drodzy koledzy ponawiam pytanie, zaproponujcie jakieś ciekawe spółki z hamerykanskiej giełdy, nie śmieciuchy i nie AI/pamieciarze. Zostal w ogole ktoś normalny na tym tagu? #gielda
zar0x

jest jeszcze HNSC

Technologia zdemokratyzowała rynki, dając nam globalne inwestycje w zasięgu kciuka, ale to ludzka psychika pozostaje najsłabszym ogniwem. Jak w dobie super-aplikacji Polacy radzą sobie z rynkowymi emocjami?
zWykopowicz
od 19.01.2014
Komentator
od 11.10.2015
Kałasznikow
od 20.03.2018
Rocznica
od 22.08.2025
Gadżeciarz
od 20.01.2014
Mikroblogger
od 15.11.2019
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking