Wiecie za co kocham święta? Za tą dziecinną naiwność :)
Za tą atmosferę. Mozesz na chwilę „uwierzyć” w mikołaja, albo w to ze wszystko jest mozliwe :)
Uwielbiam w okresie swiatecznym ogladac te bajki i filmy swiateczne. Są najzwyczajniej fajne, a ich naiwność podnosi mnie na duchu. Jestem wiecznym zgredem i pesymistą, chociaz w głębi serca chcę wierzyć w dobroć i miłość ;)

#bozenarodzenie #wigilia #swieta #feels
Czyste_Buty - Wiecie za co kocham święta? Za tą dziecinną naiwność :) 
Za tą atmosfer...
Hej Mirasy spod tagu #wykopaka, w zabawie brałam udział po raz pierwszy i chciałam bardzo podziekowac Anonimowemu Mirkowi za super pakę!
Pałeczki do sushi w koty to jest sztoos( ͡º ͜ʖ͡º)
Kubek i skarpetki zawsze się przydadzą.

Do zobaczenia za rok!

#wykopaka #swieta #pokapake
Pobierz eruvenis - Hej Mirasy spod tagu #wykopaka, w zabawie brałam udział po raz pierwszy i ...
źródło: comment_1640596738gcEa66PABCj3ZLq5mn9tPb.jpg
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Co roku już w okolicach września zaczynam wczuwać się w świąteczny klimat. Lubię całą tą otoczkę - muzykę, światełka, nawet zakupy w centrum handlowym, z wyszukiwaniem świątecznych ozdób i prezentów na czele. Potem jest podróż do rodzinnego miasta, która (pewnie tylko) w mojej głowie wyglada zupełnie jak z „Driving home for christmas”. W końcu nadchodzi dzień wigilii i spotykamy się w dość dużym gronie rodzinnym.

Nie jest idealnie - każdy ma jakieś
#anonimowemirkowyznania
Wreszcie się skończyły te cholerne święta. Już miałem dość bycia ciągle porównywanym przy stole do moich dwóch siostrzyczek. One lvl 20 i 23 a ja stary koń lvl 30 i rodzice się ciągle spuszczali ile to one osiągnęły a potem z wyrzutem patrzyli na mnie. Siostra lvl 23: praca jako analityk ds. finansowych w korpo, mąż (Niemiec lvl 35), dom (Niemca) i dziecko (żeby było śmieszniej to dziecko już innego xD).