Murki weźcie proszę poratujcie co mam kupić mojemu staremu LVL60 który ma wszystko i niczym się nie interesuje?
Koleś pomaga mi w firmie (robota na dworze przy samochodach)
Zawsze był z nim problem jeżeli chodzi o prezenty, ale generalnie kupowaliśmy mu wszyscy coś co wykorzysta w robocie, ale teraz on ma już absolutnie wszystko.
Weźcie rzućcie chociaż jednym pomysłem bo łapy mi opadają...
#rodzice #swieta #prezent
@Poczuj_Rurznice: Generalnie sprawa jest prosta. Jeżeli Twój ojciec otrzymywał od Was zawsze coś stricte związanego z jego pracą, to może wybierzcie mu coś tym razem, czym się naprawdę interesuje?

Jakie ma hobby? zainteresowania? o czym Wam lubi opowiadać? wspominać?

Warto może zastanowić się nad powyższym, a z pewnością dojdziesz do jakiegoś ciekawego pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poczuj_Rurznice: no, jak wyżej. Pomysły najlepiej wyłuskuje się z byle rozmowy. Rozmawiacie ze sobą o pierdołach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na przykład lubi jakiś zespół szukasz mu koncertu live. Albo ma coś, czego używa od lat a się podarło/popsuło to do naprawy. Jakaś wycieczka w miejsca z dzieciństwa. Daj mu emocje ;-)
Lecę dalej ze świątecznymi kartkami. Dzisiaj musze zrobić jeszcze 3 kartki, na których odbiór umówiłam się na jutro, a po świętach musze zrobić 9 (słownie: dziewięć) kartek świątecznych na 6 stycznia (ʘʘ)

W dodatku kartki na maksa personalizowane xD

#kartkicytmirki #rekodzielo #handmade #chwalesie #swieta
Pobierz cytmirka - Lecę dalej ze świątecznymi kartkami. Dzisiaj musze zrobić jeszcze 3 kartki...
źródło: comment_1639999719sx83xF8eE0dHQ99AIsIMrW.jpg
Jakieś DO's and DONT's odnośnie zakupów dekoracji LEDowych na zewnątrz?

inb4 nie kupuj żadnych

Zastanawiam się nad udekorowaniem dekorować:
- przedniej elewacji o długości ~11m (jedna prosta linia tuż pod oknami, dwupiętrowy dom), to myślałem o "soplach"
- pojedynczo stojąca sosna o wysokości do 4-5metrów i mniemam zrobić to raz i zostawić sobie na "lata"

Chyba wiadome się wydaje, że ma mieć to IP44 oraz ew. kupić te ze "złączkami" jakbym potrzebował
Mireczki, na święta rodzicom dajemy bilety na pewien spektakl. Mój niebieski zaproponował żeby schować je w książce, i tu nie było by nic dziwnego, gdyby to nie była przez niego wydrukowana książka pod tytulem "how to become a porn director". Uznałam, że go powaliło i wtedy wypalił, że to nie był jego najgorszy pomysł bo zaproponował trzasnąć samochodem dzika i schować w nim.

Więc potrzebuje waszej pomocy. Jak najlepiej zapakować te bilety?
Hej o co to chodzi z tym kupowaniem prezentów pod choinkę? U nas w rodzinie nigdy takiej tradycji nie było i chyba u większości rodzin na Podkarpaciu. Kupuje się tylko jednej osobie z rodziny, czy każdemu? A jak jednej to się wcześniej jakoś ustala kto komu kupuje? I sam prezent kiedy kładzie się pod choinkę i kiedy się je rozpakowuje?

#swieta #pytanie
Przekopiowane z Lurkera

Boże Narodzenie nigdy nie było pogańskim świętem.

Marian T. Horvat, doktorat.

Mniej więcej o tej porze roku jesteśmy bombardowani antykatolicką propagandą kwestionującą błogosławiony dzień narodzin Chrystusa jako 25 grudnia. Ta data, jak nam się arogancko mówi, była pierwotnie pogańskim świętem. Wczesny Kościół "wybrał" je, aby "schrystianizować" rzymskie święto Słońca. Zgodnie z tą teorią, data Bożego Narodzenia została ustalona dopiero w IV wieku, kiedy to mamy pierwsze dowody na to,
Wczesny tractatus De solstitiia zapisuje tradycję archanioła Gabriela, który pojawił się Zachariaszowi w Wysokiej Świątyni, kiedy służył jako arcykapłan w Dniu Pojednania


@sradam: najstarsze znane cytowanie De solstitiis et aequinoctis jest z IX wieku i przypisuje ono autorstwo Janowi Chryzostomowi(ur. przed 350 rokiem), późniejsza znana kopia z XII wieku, która rozpowszechniała się prawdopodobnie niezależnie autorstwo przypisuje osobie nazywanej Pontius Maximus/Maximianus, który jest autorem całkowicie nieznanym z innych źródeł, którego nie można
Hejo #miod & #pszczelarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Święta za rogiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy dla Was świetny zestaw 2x200g naszego miodku
DLATETEGO MOŻECIE GO DOSTAĆ W RAMACH #rozdajo

Obczajcie sobie tutaj --> KLIKNIJ

SPRAWDŹ i zamów na Allegro
KLIKNIJ i zobacz naszego Facebooka

Smaczego ( ʖ̯)
#allegro #swieta
Pobierz pasieka-tkaczuk - Hejo #miod & #pszczelarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Święta za rogiem ( ͡° ͜ʖ ͡...
źródło: comment_16399861409PHqIxODmX3GCNQONZpcVd.jpg