@Chodtok: Gyrosik, kiełbaska węgierska, a nawet burgerki ala kura sztosik. Kaszankę ostatnio próbowałem i smakowo rozwaliła mi łeb podobnie jak pasztet klasyczny z polsoji swego czasu xd. Przez te produkty już mięso nie smakuje tak dobrze jak kiedyś xD.
  • Odpowiedz
Przygody, przygody!

Ponieważ jestem gościem Festiwalu Grozy i Fantastyki w Łodzi musze znaleźć sobie jakieś miejsce na weekend do spania. Więc booking.com - wiadomo.

Szukam, znajduję miejsce w miarę blisko docelowego. Rezerwuję, co do płatności, w ogłoszeniu napisane jest, że mam zapłacić dopiero w obiekcie.
Ale chwilę później kontaktuje się ze mną po angielsku, przez whatsappa, z numeru zagranicznego, niejaki Carlos.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic mnie tak nie przybiło jak akcja z wczoraj.
Przyjechałem do domu rodzinnego na wsi na dwa dni - wiadomo, majówka.
Zbieram się już powoli do odjazdu w drogę powrotną, jestem sam na chacie bo mama w pracy a tata na emigracji.
Dzwonek do drzwi - myślę sobie, że pewnie ciocia przyszła na chwilkę, otwieram na pewniaka a na stoliku przed domem siedzi staruszka - na moje rozeznanie 70-80 lat. Ewidentnie widać
onionhero - Nic mnie tak nie przybiło jak akcja z wczoraj. 
Przyjechałem do domu rodz...

źródło: comment_1651581791XLjMPoTkIScP7Us5LJu8tI.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Piszesz na wykopie, że chłopakowi popsuła się nerka aka kołczan prawilności.

Oczekiwania: dostajesz porady jak naprawić nerkę.

Rzeczywistość: rodzina, scrollujac gorące dowiaduje się, że twój niebieski niszczy galanterię w stanie nietrzeźwości.

Moseva - Piszesz na wykopie, że chłopakowi popsuła się nerka aka kołczan prawilności....

źródło: comment_1651570106c8bcYepy4HKsjwKIouD8ql.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wierzycie w jakieś takie dziwne zbiegi okoliczności, zdarzenia lekko "nadprzyrodzone"? W zeszłą środę zmarł dziadek przy którym się wychowywałem, jego pogrzeb przypadł akurat na 3 rocznicę smierci jego przyjaciela + 17 rocznicę smierci dobrej sąsiadki + w dzień pogrzebu dziadka zmarł w szpitalu jego dobry kolega z kamienicy naprzeciw #pytanie #truestory #smierc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PieronWoBistDu: Aż mi się przypomniało co widziałem w środę, kiedy byłem na rowerze.
Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia (środa) pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że
  • Odpowiedz
"dowozić na czas"? W IT nikt by tak nie powiedział, tam się dostarcza ;)


@yale: W moim otoczeniu dla odmiany nikt by nie powiedział "dostarcza", wszyscy dowożą. Może dostarczanie to jakiś podlasizm - 'powiedzcie dla mnie kiedy dostarczycie ten ficzer' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Znalazłem telefon na mieście, ktoś dzwonil, odebrałem, czekałem aż właścicielka podejdzie i mi 100 zł do ręki włożyła. Głupio mi trochę no ale jednak bardzo w porządku się zachowała (ze wzajemnością). Jadę później z taksówkarzem a ten mi mówi że kiedyś klient mu ukradł telefon z auta xD

#truestory #heheszki #czujedobrzeczlowiek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kimikini: pisałem też o StackOverflow ale tobie się nie chce nawet przeczytać mojego komentarza. Nie mówiąc o znalezieniu tego raportu bo go opisałem a nie zalinkowalem

Jak na typa co zarabia 40k, obraca się w takim towarzystwie i nazywa innych niedorajdami strasznie tępo dyskutujesz, nie mówiąc o popełnianiu podstawowych błędów poznawczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz