#anonimowemirkowyznania
Dlaczego budowlańcy na budowe jadą zwykle o jakiejś mega wczesnej godzinie np o 4 rano? Przecież jest ciemno, zimno, a czasami jeszcze mgła i pada xd Latem to jeszcze nawet szybko robi sie widno, ale wiosną albo jesienią o 4 na budowe? Po co tak wczeście? Jeszcze muszą pewnie wstać wcześniej np 2-3 w nocy.
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową
Dlaczego budowlańcy na budowe jadą zwykle o jakiejś mega wczesnej godzinie np o 4 rano? Przecież jest ciemno, zimno, a czasami jeszcze mgła i pada xd Latem to jeszcze nawet szybko robi sie widno, ale wiosną albo jesienią o 4 na budowe? Po co tak wczeście? Jeszcze muszą pewnie wstać wcześniej np 2-3 w nocy.
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową

























#heheszki #truestory #sadstory #kredythipoteczny #mieszkanie
źródło: comment_1653556942CJ8wajyxy5OKmxWneLyCgN.jpg
Pobierz