#transport #kierowcy #ciezarowki #zycietruckera #dziadtrans #pracabaza #tir #prawojazdy #bekaztransa

Też tak uważacie? XD
Świetne perspektywy w tym zawodzie, wysoka kasa... Nic tylko jeździć
A rzeczywistość jest taka że stawka najniższa krajowa, dziad próbujący cię wyruchać na kasę (te niby pakiety mobilności obeszli bez problemu), polują na ciebie policjanci, itd, fotoradary, podnieśli Jezczce mandaty, spedycja
Tony76 - #transport #kierowcy #ciezarowki #zycietruckera #dziadtrans #pracabaza #tir ...

źródło: comment_1658421056WvUoUHgHnYlWKQMY4haSxY.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tony76: w moim ulubionym warzywniaczku sprzedawca narzeka że już 2 miesiąc nie może nikogo znaleźć do pracy na kierowce, nocne godziny pracy zazwyczaj, nieregulowane wręcz (bo różne są zapotrzebowania w danych tygodniach), no i oczywiście legendarne 3010zł brutto.
  • Odpowiedz
@Tony76 ja płacę, a nie dostaję. Za miesiąc w budzie ponad 10 000zł na rękę. To jest z podatkami, składkami, ponad 15000 kosztu pracodawcy. Wszystko legal przelew, żadnych podstołów, kilometrów, procentów gotówką, także kosmiczna podstawa urlopowa i wynagrodzenie chorobowe.

Dla człowieka bez żadnego wykształcenia czy innych umiejętności to jeden z niewielu zawodów gdzie od wejścia można zarabiać duże pieniądze.

Kwestia czy ktoś chce być sprzątaczką czy kierowcą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@CzarnyGK: Autostrady są budowane głównie dla transportu ciężkiego łbie. W wielu miejscach w Europie jest wręcz nakaz jeżdżenia dłuższą droga ale autostrada dla tra sportu. Mało tego, budowane i utrzymywane są z kasy spływającej z transportu. Twoje 7zł za dwie bramki nie pokrywa nawet kosztów odśnieżania pobocza xd
  • Odpowiedz