Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 159
nigdy nie grajcie na telefonie podczas ładowania
@wujeklistonosza: ale to nie ma nic do rzeczy, spuchła to spuchła, normalne po jakimś czasie
- 59
@wujeklistonosza: ale jak to, przecież w siajomi muwio, że ładowanie 120W jest bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak mirek wyżej pisze, nie bez przyczyny telefony mają sensor temperatury przy baterii, powinno odłączyć ładowanie i throttlować cpu/gpu jak wykryje za dużą temp, a nawet zrobić awaryjne wyłączenie. Co sie często zdarza latem ja się jeździ z telefonem jako nawigacja podłączonym do ładowania i jeszcze słońce
Tak jak mirek wyżej pisze, nie bez przyczyny telefony mają sensor temperatury przy baterii, powinno odłączyć ładowanie i throttlować cpu/gpu jak wykryje za dużą temp, a nawet zrobić awaryjne wyłączenie. Co sie często zdarza latem ja się jeździ z telefonem jako nawigacja podłączonym do ładowania i jeszcze słońce
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@BarkaMleczna: p---------e, mi pomogły w hui. a naprawdę było tragicznie.
- 2
@Koobik: cieszę się i życzę dalszej poprawy ;)
- 9
Witam Mirków i Mirabelki, chciałbym jedynie poinformować o pomyślnym zakończeniu akcji ratunkowej, którą zorganizowaliśmy z różową chcąc uratować pszczółkę, która zasłabła u nas na tarasie.
Daliśmy jej wody z cukrem i po jakiejś godzinie poleciała dalej.
#pszczelarstwo #truestory #czujedobrzeczlowiek
Daliśmy jej wody z cukrem i po jakiejś godzinie poleciała dalej.
#pszczelarstwo #truestory #czujedobrzeczlowiek
źródło: comment_1650978197JokDL2mjXDOfOBPBtBsoxE.jpg
Pobierz- 2
@Fattek: też nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać i na początku to w sumie ją przypadkowo "oblaliśmy" tą wodą, ale sprawiała wrażenie jakby coś tam se lizała (xD), potem położyliśmy ją na brzegu talerzyka z wodą i cukrem (ofc niewiele tej wody, tak żeby się nie podtopiła), potem z dobrą godzinę leżała i w sumie to nie wiedzieliśmy co będzie, a potem odleciała.

- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 17
@AnonimoweMirkoWyznania: "Czasem coś wyniosę z marketu i mówiąc szczerze nie widzę w tym nic złego" - ty jesteś zwykłym złodziejem, a ten koleś po prostu znalazł coś na ławce
@AnonimoweMirkoWyznania
Czasem coś wyniosę z marketu i mówiąc szczerze nie widzę w tym nic złego, ale człowieka nigdy nie okradłem
Czasem komus na ulicy p----------ę, ale człowieka nigdy nie uderzyłem
Czasem coś wyniosę z marketu i mówiąc szczerze nie widzę w tym nic złego, ale człowieka nigdy nie okradłem
Czasem komus na ulicy p----------ę, ale człowieka nigdy nie uderzyłem
- 127
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@bigger: Nigdy zadnych zadatkow, rezerwacji. Cos tam posciemniac mozna przez telefon, tak tak, jest pani pierwsza w kolejce, ale jak pojawi sie ktos z kasa, to sie sprzedaje. Zawsze tak robie i w dupie mam zale takich złodziei czasu.
- 47
@magic_johnson: Przeciez to sie o zadnych prawnikow nawet nie oprze.
Typowa proba na zasadzie: jak oddal to znaczy,ze miekki. Sprobujemy go wykrecic na 2 dodatkowe stowki
Zgoglowalem to jakas patola zapadlej wiochy. A gosciu to jakis 60 kilowy sznurek bez zebow. Nie boje sie o swoje bezpieczenstwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
Typowa proba na zasadzie: jak oddal to znaczy,ze miekki. Sprobujemy go wykrecic na 2 dodatkowe stowki
Zgoglowalem to jakas patola zapadlej wiochy. A gosciu to jakis 60 kilowy sznurek bez zebow. Nie boje sie o swoje bezpieczenstwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: mistrzowie zła z was ale historia pozytywna ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: myslisz, ze zwiazek wyleczylby cie ze s----------a? Raczej nie.
I to nie beka raczej dobra rada.
I to nie beka raczej dobra rada.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jarek_Jot: tak tak konfidencja kto to slyszal zdrajcy
#zalesie #smieszne #truestory
Nie wiem jak to tagować. xd
Dzwoni do mnie laska od operatora sieci komókowej i mówi, że ma dla mnie super ofertę dzięki której oszczędzę. Przedstawia ofertę za 50zł z darmowymi minutami i smsami plus 7gb darmowego neta i telefon, którego nie chcę. Teraz płacę 25zł, nieograniczone rozmowy i smsy plus 10gb neta. xD Kompletny nonsens. :D
Nie wiem jak to tagować. xd
Dzwoni do mnie laska od operatora sieci komókowej i mówi, że ma dla mnie super ofertę dzięki której oszczędzę. Przedstawia ofertę za 50zł z darmowymi minutami i smsami plus 7gb darmowego neta i telefon, którego nie chcę. Teraz płacę 25zł, nieograniczone rozmowy i smsy plus 10gb neta. xD Kompletny nonsens. :D
Mirki, co za poj*bana akcja XD zapisałem się na studiach z wf-u na wycieczki rowerowe. Stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie wypicie trochę #greenout
Po około 3 godzinach jazdy (oraz uniknięciu wyj*bania się na głupi ryj bo jakaś gruba laska metr ode mnie się przewróciła i mogło być domino z rowerzystów XD) i zwiedzeniu kilku miejsc zaczęliśmy jechać w kierunku miejsca zbiórki. Nagle coś mi się zaklinowało w łańcuchu i spadł.
Po około 3 godzinach jazdy (oraz uniknięciu wyj*bania się na głupi ryj bo jakaś gruba laska metr ode mnie się przewróciła i mogło być domino z rowerzystów XD) i zwiedzeniu kilku miejsc zaczęliśmy jechać w kierunku miejsca zbiórki. Nagle coś mi się zaklinowało w łańcuchu i spadł.
źródło: comment_16507170685qypGTDVHDXZNrhw8PXAgm.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Unbreakable91: Toz to klasyka kryminalna
"Młodzież ma dziś zepsute serca, jest zła i leniwa, nie będzie w stanie obronić naszej kultury. Młodzież jest przywiązana do luksusów, młodzi ludzie zostali źle wychowani, szydzą sobie z autorytetów, nie powstają na widok starszych"
Tekst z Babilonii sprzed ponad 4000 lat - to tak odnośnie kultowego u nas: "kurła kiedyś to było" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #truestory #boomer
Tekst z Babilonii sprzed ponad 4000 lat - to tak odnośnie kultowego u nas: "kurła kiedyś to było" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #truestory #boomer
@marcooo80: I co istnieje ta cywilizacja po tych szalonych zmianach młodych?






















źródło: comment_1651228671fHJsgvZif4im7NRwatIAwC.jpg
Pobierz