Ma ktoś doświadczenie z transportem łóżka sypialnianego?
Zamówiłem łóżko z Agata Meble, 180x200 dostawę mogę mieć dopiero w przyszłym tygodniu a chciałem to w weekend skręcić i zastanawiam się czy jest w ogóle szansa żeby zmieścić do do samochodu? Wie ktoś jak to jest spakowane?
Samo łóżko, bez materaca.



























Q2 wyszedł całkiem znośnie, ale ciągle wyrównuje cash flow z q1. Więc zyski idą na "zwiększony Obrót"
W spedycji q1 standard Ok 19%, w q2 początek lipa że względu na oporność klientów, ale teraz jest lepiej.
Tylko obecnie operuję zestawami kupowanymi po 105k euro, a na 2023 mam zamówione