tego procederu. Jeśli kupujecie to znaczy, że was stać a jeśli was stać to znaczy, że wszystko jest w porządku.
źródło: comment_1654515697OFgueE2Cfyzl1P4T3yuiEq.jpg
Pobierz





























wrong
@Fox_de_Clermont:
@Fox_de_Clermont: Chciałbym móc w to uwierzyć