Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cenay: operator 112 miał rację. Jeżeli chciałeś pomóc człowiekowi, to trzeba było chociaż sprawdzić co się z nim dzieje, a nie tylko nie wysiadając nawet z samochodu zlecać komuś, żeby szukał po całej dzielnicy kogoś, o kim nawet nie wiadomo, czy rzeczywiście potrzebuje pomocy.
  • Odpowiedz
@cenay: jeżeli chcesz naprawdę pomóc, to trzeba zareagować i poświęcić 3 minuty swojego czasu, choćby tak, jak operator Ci przekazał. Jeżeli chcesz tylko poczuć się dobrym obywatelem i przy okazji ponarzekać na nieudolność służb, to faktycznie telefon wystarczy i obowiązek odfajkowany, bo przecież "ja już powiadomiłem, a co wy z tym zrobicie to wasza sprawa".
  • Odpowiedz
W tej nitce zapraszam do dzielenia się zakupami, które obiektywnie są zajebiste (albo takie się wydają), ale u was z różnych powodów absolutnie się nie sprawdzają

U mnie będzie to odkurzacz automatyczny typu Roomba, który jest mega, tylko co z tego skoro wymaga uprzatnietej podłogi, a ty przy dwóch bombelkach na niewielkim metrażu jest mission impossible

W zasadzie ogarnięcie tych wszystkich sznurków, kabli, podniesienie autek, jeździków, mat piankowych i całej reszty zajmuje
p.....k - W tej nitce zapraszam do dzielenia się zakupami, które obiektywnie są zajeb...

źródło: comment_16527184765AhHzCNYeLYDCDgqGhHkwI.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R-----------ą mnie ci domorosli 'trenerzy personalni' którzy dorwali jakieś haliny 40+ i na pierwszym spotkaniu na siłowni o----------ą przed nimi jakieś tańce miednicą i barkami tłumacząc martwy i przysiad a ci ludzie nawet nie za bardzo kumają jak bieżnie obsłużyć xD. Dlaczego oni tak dręczą tych biednych ludzi #mirkokoksy #truestory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Firma mnie wysyła do Mediolanu na jakieś spotkanie biznesowe XD wylot mam o 5. Pierwszy raz gdzieś samemu za granice. Najlepsze jest to, że oni myślą że gadam i rozumiem angielski prefekt, a ja ledwo potrafię złożyć zdanie XDDDDDDDDDDD

#truestory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#truestory #zalesie

Najgorsze co pamiętam ze szkoły to światowy dzień ziemi, kiedy szliśmy całą klasą sprzątać brudne śmieci z ulicy i z lasu. Robiliśmy coś za co pieniądze otrzymywały odpowiednie służby, a nie było to zrobione.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Służby? Myśmy często chodzi sprzątać lasy, które okazywały się być prywatnymi, to była dopiero patologia. Chodziliśmy też zbierać całą klasą owoce do sądu, że niby potem coś klasa sobie zorganizuje za zarobione pieniądze - jakoś sobie nie przypominam, żeby ktoś potem przyszedł k powiedział: dzieciaki zarobiliście to teraz pomyślnie jak to wydać. To były czasy gdzie szkoła nie potrzebowała od rodziców żadnej zgody na wyprowadzenie nas całą zgraja i zaprowadzenie gdziekolwiek, tak
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Wynajmuje jeden z trzech pokoi. W dwóch pozostałych mieszjają jacyś informatycy. Pół dnia potrafią puszczać muzyke, czyli jakieś remixy dźwięków systemowych xDD Problem w tym, że jest jedna łazienka z toaletą. Codziennie zamawiają sobie jakieś fastfoody. Jako, że niezbyt często wychodzą z mieszkania to często korzystają z toalety. W kilka godzin rolka papieru potrafi sie skończyć i do tego w całym mieszkaniu zapach jak z szamba xD Ja za
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: my wynajmujemy mieszkanie w kamienicy, toaletę mamy wspólną na piętro i co mnie się chce to sąsiadowi też. Jakby stał i nasłuchiwał kiedy tylko wyjdę. W dodatku grubas z góry wiecznie zasmradza atmosferę bo pracuje w mięsnym i żre kaszankę na kilogramy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mieszkam w mieszkaniu dwupokojowym. W jednym ja, w drugim (większym) parka. Laska robi doktorat i za każdym razem gdy dorabiając udziela korepetycji gowniakom TYP POTRAFI NA 1.5h ZAMKNĄĆ SIĘ W ŁAZIENCE I SIEDZIEĆ XD bo nie ma co ze sobą zrobić, kuchnia mała, w pokoju gowniak i co tu teraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Przez ostatni rok poznałem i spotkałem się koleżeńsko z różnymi dziewczynami. Tyle nasłuchałem się od kumpli jak obracają dziewczyny, jakieś romantyczne chwile, całowanie itd Też myślałem jak to by było tak romantycznie spędzić czas z jakąś. Alee... Ja za to z żadną na spotkaniach nie czułem niczego, nawet nie potrafie sobie wyobrazić jak to byłoby je pocałować, nie mówiąc o czymś więcej. Po prostu nie przechodzi mi to przez
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: Gyrosik, kiełbaska węgierska, a nawet burgerki ala kura sztosik. Kaszankę ostatnio próbowałem i smakowo rozwaliła mi łeb podobnie jak pasztet klasyczny z polsoji swego czasu xd. Przez te produkty już mięso nie smakuje tak dobrze jak kiedyś xD.
  • Odpowiedz