#anonimowemirkowyznania
Zacznę od tego, że nie radzę sobie ze stresem. Działa on na mnie nie motywująco, a paraliżująco. Mam znajomego, który ukończył #studia #logistyka jednak niewiele mówi mi o swojej #praca i życiu zawodowym. Ja sam niewiele słyszałem o tym kierunku. Jedyne co wiem, to to, że chodzi o #transport i #tsl i w zasadzie na tym moja wiedza o
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hemingwayy > Z Cieszyna zawsze jeździłem i nie było problemu,w sumie chyba nie ma różnicy poza odległością a Cieszyn bliżej.

W Bohuminnie masz nieco więcej pociągów. Bo część jedzie tylko tam/ tam startuje, dochodzą też te jadące na Polskę ALE, jeśli jedziesz z Bielska to musiałbyś kombinować dojazd do Bohumína a to całkowicie nie ma sensu. Z Cieszyna tych pociągów i tak masz wystarczająco.
  • Odpowiedz
#spedycja #transport #bekaztransa Witam kolegów z kochanej branży ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak tam kwartały pozamykane, jak nastroje u Was w firmach? U nas generalnie dużo tematów, stawki w miarę idzie podnosić, ale koszty floty własnej i oczekiwania przewoźników w------y już w niektórych przypadkach w kosmos. Rentowność transportu własnego w stosunku do zeszłego roku zleciała nam z około 15-16% w okolice 10%
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mateo971: przy flocie własnej q1 to był dramat. O ile wyszedł jakiś dochód to lawinowo rosnące koszty zaburzyły totalnie cash flow.
Q2 wyszedł całkiem znośnie, ale ciągle wyrównuje cash flow z q1. Więc zyski idą na "zwiększony Obrót"

W spedycji q1 standard Ok 19%, w q2 początek lipa że względu na oporność klientów, ale teraz jest lepiej.

Tylko obecnie operuję zestawami kupowanymi po 105k euro, a na 2023 mam zamówione
  • Odpowiedz
Mirki,

Ma ktoś doświadczenie z transportem łóżka sypialnianego?
Zamówiłem łóżko z Agata Meble, 180x200 dostawę mogę mieć dopiero w przyszłym tygodniu a chciałem to w weekend skręcić i zastanawiam się czy jest w ogóle szansa żeby zmieścić do do samochodu? Wie ktoś jak to jest spakowane?

Samo łóżko, bez materaca.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shav_Arth: Powinieneś dać rade jak zlozysz tylne siedzenia. Jazda z otwartym bagaznikiem, tylko pamietaj zeby dobrze zabezpieczyć paczki i klape bagażnika jakimiś pasami żeby nie latała góra dół na wybojach.

Wszystko oczywiście przy założeniu, że stelaż łóżka składa się z dwóch części, tj. najszersza paczka będzie miała do metra szerokości
  • Odpowiedz