Sylwestra i okres świat spędziłem tragicznie.
Znacie to uczucie,jak macie 20 lat i wszyscy wokół ciebie w twoim wieku są szczęśliwi tylko ty nie?
To prawdopodobnie to moja wina,bo mam dość brzydką twarz i przez calutką podstawówkę,gimnazjum i całe liceum nigdy nikogo nie miałem. Dosłownie ani przyjaciół ani dziewczyny. Nikogo.
Nigdy nie byłem lubiany,bo zawsze byłem zbyt miły dla ludzi,zawsze zbyt pomocny, nie rajcowało mnie odwalanie kwasu na lekcjach i czasem aż
Znacie to uczucie,jak macie 20 lat i wszyscy wokół ciebie w twoim wieku są szczęśliwi tylko ty nie?
To prawdopodobnie to moja wina,bo mam dość brzydką twarz i przez calutką podstawówkę,gimnazjum i całe liceum nigdy nikogo nie miałem. Dosłownie ani przyjaciół ani dziewczyny. Nikogo.
Nigdy nie byłem lubiany,bo zawsze byłem zbyt miły dla ludzi,zawsze zbyt pomocny, nie rajcowało mnie odwalanie kwasu na lekcjach i czasem aż
- t00b33
- konto usunięte
- Rajbond
- Mizoginus_MaximusIII
- Morswin2K21
- +22 innych




















A może Wy również wymyśliliście coś nietypowego? (。◕‿‿◕。)
#swieta #handmade #pieczzwykopem