konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
1
Renifery w Dobroniu. Merry, Christmas i Rudolf zamieszkały pod Łodzią

Podczas świąt miały bardzo dużo pracy u boku Świętego Mikołaja, więc teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Do mini zoo w Dobroniu trafiły renifery.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
605
"Nie" dla szopki bożonarodzeniowej w PE. "Mogłaby się wydać obraźliwa"

Odmowa umieszczenia żłóbka w PE zbiegła się w czasie z propozycją KE kilka tygodni temu, aby składać życzenia świąteczne z okazji "fiesty", unikając słowa "Boże Narodzenie".
z- 184
- #
- #
- #
- #
- #
- #
czy tylko ja będę #!$%@?ł gdzieś tak do lutego te wszystkie cudowności, typu kapucha z grochem, bigos, karpie i inne pierogi?
uwielbiam ten czas, nic nie kupujesz, nic nie robisz- wyciągasz z lodówki, i cyk. podgrzane. :)
#wigilia #bozenarodzenie #swieta
uwielbiam ten czas, nic nie kupujesz, nic nie robisz- wyciągasz z lodówki, i cyk. podgrzane. :)
#wigilia #bozenarodzenie #swieta
@dos_badass ale ze do lutego? :o mi poswiatecznych pyszności starcza na max tydzień
konto usunięte via Android
- 9
Żółty Mirosław jest nadal dobry. Polecam i zdrowie wasze w gardło moje. #pijzwykopem #alkohol #piwo #alkoholizm #swieta
- Yokoetneivvis
- moll
- myszon1410
- ntoskrnl
- ArcyPrzegryw
- +4 innych
Fajna ta praca zdalna taka pracowita ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pimenista: Tez lubie to piwo. Browar Fortuna chyba jako jedyny w Polsce radzi sobie dobrze z belgijskimi stylami.
@michal2608: te święta jakoś o wiele przyjemniejsze były. Ale w sumie bez nich (a mając urlop) też byłoby fajnie. Sylwestra mogłoby nie być od zawsze - nigdy nie czułem hajpu.
@asdfghjkl: @DanteMorius: U mnie od wielu już lat mogłyby nie istnieć wystarczą wolne dni a i bez nich też byłoby spoko wole mieć urlop wtedy kiedy mam na to ochotę a nie kiedy nakazuje mi kalendarz i owa tradycja...
- 2
Przerwa mdzyswiateczna
Siedze sobie w domu (tak, mysle/tesknie o pracy)
W domu Netflix, HBO, Amazoncos-tam, Player
I...ogladam takie superprodukcje jak
- dlaczego ja
- rozwod cos-tam
.urwa wciagnelo mnie!
Zamy kam firme!
#pracbaza
#swieta
#jakiezycietakirap
Siedze sobie w domu (tak, mysle/tesknie o pracy)
W domu Netflix, HBO, Amazoncos-tam, Player
I...ogladam takie superprodukcje jak
- dlaczego ja
- rozwod cos-tam
.urwa wciagnelo mnie!
Zamy kam firme!
#pracbaza
#swieta
#jakiezycietakirap
Jak co roku. Pamiętajcie - #!$%@?! Za każdy dzień ujadania jedna petarda!
- Simba77
- Delus
- paaszczaktaxi
- skinrunner2
- GaiusBaltar
- +24 innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
- Pinkydot
- scomin
- news2017
- konto usunięte
- Paputka
- +3 innych
- 6

- rio574
- Scybulko
- idzii
- Placek_po_wegiersku
- H_Dworniok2137
- +1 innych
- 3
@idzii: @kemek: @H_Dworniok2137:
Ale pyszna rybka, śledzik kura, pyszny w occie śledzik. Cały dzień człowiek nic nie jadł żeby teraz zjeść kura. Każdej potrawy spróbować bo grzech! kura Pyszna. Kurła nie wy... nie wy... nie wytrzymam jakie dobre! Cały rok człowiek kura świnie żre, tera ryby tej spróbuje kurła. A tu zara po świętach kura święta, święta, po świętach kura szybko mija prze. Bardzo słona rybka kura trzeba popić
Ale pyszna rybka, śledzik kura, pyszny w occie śledzik. Cały dzień człowiek nic nie jadł żeby teraz zjeść kura. Każdej potrawy spróbować bo grzech! kura Pyszna. Kurła nie wy... nie wy... nie wytrzymam jakie dobre! Cały rok człowiek kura świnie żre, tera ryby tej spróbuje kurła. A tu zara po świętach kura święta, święta, po świętach kura szybko mija prze. Bardzo słona rybka kura trzeba popić
- 11
Córka znajomego zbiera już dość długo na psa przewodnika może dzięki wykopowi zrobimy jej prezent na koniec roku i uzbieramy brakująca kwotę :) https://zrzutka.pl/pies-przewodnik-zrzutka-dla-magdaleny-kokot
#pies #dzieci #swieta
#pies #dzieci #swieta
@wykopowy-znawca-expert: no szkolenie takiego psa raczej przez Janusza w okresie tygodnia to sie nie odbywa...
- konto usunięte
- agdybytak
- konto usunięte
- robertx
- r__k
- +3 innych
- 12
Typowy tydzień po świętach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i typowe sniadanie w jaskini #przegryw
#sniadanie #gotujzwykopem #polskiedomy #swieta
#sniadanie #gotujzwykopem #polskiedomy #swieta
@emulegator: co taka sucha ta salatka gdzie majonez?
@emulegator: ile robiłeś sałatkę ?
- 1
Świeta, święta i po świetach.
Czy w rodzince cos was podzielilo jesli chodzi o covida? Najbardziej ciekawi Mnie temat szczepień, bo wkoncu to osoby zaszczepione żądają od drugiej strony "wiecej", w sensie:
dlaczego narażają innych nie szczepiac sie.
#koronawirus #swieta
Czy w rodzince cos was podzielilo jesli chodzi o covida? Najbardziej ciekawi Mnie temat szczepień, bo wkoncu to osoby zaszczepione żądają od drugiej strony "wiecej", w sensie:
dlaczego narażają innych nie szczepiac sie.
#koronawirus #swieta
bo wkoncu to osoby zaszczepione żądają od drugiej strony "wiecej", w sensie:
dlaczego narażają innych nie szczepiac sie.
@DaBaDee: W mojej rodzinie wszyscy są normalni xD
- 2
@DaBaDee: Nie. U mnie w rodzinie same niezaszczepione sebixy, magazynierzy, patusy i wyborcy Konfy. Więc było bardzo miło.
A serio - miałem 3 opcje. W uproszczeniu: szury, TVN i TVPiS. Wybrałem szurów, dobra decyzja. Część zaszczepiona, ale już co do zaszczepienia pociech ma poważne wątpliwości. Za to w TVPiS arytmia i problemy z sercem, a w TVN u jednej osoby smutne combo: niedowład ręki, rak nerki, Bell's palsy (paraliż połowy
A serio - miałem 3 opcje. W uproszczeniu: szury, TVN i TVPiS. Wybrałem szurów, dobra decyzja. Część zaszczepiona, ale już co do zaszczepienia pociech ma poważne wątpliwości. Za to w TVPiS arytmia i problemy z sercem, a w TVN u jednej osoby smutne combo: niedowład ręki, rak nerki, Bell's palsy (paraliż połowy
A Wy już przyjęliście trzecią dawkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczepienia #szczepionki #heheszki #bedziebanczyniebedzie #swieta #koronawirus #covid19 #salatkajarzynowa
#szczepienia #szczepionki #heheszki #bedziebanczyniebedzie #swieta #koronawirus #covid19 #salatkajarzynowa
- sylben
- bonczur
- ouna-
- Rychu_Bychu
- e900
- +5 innych
- 1228
@Logan00: a weź, u mnie jeszcze tylko na jutro zostało i koniec z tym do wielkanocy
- 195
@Logan00: chleba se weź do tej sałatki, bez chleba się nie najesz
- Arboree
- Victus_est_in_vita
- Rizzin
- polny-konik-swawolny
- jalop
- +190 innych
- 142
Jak co roku. Pamiętajcie - #!$%@?!
- MiedzygalaktycznyMors
- dzieju41
- uncles
- paaszczaktaxi
- konto usunięte
- +137 innych
- 10
@StatekKosmiczny98: nie zesraj się
- goalie
- noot
- SnieznyJedi7
- metalowy_pasterz
- Rzuku
- +5 innych
@Esarmist: oj ten trzask dupy mmmmm
- uncles
- konto usunięte
- szmaciarzqlaku
- Rain_
- Floryda
- +14 innych
- 0





















Czemu mandarynki?
I czemu na święta?
I czy gdzieś indziej na święta też się #!$%@? mandarynki?
#gownowpis #kiciochpyta #swieta #mandarynki #kultura #tradycja