Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko210
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sesa_sebix

sesa_sebix

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20246
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 20214
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 33
cheture
cheture
04.06.2026, 20:28:14
  • 8
śpicie??
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 04.06.2026, 21:18:20 via iOS
  • 0
@cheture: tak
  • Odpowiedz
sesa_sebix
sesa_sebix 03.06.2026, 20:40:15
  • 14
#mecz
sesa_sebix - #mecz

źródło: IMG_8690

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem
03.06.2026, 20:41:10 via Wykop
  • 1
@sesa_sebix: Bobert też daje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ChochlikLucek
ChochlikLucek
03.06.2026, 20:42:05 via Wykop
  • 1
@sesa_sebix: A potem:

Hej. A co ta w---a tak dziwnie pachnie, Olisa...


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sesa_sebix
sesa_sebix 03.06.2026, 19:21:21
  • 2
#mecz
Nie da się słuchać tej nalepki na kibel. Dawać Szpaka!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1zaq2xsw3cde4r
1zaq2xsw3cde4r
03.06.2026, 19:16:17
  • 7
#mecz
1zaq2xsw3cde4r - #mecz

źródło: IMG_3867

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 03.06.2026, 19:16:56 via iOS
  • 1
@1zaq2xsw3cde4r: uwielbiam ten memik
  • Odpowiedz
sesa_sebix
sesa_sebix 03.06.2026, 19:15:11
  • 0
#mecz
Będzie 3:0
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
31.05.2026, 15:56:14
  • 20
Powiem wam coś ciekawszego od tego meczu

Zjadłem dwie paczki korkietów i to jest mój osobisty rekord

#mecz #chwalipost
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 31.05.2026, 15:57:32 via iOS
  • 3
@CzeczenCzeczenski: ale bedzie srane
  • Odpowiedz

PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
31.05.2026, 15:51:40
  • 6
Załuż gumeeee na instrument hehehehe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 31.05.2026, 15:53:51 via iOS
  • 2
@PanTuNieMieszkasz: Xd
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
31.05.2026, 15:51:41
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 31.05.2026, 15:53:42 via iOS
  • 1
@ukojenie: nowe, nie znałem
  • Odpowiedz

MikSob1985
MikSob1985
31.05.2026, 15:52:03
  • 2
Spacerkiem przez Park Oliwski - festyn w Archikatedrze Oliwskiej - odwiedzenie świeżo otwartej kawiarni Słodko :)

Spokojnego popołudnia Państwu życzę ;)

Do zobaczenia 👋

#gdansk #oliwa
MikSob1985 - Spacerkiem przez Park Oliwski - festyn w Archikatedrze Oliwskiej  - odwi...

źródło: 1000153700

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 31.05.2026, 15:53:03 via iOS
  • 1
@MikSob1985: bardzo ładnie pozdrawiam
  • Odpowiedz

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
31.05.2026, 15:52:04
  • 22
a więc tak, nowa partia
jedna dla @bArrek
jedna dla mnie
a o 4 należy się bić w komentarzach #gotujzwykopem
cierpka-rzodkiewka - a więc tak, nowa partia
jedna dla @bArrek  
jedna dla mnie 
a o ...

źródło: 13216

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 31.05.2026, 15:52:41 via iOS
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: chce
  • Odpowiedz
sesa_sebix
sesa_sebix 26.05.2026, 19:20:38
  • 5
Na Polsacie leci koncert z okazji dnia matki. Śpiewała Halina Młynkova „Czerwone korale” i zacenzurowali słowo „bieluśką” xD Oni są nienormalni

https://www.facebook.com/share/v/1H25pKuAND/?mibextid=wwXIfr

#woke #polsat #blackpill
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 23.05.2026, 18:28:13
  • 2
#mecz #legiawarszawa
sesa_sebix - #mecz #legiawarszawa

źródło: IMG_8629

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 16.05.2026, 23:01:11
  • 5
ALE ULGA JA JEEEBE
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
15.05.2026, 16:42:26
  • 36
Chłop zrobił ogórki małosolne i młodą kapustę kiszoną, śmiechu warte!

#przegryw #gotujzwykopem
Miguelos - Chłop zrobił ogórki małosolne i młodą kapustę kiszoną, śmiechu warte!

#pr...

źródło: image_picker_23163F53-8631-4B77-A237-132B87A13D0C-84776-00000A598DCE8FAB

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 15.05.2026, 17:21:49 via iOS
  • 0
Propsy
  • Odpowiedz
sesa_sebix
sesa_sebix 05.05.2026, 17:20:50
  • 6
#1z10
Żadna d------a nie rozdaje nagród? Nawet w finale?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss
05.05.2026, 17:21:31 via Wykop
  • 3
@sesa_sebix: wszystko sie konczy, szkoda gadac
  • Odpowiedz
DaveZ
DaveZ
05.05.2026, 17:23:55 via Wykop
  • 5
@sesa_sebix: Od jakiegoś czasu już nie bo jakiejś tępej cipie feministce przeszkadzały

https://www.wirtualnemedia.pl/hostessa-magda-va-banque-mini-stroj-zmiany-tomasz-sygut,7176130201876609a
  • Odpowiedz

sesa_sebix
sesa_sebix 05.05.2026, 16:51:35
  • 3
Dzień dobry:)
#1z10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 01.05.2026, 20:16:05
  • 5
Jezu jak mi stoi
#szczecin #cringe
sesa_sebix - Jezu jak mi stoi
#szczecin #cringe

źródło: IMG_8281

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elec
Elec
01.05.2026, 20:28:51 via Wykop
  • 2
@sesa_sebix: 24/H
czyli mniej niż pół godziny na godzinę, lipa
  • Odpowiedz
kaholko
kaholko
kaholko
24.04.2026, 15:10:40
  • 0
DOSKONALA DZIEWCZYNA ?
Faceci jak ona wam sie podoba ?
Kobiety co myslicie o takim stylu? Te paznokcie, brwi, usta, rzesy, piersy, makijaz, ubor itd.
Ocencie jej wyglad i styl
kaholko - DOSKONALA DZIEWCZYNA ?
Faceci jak ona wam sie podoba ?
Kobiety co myslicie ...

źródło: 1000003258

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 24.04.2026, 15:12:13 via iOS
  • 0
@kaholko: masakra
  • Odpowiedz
Bartekgkw
Bartekgkw
23.04.2026, 17:06:54
  • 1814
K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to jest klasa

Wchodzisz za darmo, czyściutko a wręcz pachnąco XD
Wychodzisz i nie boisz się, że mogłeś się zarazić jakimś syfilisem

Po kilku przejazdach samochodem przez Niemcy, Francję czy Włochy na prawdę docenia się Polskie autostrady i tą całą infrastrukturę.
Bartekgkw - K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to...

źródło: image_picker_6767F5EC-D85F-4C90-90B1-61D97DC471A4-45287-0000111E3901E778

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sesa_sebix
sesa_sebix 23.04.2026, 17:09:47 via iOS
  • 810
@Bartekgkw: to prawda
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Seba

  • Typowy sebix ale taki bez czapki wpie**olki, dresów i tatuaży. Kocham lasanie
  • SZCZECIN

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2022

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 01.03.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking