Wpis z mikrobloga

Jak wyglądały początki naszej sprzedaży żelków #gusto przez internet? Wszystko zaczęło się od #truestory #pasta z foliówkami z Biedronki, wiedzieliście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli rozwijasz swoją sprzedaż internetową z garażu lub piwnicy, to nie jest powód do wstydu (sprawdź, jak my zaczynaliśmy xD). Zobacz, jaką drogę przeszliśmy i oceń, w którym miejscu sam się znajdujesz. Daleko mi do guru, ale chętnie podzielę się wskazówkami i być może dam Ci motywację do dalszych kroków. Sam wiele razy gubiłem drogę i doskonale wiem, jaką moc ma wsparcie osób, które idą podobną drogą.

Miałem okazję opowiedzieć o żelkowym #ecommerce na “Dniach praktyki dla logistyki” dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Tytuł mojej prezentacji to “30 ton żelków w 3 miesiące w B2C”. To nie clickbait, to naprawdę się zdarzyło i z pewnością wielu z Was pamięta kiedy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pomyślałem, że część z Was obejrzy prezentację ze względu na zainteresowanie #gusto, żeby zobaczyć, jak to u nas wyglądało. Część z Was pewnie myśli o #ecommerce #marketing albo właśnie zaczyna swoją przygodę, więc może złapiecie dodatkowy dopalacz do działania!

W piątek mam kolejną prezentację, tym razem dla przedsiębiorców w Radomsku. O czym będę mówił? Oczywiście o e-commerce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tym razem podzieliłem prezentację na 4 wynikające z siebie części:

- Partyzanckie początki sprzedaży żelków przez internet
- Bolesne błędy w sprzedaży internetowej
- Praca dla innych sklepów (dla klientów) = rozwój dla mnie i mojego zespołu
- Kilka podpowiedzi odnośnie rozwoju, rzeczy, które najwięcej mi dały (darmowe hinty)

Postaram się o nagranie prezentacji, ale jeśli ktoś może wpaść do Radomska, to oczywiście zapraszam! Żelkom!
ecco - Jak wyglądały początki naszej sprzedaży żelków #gusto przez internet? Wszystko...
  • 9
  • Odpowiedz
@I_love_coke: Belgia! Podobno piękny kraj. Byłem u wszystkich sąsiadów, ale tam nie dotarłem. Mirek z Holandii wysłał mi zdjęcie żelków na tle wiatraka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak tylko mówię, nie żebym inspirował coś ( ͡ ͜ʖ ͡) Spokojnej podróży Mireczku
  • Odpowiedz