Sylwestra i okres świat spędziłem tragicznie.
Znacie to uczucie,jak macie 20 lat i wszyscy wokół ciebie w twoim wieku są szczęśliwi tylko ty nie?
To prawdopodobnie to moja wina,bo mam dość brzydką twarz i przez calutką podstawówkę,gimnazjum i całe liceum nigdy nikogo nie miałem. Dosłownie ani przyjaciół ani dziewczyny. Nikogo.
Nigdy nie byłem lubiany,bo zawsze byłem zbyt miły dla ludzi,zawsze zbyt pomocny, nie rajcowało mnie odwalanie kwasu na lekcjach i czasem aż
Znacie to uczucie,jak macie 20 lat i wszyscy wokół ciebie w twoim wieku są szczęśliwi tylko ty nie?

To prawdopodobnie to moja wina,bo mam dość brzydką twarz i przez calutką podstawówkę,gimnazjum i całe liceum nigdy nikogo nie miałem. Dosłownie ani przyjaciół ani dziewczyny. Nikogo.


@xydeN-: amator, ja mam 27, zaraz 28 i nigdy nikogo nie miałem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
Minął miesiąc od mojej przeprowadzki z UK do Francji i powiem wam, że póki co uważam to za lepszą z decyzji w moim życiu. Piękne widoki, piękna pogoda, pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja. Jak tylko uda mi się znaleźć dobrą pracę i lepsze mieszkanie to żyć nie umierać :D
Tu macie mój nowy film na yt o tym jak wyglądają tutaj święta: https://www.youtube.com/watch?v=bRjXHY3PGj0
A tutaj tag: #piotrwefrancji

#francja #emigracja #zagranico #ciekawostki #
Pobierz piter91r - Minął miesiąc od mojej przeprowadzki z UK do Francji i powiem wam, że póki...
źródło: comment_1641148492c2Yaob3BTq2YrCbUlhW25N.jpg
Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam dokladnie o 18:30 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2022 byl lepszy czy gorszy od 2021.

Wolam tych, ktorzy plusowali ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/54580051/wszyscy-ktorzy-spedzaja-sylwestra-z-wykopem-plusuj/
W tym wpisie, możecie napisać krotka wiadomosc do siebie.

Przypomnę, że w 2021:
- palily sie lasy w grecji
- na swiecie panowala pandemia covid (przyjmowana jest 3 dawka)
- chleb byl po 3,50 zl
- bitcon kosztowal 189
Pobierz jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam...
źródło: comment_1640972633TzwfyrdxjlmnwxVbCPEIOt.jpg
Kiedyś #swieta były fajne, tak samo sylwester. Szło się gdzieś do rodziny, znajomych, itp. teraz w zasadzie każdy sam sobie. Wigilia to była w zasadzie formalność. Nie tylko u mnie tak jest, znajomy narzekał, że to już nie to samo. W zasadzie to nie chce się w te dni z ludźmi przebywać. Dopiero 33 lata, ale się po prostu nie chce ;/ Nie wiem czy to #polska tak na nas działa :)
#fotografia #swieta #pokazmorde #fotografiaanalogowa #stareaparaty
Założyłem Heliosa od starego Zenita na Nikona D5100 i bawiłem się w cykanie bombek i wyszło takie coś.
Jestem bardzo zadowolony. Nic nie obrabiałem. Zdjęcie 100% naturalne. Jednak stary Helios ma swoja magię a mi wyszedł świąteczny autoportret.
Pobierz kidi1 - #fotografia #swieta #pokazmorde #fotografiaanalogowa #stareaparaty 
Założyłe...
źródło: comment_16409501970do9WaTYwf1zDPdE1JMm5s.jpg
O tym jak kuzyn Oskar wyruchał mnie i nie tylko w wigilię i jak #!$%@? były moje święta.

Mam kuzyna który jest giga ruchaczem. Nie jest chadem ale Oskarkiem. Nie jest wysoki ma coś poniżej 175, nie ma też świetnej sylwetki ani dużej ilości testosteronu. Jest szczupły ale wątły i bez mięśni. Ponadto nie śmierdzi groszem, pracuje jako budowlaniec po tym jak stracil pracę jako barman, a większość pieniędzy traci na hazard,
@Capri-Sonne: Może powiesz mi co jest takiego nieprawdopodobnego w tej historii że uważasz że jest nieprawdziwa?

Wkurza mnie już to bo to któryś raz z kolei kiedy pod swoimi historiami dostaje taki debilny komentarz kiedy nigdy nie opowiadam zmyślonych albo wyolbrzymionych historii. Tutaj nawet nie ma nic niesamowicie szokującego bo co. Bo Oski rucha na lewo i prawo Juleczki i traktuje je jak szlaufy? Bo okradł kuzyna bo jest cwaniakiem i