Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tfuj_ex
Tfuj_ex

Tfuj_ex

Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 939
  • Znaleziska 84
  • Mikroblog 855
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 53
misiopysio
misiopysio
misiopysio
24.06.2026, 04:31:53
  • 3
Jezu, jak mnie sie czasem nie chce wchodzić na wykop, to aż głowa mała.

Typ ze screena udowadnia, że rezydenci nie zarabiają 1,5mln. Rezydentem skończył być w 2019. Co na to mirko? Daj aktualne. To nie jego jedyna rezydentura (xd). To sprzed covida.

Połowa Polaków nie umie czytać ze zrozumieniem.

#lekarz100k
misiopysio - Jezu, jak mnie sie czasem nie chce wchodzić na wykop, to aż głowa mała.
...

źródło: 1000080235

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 24.06.2026, 05:49:53 via Android
  • 3
@misiopysio: niech opublikuje pit za zeszły rok
  • Odpowiedz

670

Afera w Wodzisławiu! Radni dostali za wysokie diety. Oddali wszyscy, poza...

Afera w Wodzisławiu! Radni dostali za wysokie diety. Oddali wszyscy, poza...

Ponad 44,5 tys. złotych za dużo wypłacił ratusz 22 radnym z tytułu pobieranych diet. To skutek błędu urzędniczki. Wszyscy radni zwrócili już pieniądze do budżetu miasta poza jedną osobą...

Trzebieslawice
z
wodzislawslaski.naszemiasto.pl
dodany: 17.06.2026, 11:41:43
  • 147
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    slask
  • #
    wodzislawslaski
  • #
    polityka
Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 17.06.2026, 21:09:36 via Android
  • 0
@SynMichaua: pytaj o gdańskich sędziów i adwokatów w jaki sposób domy budują.

Wychodzi za friko.
Metodą dokładnie taka sama.
manieksdl
manieksdl
manieksdl
05.06.2026, 11:55:13
  • 0
Jakie macie pomysły na duża dziurę w CV jak się długo oficjalnie nie pracowało??? Wiadomo cos trzeba po ściemniać że bez umowy była praca itp. Co wy wpisywaliście żeby to CV jakoś wyglądało??

#praca #bezrobocie #pracbaza #zalesie #januszebiznesu #januszex
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 05.06.2026, 12:36:07 via Android
  • 5
@manieksdl: pisz cokolwiek. Nikt tego nie sprawdza.
W razie coś to daj tel do kolegi to potwierdzi.
Albo rozszerz daty żeby się zgadzało.
Zawsze możesz ckliwą historię o opiece nad kimś z rodziny. Jak będą dopytywać to powiedz, że to zbyt osobiste.

Kogo obchodzi ile gdzie byłeś. Ważne co
  • Odpowiedz
misiaczkiewicz
misiaczkiewicz
04.06.2026, 07:17:05
  • 3
Wykopki, gdybyście stracili pracę lub celowo przeszli sobie na #neet to na ile czasu wystarczyła by wam wasza poduszka finansowa?
misiaczkiewicz - Wykopki, gdybyście stracili pracę lub celowo przeszli sobie na #neet...

źródło: image_picker_C1ACFDFB-79BD-45A4-BB53-FAAFA7D76FC1-1652-00000996547ED8C1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 04.06.2026, 07:40:02 via Android
  • 0
@misiaczkiewicz: fereva
  • Odpowiedz
BC_anada
BC_anada
BC_anada
02.06.2026, 08:02:53
  • 1
Jak ktoś dużo lata to revolut ultra miażdży wszystkie inne banki. Każdy hotel mam przez revpunkty taniej o jakieś 20% (zauważcie że ta najmniejsza zniżka za punkty daje najwięcej w stosunku punkty=znizka), saloniki VIP gratis i oszczędnościowe z odsetkami dziennymi. Nie wyobrażam sobie innego konta.

Ale nie polecam CFD tam bo się wiesza częściej niż wszystko inne (ale opłata overnight u nich akurat też działa lepiej niż u innych).

Wymiana walut średnio - kursy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 02.06.2026, 08:24:07 via Android
  • 1
@ramirezvaca: to może się wahaj. #grammarnazi
  • Odpowiedz

536

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Spór zbiorowy w Biedronce. Firma nie zamierza się wycofać

Połowa premii (do 250 zł) zależy od odpowiedzi na pytanie na ekranie kasy: "Jak oceniasz dzisiejszą wizytę?", na które można odpowiedzieć wyborem zielonej, żółtej lub czerwonej "buźki". Co więcej, sklep musi znaleźć się w gronie top 50 proc. najlepszych placówek w regionie.

Poludnik20
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.05.2026, 03:10:29
  • 243
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    praca
  • #
    polska
Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 31.05.2026, 21:06:07 via Android
  • 28
@patryk-wuwuw: a może tak przewrotnie, palety są zaprojektowane żeby stały w alejkach.

Każda zmodernizowana biedra mniejszy magazyn kosztem przestrzeni sprzedażowej. Jest polityka żeby do sklepu jechała pełna ciężarówka.
Standard to 33 palety. Jak masz coś niesprzedane z poprzednich dostaw to wtedy niestety palety na sklep.

Tłumaczenie, że to przypadek jest naiwne. Większość palet ma tagi RFID i jest stale monitorowana. To nie jest przypadek, a strategia
MikSob1985
MikSob1985
27.05.2026, 16:17:20
  • 2
W Dniu Samorządu Terytorialnego pozdrawiam z dyżuru w Radzie Dzielnicy Oliwa w Gdańsku. Jestem do Państwa dyspozycji do 19.00.

Z godnością dla Oliwy!

Do zobaczenia 👋

🇵🇱
MikSob1985 - W Dniu Samorządu Terytorialnego pozdrawiam z dyżuru w Radzie Dzielnicy O...

źródło: 1000152038

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 27.05.2026, 16:25:22 via Android
  • 0
@MikSob1985: nie moja dzielnica, ale chętnie bym się wprosił na pogawędkę.
Teraz jestem poza Trójmiastem, bliżej lipca mogę się odezwać?
  • Odpowiedz
AnaliaOdtylia
AnaliaOdtylia
26.05.2026, 23:08:29
  • 93
Czy moje lizaki bezowe mogą plusa? (ꖘ⏏ꖘ)
#gotujzwykopem
AnaliaOdtylia - Czy moje lizaki bezowe mogą plusa? (ꖘ⏏ꖘ)
#gotujzwykopem

źródło: WhatsApp Image 2026-05-26 at 17.55.07

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 27.05.2026, 02:32:36 via Android
  • 1
@AnaliaOdtylia: z dostawą do paczkomatu?
  • Odpowiedz
Penancea
Penancea
21.05.2026, 06:18:15
  • 0
#hydraulika #remontujzwykopem

Wczoraj zauważyłem że zaczęło mi cięć z pod umywalki, wydaje mi się że puściła uszczelka? Jak się nazywa ta część umywalki? Która należy wymienić? Rozumiem że nie dostanę samej uszczelki w sklepie tylko będzie trzeba brać całosc?
Zdjęcie od góry w komentarzu
Penancea - #hydraulika #remontujzwykopem

Wczoraj zauważyłem że zaczęło mi cięć z pod...

źródło: IMG_20260521_081343438

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 21.05.2026, 06:28:24 via Android
  • 0
@Penancea: syfon do umywalki.
  • Odpowiedz
Patriczio
Patriczio
Patriczio
21.05.2026, 06:19:26
  • 0
Hej, duże są różnice gabarytowe i jakościowe aparatów i obiektywów między pełna klatka, a APS-C?

Rozważam zakup bezlusterkowca ASP-C w celach hobbystycznych, sesje dla znajomych, street photo i cokolwiek co mi przyjdzie do głowy z wykluczeniem przyrody, zwierząt, sportu.

Chciałbym też drukować zdjęcia i zastanawiam się czy owa matryca zapewni satysfakcjonująca jakość.

#fotografia #pytaniedoeksperta #sztuka
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 21.05.2026, 06:27:34 via Android
  • 1
@Patriczio: szukaj mikro 4/3 czy jakoś tak

Dużo lżejsze. Poręczniejsze niż full frame.
Zobacz ile taki zestaw typu puszka + 2 szkła ważą.
Zapakuj sobie to (wagowo I wymiarowo) do torby i polataj po mieście.
Zobacz czy chcesz
  • Odpowiedz
mikrokokos
mikrokokos
30.04.2026, 19:26:20
  • 39
Witam szanownych członków tagu. Postanowiłem dołączyć do zabawy. Których śmieciuszków warto jeszcze dobrać żeby się dobrze najeść? #gielda
mikrokokos - Witam szanownych członków tagu. Postanowiłem dołączyć do zabawy. Których...

źródło: IMG_4247

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 01.05.2026, 04:44:59 via Android
  • 2
@mikrokokos: ja mam podobne smieciuchy
Tfuj_ex - @mikrokokos: ja mam podobne smieciuchy

źródło: 1000025640

Pobierz
  • Odpowiedz

3214

InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski

InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski

Byłem odebrać przesyłkę z paczkomatu, no i po zakończeniu procesu wita mnie taki komunikat jak na screenie. Wszystko wygląda na to że właściciel InPostu chce przeszczepiać patologiczne zwyczaje z USA do Polski. Patologiczne dlatego że tam napiwki często sa obowiązkowe i wliczne w wynagrodzenie.

HeavyFuel
z
wykop.pl
dodany: 17.04.2026, 12:13:04
  • 414
  • #
    paczkomaty
  • #
    inpost
  • #
    biznes
  • #
    polska
  • #
    zalesie
Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 18.04.2026, 08:16:56 via Android
  • -7
Ja często korzystam z paczek.
Znam kurierów i oni znają mnie.

Daje im napiwki bezpośrednio. Nie muszę mieć apek.
To są ludzie, którzy wykonują potrzebną mi pracę.
Chętnie doceniam tych, którym się chce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

digitallord
digitallord
17.04.2026, 11:51:07
  • 1
Hej, mam pewien problem... U znajomych robią remont kuchni, do której dochodzi jedna linia 5x2,5mm² (3 fazy) z rozdzielni głównej. Na tym kablu trzeba podpiąć podpiąć:

- Płytę indukcyjną - 7200W, 400V 2N (2 fazy, ~15,6A/fazę)
- Piekarnik - 3390W (~14,7A)
- Zmywarkę - 2400W (~10,4A)
- Mikrofalę - 1300W (~5,7A)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 17.04.2026, 12:01:26 via Android
  • 1
@digitallord: powiedz mu to, co tutaj napisałeś.
Poradzi sobie.

Jest jeszcze kilka innych szczegółów, które elektryk weźmie pod uwagę.

Ode mnie porada kosztuje 100pln potwierdzonej wplaty na dowolne schronisko
  • Odpowiedz
twojastarazapla2137
twojastarazapla2137
twojastarazapla2137
12.04.2026, 08:09:04
  • 5
Mmmmmm puuuuuu 120 kg przebite, jak w mordę strzelił na wadze wychodzi 119,6 teraz czekamy na 115 :)
#chudnijzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 12.04.2026, 08:25:11 via Android
  • 1
@twojastarazapla2137: gratulacje.
Też tam byłem.
  • Odpowiedz
psiversum
psiversum
05.04.2026, 17:48:13
  • 2
#vim #linux Fajny materiał do nauki regexów we vimie. Przydatny do wyszukiwania i tworzenia własnych plików syntaksowych.
https://dev.to/iggredible/learning-vim-regex-26ep
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 05.04.2026, 17:55:23 via Android
  • 0
@psiversum: w zamierzchłej prehistorii ogarniał mi konsultant migracje z Linuxa na inny system.
Przeniesienie bazy userow i inne pierdoły.

Wszystko zrobił regexami w vimie.
Szymon to dobry wyjadacz jest.
Z tego co słyszałem to dalej jest w branży.
  • Odpowiedz
Punk911
Punk911
05.04.2026, 17:46:03
  • 2
Co to za moneta? Trwają święta i babcia pochwaliła się co jej dziadek pozostawił i zastanawiam się ile to może być warte.
#numizmatyka #monety #pytaniedoeksperta
Punk911 - Co to za moneta? Trwają święta i babcia pochwaliła się co jej dziadek pozos...

źródło: IMG_FB2A5286-824F-416E-92CC-991BB1190F9E

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 05.04.2026, 17:50:09 via Android
  • 1
@Punk911: to chyba 5 kopiejek.
Nic nie warte. Dziurawe po gwozdziu.
https://wcn.pl/eauctions/200305/details/134505/Rosja-5-kopiejek-1875-EM
  • Odpowiedz
Alandith
Alandith
Alandith
03.04.2026, 14:08:37
  • 0
Hej Mirki.
Mam do Was pytanie dotyczące zakupu używanego samochodu.
Gdzie obecnie można bezpiecznie kupić używany samochód? Jak czytam internety to mam wrażenie, że wszyscy sprzedawcy chcą zrobić klientów w ch..., a kupujący jak nie sprawdzi wszystkiego to zostaje z ręką w nocniku. Czytam, że jak nie wezmę ze sobą mechanika, lakiernika, elektryka, diagnosty i rzeczoznawcy, nie sprawdzę historii i serwisów to będzie niby moja wina jak kupię badziewie.
Czy jak się kupuje na OtoMoto
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 03.04.2026, 14:36:04 via Android
  • 2
@Alandith: nie ma takich miejsc.
Polacy dobrego nie sprzedają. To uniwersalne motto.
Wypycha się tylko złom.

Za taką kwotę każdy będzie chciał wcisnąć gorącego
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
31.03.2026, 12:52:23
  • 23
Odebranie dwóch paczek z paczkomatu dostarczy mi niezbędnej do przeżycia dopaminy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tfuj_ex
Tfuj_ex
Tfuj_ex 31.03.2026, 12:58:29 via Android
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.05.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking