@wujeklistonosza: ale jak to, przecież w siajomi muwio, że ładowanie 120W jest bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak jak mirek wyżej pisze, nie bez przyczyny telefony mają sensor temperatury przy baterii, powinno odłączyć ładowanie i throttlować cpu/gpu jak wykryje za dużą temp, a nawet zrobić awaryjne wyłączenie. Co sie często zdarza latem ja się jeździ z telefonem jako nawigacja podłączonym do ładowania i jeszcze słońce
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to nie fejk albo urban legend, ale kumpel jest ortopedą i przyszedł do niego jakiś patus, co się rozwalił na orliku, ze zdjęciem RTG do konsultacji, on mu powiedział, że ma rozwarstwienie łękotki a patus na to


I wyszedł xDD
#truestory #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirków i Mirabelki, chciałbym jedynie poinformować o pomyślnym zakończeniu akcji ratunkowej, którą zorganizowaliśmy z różową chcąc uratować pszczółkę, która zasłabła u nas na tarasie.

Daliśmy jej wody z cukrem i po jakiejś godzinie poleciała dalej.

#pszczelarstwo #truestory #czujedobrzeczlowiek
Bakys - Witam Mirków i Mirabelki, chciałbym jedynie poinformować o pomyślnym zakończe...

źródło: comment_1650978197JokDL2mjXDOfOBPBtBsoxE.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fattek: też nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać i na początku to w sumie ją przypadkowo "oblaliśmy" tą wodą, ale sprawiała wrażenie jakby coś tam se lizała (xD), potem położyliśmy ją na brzegu talerzyka z wodą i cukrem (ofc niewiele tej wody, tak żeby się nie podtopiła), potem z dobrą godzinę leżała i w sumie to nie wiedzieliśmy co będzie, a potem odleciała.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bigger: Nigdy zadnych zadatkow, rezerwacji. Cos tam posciemniac mozna przez telefon, tak tak, jest pani pierwsza w kolejce, ale jak pojawi sie ktos z kasa, to sie sprzedaje. Zawsze tak robie i w dupie mam zale takich złodziei czasu.
  • Odpowiedz
@magic_johnson: Przeciez to sie o zadnych prawnikow nawet nie oprze.
Typowa proba na zasadzie: jak oddal to znaczy,ze miekki. Sprobujemy go wykrecic na 2 dodatkowe stowki
Zgoglowalem to jakas patola zapadlej wiochy. A gosciu to jakis 60 kilowy sznurek bez zebow. Nie boje sie o swoje bezpieczenstwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • Odpowiedz
#zalesie #smieszne #truestory

Nie wiem jak to tagować. xd

Dzwoni do mnie laska od operatora sieci komókowej i mówi, że ma dla mnie super ofertę dzięki której oszczędzę. Przedstawia ofertę za 50zł z darmowymi minutami i smsami plus 7gb darmowego neta i telefon, którego nie chcę. Teraz płacę 25zł, nieograniczone rozmowy i smsy plus 10gb neta. xD Kompletny nonsens. :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 231
Mirki, co za poj*bana akcja XD zapisałem się na studiach z wf-u na wycieczki rowerowe. Stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie wypicie trochę #greenout

Po około 3 godzinach jazdy (oraz uniknięciu wyj*bania się na głupi ryj bo jakaś gruba laska metr ode mnie się przewróciła i mogło być domino z rowerzystów XD) i zwiedzeniu kilku miejsc zaczęliśmy jechać w kierunku miejsca zbiórki. Nagle coś mi się zaklinowało w łańcuchu i spadł.
boroniowy - Mirki, co za poj*bana akcja XD zapisałem się na studiach z wf-u na wyciec...

źródło: comment_16507170685qypGTDVHDXZNrhw8PXAgm.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Młodzież ma dziś zepsute serca, jest zła i leniwa, nie będzie w stanie obronić naszej kultury. Młodzież jest przywiązana do luksusów, młodzi ludzie zostali źle wychowani, szydzą sobie z autorytetów, nie powstają na widok starszych"

Tekst z Babilonii sprzed ponad 4000 lat - to tak odnośnie kultowego u nas: "kurła kiedyś to było" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #truestory #boomer
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach